Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.712
Πόντοι
2.777
Στα υποψιν σημερα στο κασσανδρας 8γ ειχα στα δεξια μου τρεις πακι και στα αριστερα μυο δυο γυφτους αλλα οχι τοσο απλυτους , καπως εξευγενισμενους
πλούσια συντροφιά, ούτε φωτογραφία μου δίπλα τους
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Τι έγινε;
Έφτασαν τα πάκια στα 50 ευρώ;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.011
Κριτικές
18
Like
15.834
Πόντοι
4.546
Τι έγινε;
Έφτασαν τα πάκια στα 50 ευρώ;
Με τόσα επιδόματα που παίρνουν, ΔΩΡΕΑΝ στέγαση - θέρμανση, σε κάθε φανάρι ΧΟΝΤΡΟ μεροκάματο κάθε ημέρα, πιστεύεις ότι βγάζεις περισσότερα ή λιγότερα;
Στο Α5, είχα δει να βγαίνει, μπαίνοντας εγώ μέσα, κάτοικος υποσαχάριας Αφρικής πριν κάμποσες εβδομάδες, ο κλάιν έγραψε ότι είδε επίσης στο χώρο 3 πάκους να περιμένουν μέσα τη σειρά τους...
Πλέον, θα γίνει συχνότερο φαινόμενο από εδώ και στο εξής.
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Με τόσα επιδόματα που παίρνουν, ΔΩΡΕΑΝ στέγαση - θέρμανση, σε κάθε φανάρι ΧΟΝΤΡΟ μεροκάματο κάθε ημέρα, πιστεύεις ότι βγάζεις περισσότερα ή λιγότερα;
Στο Α5, είχα δει να βγαίνει, μπαίνοντας εγώ μέσα, κάτοικος υποσαχάριας Αφρικής πριν κάμποσες εβδομάδες, ο κλάιν έγραψε ότι είδε επίσης στο χώρο 3 πάκους να περιμένουν μέσα τη σειρά τους...
Πλέον, θα γίνει συχνότερο φαινόμενο από εδώ και στο εξής.
Παιδιά βλέπω έχει πέσει πολύ το επίπεδο, παλιά έδινες το 50άρι και ήξερες ότι πας κάπου καθαρά και οι κοπέλες άμα το έψαχνες ήταν φανταστικές. Τώρα δε γίνεται αυτό το πράγμα, πρέπει να αναφέρουμε τέτοια περιστατικά για να ξέρουμε κι εμείς που τα αφήνουμε.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.023
Πόντοι
2.846
Ποιο καινουργιο βρε? Η Ντασα ειναι εχω γραψει κριτικη γιαυτη.
Καμια σχεση με τις φωτο αλλα καλη εμφανιση και ειναι καπου στα 30 φευγα.
Καλο γαμησι παντος. Μια φορα για εμενα καλη ηταν, δεν υπηρξε δευτερη ουτε θα υπαρξει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.023
Πόντοι
2.846
Τι παίχτηκε φίλε?
παιχτηκε οτι ακομα και τα γυφτο-πακια καταλαβαν το πόσο σαβουρα κυκλοφωρει στα δελα και ψαχνουν τα στουντιο για καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια. Δηλαδη ανεβηκαν level ακομα και αυτοι.
Πολλα στουντιο τους δεχονται και τα εχω δει με τα ματια μου.
Εφοσον και τα στουντιο περνανε κριση λογω του οτι δεν πολυ παμε τι αλλο περιμενεις? Ξεκινησαν να δεχονται και τα πιθηκια
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Τις τελευταίες μέρες ψάχνω τη συγκεκριμένη κοπέλα https://********/en/StudioWorker/9732-Viktoria

Έχω πάει σε 3 studio μέχρι στιγμής που υποτίθεται ότι δουλεύει αλλά η κοπέλα δεν υπήρχε...ή τουλάχιστον οι τσατσάδες δεν την παρουσιάζουν.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο αυτό; Μήπως το συγκεκριμένο site με τα προγράμματα δεν είναι αξιόπιστο;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
παιχτηκε οτι ακομα και τα γυφτο-πακια καταλαβαν το πόσο σαβουρα κυκλοφωρει στα δελα και ψαχνουν τα στουντιο για καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια. Δηλαδη ανεβηκαν level ακομα και αυτοι.
Πολλα στουντιο τους δεχονται και τα εχω δει με τα ματια μου.
Εφοσον και τα στουντιο περνανε κριση λογω του οτι δεν πολυ παμε τι αλλο περιμενεις? Ξεκινησαν να δεχονται και τα πιθηκια
Δε πολυπάμε, αλλά είχα πέσει σε κάτι φάσεις στη Λίλλυ και στη Κ που γινόταν ο κακός χαμός. Έμπαινα μέσα και έλεγα"τελικά μόνο εγώ δεν έχω λεφτά ρε πούστη μου?". Μιλάμε για συνεχόμενα δωμάτια και αναμονή απέξω. Εμένα η αναμουνί με σκοτώνει, τη κάνω επιτόπου..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.386
Κριτικές
21
Like
9.800
Πόντοι
3.346
παιχτηκε οτι ακομα και τα γυφτο-πακια καταλαβαν το πόσο σαβουρα κυκλοφωρει στα δελα και ψαχνουν τα στουντιο για καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια. Δηλαδη ανεβηκαν level ακομα και αυτοι.
Πολλα στουντιο τους δεχονται και τα εχω δει με τα ματια μου.
Εφοσον και τα στουντιο περνανε κριση λογω του οτι δεν πολυ παμε τι αλλο περιμενεις? Ξεκινησαν να δεχονται και τα πιθηκια
Σοβαρά ρε κλάιν? Αν το πάρουν γραμμή, μου φαίνεται ότι θαα αρχίσω και εγώ με τη σειρά μου να μειώνω τη συχνότητα των επισκέψεών μου....
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Εγώ πάντως τα στούντιο τα έχω αραιώσει αφού σχέση ποιότητας, χρόνου,και υπηρεσιών έχει αρχίσει να γίνεται όλο και χειρότερα. Το στανταράκι που είχα τα χαιρετίσα για τελευταία φορά και δεν ξαναπάω μέχρι να αλλάξουν πολιτική τα στούντιο. 50 για 15 με τιποτα προτιμότερο 80 σε μασάζ με τουλάχιστον 45 λεπτά και πολλές φορές εις διπλούν και με καλύτερα κομμάτια από τα στούντιο
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Εγώ πάντως τα στούντιο τα έχω αραιώσει αφού σχέση ποιότητας, χρόνου,και υπηρεσιών έχει αρχίσει να γίνεται όλο και χειρότερα. Το στανταράκι που είχα τα χαιρετίσα για τελευταία φορά και δεν ξαναπάω μέχρι να αλλάξουν πολιτική τα στούντιο. 50 για 15 με τιποτα προτιμότερο 80 σε μασάζ με τουλάχιστον 45 λεπτά και πολλές φορές εις διπλούν και με καλύτερα κομμάτια από τα στούντιο
Φίλε και εγώ τα έχω αραιώσει (όσο μπορώ) τα στούντιο και φυσικά συμφωνώ μαζί σου στο ότι τα 50Ε για 15΄' είναι πάρα πολλά, ειδικά στις μέρες μας. Πάντως τα μασαζ σε καμία περίπτωση δεν έχουν καλύτερα κομμάτια από τα στούντιο, ακόμη και σήμερα. Επίσης με 60Ε που παίρνεις συνήθως ελευθ. στοματικό+69 στα μασάζ, είναι 1 φορά και 100Ε οι 2 φορές και εκεί. Υπάρχουν κοπέλες στα στούντιο που αυτά τα συμπεριλαμβάνουν στο απλό πρόγραμμα, αν είσαι πελάτης και αν σε γουστάρουν.
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Φίλε και εγώ τα έχω αραιώσει (όσο μπορώ) τα στούντιο και φυσικά συμφωνώ μαζί σου στο ότι τα 50Ε για 15΄' είναι πάρα πολλά, ειδικά στις μέρες μας. Πάντως τα μασαζ σε καμία περίπτωση δεν έχουν καλύτερα κομμάτια από τα στούντιο, ακόμη και σήμερα. Επίσης με 60Ε που παίρνεις συνήθως ελευθ. στοματικό+69 στα μασάζ, είναι 1 φορά και 100Ε οι 2 φορές και εκεί. Υπάρχουν κοπέλες στα στούντιο που αυτά τα συμπεριλαμβάνουν στο απλό πρόγραμμα, αν είσαι πελάτης και αν σε γουστάρουν.
Όχι σε όλα τα μασαζ. Με 80 περίπου 50 λεπτά 2 φορές Σε κάποια ναι πάει 100,αλλά στα στούντιο έχει ξεφτιλίσει το θέμα με τον χρόνο
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Όχι σε όλα τα μασαζ. Με 80 περίπου 50 λεπτά 2 φορές Σε κάποια ναι πάει 100,αλλά στα στούντιο έχει ξεφτιλίσει το θέμα με τον χρόνο
Στα 80 στο μασαζ είναι όλα φουλ και 45 λεπτά τουλάχιστον
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.011
Κριτικές
18
Like
15.834
Πόντοι
4.546
Σωστοί σε όλα οι παραπάνω συναγωνιστές.

Πολύ ακριβά για το 50ρικο (+τα οποία "έξτρα") , κοπέλες που κάποιες φορές κοιτάζουν να σε ξεπεταξουν στο 5λεπτο, μη μου πιάνεις - φιλάς, 69 γιοκ, ακα μπουκι ξέχνα το(αυτό βέβαια μου τυχαίνει και σε μασατζιδικο ενίοτε) .

Πάμε στα στούντιο ΜΟΝΟ για το νεαρό της ηλικίας και σώματα που δεν βρίσκεις εύκολα σε μασατζιδικο.

Ακόμα και τα Call Girls ίσως συμφέρουν περισσότερο στο μισάωρο στα 100€ (incall) από το να τα ξοδεύεις στα στούντιο, καθώς διαθέτουν επίσης τις περισσότερες υπηρεσίες που προσφέρουν και τα μασατζιδικα ,στο βασικό πακέτο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.011
Κριτικές
18
Like
15.834
Πόντοι
4.546
Αλλά πλέον, έχουν γεμίσει με τόσα μπάζα τα στούντιο και άθλια συμπεριφορά, που πραγματικά, ακόμα και το δυνατό τους σημείο, τις όμορφες νεαρές με κορμάκι λαχταριστο, το χάνουν σιγά σιγά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom