Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.029
Πόντοι
2.846
Κλαιν κανε ενα δωρακι στα κοριτσια και ασε τη γκρινια :2funny:
ποια κοριστια βρε με τα γιουβαρλακια, μας τα φερανε στα στουντιο που ουτε για φυλης δεν κανουν. Ασε που ολες οι φωτο ειναι σχεδον ψευτικες, κανουμε κανω χιλιομετρα να τις δω και βλεπω αυτα που βλεπω τι αλλο να πω. Ξεφτιλα το λιγοτερο που μου ερχεται στο μυαλο
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.762
Κριτικές
11
Like
13.920
Πόντοι
3.246
ποια κοριστια βρε με τα γιουβαρλακια, μας τα φερανε στα στουντιο που ουτε για φυλης δεν κανουν. Ασε που ολες οι φωτο ειναι σχεδον ψευτικες, κανουμε κανω χιλιομετρα να τις δω και βλεπω αυτα που βλεπω τι αλλο να πω. Ξεφτιλα το λιγοτερο που μου ερχεται στο μυαλο
Εδω ρε φερνουν γιουβαρλακια στα γραφεια θα κωλωναν στα στουντιο?
Υπαρχουν και μερικες καλες ομως στα στουντιο αλλα τις εχουμε παρει 15 φορες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.029
Πόντοι
2.846
Στα υποψιν σημερα στο κασσανδρας 8γ ειχα στα δεξια μου τρεις πακι και στα αριστερα μυο δυο γυφτους αλλα οχι τοσο απλυτους , καπως εξευγενισμενους
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.026
Πόντοι
496
Ρε μλκ πάρ την κοιλιά σου από δω . Είναι εμετική. Φοβάμαι να μπω στη σελίδα.
Χαχαχχαχαχαχαχα εμφανισιακά αυτό που βλέπεις στην φωτο ειναι ότι καλύτερο σε σχέση με την πραγματικότητα στα στουντελα :buck2:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.029
Πόντοι
2.846
την εχω δει δεν ειναι οπως στις φωτο. Πλαδαροαγυμναστη με καραμετριο προσωπο αλλα αυτο ειναι υποκειμενικο. Απλο κοριτσι για φυλης ειναι, τιποτα που να αξιζει για να περασω μαζι της. Ναι στις φωτο δειχνει πολυ καλη το δεχομαι και ειναι στο στυλ που μου αρεσει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.029
Πόντοι
2.846
Εκανα τον κοπο σημερα μεσημερι να παω για Μαρσελα στο Μαραθωνος οροφο αλλα οταν εφτασα και πηγα να πληρωσω λεω στην τσατσα Για μαρσελα και μου απανταει εχει περιοδο θα ειναι την αλλη κυριακη εδω αλλα εχω μια αλλη κοπελα. Μια βλάχα ειχε οχι το χάλι μου αλλα δεν απλα δεν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.782
Κριτικές
40
Like
6.029
Πόντοι
2.846
Αν δεν υπαρξει μουνι της προκοπης δεν ξαναμπαινω με καμία κοπελα. Ας κανουμε μια αποχη απο τα μπαζοειδη, ενταξει πρεπει να εχουμε και λιγη αξιοπρεπεια. Δηλαδη τι? οτι μας φερνουν εμεις παμε ? Ουτε προβατα να ειμασταν ελεος πια.
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Αν δεν υπαρξει μουνι της προκοπης δεν ξαναμπαινω με καμία κοπελα. Ας κανουμε μια αποχη απο τα μπαζοειδη, ενταξει πρεπει να εχουμε και λιγη αξιοπρεπεια. Δηλαδη τι? οτι μας φερνουν εμεις παμε ? Ουτε προβατα να ειμασταν ελεος πια.
Γενικά βλέπω ότι τα στούντιο δεν ανεβάζουν όλα το πρόγραμμα, φωτογραφίες κοριτσιών κάποια έχουν κατεβάσει τα σάιτ που είχαν παλιά με αποτέλεσμα να πηγαίνουν πολλοί στα τυφλά και να φεύγουν παραπονεμένοι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.470
Κριτικές
94
Like
46.792
Πόντοι
17.311
Να το γυρίσουμε στις βίζιτες. Να γαμαμε αραιά και που εμείς οι πτωχοι.

Ορίστε εδώ ένας μουνος . Στις φωτογραφίες. Από κοντά θα ναι βοιδοκώλω 99,9999999% . Και πανάκριβη μάλιστα. 140 έουρα την ώρα.

Για να καταλάβεις ότι είναι πατσόλα δεν είναι δύσκολο. Κοιτάς αναλογία ύψους βάρους. 1.70 ύψος 59 κιλά. Δηλαδή ενδεχομένως φαρδιά μέση και βοιδόκωλος. Ή στα όρια αυτού.

που θα δουλευει αυριο το κοριτσι σου ρε βορδελοκουλουριε, να παω να το τιμησω ?
παρασκευη ηταν αμουρ ελεγε το πορδοπορταλ, περασα απ'εξω, αλλα δε βρηκα παρκη... τυχερουλη.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.470
Κριτικές
94
Like
46.792
Πόντοι
17.311
Εμένα ρωτας;

έδωσες χαιρετίσματα στη Μαρία;
εσυ εισαι η πηγη, εσενα ρωταω.
ελα πες που θα ειναι να περασω μια.

μπα ακομα δεν την εχω παρει αυτη.
ειναι τοσο ξινομουρα που παιζει να μη μου σηκωθει καν.
φαντασου δεν ανεβαινω καν τα σκαλια πλεον, ρωταω οσους κατεβαινουν, οποτε παω. :tooth:
απορω τι της βρηκες... αφου φαινεται οτι ειναι γιδι. :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.470
Κριτικές
94
Like
46.792
Πόντοι
17.311
Χεσε με ρε παπαδοφιλιππα νυχτιάτικα.

Αυτή η Μαρία αν αποφάσισε να ανεβαίνει Καβάλα, σημαίνει άλλαξε πρόγραμμα και θα ανέβει. Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις να την πάρεις έστω μια πριν πάει στουντιο
ευκαιρια να ανεβεις και εσυ λεβελ στη φολοεισπραξη τοτε.
ελα πες που θα ειναι αυριο η γυναικα, γιατι ολο μου αλλαζεις την κουβεντα ναουμε.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.470
Κριτικές
94
Like
46.792
Πόντοι
17.311
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom