Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (0 μέλη και 105 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα μόλις πληροφορήθηκα κάτι σημαντικό όπως με ενημέρωσε λοιπόν ο καλός εξωθεσμικος φίλος ο Γύπας η Ελένη αρχοντογυναικα Μιλφ από Καλύμνου 36 βρίσκεται τώρα Ρεμούνδου 21 ισόγειο σημαντική πληροφορία για όσους αναζητούν ποιότητα και υπηρεσίες σε Μιλφ
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Καλησπέρα μόλις πληροφορήθηκα κάτι σημαντικό όπως με ενημέρωσε λοιπόν ο καλός εξωθεσμικος φίλος ο Γύπας η Ελένη αρχοντογυναικα Μιλφ από Καλύμνου 36 βρίσκεται τώρα Ρεμούνδου 21 ισόγειο σημαντική πληροφορία για όσους αναζητούν ποιότητα και υπηρεσίες σε Μιλφ

Πως είναι εμφάνισιακα?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προ καμιάς ώρας πέρασμα από Αγ.Πέτρου - κλειστό.

Σαν Ροντρίγο Παλάσιο κεραυνός διακτινίστηκα στο γνωστό κατάστημα εσωρούχων της Αχαρνών

κοντά στα μπιλιάρδα, μήπως και μου έρθει καμιά καλή ιδέα...








 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Προ καμιάς ώρας πέρασμα από Αγ.Πέτρου - κλειστό.

Σαν Ροντρίγο Παλάσιο κεραυνός διακτινίστηκα στο γνωστό κατάστημα εσωρούχων της Αχαρνών

κοντά στα μπιλιάρδα, μήπως και μου έρθει καμιά καλή ιδέα...


καιρο εχει να δουλεψει η πατριτσια εκει ...μπας και την εκανε για κανα στουντιο ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.755
Πόντοι
45.465
Πως είναι εμφάνισιακα?
ξανθιά ρωσοφωνη με ξανθό μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους, ηλικία 48-50 περίπου, ψηλή γύρω στο 1.75 με κανονικό σώμα για την ηλικία της αλλά με χαλαρή κοιλιά μικρό στήθος, ανοιχτοχρωμα ματιά και αραιά δόντια, τίμια στο δωμάτιο
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Πριν λίγο είχα μια κατάθεση με κρεμπιέ χωρίς να γνωρίζω την κοπέλα και την έπαιρνα για πρώτη φορά. Με αποπλάνησε μπορώ να πω και δεν της φαινόταν ότι είναι ηφαίστειο. Στο τέλος μου είπε ότι της βγήκε μαζί μου και ήθελε να το ζήσει αυτό έντονα. Στο τέλος αντί να φύγει από το δωμάτιο, με κράτησε σφιχτά στην αγκαλιά της και μου έδινε γλωσσόφιλα μέχρι να εξαντλήσει όλο τον χρόνο και να την φωνάξει η τσατσά. Βγαίνοντας να φύγω, πάλι με στρίμωξε και μου έδωσε ένα τελευταίο γλωσσόφιλο. Πραγματικά έχω αρχίσει να σκέφτομαι ότι πρέπει να σταματήσω να επισκέπτομαι μπουρδέλα γιατί ενθαρρύνω τέτοιες καταστάσεις και τις τραβάω σαν μαγνήτης ενώ είμαι αδύναμος να τις ελέγξω.
Αυτό συναιβηκε σε κανένα μπουρδελο της Λιοσίων;
 

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρει κανείς λιοσίων 91 που ξανάνοιξε είναι η παλιά κοπέλα???
 

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
δοκίμασε Πωλίνα στο Καλύμνου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Kobreser137

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Την Άννα το γυφτάκι από Φώκαιας 7 βράδυ γνωρίζει κανείς που θα την βρω?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
824
Κριτικές
66
Like
11.272
Πόντοι
3.506
Μεσημεριανή επίσκεψη, στο Ιάσωνος 2. Δούλευε η γνωστή, πλέον, milf Τατιάνα. Έδωσα το 10ρικο και πέρασα στο δωμάτιο, ελπίζοντας να την δοκιμάσω και στο σεξ. Μπήκε μέσα και αρχίσαμε το μπαλαμούτι στο όρθιο. Φιλιά δεν έδωσε, πάρα μόνο στον λαιμό και στις ρώγες μου. Ξάπλωσα και αυτή ξεκίνησε να μου γλύφει, με μανία, τα αρχίδια. Εγώ άδραξα την ευκαιρία, σήκωσα τον κώλο μου και την έβαλα να μου τον γλύψει. Ξεκίνησε ένα ωραίο και περιποιημένο γλειφοκώλι, το οποίο είχα τεράστια ανάγκη. Πίπα μου έκανε για δευτερόλεπτα, καθώς την σταμάτησα για να μην χύσω γρήγορα. Μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε να στήνεται για πισωκολλητό. Δυστυχώς, ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος, έβγαλα γρήγορα την καπότα, σηκώθηκα και άρχισα να την χύνω στην μάπα. Αυτή τον άρπαξε γρήγορα στο στόμα και ρούφαγε τα υπόλοιπα χύσια. Δεύτερη φορά και παθαίνω το ίδιο, μαζί της. Αφού έκανα μια μικρή βόλτα με την μηχανή, στο κέντρο, πήγα στο Χωματιανού 11Β και πέρασα με την Αντριάνα, η οποία είναι μεγάλη καύλα. Αφού την χαμούρεψα, την πίπωσα και την έβαλα να μου γλείψει τα αρχίδια, άρχισα να την γαμάω σε στάση πισωκολλητό. Δυστυχώς και με αυτή, συνέβη το ίδιο. Λίγες σπρωξιές ήταν αρκετές για να τελειώσω πάρα πολύ γρήγορα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σύντομο πέρασμα από Μεταξουργείο τώρα μπήκα στα εξής
Ιάσονος 39 πολυχώρος απ'ολα άξιζε μια νεαρή κοπελίτσα με αδύνατο σώματακι κάτω δεξιά υπόγειο όπως μπαίνουμε
Κολωνου53 Ελένη Πάολα οι γνωστές
Λεωνιδίου 28 ισόγειο η Μαρία με το φουλ πρόγραμμα εύσωμη χαμογελαστή όπως πάντα με αλλαγμένα μαλλιά κάπως καστανοξανθα μαζί της μία μελαχρινή επίσης εύσωμη βαριεστημενη εντελώς βαριοταν να κουνήσει τον κωλο της πόσο δε να κάνει σεξ στο δωμάτιο υποθέτω.Τσατσος ο γνωστός Λυμαδικος τύπος
Επάνω Άντζελα Έγχρωμη γαζέλα Αφρικανα με όρεξη και θετική διάθεση στο σαλόνι.

Αυτά τα ολίγα σε άλλα δεν βρήκα όρεξη και νόημα να μπω καλή συνέχεια
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Πέρασα κ εγώ με την τατιανα σήμερα το μεσημέρι στο Ιάσωνος 2,πρωτη φορά την είδα κ μου άρεσε, είναι για σκληρόπυρηνικούς μου έκανε γλύψιμο στα αρχιδια πολύ δυνατό σε φάση που ποναγα πιπα νόμιζα θα τον ξεκολλήσει δεν έχω πάρει κ το λοουερ στα ουκρανορωσικα ακόμα για να της πω κόψε, πολύ πόνος, με βίασε κ να σκεφτείτε με συμπάθησε που να μην με συμπαθούσε θα μου έκανε συστροφή ορχεος η περιτομή. Θα γραψω κριτική αναλυτικά, εις στο επανιδειν.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πέρασα κ εγώ με την τατιανα σήμερα το μεσημέρι στο Ιάσωνος 2,πρωτη φορά την είδα κ μου άρεσε, είναι για σκληρόπυρηνικούς μου έκανε γλύψιμο στα αρχιδια πολύ δυνατό σε φάση που ποναγα πιπα νόμιζα θα τον ξεκολλήσει δεν έχω πάρει κ το λοουερ στα ουκρανορωσικα ακόμα για να της πω κόψε, πολύ πόνος, με βίασε κ να σκεφτείτε με συμπάθησε που να μην με συμπαθούσε θα μου έκανε συστροφή ορχεος η περιτομή. Θα γραψω κριτική αναλυτικά, εις στο επανιδειν.
ειμουν βέβαιος όταν την είδα στο σαλόνι με αυτό το παγωμένο χαμόγελο της αυτό ένιωσα !! Επισης όταν βγήκε από το δωμάτιο ο πακις την έβριζε και αυτή έκανε μια γκριμάτσα τύπου ‘ρε τον κακομοίρη ‘ η δε τσατσα έκανε σαν τρελή να περασο αλλά εγώ της είπα θα περιμενο να βγει από το δωμάτιο για να την ξανά δω ώστε να τσεκαρο τι θα γίνει κτλ!! Ε και μετά έφυγα ... και το πειρε και πρέφα τον λόγο που έφυγα !! Στην πουτανα πουτανιες να μην κάνουν !!!!!
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Τα ίδια και τα ίδια η κατάσταση στη πιάτσα, ανακύκλωση συνέχεα, εγώ πήγα στο άγκυρας 9 επειδή από φώτο εβλεπα μια συλβια κάπως ωραία, και από κοντά με έκπληξη διαπίστωσα ότι είναι η γνωστή συλβια από φυλής και Μεταξουργείο που δούλευε με 15, δηλώνει Ελληνίδα, αλλά προφορά και χαρακτηριστικα προσώπου κάνει μπαμ Αλβανιδα, άιντε Βουλγάρα... Έχω απελπιστεί ποια... Ούτε καν στα στούντιο δεν έχει αυτές που ζητάω πλέον... Της προαλες τσακώθηκα με μια στην Κεραμεικού, πολύ μικρή αυτή, βιαζόταν απιστευτα, της λέω εγώ νο Pakistan, με ειρωνεύεται και μου λέει pataguan και καλά λατίνος ειρωνικά, εσύ no Venezuela της λέω εσυ Bulgaria η Ρουμανία, την έδιωξα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώε το μαλακιστηρι... Κεραμεικού 15 ισόγειο, από ότι κατάλαβα πρέπει να πήρε μπαούλο η να δουλεύει πρωί... Η οφλαμοπορνεια σε συνδιασμο με πεομαλαξη μοιάζει καλύτερη λύση...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τα ίδια και τα ίδια η κατάσταση στη πιάτσα, ανακύκλωση συνέχεα, εγώ πήγα στο άγκυρας 9 επειδή από φώτο εβλεπα μια συλβια κάπως ωραία, και από κοντά με έκπληξη διαπίστωσα ότι είναι η γνωστή συλβια από φυλής και Μεταξουργείο που δούλευε με 15, δηλώνει Ελληνίδα, αλλά προφορά και χαρακτηριστικα προσώπου κάνει μπαμ Αλβανιδα, άιντε Βουλγάρα... Έχω απελπιστεί ποια... Ούτε καν στα στούντιο δεν έχει αυτές που ζητάω πλέον... Της προαλες τσακώθηκα με μια στην Κεραμεικού, πολύ μικρή αυτή, βιαζόταν απιστευτα, της λέω εγώ νο Pakistan, με ειρωνεύεται και μου λέει pataguan και καλά λατίνος ειρωνικά, εσύ no Venezuela της λέω εσυ Bulgaria η Ρουμανία, την έδιωξα, δεν θα κάτσω να ασχοληθώε το μαλακιστηρι... Κεραμεικού 15 ισόγειο, από ότι κατάλαβα πρέπει να πήρε μπαούλο η να δουλεύει πρωί... Η οφλαμοπορνεια σε συνδιασμο με πεομαλαξη μοιάζει καλύτερη λύση...
Στις τελευταίες 2 σειρές τα λες όλα !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom