Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (24 μέλη και 286 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Δεν έχεις άδικο!

Υπάρχουν τέτοια σουλούπια αλλά πρέπει να δεχτούν και το ντύσιμο.
Να το βρεις ακριβώς όπως το ζήτησες είναι λίγο δύσκολο αν και κάποιες φοράνε ζαρτιέρες
αλλά δεν κλείνουν όλο το πακέτο που θες. Δεν προτείνω κάτι.

Οπότε πρέπει να πας στα μαγαζιά που ψωνίζουν οι ίδιες και να πάρεις τον εξοπλισμό.
Αν είσαι λαρτζ, πας αλλού ή πας στα κινέζικα Αχαρνών και Μεταξουργείου
και τα ξεγράφεις μετά την χρήση. Χαρίζει η ομάδα...

Φέτος θα φορεθεί πιστεύω πολύ το λαστέξ για τις χονδρές, δαντέλα Κιπούρ και σουτιέν μπραλέτ
για πιο σέξυ θηλυκά κι από στριγκάκια θα παίξουν πολύ στα ημι-κοφτά για καμπυλότητα.

Τα υπόλοιπα θα είναι passé εκτός αν μπορούν να τα υποστηρίξουν. Κάτι δύσκολο.

Ας ξεκινήσουν με μαύρο κολλιέ τσόκερ στον λαιμό για υποσυνείδητο μήνυμα
μαύρη ζώνης στα τσιμπούκια με γήινα βαψίματα-διακριτικά κραγιόν και βλέπουμε...

Απλά respect  :kneel: :kneel: :worship: :worship: :rockon: :rockon:
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Καλημέρα παιδιά! Η Αθηνά η πειραωτισσα ειναι στην πρωινη βαρδια στη Φωκαίας;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα στον όροφο του Ιάσωνος2 πριν καμμιά ώρα καθώς η βάρδια μετά της 12 πρέπει να αλλάζει δούλευε μια Βερόνικα με κοντοκουρεμένο μαλλί ψηλή αυτή νομίζω ότι ήταν υπηρεσία παλιότερα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου22 όροφο

Στο Ιασωνος1Γ δούλευε για ξανθιά γριά
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Μακάρι να υπήρχε η πλειοψηφία να γούσταρε τέτοιες... Θα ερχόντουσαν καλύτερες και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες, εγώ προσωπικά όσοι λένε η γριά κότα έχει το ζουμί, και ότι η χοντρές ιερόδουλες γαμιουνταθ απο ανασφάλεια καλύτερα τα περνάω βερεσέ, φολες έχω φάει με όμορφες, φολες με γριές, φολες και με χοντρές

Δεν έχω φάει ποτέ μου φόλα ούτε από γριά ούτε από χοντρή διότι απλούστατα δεν έχω πάει ποτέ μαζί τους ούτε τσάμπα!

Το σπέρμα μου είναι πολύτιμο για να το πετάω στα μπάζα!
 

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Κολωνού 30Α/Β Πρώτος Οροφος οι Καλύτερες Γκόμενες Πρωινή Βάρδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα στον όροφο του Ιάσωνος2 πριν καμμιά ώρα καθώς η βάρδια μετά της 12 πρέπει να αλλάζει δούλευε μια Βερόνικα με κοντοκουρεμένο μαλλί ψηλή αυτή νομίζω ότι ήταν υπηρεσία παλιότερα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου22 όροφο

Στο Ιασωνος1Γ δούλευε για ξανθιά γριά

Δεν ήταν η Τατιάνα έτσι; εμ, ας βγάλουν άκρη τώρα με τεμάχια και βάρδιες
έτσι μύλος που έγινε με την ουρά που δημιουργήσαμε...ως μέλη.

Η γριά είναι η Στέλλα. Εύθυμη και εξυπηρετική, συρταρώνει την ψωλή όμορφα
λόγω διαλυμένης οδοντοστοιχίας. Μέτρια σε υπηρεσίες και ολίγον αγαθή.
Θετικός τσάτσος ο αδύνατος με σταθερά λίγο άνω του δεκαλέπτου.
Δωμάτια δύο με καλύτερο το αριστερό, μόνο με ανοικτό παράθυρο και δώρο τον καθρέπτη.
Ανάψτε κάνα φως ρε γύφτοι!

Από εκεί ξεκίνησε η Νατάσα στον όροφο Ιάσωνος 2.

Μακάρι να υπήρχε η πλειοψηφία να γούσταρε τέτοιες... Θα ερχόντουσαν καλύτερες και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες, εγώ προσωπικά όσοι λένε η γριά κότα έχει το ζουμί, και ότι η χοντρές ιερόδουλες γαμιουνταθ απο ανασφάλεια καλύτερα τα περνάω βερεσέ, φολες έχω φάει με όμορφες, φολες με γριές, φολες και με χοντρές

Σωστά! Οι θεωρίες μας μάραναν...

Δεν έχω φάει ποτέ μου φόλα σε μπουρδέλο διότι απλούστατα
δεν έχω πάει ποτέ να γαμήσω σε μπουρδέλο.

Το σπέρμα μου είναι πολύτιμο για να το πετάω στα μπάζα!

Στο έφτιαξα λίγο!

Αλλά έτσι κι αλλιώς στα μπουρδέλα η διαδρομή του σπέρματος είναι η ίδια.

Σπέρμα---> καπότα---> καλάθι---> σακούλα---> μπάζα!


 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506

Γενικώς...

η Ιονέλλα είναι όμορφη με υγρά ερωτικά μάτια και αρκετά καλοβαλμένη
αλλά είναι κορίτσι ακόμα. Πιστεύω ότι δεν θα κάτσει αυτή εκεί.
Βγαίνει σαλόνι και το βλέπεις ότι ξενερώνει με τις φάτσες που βλέπει.
Μόνο η καλοσχηματισμένη Όλγα (μμμμμμμμουνάκι) μπορεί να πλησιάσει την έννοια γυναίκα
σε αυτή την δουλειά. Αυτή είναι επαγγελματίας πια. Αυτή ναι.
Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι λίγο άκωλη και τυπική.
Έχει θηλυκότητα κι είναι από τα πιο θηλυκά και καθαρά πρόσωπα που μπορείς να βρεις.
Βάφεται σχεδόν τέλεια. Έχει την όμορφη τσαχπινιά-πουτανιά.
Οι υπολοιπες είναι σαφώς πιο εμφανίσιμες άνω του θλιβερότατου μέσου όρου της περιοχής
αλλά τα προγράμματα είναι όλα απλά, στην ανακοίνωση!
Οι μικρές ηλικίες αποφεύγουν τα πολλά-πολλά γιατί αυτή είναι η αλήθεια.
Τα δωμάτια είναι όλα κομπλέ, κάτι που όλοι ξέρουμε γι'αυτό το μαγαζί.

Στις υπερσπάαααααααανιες περιπτώσεις μικρών ηλικιών γενικώς στα μπουρδέλα να ξεφύγουν σε κάτι
από αληθινό "λάθος" τους, το καταλαβαίνουμε πότε όντως ξέφυγε και πότε "νομίζουμε"
ή "φανταζόμαστε" ότι ξέφυγε. Και δεν το μαζεύουν με τίποτα.
Στις υπόλοιπες περιπτώσεις μιλφ και τζιλφ κοροιδευόμαστε εκατέρωθεν για να περάσουμε καλά
κι είναι όλα σχεδόν πάντα στημένα.
Πολύ σπάνια ξεφεύγει μιλφ ή τζιλφ από το πεντάγραμμο από αληθινό "λάθος" της.
Αν το κάνει, σβήνει τελεσίδικα τον τίτλο "επαγγελματίας" από τις μνήμες μας.

Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...





 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Μία σύντομη ενημέρωση
Διδυμου 27 Στέλλα ξανθιά 3αρια βυζια, μετριο σώμα. Βικτωρια μελαχρινή ψηλή αρκετά νταρντανα και Μαρία ξανθιά παρόμοια με Στέλλα. Μιλφοκατασταση. Ανακοινώθηκε ίδιο πρόγραμμα για όλες τις κοπέλες ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, τα πάντα εκτός κωλου (μαλιστα η τσα2 είπε γλύψιμο κωλου)
Διδύμου 22 κατω Λυντια ξανθιά φουλ πρόγραμμα. 3αρια στήθη με λίγα παραπανω κιλά. Νικολ καστανή νεαρή ωραίο κορμάκι λίγο χαλαρό ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Και 3η κοπέλα στο δωμάτιο. Δεν την είδα.
Διδύμου 22 πάνω Στέλλα ξανθια κοντουλα πολύ ωραίο πρόσωπο χαμογελαστή, 2αρια βυζια δυστυχώς πολύ μέτριο κωλαρακι. Ρίτα ξανθιά σχετικά ψηλή 2,5αρια στήθη με λίγα παραπάνω κιλακια. Αμφότερες ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, 69.
Διδύμου 20 Όνομα δεν ειπώθηκε. Καστανή κοντουλα, ωραίο σωματακι με 2αρια βυζια, μετριο πρόσωπο με λίγο πεταχτά δόντια . Μόλις είχε βγει από δωμάτιο. Φουλ πρόγραμμα ανακοινώθηκε από τσάτσο
Διδύμου 8α Η κοπέλα βγήκε μόνη της ολόγυμνη. Δεν είπε όνομα. Ξανθιά γλυκιά με 2αρι βυζι ωραίο πεταχτο κωλαρακι. Απλό πρόγραμμα (ειχαμ μόλις σφουγγαρισει τη σκάλα. Μύριζε έντονα χλωρίνη. Πάτησα και τα εκανα χάλια)
8β Λυλια ξανθια ψηλή μιλφ. Ούτε ζέστη ούτε κρύο. Νάταλι μια από τα ιδια. Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό και πιασίματα. Παρτουζα στα 30. Και αυταρχικό. (ελπίζω να είπα σωστά τα ονόματα σε αυτό το σπίτι).
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος να μου πει μέχρι τη ώρα είναι η Αθηνα απο φωκαιας το απόγευμα?
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Φώκαιας 27 πάνω Ιρινα. Μελαχρινή σκυλοφατσα, ωραίο κορμί με 2αρι βυζι και πεταχτο μικρό κωλαρακι. Απλό πρόγραμμα συν τελειωτικό στο στήθος
Φώκαιας 27 κατω Εμιλυ. Ξανθιά μικρή τσαχπίνα. 2αρι βυζι μικρό πεταχτο κωλαρακι. Τα πάντα πλην πρωκτικου ανακοινωθηκαν. Η τσατσά ιδιαιτερα ομιλιτικη. Τονιζε ότι δεν βιάζεται και αφήνει 12 και 13 λεπτα
Φώκαιας 24 Χριστίνα ξανθιά ψηλή νταρντανα. Ωραίο πρόσωπο 3αρι στήθος. Απλό πρόγραμμα με κάποια έξτρα στο τελειωτικό ανακοινωθηκε. Τσα2 και τανα αρκετά πιεστικες όταν εκανα κίνηση να φύγω. Η δε τανα έπιασε 2-3 φορές παπαρι.
Φώκαιας 19. Μαρία-Χριστινα. (2 ονόματα). Μελαχρινή ψηλή μικρό βυζακι, πεταχτο ωραίο κωλαρακι. Φουλ πρόγραμμα.
Φώκαιας 17 αριστερά Ιζαμπελα νταρντανα μελαχρινή. Αρκετά μεγάλο φυσικό στήθος μεγάλη κωλαρα. Μαρκελα ψηλή μελαχρινή με τατουάζ ωραίο σώμα. 3αρια μάλλον σιλικονατα βυζια ωραίος στητος κωλος. Πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.649
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αγίου Πέτρου 7 Κλαούντια καστανή κοπέλα λατινα μαυριδερή με κανονικό σώμα αλλά φλατ κωλο 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
φώτο από το σαλόνι του οίκου
7.jpg


Περγάμου 1 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 Ναντια ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 Μαριάννα/Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Σάντρα μελαχρινή  με κοντό μαλλί φράντζα κανονικό σώμα λίγο κοιλίτσα διαφορά τατουάζ 2.5αρι σιλικονατο βυζι πιρσινγκ στην μύτη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πριν δουλευε στο Βέργας 3 και πιο παλιά σαν Κατερίνα πάλι Βεργας 3, Μαραθωνος 59α κλπ.

Ρεμουνδου 21α  Νατάσα  ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μασαζακι.

Αλκαμένους 113 Αλινα, γκιλφ με κοντό ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα με πιασιματακια, 3αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Ελένη ξανθιά παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ζάνα (από Ιωαννίνων 3 κάτω και 5)ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί αλά Rod Stewart,  με ψιλοκανονικο σώμα λεπτά πόδια κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
Επειδή έχω ένα πονηρό μεταμεσονύκτιο ραντεβού με μαμά φίλου και θέλω να βγάλω γούστα, γνωρίζει κάποιος κάποια πολύ
χοντρή με τεράστια κωλάρα, για προθέρμανση, από Μεταξουργείο μεριά στη β βάρδια;
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
τώρα live

Αγίου Πέτρου 7 Κλαούντια καστανή κοπέλα λατινα μαυριδερή με κανονικό σώμα αλλά φλατ κωλο 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
φώτο από το σαλόνι του οίκου
7.jpg


Περγάμου 1 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 Ναντια ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.




Ρεμουνδου 21 Μαριάννα/Μαρίνα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, παχουλη με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Σάντρα μελαχρινή  με κοντό μαλλί φράντζα κανονικό σώμα λίγο κοιλίτσα διαφορά τατουάζ 2.5αρι σιλικονατο βυζι πιρσινγκ στην μύτη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πριν δουλευε στο Βέργας 3 και πιο παλιά σαν Κατερίνα πάλι Βεργας 3, Μαραθωνος 59α κλπ.

Ρεμουνδου 21α  Νατάσα  ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μασαζακι.

Αλκαμένους 113 Αλινα, γκιλφ με κοντό ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα με πιασιματακια, 3αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Αλκαμένους 117 Ελένη ξανθιά παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί παχουλη με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ζάνα (από Ιωαννίνων 3 κάτω και 5)ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί αλά Rod Stewart,  με ψιλοκανονικο σώμα λεπτά πόδια κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.


:respect: :respect: :respect:
 

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα, βάρδια? Νομίζω ξέρω ποια λες μια με λόγο μεγάλα μάτια, η άλλη? Τπτ τέτοιο στο 20ρικο δεν υπάρχει?
πρωινή εγώ την δοκίμασα και πέρασα ωραία.τψρα το φόλα είναι υποκειμενικό γιατί εγώ δεν έχω απαίτηση η κοπέλα να μου κάνει ελεύθερο η να δείχνει γλωσσοφιλα και να γλείφει αρχιδια.αν δεν κάνει αυτά δεν την κάνει αυτόματα και φολα
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
πρωινή εγώ την δοκίμασα και πέρασα ωραία.τψρα το φόλα είναι υποκειμενικό γιατί εγώ δεν έχω απαίτηση η κοπέλα να μου κάνει ελεύθερο η να δείχνει γλωσσοφιλα και να γλείφει αρχιδια.αν δεν κάνει αυτά δεν την κάνει αυτόματα και φολα

Αν τυχόν μπερδεύτηκες, εγώ δεν την είπα φόλα επειδή δεν γλύφει μπάλες
κτλ ελ. στοματικό. Εγώ έγραψα φολάρα.

Για την άλλη που έχει φύγει είπα για υπηρεσιες κι εσύ το έδεσες μαζί.

Συνεπώς εσένα σου άρεσε και μπράβο
αλλά εμένα δεν μου άρεσε. Δεν νομίζεις ότι μπορεί να έχουμε κι οι δύο δίκιο;

Εκτός αν θες να λέμε ναι σε ότι πεις.
Εμένα πάντως δεν με απασχολεί αυτό.
Και όχι να λέτε όλοι εγώ θα πηγαίνω όπου μου αρέσει και θα γράφω
αυτά που πιστεύω όπως όλοι.


 
  • Like
Αντιδράσεις: mela33

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Μάγκες πέτυχα Αχαρνών και Αγίου Μελετίου στην γωνία στο κατέβασμα της Αγίου Μελετίου με σετακι φόρμα την ξανθιά Αθήνα την λεγόμενη πειραιωτισα.. Αν δεν την είχα στ δωμάτιο μέσα ούτε που θα την κοιτούσα για να την γαμησω.. Φαινόταν αρκετά χοντρουλα με ρούχα.. Ωστόσο στο σαλοναρισμα είναι τούμπανο..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.614
Πόντοι
4.546

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Μήπως ξέρει κανένας τύπος ποιες παίζουν τώρα στο Πιπίνου 118 και στο Αγκύρας 12?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom