Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (7 μέλη και 52 επισκέπτες)

Alexandros_!

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
78
Πόντοι
0
Ρε γκάιζ, μια σαντρα που έχει γραφτεί τελευταία που την βρίσκουμε και τι βάρδια;

Ποια Σάντρα από όλες λες τύπε; Τέσσερις ξέρω μέχρι στιγμής που δουλεύουν... :think:
Σε πρώτη φάση εργάζεται σε studio, μόνη της,από γραφείο CG, σε μασάζ ή στα κλασικά; Πες καμιά λεπτομέρεια έστω...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Στη φωκαιας,
Στο 7 υπογειο δεξια η ΕΙΡΗΝΗ και το υπογειο ευθεια κλειστο,
Στο 7 ισογειο η ΣΑΡΑ,  κοντο προς μετριο αναστημα, μελαχρινο με κανονικο σωμα και βυζαρες. Γαμευσιμο ειναι, αλλα δε με επεισε,
Στο 9 η ΕΜΙΛΥ,
Στο 13 η ΧΡΙΣΤΙΝΑ (απο φωκαιας 27 υπογειο μεταγραφη),
Στο 17 κατω η ΜΙΚΑΕΛΑ,
Στο 17 πανω η ΙΟΝΕΛΑ,
Στο 19 η ΜΑΡΙΑ (απο φιλιππιδου 11αρια),
Στο 24 η ΡΙΤΑ,
Στο 25 σκαλακια η ΣΑΡΑ (αρχιζουν και εμφανιζονται και σαρες επισης παρατηρω),
Στο 25 οροφος, 2 κοπελες, η ΑΝΝΑ και η ΚΑΡΟΛΑ'Ι'Ν,
Στο  27 οροφος η ΝΤΙΑΝΑ (pocketsize),
Στο 27 σκαλακια η ΑΝΝΑ,
Στο 27 υπογειο η ΝΑΤΑΛΥ.

Συνεχιζεται...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Στη διδυμου,
Στο 27, 3 κοπελες, η ΑΛΙΟΝΑ (με το πολυ καλο service), η ΤΑΝΙΑ μπαζο ολκης και η ΜΙΛΕΝΑ, καινουρια κοπελα ειπε η τσατσα, ενα παντελως αδιαφορο γιουβαρλακι με κατι tattoos,
Στο 22 κατω 2 κοπελες, η ΛΙΝΑ και η ΛΥΝΤΙΑ, θρεφταρακια both και ακυροαδιαφορα για μενα,
Στο 20 η ΝΙΚΟΛ, ταμαμ οπως και στο 22 situation,
Στο 18 πανω η ΑΛΙΟΝΑ (δεινοσαυρος), με την οποια εκλεισα σεπτεμβριανο deal. Της ειπα οτι μετα το καλοκαιρι θα κλεισουν παλι και δεν το πιστευε. Το deal λοιπον που παιχθηκε ειναι οτι αν κλεισουν θα μπω τζαμπα και αν δεν κλεισουν θα πληρωσω διπλο να τη γαμησω. Ποιος, εγω με αλιονα... Βζιιιιννν.  Πολυ γελιο. Το κλεισαμε ομως και δωσαμε και χερια (στα @@ σας ξερω... Και στα δικα μου ομως περισσοτερο),
Στο 18 κατω η ΣΟΝΙΑ.
Τα 22 οροφος, 16, 7αρια και 8αρια κλειστα ολα.


Αλκιβιαδου απαγορευτικη ζωνη για μενα... Τα ξερετε.

Συνεχιζεται...
και για εμένα η αλκιβιαδου εδώ και 1 χρόνο είναι απαγορευτική ζώνη !!!!ευγε για τις ενημερώσεις !!!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Παιδιά καλησπέρα, τι λέει;

Για πείτε άποψη για Κάρολαιν στη Φωκαίας απογευματινή/βραδινή.

...μακριά...αυτή είναι η άποψη μου...

...πλαστικούρα...σε εμφάνιση...απόδοση...και διάθεση...

...δώσε αλλού τα λεφτά σου...
 

boukp18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
0
Ποια Σάντρα από όλες λες τύπε; Τέσσερις ξέρω μέχρι στιγμής που δουλεύουν... :think:
Σε πρώτη φάση εργάζεται σε studio, μόνη της,από γραφείο CG, σε μασάζ ή στα κλασικά; Πες καμιά λεπτομέρεια έστω...

Mπουρδελο τυπε...φυλης 20κατι και φιλιππιδου? εχει γραφτει προσφατα οτι ειναι τιμια λυση και λεω να δοκιμασω γτ αυτα που βλεπω τελευταια με απογοητευουν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Στο 18 πανω η ΑΛΙΟΝΑ (δεινοσαυρος), με την οποια εκλεισα σεπτεμβριανο deal. Της ειπα οτι μετα το καλοκαιρι θα κλεισουν παλι και δεν το πιστευε. Το deal λοιπον που παιχθηκε ειναι οτι αν κλεισουν θα μπω τζαμπα και αν δεν κλεισουν θα πληρωσω διπλο να τη γαμησω. Ποιος, εγω με αλιονα... Βζιιιιννν.  Πολυ γελιο. Το κλεισαμε ομως και δωσαμε και χερια (στα @@ σας ξερω... Και στα δικα μου ομως περισσοτερο),
Θα στα πληρώσω εγώ... αρκεί να βλέπω...  :cum:
:2funny:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σύντομο πέρασμα αυτή την ώρα από Μεταξουργείο στα εξής μαγαζιά

Ιάσωνος 44 αριστερα σκάλες μια μιλφ με κάστανο ξανθό κατσαρό μαλλί συμπαθητική φατσα αλλά πολύ μετριότητα μίζερη κοινότυπη παρουσία
Το μεσαίο 44 κλειστό και στο δεξιο μια Αφρικανα
Ιάσωνος 46 όροφος Άννα μελαχρινή άσχημη μιλφ
Κολωνού 23 υπόγειο μελαμψη χοντρουλα νεαρή σχετικά με γυαλιά αδιάφορη
Κολωνού 23 όροφος η κλασική κοκκινομάλλα μιλφ με το χάλια σώμα
Κολωνού 32 υπόγειο μια μελαμψή σαν μιγάδα Στέλλα νεαρή σχετικά καλό σωματακι ο γαμημενος αυτός υπόγειος χώρος διατηρεί αναλλοίωτη τόσα χρόνια αυτή την απαίσια οσμή μούχλας
Κολωνού 45 στο πρώτο όπως μπαίνουμε δεξιά Αντριάννα γκιλφ δεινοσαυρος από Διδυμου 18-20 προπολεμικά
Κολωνού 53 η Χοντρη γνωστή Πάολα .

Αυτά μεταβολές δεν υπάρχουν καλά για Φυλής ούτε  καν σκέψη για πέρασμα καλό βράδυ
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Στη φυλης και παλι,
Στο 71 ισογειο η ΣΤΕΛΛΑ,
Στο 71 οροφος η ΛΙΖΑ (time),
Στο 69 σκαλακια η ΤΖΟΥΛΙΑ.
Το 69 οροφος κλειστο,
Στο 67, 2 κοπελες, η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ και η ΕΛΕΝΗ,
Στο 65 σκαλακια η ΜΠΙΟΥΤΥ,
Στο 65 οροφος η ΜΑΡΙΑ.
Το 84 ισογειο κλειστο,
Στο 84 οροφος η ΑΡΙΝΑ,
Στο 86 οροφος η ΑΝΤΖΕΛΑ.
Το 86 ισογειο κλειστο.
Αρκετουτσικα κλειστα by the way.

Στη φιλιππιδου,
Στο 11 οροφος η ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ,
Στο 11 ισογειο η ΣΟΝΙΑ.

Στην αγκυρας και στο 12 η ΕΛΕΝΑ.

Στην αχαρνων το 85 κλειστο.

Ελλης απαγορευτικη ζωνη για μενα.

Αυτα καυλαντιδες, καλη συνεχεια και c u soon λεμε...

P.s. : αν βρειτε κανα λαθακι, sorry, αλλα το δικτυο ειναι για το μπουτσο.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
660
Πόντοι
81
Καλησπέρα μαχητές των δρόμων και των πεζοδρόμων!

Αναφορικά με την εμφάνιση θα συμφωνήσω ότι είναι για μερακλίδικα γούστα, καθώς ο κώλος ίσα που χωράει από την πόρτα. Όμως, κάποιοι το γουστάρουμε αυτό και ειδικά εάν είναι τόσο καλοσχηματισμένος και χωρίς κυταρρίτιδες.

Το κακό με τη συγκεκριμένη κοπέλα είναι ότι δε μιλάει λέξη ελληνικών και αγγλικών, μόνο ισπανικά... και παρεμπιπτόντως πρέπει να κάνει και καλά ισπανικά!

Απλά, στα του αγώνα, διάθεσης κτλ θα ήθελα να μάθω εάν κάποιος γνωρίζει. Φαίνεται νέο φρούτο και αξιόλογο αλλά δε μιλάει κανένας για αυτό και ούτε υπάρχουν κριτικές...


Ομοίως για τη Σάντρα στο νέο σπιτάκι στη Φωκαίας 13 που έχω ακούσει ότι είναι τούμπανο από έναν συναγωνιστούλη και έκτοτε μηδένα προ του τέλους μακάριζε...

Ενισχύστε με την πληροφόρηση και άποψή σας!

μπορειτε να πειτε σε ποιαν αναφερεστε? ρωταω για το παιδι που σχολιασε για μια ξενη που μιλαει ισπανικα απο βενεζουελα με τεραστιο κωλο. και σε ποιο μπουρδελο δουλευει? οταν λετε για κωλο αεροδρομιο τι εννοειτε ρε μαγκες? ενα στυλ σαν την μπιουτυ πχ? γιατι ειναι λιγο υποκειμενικα αυτα. αλλος βλεπει ενα κωλο με πιασιματα και τον θεωρει τεραστιο και αλλος τεραστιο θεωρει εναν κωλο απο γκομενα που ειναι 100 κιλα.  για ποσα κιλα μιλαμε περιπου γι΄αυτην?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
μπορειτε να πειτε σε ποιαν αναφερεστε? ρωταω για το παιδι που σχολιασε για μια ξενη που μιλαει ισπανικα απο βενεζουελα με τεραστιο κωλο. και σε ποιο μπουρδελο δουλευει? οταν λετε για κωλο αεροδρομιο τι εννοειτε ρε μαγκες? ενα στυλ σαν την μπιουτυ πχ? γιατι ειναι λιγο υποκειμενικα αυτα. αλλος βλεπει ενα κωλο με πιασιματα και τον θεωρει τεραστιο και αλλος τεραστιο θεωρει εναν κωλο απο γκομενα που ειναι 100 κιλα.  για ποσα κιλα μιλαμε περιπου γι΄αυτην?

Φαντάσου κωλο όπως της Μπιουτυ (της νταρντανας όχι της άλλης) αλλά πολύ πιο στητο και με σώμα κανονικό όχι bbw όπως Μπιουτυ.

Σκέψου σώμα σαν της Nicki Minaj (σαν υπερβολή)
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Φαντάσου κωλο όπως της Μπιουτυ (της νταρντανας όχι της άλλης) αλλά πολύ πιο στητο και με σώμα κανονικό όχι bbw όπως Μπιουτυ.

Σκέψου σώμα σαν της Nicki Minaj (σαν υπερβολή)
Καρολαιν  Φωκαιας  17 νομιζω..κωλαρα ,,αεροδρομιο..αλλα οχι χοντρη..λατινα φαση..ωραιο προσωπο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.183
Πόντοι
39.662
Καρολαιν  Φωκαιας  17 νομιζω..κωλαρα ,,αεροδρομιο..αλλα οχι χοντρη..λατινα φαση. φαντάσου κωλο όπως της Μπιουτυ (της νταρντανας όχι της άλλης) αλλά πολύ πιο στητο και με σώμα κανονικό όχι bbw όπως Μπιουτυ σκέψου σώμα σαν της Nicki Minaj (σαν υπερβολή)


δηλαδη πως ειναι ? κανε μια περιγραφη  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
δηλαδη πως ειναι ? κανε μια περιγραφη  :hi:
εξωτικη..λατινα φαση, ωραιο προσωπο..βυζι πλαστικο φαινοταν..ωραιο..κωλαρααααααα..χωρις κυταριτιδα..ειχα ρωτησει κι εγω για αυτη..ενς ειπε παλστικη και πλαστικο σερβις..ειναι απογευμαγινη και βραδινη βαρδια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Γιατι απαγορευτικη για σενα καυλεα? Για πες και για μας που δεν ξερουμε!

λογω τεραστιων μπαζοειδων καυλαντη.
αν εσενα ομως σου αρεσει το μπαζωμα, γιατι οπως κλασσικα λεμε συνεχεια τωρα τελευταια... ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ,  μπορεις να κανεις βολτιτσα, να τα δεις και να ενημερωσεις κιολας, αν θες.
εγω προσωπικα βαρεθηκα να βλεπω φακλανες που μου θυμιζουν τα "εφηβικα" μου περπατηματα πισω στα mid90's στο μεταξουργειο και ξερναγα.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
εξωτικη..λατινα φαση, ωραιο προσωπο..βυζι πλαστικο φαινοταν..ωραιο..κωλαρααααααα..χωρις κυταριτιδα..ειχα ρωτησει κι εγω για αυτη..ενς ειπε παλστικη και πλαστικο σερβις..ειναι απογευμαγινη και βραδινη βαρδια..

Ωραίο πρόσωπο η Κάρολαιν.

ΟΟΟΟΚ.

Θα μας τρελάνετε μερικοί, αλλά γούστα είναι αυτά.

Βυζί ό,τι χειρότερο πλαστικό έχω δει με τα μάτια μου.

Κωλάρα πλακουτσωτή φαρδιά, αντικειμενικά αγύμναστη.

Αυτά γράφετε και πάνε και βλέπουν άλλα.
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Ωραίο πρόσωπο η Κάρολαιν.

ΟΟΟΟΚ.

Θα μας τρελάνετε μερικοί, αλλά γούστα είναι αυτά.

Βυζί ό,τι χειρότερο πλαστικό έχω δει με τα μάτια μου.

Κωλάρα πλακουτσωτή φαρδιά, αντικειμενικά αγύμναστη.

Αυτά γράφετε και πάνε και βλέπουν άλλα.
ενταξει φιλος εμενα μου αρεσε προσωπο
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.286
Πόντοι
721
ενταξει φιλος εμενα μου αρεσε προσωπο

Φίλε το σέβομαι, γι' αυτό έγραψα γούστα είναι αυτά. Υποκειμενικό είναι. Εδώ βλέπεις άλλα κι άλλα σε σπίτια χειρότερα. Απλά αντικειμενικά δεν την κατατάσσεις ούτε στις ωραίες παρουσίες, ούτε στα ωραία πρόσωπα. Αν δηλαδή έχει ωραίο πρόσωπο η Κάρολαιν, η Άννα που είναι μαζί της στις βάρδιες πρέπει να θεωρήσουμε ότι είναι η θεά Αφροδίτη προσωποποιημένη, η οποία Άννα αντικειμενικά έχει ωραίο πρόσωπο, πολύ ωραίο. Η Κάρολαιν στα μάτια μου δεν βλέπεται.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Μολις μπηκα σπιτι απο επισκεψη μεταξουργειου.
Πηγαινα καρφωτος για κολωνου 32α αλλα το βρηκα κλειστο και εκανα μια γυρα στην περιοχη.
Γενικα ΜΠΑΖΑ κυκλοφωρουσανε και κοπελες που δεν ειναι στα γουστα μου που για καποιους εδω μεσα φανταζουν θεες.
Λιγο πριν φυγω λεω δε παω στην Ιασονος εκει που ητανε η Παολα επι κοροναιου και αμα τη δω θα περασω.
Μπαινω το λοιπον μεσα στο δελο και βλεπω λαοθαλασσα απο πακις.Νατα μου λεω.Ασ δω ποια κορασιδα ειναι και την κανω.
Οτσατσος μας παρουσιαζεςι μια δε συγκρατησα ονομα καθοτι φακλανα και δεν αξιζε και μας λεει εχω αλλη μια κοπελα καινουργεια.
Λεω ας περιμενω να τη δω και αυτη.
Ποια λετε να εμφανιστηκε?
Η κατερινα απο το δελο της Κολωνου που ειχα γραψει κριτικη και ειχα παρει πισω τα χρηματα.
Το πουτανι ειναι καυλακι κοντοπουτανο αυτα που μαρεσουν αλλα απο υπηρεσιες χεστα βραστα.
Φοραγε και ενα διχτυωτο κορμακι με κοκκινα μαυρα εσωρουχα,ειχα καυλες που ειχα αυτο μου τις ανεβασε στο ταβανι.
Σκεπτομενος την πρωτη συναντηση που ειχαμε δυσταζα να την ξαναπαρω.Τη ρωταω βρε Κατερινακι μεσα στο δωματιο θα εισαι ενταξει?Πεστο μου απο τωρα να φυγω ενταξει δε τρεχει τιποτα.Απανταει τοτε δεν ημουνα καλα περνα να περασουμε καλα.
Σκεφτομαι ενταξει δε γαμιεται ενα δεκαρικο ειναι την ξερω τι τυπος γκομενα ειναι ξερω τι να περιμενω ας παμε.
Δινω 10 ευρα και μπαινω δωματιο.Ερχεται λεμε δυο μαλακιες και ξεκινα τσιμπουκι βαθυ με πολυ καλη αισθηση και βεβαια αυτη τη φορα ειχε ξεντυθει.Βυζι λεμονακι στητο δερμα πουπουλο λεπτο σωματακι με πετιτ κωλο μοντελε και μια αισθηση οταν τη γαμαγα απο μουνι αρκετα στενη ειδικα στο πισοκωλητο.Μου εκανε ολες τις στασεις που ηθελα χωρις μα και μου και τον εφαγε κανονικα και με το νομο.Δε ξερω πως και ετσι αλλαξε,προφανως θα ειχε γυρισει πολλα δεκαρικα σε πελατες,
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom