Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.257
Κριτικές
94
Like
46.542
Πόντοι
17.311
πηγα κηφισου 30, βγαινει η μαρινα... και τρομαξα.
παω κηφισου 60 βγαινει η ντανα... και πηγα να γελασω.
καταληγω αθηνων 373 και βγαινουν μονικα και λια.
μονικα ακυρο στυλιαρι
και
λια τρελο πιπινι με πολυ μετριες εως ακυρες υπηρεσιες δυστυχως.
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071
πηγα κηφισου 30, βγαινει η μαρινα... και τρομαξα.
παω κηφισου 60 βγαινει η ντανα... και πηγα να γελασω.
καταληγω αθηνων 373 και βγαινουν μονικα και λια.
μονικα ακυρο στυλιαρι
και
λια τρελο πιπινι με πολυ μετριες εως ακυρες υπηρεσιες δυστυχως.
Καλα πήγε αυτό !!! :sunglasses:
Τα studio έχουν πάρει τρελή κατιούσα ή ιδεα μου είναι;
 

Napoleon19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
12
Πόντοι
0
Να πω και εγώ την εμπειρία μου πάω στο Συγγρού 232 και μου ανοίγει την πόρτα μια τσατσά τραβελι σίγουρα ήταν εκεί η γνωστή πορνοστάρ η Εμινέ είχα ακούσει για την κωλαρα της και λέω ας πάω για κατάθεση ,παιδιά το κορίτσι μεγάλο μπαζο τσάμπα το πρόγραμμα που πήρα γυρίζει και μου λέει δεν μπορώ τον έχεις μεγάλο δεν θα μου μπει ,πήρε μια ξενερωτη πίπα και μετά μου τον έπαιζε με τα χέρια να χύσω ...λέω στην τσατσά χάλι μαύρο και μόνο που δεν με έδειρε η τραβελο
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
Σενσουάλιτι. Αντρέα: καλό κορμί.
Καλό κλαρίνο στην αρχή, με άφηνε και να απολαμβάνω οπτικά και να την αγγίζω(αν είναι δυνατόν, λέμε τα αυτονόητα, να αγγίζεις την άλλη)
Μετά μόνη της πέρασε σε ριβέρς κάου, τα χέρια μου της φάνηκαν κρύα, μόλις είχα κάνει ντους είπα.
Άρχισα να ανεβάζω θερμοκρασία μετά από λίγο και ζήτησα λίγο κλιματισμό, με ρώτησε αν παίρνω κάτι, αυστηρό βλέμμα.
Πέρασμα στα 4, αφέθηκα να τελειώσω με την ωραία θέα της, χωρίς βιασύνη.

Άλλη μια εμπειρία, δεν παραπονιέμαι, αλλά θυμήθηκα και γιατί προτιμώ πλέον να ξοδεύω τα ωραία μου χρήματα σε άλλες προτεραιότητες και μείωσα τις επισκέψεις στις κορασίδες.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
481
Κριτικές
13
Like
4.562
Πόντοι
731
Να πω και εγώ την εμπειρία μου πάω στο Συγγρού 232 και μου ανοίγει την πόρτα μια τσατσά τραβελι σίγουρα ήταν εκεί η γνωστή πορνοστάρ η Εμινέ είχα ακούσει για την κωλαρα της και λέω ας πάω για κατάθεση ,παιδιά το κορίτσι μεγάλο μπαζο τσάμπα το πρόγραμμα που πήρα γυρίζει και μου λέει δεν μπορώ τον έχεις μεγάλο δεν θα μου μπει ,πήρε μια ξενερωτη πίπα και μετά μου τον έπαιζε με τα χέρια να χύσω ...λέω στην τσατσά χάλι μαύρο και μόνο που δεν με έδειρε η τραβελο
Μας έκανες την καρδιά περιβόλι :cheesy:
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
43
Like
1.824
Πόντοι
1.071
Σενσουάλιτι. Αντρέα: καλό κορμί.
Καλό κλαρίνο στην αρχή, με άφηνε και να απολαμβάνω οπτικά και να την αγγίζω(αν είναι δυνατόν, λέμε τα αυτονόητα, να αγγίζεις την άλλη)
Μετά μόνη της πέρασε σε ριβέρς κάου, τα χέρια μου της φάνηκαν κρύα, μόλις είχα κάνει ντους είπα.
Άρχισα να ανεβάζω θερμοκρασία μετά από λίγο και ζήτησα λίγο κλιματισμό, με ρώτησε αν παίρνω κάτι, αυστηρό βλέμμα.
Πέρασμα στα 4, αφέθηκα να τελειώσω με την ωραία θέα της, χωρίς βιασύνη.

Άλλη μια εμπειρία, δεν παραπονιέμαι, αλλά θυμήθηκα και γιατί προτιμώ πλέον να ξοδεύω τα ωραία μου χρήματα σε άλλες προτεραιότητες και μείωσα τις επισκέψεις στις κορασίδες.
Καλη επιλογη φαινεται αυτη..βεβαια αν βγαινοντας απ το μαγαζι αυτο που σου εμεινε ειναι το ξοδεμα..κι οχι πως περασες, δηλαδη οχι αυτο που λεμε " χαλαλι" μαλλον κατι θα ελειπε...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
43
Like
1.824
Πόντοι
1.071
Καλη επιλογη φαινεται αυτη..βεβαια αν βγαινοντας απ το μαγαζι αυτο που σου εμεινε ειναι το ξοδεμα..κι οχι πως περασες, δηλαδη οχι αυτο που λεμε " χαλαλι" μαλλον κατι θα ελειπε...
Γιατι εγω τουλαχιστον οταν φευγω απ το μαγαζι αλλα πηρα αυτο που ηθελα κ περασα καλα, πραγματικα δε το σκεφτομαι, εκτος κι αν δε με καλυψε η ολη φαση..χωρις αυτο να σημαινει πως πρεπει και να ξοδευουμε αλογιστα...αλλα ξερεις πως σε αυτους τους χωρους..ε..πας για να ξοδεψεις...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
Καλη επιλογη φαινεται αυτη..βεβαια αν βγαινοντας απ το μαγαζι αυτο που σου εμεινε ειναι το ξοδεμα..κι οχι πως περασες, δηλαδη οχι αυτο που λεμε " χαλαλι" μαλλον κατι θα ελειπε...
Κοίτα, σίγουρα δεν πήρα υπηρεσίες μασάζ, όπου πάω κάποιες φορές.

Αλλά ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, και πάω λίγο να ξεφύγω και να πάρω κάτι που μου λείπει.
Λίγη ανοχή και διακριτικοτητα παραπάνω θα ήθελα, δεν χρειάζονται αχρείαστες παρατηρήσεις, όταν ζητώ ευγενικά λίγη δροσιά / κλιματισμό, βάλτον, που δεν έβαλε, για εμένα που φουντωνω εύκολα, έχει μεγάλη σημασία.
Η αν πιάνω κωλομερια και φαίνονται τσ χέρια μου κρύα.

Τέλος πάντων .
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
43
Like
1.824
Πόντοι
1.071
Κοίτα, σίγουρα δεν πήρα υπηρεσίες μασάζ, όπου πάω κάποιες φορές.

Αλλά ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, και πάω λίγο να ξεφύγω και να πάρω κάτι που μου λείπει.
Λίγη ανοχή και διακριτικοτητα παραπάνω θα ήθελα, δεν χρειάζονται αχρείαστες παρατηρήσεις, όταν ζητώ ευγενικά λίγη δροσιά / κλιματισμό, βάλτον, που δεν έβαλε, για εμένα που φουντωνω εύκολα, έχει μεγάλη σημασία.
Η αν πιάνω κωλομερια και φαίνονται τσ χέρια μου κρύα.

Τέλος πάντων .
Καταλαβα..κοιτα ολα μετρουν..εχουν κι οι λεπτομερειες την αξια τους!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
43
Like
1.824
Πόντοι
1.071
Καταλαβα..κοιτα ολα μετρουν..εχουν κι οι λεπτομερειες την αξια μηπως

Κοίτα, σίγουρα δεν πήρα υπηρεσίες μασάζ, όπου πάω κάποιες φορές.

Αλλά ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, και πάω λίγο να ξεφύγω και να πάρω κάτι που μου λείπει.
Λίγη ανοχή και διακριτικοτητα παραπάνω θα ήθελα, δεν χρειάζονται αχρείαστες παρατηρήσεις, όταν ζητώ ευγενικά λίγη δροσιά / κλιματισμό, βάλτον, που δεν έβαλε, για εμένα που φουντωνω εύκολα, έχει μεγάλη σημασία.
Η αν πιάνω κωλομερια και φαίνονται τσ χέρια μου κρύα.

Τέλος πάντων .
Κι εγω αν σκασω η διψασω..η ζητησω κατι ανθρωπινο..ναι θελω και την αναλογη ανταποκριση..δε πιστευω να σε πειραξα με το σχολιο μου? Ηταν απολυτα καλοπροαιρετο! Να περνας ομορφα με νεες ομορφες εμπειριες!
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
43
Like
1.824
Πόντοι
1.071
Κι εγω αν σκασω η διψασω..η ζητησω κατι ανθρωπινο..ναι θελω και την αναλογη ανταποκριση..δε πιστευω να σε πειραξα με το σχολιο μου? Ηταν απολυτα καλοπροαιρετο! Να περνας ομορφα με νεες ομορφες εμπειριες!
Π.χ στο ιδιο μαγαζι η ζαρα που περναω συχνα μαζι της παντα απο μονη της μου φερνει εξτρα νερακι και χυμο...γιατι ξερει πως ευκολα ιδρωνω και ζεσταινομαι..ειναι και αυτο απο τα ομορφα πραγματα που εισπραττω απο αυτην..εκτος απ τ αλλα! Καποια πραγματα..ακομη και μικρα σε κερδιζουν κι εχουν την αξια τους.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
47
Like
7.112
Πόντοι
5.646
αυτά συμβαίνουν δυστυχώς. Πάντα να έχεις σχέδιο β και με το που σου πουν "έρχεται η κοπέλα", να χαιρετήσεις και να πας αλλού.
Έτσι την είχα πατήσει μια φορά στο Βρ46. "Έρχεται η κοπέλα" και οι μαλάκες την είχαν βάλει πρωί καπάκι μετά από νυχτερινή βάρδια. Και φυσικά τους είχε γράψει στα αρχίδια της και κοιμόταν. Έκανα τη μαλακία να περιμένω και πήρα το μακρύτερο.
Για αυτό πάντα θέλει ένα τηλεφώνημα πριν
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Καλα πήγε αυτό !!! :sunglasses:
Τα studio έχουν πάρει τρελή κατιούσα ή ιδεα μου είναι;
Φαίνεται από πολύ καιρό ότι τα πράγματα είναι τελείως χάλια. Εμένα πάντως στην ηλικία που βρίσκομαι δεν μου κάνει καθόλου κέφι να πάω να πηδήξω σε ένα κρεβάτι που έχουν πέσει άλλοι χίλιοι-διακόσιοι, σε μέρη γεμάτα από μαυροτσούκαλες κακάσχημες Λατίνες. Μόνο ξενοδοχείο πλέον και κανένα καλό στριπ για να ξεφεύγω λίγο από την μοναξιά του ξενοδοχείου με το socializing, τα θεάματα, άντε και το κατιτί το τελείως απρόβλεπτο (ενώ στο ξενοδοχείο το αντικείμενο του πόθου είναι στο πιάτο).
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
204
Κριτικές
14
Like
1.769
Πόντοι
1.071
Φαίνεται από πολύ καιρό ότι τα πράγματα είναι τελείως χάλια. Εμένα πάντως στην ηλικία που βρίσκομαι δεν μου κάνει καθόλου κέφι να πάω να πηδήξω σε ένα κρεβάτι που έχουν πέσει άλλοι χίλιοι-διακόσιοι, σε μέρη γεμάτα από μαυροτσούκαλες κακάσχημες Λατίνες. Μόνο ξενοδοχείο πλέον και κανένα καλό στριπ για να ξεφεύγω λίγο από την μοναξιά του ξενοδοχείου με το socializing, τα θεάματα, άντε και το κατιτί το τελείως απρόβλεπτο (ενώ στο ξενοδοχείο το αντικείμενο του πόθου είναι στο πιάτο).

Αναλογα με το βαλάντιο που διαθέτεις παιρνεις και το αντίστοιχο περιβάλλον.Το πρόβλημα νομίζω ειναι πλέον στην ποικιλία των κοριτσιών και στο service τους.Εκεί τα στούντιο είναι ο μεγάλος χαμένος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom