Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Δεν ειναι ξεπετα η ασια,συμπαθητικη ειναι και ευχαριστη στο δωματιο αλλα δεν αντεχει πολλα ζορια, ειναι για ενα γαμησακι σε χαλαρους ρυθμους
μου εβγαλε ειπα παιχτη, δεν ειπα ειναι.
τωρα για γαμησακι και χαλαρους ρυθμους, θα το δουμε... αν ξαναπερασω.
δεν τρελαθηκα αλλα δεν την απεκλεισα κιολας, απλα με αυτα που ειδα δεν ειχα ορεξη.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.729
Κριτικές
11
Like
13.736
Πόντοι
3.246
μου εβγαλε ειπα παιχτη, δεν ειπα ειναι.
τωρα για γαμησακι και χαλαρους ρυθμους, θα το δουμε... αν ξαναπερασω.
δεν τρελαθηκα αλλα δεν την απεκλεισα κιολας, απλα με αυτα που ειδα δεν ειχα ορεξη.
Ναι ρε το καταλαβα , απλα ειπα την αποψη μου μιας και εχω περασει μαζι της

Καλα η κατατασταση στα στουντιο εχει μπαζαρια πολυ, και αν σκασει κανα δυνατο πεφτουν με τα μουτρα ολοι
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Περασμα απο κηφισου πηρα lucy , με +50 αναλ μια και το προσφερει ειπα να δοκιμασω γιατι σπανια βλεπεις αναλ σε στουντιο

Λοιπον φατσα γαριδα καλα κανει και την κρυβει :2funny: , βυζι μικρο στητο , πετιτ σωματοτυπος , αναλ σε συγκεκριμενες στασεις που επιλεγει αυτη αλλα το νου σας γιατι μετα απο λιγο που την επαιρνα απο πισω μου σκασε και μια μποχα ,
Δεν ειδα να χει και πολυ διαθεση θα μπορουσε και καλυτερα
τόσο χάλια φάτσα?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Καλα η κατατασταση στα στουντιο εχει μπαζαρια πολυ, και αν σκασει κανα δυνατο πεφτουν με τα μουτρα ολοι
τουλάχιστον βλέπεις τι θα πάρεις αν μπεις και δεν πας στα τυφλά, όπως οι χαζοεσκορτακηδες που εκθειάζουν πλαστικοποιημένες μετριότητες και σαβουρια, σαν μουναρες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.015
Πόντοι
2.846
σε χθεσινό βραδυνό μεταμεσονύχτιο πέρασμα από αλιεν, είδα Βικτώρια, Τζούλια και Ρενάτα.
Βικτώρια τεζα πατσαβουρα και βουτηγμενη στην κυτταριτιδα. εννοείται καμία σχέση με προμοφωτός, που μάλλον πρέπει να είναι από τοτε που ήταν 20-25 χρονωνε η' της κόρης της (αν έχει) για δόλωμα.
σκάει μπροστά μου και τρώω ένα ξενερωμα μέχρι το στομάχι, γυρνάει και στη θέα του σαπιου κώλου της, το ξενερωμα συνέχισε και έφτασε μέχρι τις ιδρωμενες κάλτσες μου.
η Τζούλια χαχανιζε με έναν κακομοίρη μέσα και την περίμενα όσο προσπαθούσα να συνελθω από το αρχικό σοκ.
βγαίνει και βλέπω μια μιλφοθειτσα αδιάφορη παντελώς, έως άκυρη.
εννοείται και εδώ καμία σχέση με φωτός, αν και δε δείχνει πρόσωπο ούτε μπλερντ.
κάτι ξέρει προφανώς.
πάω απέναντι και βγαίνει η Ρενάτα που δυστυχώς έχει μπαγιατεψει ένεκα χρόνου. αν έβγαινε με κάπως πιο σεξουλιαρικα λινζερι, ίσως και να περναγα για να θυμηθώ τις παλιές καλές εποχές, που έσπερνε στην κόκκινη πόρτα του φ.66.
βγήκε γυμνόστηθη με ένα απλό βρακάκι και τα πορνοτακουνα, έκανε μια έντονη περιστροφή μπροστά μου, είπε καλησπερα σας με ένα χαμόγελο ψιλοφεηκ και μπήκε ξανά μέσα.
μαλλί ίσιο μέχρι ώμους.
δε με έπεισε, αν και ήθελα.
βγαίνω και πάω παραπάνω στο 12.
εκεί βγηκαν 3 μιλφοθειτσες.
Γιάννα, Εύα και άλλη μία που δε θυμάμαι όνομα ένεκα ξενερας.
Γιάννα με κοντό μαλλί αλλά μπαγιατεμενη πολύ, Εύα μελαχρινή με πιο μεγαλη περιφερεια μαζι με κυτταριτιδα εννοειται και άλλη μία καστανή.
όλες αδιάφορες και εννοείται δεν αξίζουν τα 50 ευρα για μένα λόγω μέτριας εικόνας και μετριου σώματος.
κατέβηκα στο Κηφισού 30 και βγήκε μια Εηζια (Asia).
πιο νέα σαφώς, πιο καλύτερη εικόνα εννοείται, ωραίο λεπτό κορμί συνολικά, μέτρια προς καλή φάτσα, αλλά το στυλακι της δε με έπεισε για να σκάσω το 50αρικο. μου έβγαλε κάτι ξεπετεξ.
κατέληξα Φώκαιας 25 όροφος που πέτυχα παλομα από το πουθενά και της έδωσα το μουνι στο χέρι, μιας και με θυμόταν από το φυλής 56 που της έχω κριτική.
το πτυχίο δυστυχως ήταν κλειστό επίσης.
θα επανέλθω με στουδιοτσαρκα σε λίγο καιρό πάλι...

Το Alien στουντιο παντα ετσι ηταν, εβγαζε στις φωτογραφιες μουναρες και οταν πηγαινες εβλεπες τις θειτσες και τις σαβουρες, η ρενατα πλεον εδω και χρονια δεν αξιζει εχει μπαγιατεψει παρα πολυ, αυτη κοντευει τα σαραντα σε λιγο αν και για την ηλικια της δεν ειναι καθολου μετρια ισα ισα δηλαδη. Εμεις ομως θελουμε φρεσκαδουρα, ειχα περασει μαζι της και λογου αυτου με το ζορι να τελειωσω με χαλαγε γενικα αν και το προσπαθησε η κυρια αλλα ποτέ ξανα μαζι της.Οπως τα λες ομως συμφωνω τουλαχιστον να εβαζε κανα καλο εσωρουχο κανα σετάκι κανα καλτσονακι κατι ρε παιδι μου να ντυσει την εμφανιση ισως τοτε κατι να γινοταν αλλα αυτες βαριουνται να κουνηθουν τι ζηταμε και εκεις τωρα. λαυτα χαραλαμπε ειναι τα στουντιο ξεπετες βαρεμαρα. Αμετρητες φορες εχω κανει τις πορνοβολτες και πολυ σπανια πλεον θα μπω σε στουντιο που ποαλαιοτερα πηγαινα δυο φορες την εβδομαδα τουλαχιστον και καποιες φορες και τρεις. Απο την αλλη τα μπορδελα φυλης και περιξ και εκει κλαιμε με ολα αυτα τα ζοντοβολα που κυκλοφορουν και εδω επισης ξεπετες, το μεταξουργειο καλα αστο βαριεμαι τους χαρακτηρισμους που πρεπει να δωσω, τα εσκορτ σαφως καλυτερα αλλα μεγαλο ρισκο πρεπει να ξερεις τις κοπελες απο φιλο σου κτλ αλλιως θα κλαις τα γκαφρά σου. Νομιζω επειδη η κατασταση πανω κατω σαν υπηρεσιες εννοω και μονο ειναι παντου το ιδιο στουντιο μπορδελα καταληγουμε στα μπορδελα διοτι τι ψυχη ενα δυο εικοσαρικα. Προσωπικα ποιο ευκολα θα δωσω φυλης χρηματα αν δω κατι που εστω να αξιζει παρα στουντιο που εχει ερθει η καθε μια πάσα με πονηρο τροπο να στα αρπαξει, χεστηκα για τα πενηντα ευρα απλα δε θελω να με δουλευουν και ειδικα αυτου του ειδους κοριτσια ζοντοβολα που κατα καιρους μας φερνουν
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.729
Κριτικές
11
Like
13.736
Πόντοι
3.246
τουλάχιστον βλέπεις τι θα πάρεις αν μπεις και δεν πας στα τυφλά, όπως οι χαζοεσκορτακηδες που εκθειάζουν πλαστικοποιημένες μετριότητες και σαβουρια, σαν μουναρες.
Καλα οσο ανεβαινεις στα χρηματα εχεις και περισσοτερες απαιτησεις , και η φολα κοστιζει παραπανω
Καποιες εσκορτ ειναι το πολυ για στουντιο ειδικα οι λατινες γι αυτο της αποφευγω ,
Καλα απο κριτικες δεν το συζητω καν, ελαχιστοι ειναι αυτοι που θα γραψουν ουσιαστικα πραγματα οποτε πας με το ενστικτο και οτι γινει εγινε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Καλα οσο ανεβαινεις στα χρηματα εχεις και περισσοτερες απαιτησεις , και η φολα κοστιζει παραπανω
Καποιες εσκορτ ειναι το πολυ για στουντιο ειδικα οι λατινες γι αυτο της αποφευγω ,
Καλα απο κριτικες δεν το συζητω καν, ελαχιστοι ειναι αυτοι που θα γραψουν ουσιαστικα πραγματα οποτε πας με το ενστικτο και οτι γινει εγινε
για εσκορτ δεν πας καθόλου με το ένστικτο, γιατί απλά δεν τη βλέπεις. άρα κάνεις πρώτα το ινκολ για να δεις και αν δεν σου κάνει, να χώσεις πόρτα σε αυτήν και κατεπεκταση στο γραφείο ΕΣΥ και όχι να φας τα μούτρα σου.
από εκεί και πέρα αν μείνεις ευχαριστημένος, τότε προχωράς στο ένστικτο και στο δικό σου χώρο και ανεβάζεις το κασέ αναλόγως εννοειται.
απλά και λογικά πράγματα δηλαδή.
αν εσύ όμως (γενικά εννοώ) θες το παραμυθακι και το φύκι σου από τα προμοτορια-αγαπουληδες, κάτσε να γράφεις τα γνωστά κουλα μετά για να γελαμε.
δεν ήταν έτσι όπως στις φωτός, άλλη κοπέλα είδα και άλλη ήρθε, αλλά έλεγε στην καρτέλα και άλλα έκανε κλπ κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Το Alien στουντιο παντα ετσι ηταν, εβγαζε στις φωτογραφιες μουναρες και οταν πηγαινες εβλεπες τις θειτσες και τις σαβουρες, η ρενατα πλεον εδω και χρονια δεν αξιζει εχει μπαγιατεψει παρα πολυ, αυτη κοντευει τα σαραντα σε λιγο αν και για την ηλικια της δεν ειναι καθολου μετρια ισα ισα δηλαδη. Εμεις ομως θελουμε φρεσκαδουρα, ειχα περασει μαζι της και λογου αυτου με το ζορι να τελειωσω με χαλαγε γενικα αν και το προσπαθησε η κυρια αλλα ποτέ ξανα μαζι της.Οπως τα λες ομως συμφωνω τουλαχιστον να εβαζε κανα καλο εσωρουχο κανα σετάκι κανα καλτσονακι κατι ρε παιδι μου να ντυσει την εμφανιση ισως τοτε κατι να γινοταν αλλα αυτες βαριουνται να κουνηθουν τι ζηταμε και εκεις τωρα. λαυτα χαραλαμπε ειναι τα στουντιο ξεπετες βαρεμαρα. Αμετρητες φορες εχω κανει τις πορνοβολτες και πολυ σπανια πλεον θα μπω σε στουντιο που ποαλαιοτερα πηγαινα δυο φορες την εβδομαδα τουλαχιστον και καποιες φορες και τρεις. Απο την αλλη τα μπορδελα φυλης και περιξ και εκει κλαιμε με ολα αυτα τα ζοντοβολα που κυκλοφορουν και εδω επισης ξεπετες, το μεταξουργειο καλα αστο βαριεμαι τους χαρακτηρισμους που πρεπει να δωσω, τα εσκορτ σαφως καλυτερα αλλα μεγαλο ρισκο πρεπει να ξερεις τις κοπελες απο φιλο σου κτλ αλλιως θα κλαις τα γκαφρά σου. Νομιζω επειδη η κατασταση πανω κατω σαν υπηρεσιες εννοω και μονο ειναι παντου το ιδιο στουντιο μπορδελα καταληγουμε στα μπορδελα διοτι τι ψυχη ενα δυο εικοσαρικα. Προσωπικα ποιο ευκολα θα δωσω φυλης χρηματα αν δω κατι που εστω να αξιζει παρα στουντιο που εχει ερθει η καθε μια πάσα με πονηρο τροπο να στα αρπαξει, χεστηκα για τα πενηντα ευρα απλα δε θελω να με δουλευουν και ειδικα αυτου του ειδους κοριτσια ζοντοβολα που κατα καιρους μας φερνουν
τα είπες όλα και όπως έχουν, συμφωνούμε.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.729
Κριτικές
11
Like
13.736
Πόντοι
3.246
για εσκορτ δεν πας καθόλου με το ένστικτο, γιατί απλά δεν τη βλέπεις. άρα κάνεις πρώτα το ινκολ για να δεις και αν δεν σου κάνει, να χώσεις πόρτα σε αυτήν και κατεπεκταση στο γραφείο ΕΣΥ και όχι να φας τα μούτρα σου.
από εκεί και πέρα αν μείνεις ευχαριστημένος, τότε προχωράς στο ένστικτο και στο δικό σου χώρο και ανεβάζεις το κασέ αναλόγως εννοειται.
απλά και λογικά πράγματα δηλαδή.
αν εσύ όμως (γενικά εννοώ) θες το παραμυθακι και το φύκι σου από τα προμοτορια, κάτσε να γράφεις τα γνωστά κουλα μετά για να γελαμε.
δεν ήταν έτσι όπως στις φωτός, άλλη κοπέλα είδα και άλλη ήρθε, αλλά έλεγε στην καρτέλα και άλλα έκανε κλπ κλπ.
Υπαρχουν 2 βασικοι παραμετροι για να πετυχει ενα ραντεβου εμφανιση και υπηρεσιες
βαση εμφανισης δεν μπορει να ξερεις οτι θα ειναι δυνατη στο κρεββατι , μετριες εμφανισιακα ας πουμε μου χουν κανει καλο γαμησι
Και καποιες ομορφες εμφανισιακα ειναι πτωματα ας πουμε που χω παρει

Αν ειναι ασχημη δεν μπαινεις καν στο κοπο να δεις για υπηρεσιες και τουρμπο να γραφουν οτι ειναι

Ειναι ρισκο η φαση κανεις ποτε δε ξερεις πως θα εξελιχθει η κατασταση ,αλλα μερικες κοπελες απο φωτο τρωνε κατευθειαν ακυρο
Καλο ειναι να λεγονται ουσιαστικα πραγματα στις κριτικες και αντικειμενικα , χωρις υπερβολες ωστε να αποφευγουμε τις κακοτοπιες
Καποιοι που γραφουν παπαριες στις κριτικες τους ξερουμε και δε δινουμε καμια σημασια απλα γελαμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
χαχααχα...το θέμα είναι να ¨κατεβάζει υγρά¨...λες κι είναι μπαταρία.

ρε φάπες που θέλουν μερικοί να στρώσουν.

καλά, απογοήτευση έξω και πέριξ κι ένα καλό λαμπρό άστρο που έσκασε, θα το βγάλουν off οσονούπω οι αγαπούληδες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Υπαρχουν 2 βασικοι παραμετροι για να πετυχει ενα ραντεβου εμφανιση και υπηρεσιες
βαση εμφανισης δεν μπορει να ξερεις οτι θα ειναι δυνατη στο κρεββατι , μετριες εμφανισιακα ας πουμε μου χουν κανει καλο γαμησι
Και καποιες ομορφες εμφανισιακα ειναι πτωματα ας πουμε που χω παρει

Αν ειναι ασχημη δεν μπαινεις καν στο κοπο να δεις για υπηρεσιες και τουρμπο να γραφουν οτι ειναι

Ειναι ρισκο η φαση κανεις ποτε δε ξερεις πως θα εξελιχθει η κατασταση ,αλλα μερικες κοπελες απο φωτο τρωνε κατευθειαν ακυρο
Καλο ειναι να λεγονται ουσιαστικα πραγματα στις κριτικες και αντικειμενικα , χωρις υπερβολες ωστε να αποφευγουμε τις κακοτοπιες
Καποιοι που γραφουν παπαριες στις κριτικες τους ξερουμε και δε δινουμε καμια σημασια απλα γελαμε
το ένστικτο που είπες πριν, σου βγαίνει εφόσων δεις από κοντά την κοπέλα και σύμφωνα με την εμπειρία σου, στο τι θα σου βγάλει.
όχι από κριτικές άλλων.
 

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
26
Like
41
Πόντοι
0
Ξέρουμε πότε είναι η Ρόζυ στο Κωνσταντινουπόλεως 132??
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095

Συνημμένα

  • IMG_4156.png
    IMG_4156.png
    157,2 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Like
Αντιδράσεις: Klin21

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
134
Like
317
Πόντοι
21
Την Σίντυ από βριλλησου την έχει δοκιμάσει κανεις;;;
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.007
Πόντοι
371
Πριν λίγες μέρες γύρναγα από έξοδο και έκανα μια βόλτα στα στούντιο στη Λ. Αθηνών και στη Κηφισού γυρω στις 12μιση τη νύχτα.
Δε θυμάμαι ονόματα αλλά συνολικά το επίπεδο ήταν χαμηλό στη νυχτερινή βάρδια και δε μπήκα πουθενά.
Πολλές ήταν στο δωμάτιο και μου φάνηκε λίγο περίεργο για βράδυ καθημερινής.
Το ΛΑ 343 είχε μια ΟΚ Λατίνα αλλά φαινόταν η φόλα από χιλιόμετρα.
Τελικά μόνο στα έσκορτ υπάρχει κάποιο επίπεδο, αλλά όταν γυρνάω νύχτα δεν έχω υπομονή να το ψάξω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Πριν λίγες μέρες γύρναγα από έξοδο και έκανα μια βόλτα στα στούντιο στη Λ. Αθηνών και στη Κηφισού γυρω στις 12μιση τη νύχτα.
Δε θυμάμαι ονόματα αλλά συνολικά το επίπεδο ήταν χαμηλό στη νυχτερινή βάρδια και δε μπήκα πουθενά.
Πολλές ήταν στο δωμάτιο και μου φάνηκε λίγο περίεργο για βράδυ καθημερινής.
Το ΛΑ 343 είχε μια ΟΚ Λατίνα αλλά φαινόταν η φόλα από χιλιόμετρα.
Τελικά μόνο στα έσκορτ υπάρχει κάποιο επίπεδο, αλλά όταν γυρνάω νύχτα δεν έχω υπομονή να το ψάξω.
δεν παει καλα το τινδερ και το ντεητινγκ του φεησπουκ απ μαλλον εε?
:undecided:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom