Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Καινούργια εγκαίνια . Μετά την εγκαινίαση της Ταλιανας τις προάλλες εγκαινιάστηκε νεοαφιχθείσα που ακούει στο όνομα Λόρεν από Κολομβία στο Κασσάνδρας 8γ.Μας κατέφτασε χτες βράδυ από το Μεντεγίν.

https://*****/en/StudioWorker/11149-Loren

Στις φωτογραφίες δείχνει τούμπανο, φέρνει αλλά δεν είναι έτσι τουμπανιάρα.

Μέτρια εμφάνιση για μένα αλλά αποδεκτή.

Γύρω στο 1.66 ενώ με τις τακουναρες δείχνει ψηλή. Ούτε πολύ λεπτή ούτε τσουπωτη.

Βυζιά στρογγυλά 3-3.5 πολύ καλά στην αφή , μαλακά, λεπτή μέση ,όχι μεσουλα και κωλος προς μεγάλος στα όρια του τσουπωτού.

Υπηρεσιες βασικές.

Δεν είχα και πολύ όρεξη και κουνιοταν στα όρθια με τον κωλο της μπροστά στον Παναή. Έβγαλε και το βρακί και τριβόταν μέχρι που ξύπνησε ο Παναής.


Δύο στάσεις , ιεραποστολικό και πισωκολλητο κάμποση ωρα. Δέχτηκε κοπάνημα αλλά πολύ κρέμα που μου χάλαγε την αίσθηση.

Στην αρχή δεν έλεγε κουβέντα μέχρι που τη ρώτησα αγγλιστί από πού είναι και αφού μου πε Κολομβία συνέχισα με κάμποσα ισπανικά και λύθηκε η γλώσσα της.

Γενικά βγάζει καλό αέρα,πολύ σημαντικό αυτό για μένα και έχει συμπαθητικό χαμογελο.

Για μια φορά ,έναν κρύο καλά ήταν για μένα.

Ο γεροτσάτσος ημίκουφος,βαριόταν να μιλήσει και δεν ήξερε ούτε τα ονόματα των κοριτσιών που δούλευαν. Τρεις στον αριθμό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Επιστροφη στον χωρο των στουντιο για την κυρα οξανα , που μετα απο ενα περασμα στο golden diamond εμφανιζεται κηφισου τωρα
οποιος γουσταρει μιλφακι με τιμιες υπηρεσιες ας την προτιμησει
Κριτικές που μπορώ να βρω?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Κριτικές που μπορώ να βρω?
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Που θα γαμησουμε απόψε; Μήπως να τον χώσω στη Μαρία-Χοσέ;

https://*****/en/StudioWorker/10953-Maria-Jose
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.278
Κριτικές
19
Like
9.209
Πόντοι
9.095
Επιστροφη στον χωρο των στουντιο για την κυρα οξανα , που μετα απο ενα περασμα στο golden diamond εμφανιζεται κηφισου τωρα
οποιος γουσταρει μιλφακι με τιμιες υπηρεσιες ας την προτιμησει
Σαν Μιλανα; Πολύ καλό φαίνεται :P
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Που θα γαμησουμε απόψε; Μήπως να τον χώσω στη Μαρία-Χοσέ;

Πήγα εγώ με αυτή στο Λιοσίων 73. Εμένα μου άρεσε τέρμα λεπτή κάτω από πενιντα κιλά όμορφουλα με ωραίο κολαρακι και ήταν μόνο 20€. Και η κοπέλα έκανε καλύτερες υπηρεσίες από κάτι αλλά 50αρικα που έχω σκάσει αλλού. Θα την συνιστούσα.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Έχω πάει επίσης με την νονι στούντιο oriental 2. Τέρμα μέτρια προς κακά τα πράγματα και είχα σκάσει 50αρικο δε θα την πρότεινα.
Μετά studio Caroline με την ντανιελα. Όμορφο κορίτσι αλλά πολύ ξεπέτα και δε με άφηνε και να την πιάνω πολύ. Πάλι δεν άξιζε το 50αρι.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Μάγκες νέος στην πόλη. Πιο άλλο Studio έχει τιμές κάτω του 50; μόνο της Λιοσίων 73α και 73β ξέρω. Ευχαριστώ πολύ
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Πήγα εγώ με αυτή στο Λιοσίων 73. Εμένα μου άρεσε τέρμα λεπτή κάτω από πενιντα κιλά όμορφουλα με ωραίο κολαρακι και ήταν μόνο 20€. Και η κοπέλα έκανε καλύτερες υπηρεσίες από κάτι αλλά 50αρικα που έχω σκάσει αλλού. Θα την συνιστούσα.
Έχω να πω επίσης ότι η κοπέλα μου άρεσε περισσότερο στην πραγματικότητα από ότι στις φωτογραφίες. Στις φώτο δε κάνει εντύπωση αλλά είναι καλή εμφανισιακά από κοντά.
 

Theclient

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
693
Πόντοι
311
Έχω να πω επίσης ότι η κοπέλα μου άρεσε περισσότερο στην πραγματικότητα από ότι στις φωτογραφίες. Στις φώτο δε κάνει εντύπωση αλλά είναι καλή εμφανισιακά από κοντά.
Βέργας 7 . Και δεν είναι ακριβώς στούντιο αυτά αλλά στουντέλα.

Δες Σαμπίνα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom