Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Μπηκες μεσα στο νημα να μας κουνησεις το δακτυλο οτι σπαμαρουμε ενω εσυ αραδιαζεις τα σεντονια το ενα πισω απ το αλλο και ρε φιλε εξηγησε μου κατι 13044 γαμημενα μηνυματα ειναι καθαρη ενημερωση δε κανεις χαβαλε καθολου με τα ατομα που συμπαθεις
δε σπαμαρεις?:2funny: ασε μας ρε φιλαρακο εμας βρηκες?

Επισης κυριε Ahristidi7 δεν ενδιαφερει κανεναν τι εκανες στο παρελθον και απο ποτε ειχες προφιλ ,και δε το παιξα σε κανεναν εξυπνακιας απλως απανταω στις παπαριες που γραφεις ,

Αμα το παμε το παμε ετσι και μενα ο παπους μου πηγε στο πολεμο του 40' τωρα ομως αραζει στο καφενειο:2funny:
Βρισκομαστε στο παρον μη μου μιλας για το παρελθον , για τωρα εχεις κατι να μας πεις? αν οχι κατσε στη γωνιτσα σου και κοιτα γιατι δεν ειμαστε υπαλληλοι σου να απαιτεις ενημερωση ,αν βρουμε κατι θα στο πουμε και σενα μπας και σταματησεις επιτελους να κλαψουριζεις

Η ενημερωση απο στουντιομαγαζα θα ηταν καλυτερα αν γινοταν με live photos οπως γινοταν παλια αφου εισαι τοσο παλιος θα το θυμασαι λογικα τοτε μαλιστα ας γραφαν ολη μερα τα site κατα την αποψη μου , αν ειναι απλες photo εχουν τα νηματα τους δε χρειαζεται να γραφουν παντου το βλεπουμε αμα θελουμε το προγραμμα
Μιλάς σα να είσαι κανένα κουμάντο...ξεφορτωσε μαγκιά και το νου σου μην κλάσεις...δεν απαιτώ εγώ ενημέρωση...απαιτεί το νήμα...αν δεν νοιώθεις γράφεις στο "ενημέρωση για στουντιο"....και ναι κουνάω το δάχτυλο γιατί αλλοίμονο αν σε γκασμαδες που δεν νοιώθουν δεν θα το έκανα...ξαναλέω δεν θα μίλαγα αν την ώρα που έκανε ένα στούντιο ενημέρωση προγράμματος που ναι δεν κολλάει στο θρεντ δεν πετάγεται ένας να μαλώσει αμέσως....όταν εδώ γίνεται χαμός από άσχετες μαλακιες που δεν ενδιαφέρουν κανένα χυστη εκτός από πέντε τελειωμένος γραφικούς...επίδειξη μαγκιας και κλανιάς....ο άλλος έγραφε στείλε μου πι μι να σου πω για να μην διαβάζουν οι "λαθρο"...μιλαμε ότι δεν νιώθετε και έχετε τερματίσει την μαλακια ...πάρτε το αλλιώς, σοβαρευτείτε και κάντε ενημερώσεις...η μην γράφετε αν δεν έχετε κάτι σχετικό με ενημέρωση....απλά

.1+1=2....γκεγκε;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Εγώ το ληγω εδω...κανείς δεν θα πει σε κανέναν αν θα μπαίνει μόνο να βλέπει σε ένα νημα η όχι....όποιος έχει να γράψει κάτι ας γράψει χωρίς να θεωρεί ότι θα πρέπει οι υπόλοιποι να του χρωστάμε ευγνωμοσύνη...κανεναν δεν υποχρεώνει κανείς να κάνει ενημέρωση...άμα θες κάνεις άμα δεν θες δεν...και ναι φυσικά θυμάμαι την εποχή με την λαιβ ενημέρωση και φυσικά ήταν κάτι πολύ καλό...κακώς για μένα σταμάτησε...αυτά...
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Καλησπερα μια κοπελα που δουλευε μεταξουργειο στο λατινοσπιτο με ονομα παμελα και μετα πηγε στα στουντιο με το ονομα αμπερ ξερει κανεις που βρισκεται;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Δυστυχώς πλέον έχουν αρχίσει να σπανίζουν! Δυό μέρες έχω έρθει κσι ακόμα κώλο δεν γάμησα…
StudioWorker/10929-Tatiana
νέο φρούτο (;) αλλά έχει αυτό που ζητάς στη διαφήμιση του προγράμματός της
δεν έχω άποψη, δε με ενδιαφέρει η γαρδούμπα, όμως αφού ψάχνεσαι...ουκρανικό κρεατάκι λέει.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
StudioWorker/10929-Tatiana
νέο φρούτο (;) αλλά έχει αυτό που ζητάς στη διαφήμιση του προγράμματός της
δεν έχω άποψη, δε με ενδιαφέρει η γαρδούμπα, όμως αφού ψάχνεσαι...ουκρανικό κρεατάκι λέει.
Λες να ανταποκρίνονται οι φωτό στην πραγματικότητα;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Λες να ανταποκρίνονται οι φωτό στην πραγματικότητα;
ξύστε και κερδίστε...;
δε μου αρέσει το 60 κιλά που γράφει
το σώμα που δείχνει δεν είναι 60 κιλά εκτός κι αν ζυγίζουν και τα μπιχλιμπίδια ή η τύπισσα έχει βαρύ κόκκαλο
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
ξύστε και κερδίστε...;
δε μου αρέσει το 60 κιλά που γράφει
το σώμα που δείχνει δεν είναι 60 κιλά εκτός κι αν ζυγίζουν και τα μπιχλιμπίδια ή η τύπισσα έχει βαρύ κόκκαλο
65 κιλά γράφει... άστο, μας δουλεύουν μάλλον...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
η καινούργια η Νίκα στο Αρ. 5 τα τελευταία χρόνια το έφαγε το φαγάκι της...
αντί για αυτό...
ocr


θα δείτε... ταρατατζούμ! μάλλον αυτό! απλά μένει να διαπιστώσουμε ποιά φωτό είναι πιό πρόσφατη...

ocr
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Τράβα ρε που θα μιλήσεις κιόλας....τι σημασία έχει αν γράφω εγώ...σημασία έχει ότι σε αυτό το νήμα πρέπει να γράφονται ενημερώσεις και όχι αμπελοφιλοσοφιες και μπούρδες...εγώ αν δεν γράφω ενημερώσεις τουλάχιστον δεν συμμετέχω σε μαλακιες
...εσύ τι είσαι αστυνομία του σαΐτα και θα λες οιος θα λέει άποψή και τι θα λεει; αν δεν γράφω δεν έχω δικαίωμα να ζητάω το νήμα να ανταπεξερχεται στο λόγο δημιουργίας του;ποιος σου είπε ότι επειδή δεν γράφω, ότι δεν διαβαζω
Τύπε έχεις τα νεύρα σου; Θα σου συνιστούσα μια επίσκεψη στο Μαλβινάκι:wanker: μας να σου τα καλμάρει:wanker::wanker::wanker:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
η καινούργια η Νίκα στο Αρ. 5 τα τελευταία χρόνια το έφαγε το φαγάκι της...
αντί για αυτό...
ocr


θα δείτε... ταρατατζούμ! μάλλον αυτό! απλά μένει να διαπιστώσουμε ποιά φωτό είναι πιό πρόσφατη...

ocr
Αυτη η περιπτωση θυμιζει σονια απο angels αλλα η σονια ξερουμε οτι ειναι χοντρελο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Ούτε πρώτη ούτε τελευταία φορά που οι φωτογραφίες είναι άλλα αντί άλλων...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.894
Πόντοι
19.505
Καλησπέρα σας! Είμαι επισκέπτης για 2 μέρες από Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφθώ κάποιο στούντιο δεν έχω ιδέα από την πόλη αν θα μπορούσατε να μου προτείνετε μερικά! Δεν με ενδιαφέρει το εμφανισιακο κομμάτι όσο τα του αγώνος και η ωραία συμπεριφορά/επικοινωνία. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Κωνσταντινουπόλεως 132
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
η καινούργια η Νίκα στο Αρ. 5 τα τελευταία χρόνια το έφαγε το φαγάκι της...
αντί για αυτό...
ocr


θα δείτε... ταρατατζούμ! μάλλον αυτό! απλά μένει να διαπιστώσουμε ποιά φωτό είναι πιό πρόσφατη...

ocr
free willy...
αναγεννησιακό, εντάξει, έχει το κοινό του κι αυτός ο σωματότυπος μη νομίζεις, άλλα κόλπα, Αρκάς, Μουσικές Ταξιαρχίες κλπ.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.711
Πόντοι
2.777
Εδώ μιλάμε για τεράστια...Αλλαγή....
μπαίνω με το κινητό ανα χείρας, παρουσιάζεται το γοριλλάκι,
λέει η τσατσά τα δικά της, κάνω το νερντ σπασικλάκι κι έτσι...
αφού φεύγουν οι πρώτοι μένω τελευταίος, με ρωτάει η κάρια όλο προσμονή να αγγίξει το χαρτονόμισμα...θα περάσεις αγόρι μου;
της λέω, η κοπέλα είναι αυτή; (δείχνω τις φωτογραφίες), κι εκεί αρχίζουν τα καμηλιέρικα αραβικά, α,ε,ο ου, μα, να, τα κλπ..., λέω επειδή υπάρχει μεγάλη διαφορά κι εγώ ήρθα για αυτό που διαφημίζετε δε θα περάσω. Ακούω ενίοτε πουστριλίκια όπως πάρε καμιά τσόντα να τον παίξεις και τέτοια, αλλά μπαινάκης-βγαινάκης φυσικά.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
μπαίνω με το κινητό ανα χείρας, παρουσιάζεται το γοριλλάκι,
λέει η τσατσά τα δικά της, κάνω το νερντ σπασικλάκι κι έτσι...
αφού φεύγουν οι πρώτοι μένω τελευταίος, με ρωτάει η κάρια όλο προσμονή να αγγίξει το χαρτονόμισμα...θα περάσεις αγόρι μου;
της λέω, η κοπέλα είναι αυτή; (δείχνω τις φωτογραφίες), κι εκεί αρχίζουν τα καμηλιέρικα αραβικά, α,ε,ο ου, μα, να, τα κλπ..., λέω επειδή υπάρχει μεγάλη διαφορά κι εγώ ήρθα για αυτό που διαφημίζετε δε θα περάσω. Ακούω ενίοτε πουστριλίκια όπως πάρε καμιά τσόντα να τον παίξεις και τέτοια, αλλά μπαινάκης-βγαινάκης φυσικά.
Πήγες είδες; Η Αλεξάνδρα Σόνια Ξένια Τάνια και Λίζα είναι αλφάδια όμως!
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
17
Like
2.712
Πόντοι
1.206
μπαίνω με το κινητό ανα χείρας, παρουσιάζεται το γοριλλάκι,
λέει η τσατσά τα δικά της, κάνω το νερντ σπασικλάκι κι έτσι...
αφού φεύγουν οι πρώτοι μένω τελευταίος, με ρωτάει η κάρια όλο προσμονή να αγγίξει το χαρτονόμισμα...θα περάσεις αγόρι μου;
της λέω, η κοπέλα είναι αυτή; (δείχνω τις φωτογραφίες), κι εκεί αρχίζουν τα καμηλιέρικα αραβικά, α,ε,ο ου, μα, να, τα κλπ..., λέω επειδή υπάρχει μεγάλη διαφορά κι εγώ ήρθα για αυτό που διαφημίζετε δε θα περάσω. Ακούω ενίοτε πουστριλίκια όπως πάρε καμιά τσόντα να τον παίξεις και τέτοια, αλλά μπαινάκης-βγαινάκης φυσικά.
Σωστό σε βρισκω παντως :thumbsup:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
366
Like
442
Πόντοι
21
Πάντως παιδιά η χειρότερη περίοδος από τότε που θυμάμαι στα στούντιο. Και αριθμητικά πλέον με το κλείσιμο της παπατζοαλυσίδας, αλλά κυρίως λόγω ελλείψεως ποιοτικών επιλογών, είτε από πλευράς απόδοσης είτε εμφάνισης ή και των 2..Πολύ κρίμα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom