Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
42
Like
7.376
Πόντοι
4.446

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
289
Πόντοι
290
Πολύ καλησπέρα σας!
Την Valentina 18 χρόνων από Ισπανία που κυκλοφορεί Ισμηνης 2, εχει κανένας φίλος εμπε

Πολύ καλησπέρα σας!
Την Valentina 18 χρόνων από Ισπανία που κυκλοφορεί Ισμηνης 2, εχει κανένας φίλος εμπειρία;
Την έκανα γύρω στα 20, αρχάρια θα έλεγα. Πολύ όμορφη για τα γούστα μου με πολύ ωραίο σώμα. Υπηρεσιές , ήταν Σάββατο με πολύ κόσμο, τυπικές και πιο κάτω, τα βασικά θα έλεγα έκανε αγκαρία. Σκοπεύω να την ξαναδώ, μόνο λόγω ηλικίας και εμφάνισης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rosbe

Rosbe

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Την έκανα γύρω στα 20, αρχάρια θα έλεγα. Πολύ όμορφη για τα γούστα μου με πολύ ωραίο σώμα. Υπηρεσιές , ήταν Σάββατο με πολύ κόσμο, τυπικές και πιο κάτω, τα βασικά θα έλεγα έκανε αγκαρία. Σκοπεύω να την ξαναδώ, μόνο λόγω ηλικίας και εμφάνισης.
Αυτή η «αγγαρεία» είναι που με χαλάει και δεν ξέρω αν αξίζει να το ρίξω το χαρτί.
Η αλήθεια είναι ότι και με τόσο κόσμο που θα δέχεται, λογικο είναι να μην μπορεί να αποδώσει στο φουλ κάθε φορά, ειδικά αν είναι και καινουργια
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Κριτικές
44
Like
1.909
Πόντοι
1.071
Παίζει να επεκταθείς παραπάνω σε αυτό φίλε μου;
Δλδ πως μπορεί να ξερει κάποιος ποια μασατζιδικα κάνουν και έξτρα υπηρεσίες; Τιμές κλπ;
Μα ολα κανουν εξτρα...ειδικα τα μασαζ παραπανω απ τα στουντιο..τιμες ειναι πιο συμφετον γιατι συνηθως ειναι 60 για μιση ωρα 80 για 45λεπτα-1ωρα,με μικρες διαφορες απο μαγαζι σε μαγαζι, τωρα απο μαγαζια με ωραιες γκομενες+υπηρεσιες θα προτεινα: nirvana, sensuality spa, medusa, ειναι σιγουρα κι αλλα...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Κριτικές
44
Like
1.909
Πόντοι
1.071
Εχει κανεις εμπειρια απο Lena θεσσαλιας 136? Φαινεται εντυπωσιακη στις φωτο..
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
289
Πόντοι
290
Αυτή η «αγγαρεία» είναι που με χαλάει και δεν ξέρω αν αξίζει να το ρίξω το χαρτί.
Η αλήθεια είναι ότι και με τόσο κόσμο που θα δέχεται, λογικο είναι να μην μπορεί να αποδώσει στο φουλ κάθε φορά, ειδικά αν είναι και καινουργια
Το ποιο πιθανό είναι ότι θα σε φολιάσει ,έτσι την έκοψα, δεν το έχει. Ο μόνος λόγος για να πας είναι η καλή εμφάνιση , εξαρτάται για τι ψάχνει ο καθένας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Rosbe

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.691
Πόντοι
1.191
αν γουστάρεις ¨κρέας¨ όρμα, προσωπικά τις θέλω πιο λυγερόκορμες και με ένα blend φινέτσας κι αριστοκρατικής διακριτικής πουτανιάς (που είναι πάρα πολύ δύσκολο στις μέρες που σβήνουν και στις νύχτες που φωτίζονται)
Ως λάτρης του κρέατος θεωρώ πως κάποια στιγμή θα τη συναντήσω ευχαριστώ για το φιντμπακ με τη πρώτη ευκαιρία θα ανταποδώσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Κριτικές
44
Like
1.909
Πόντοι
1.071
ούτε για 1 ευρώ δεν αξίζει η μπουρούχα.
Ειχα περασει μια φορα στο λ.αθηνων 373.."συμβατικα" περασα, δηλαδη χωρις συγκινησεις...οχι κατι που σου μενει..βρισκεις πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις ειδικα στο στουντιο αυτο αλλα και αλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Lorena θέλεις να πεις μάλλον..
Οχι Lena...αλλη ειναι η Lorena
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Κριτικές
44
Like
1.909
Πόντοι
1.071
Ειχα περασει μια φορα στο λ.αθηνων 373.."συμβατικα" περασα, δηλαδη χωρις συγκινησεις...οχι κατι που σου μενει..βρισκεις πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις ειδικα στο στουντιο αυτο αλλα και αλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι Lena...αλλη ειναι η Lorena
Δες φωτογραφιες..διαφορετικες ειναι! Γι αυτο ρωταω...
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
413
Κριτικές
44
Like
1.909
Πόντοι
1.071
Ειχα περασει μια φορα στο λ.αθηνων 373.."συμβατικα" περασα, δηλαδη χωρις συγκινησεις...οχι κατι που σου μενει..βρισκεις πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις ειδικα στο στουντιο αυτο αλλα και αλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι Lena...αλλη ειναι η Lorena

Ειχα περασει μια φορα στο λ.αθηνων 373.."συμβατικα" περασα, δηλαδη χωρις συγκινησεις...οχι κατι που σου μενει..βρισκεις πιο ενδιαφερουσες περιπτωσεις ειδικα στο στουντιο αυτο αλλα και αλλου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι Lena...αλλη ειναι η Lorena
Στα 20 η στα 50 ειναι σε αυτά τα 2;;Γιατί από ότι ξέρω ειναι στουντελα
Στουντιο ηταν παντα εδω και πολλα χρονια και απ τα πιο ακριβα..προσοχη ομως..κυριως απευθυνεται σε συγκεκριμενο " κοινο"...για ιδιαιτερες προτιμησεις...
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
150
Like
128
Πόντοι
1
εβλεπα την λουνα απο τατοιου 71....αλλα μαλλον εχει σταματησει....την γουσταρα και εκανε χατηρια ακομα και αν δεν επερνε πιπα....επειδη γουσταρω χοντρολατινες και κυριως χοντρομαυρουλες τωρα επισκεπτομαι συχνα την latty απο caroline new κλπ...δεχεται καποια προκαρτακτικα αλλα οχι και πολλα...την προτιμω ομως ,δεν ειναι επιπλο
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Οι φωτογραφίες της Λορένας από Dreamplace είναι αληθινές?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Ανοιξε παλι το κασ 6 υπο νεα διευθυνση
αλλα απο κοπελες τιποτα το ιδιαιτερο
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπερα αλανια!εχει τσεκαρει απο κοντα η περασει δωματιο κανενας σας με ενα νεο μουνακι απο κηφισου 30 με το ονομα

AGATA?​

 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

kafros63

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια!εχει τσεκαρει απο κοντα η περασει δωματιο κανενας σας με ενα νεο μουνακι απο κηφισου 30 με το ονομα

AGATA?​

Αρκετούς μήνες πριν.
Ήταν όπως αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες, με πιασίματα αλλά δεν την λες χοντρή και γενικά εντυπωσιακή παρουσία. Τσιμπουκόχειλα και αρκετά τατού.
Στο δωμάτιο τίμια συμμετοχή αλλά λίγο κασέτα. Βέβαια έπαιζε σε μαγαζί που δε φημίζεται για κοπέλες με καλές υπηρεσίες και η επικοινωνία ήταν έτσι κι έτσι.
Δεν ξέρω πώς θα αποδίδει τώρα
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom