Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.994
Κριτικές
33
Like
7.044
Πόντοι
3.496
Τελικά είπα να πάω και Τρωφονίου να δω τι παίζει γιατί είχα πολύ καιρό να περάσω και συνήθως είχε γιαγιάδες εκεί.
Μπήκα στο Τρωφονίου 11 στο ισόγειο και μου παρουσιάζει η τσατσά μια μελαμψή Λατίνα με ωραία κωλάρα και δίνω αμέσως το 20ρικο και μπαίνω δωμάτιο. Έρχεται η Λατίνα από την Κούβα ονόματη Λίσα η οποία μου φάνηκε μικρή σε ηλικία στο σκοτεινό σαλόνι, αλλά από κοντά πρόκειται για μιλφ 35άρα εκεί γύρω. Με το που μπαίνει μου λέει να ξαπλώσω. Να πω ότι τα Ελληνικά της ήταν σε καλό επίπεδο, αλλά με προφορά. Μου τον παίζει 5 δευτερόλεπτα και περιμένει να γίνει θαύμα να σηκωθεί και πάει να βάλει καπότα στο πεσμένο πουλί. Την σταματάω και της λέω να τον πάρει ακάποτα. Μου λέει ότι πρέπει να το πλένω πρώτα. Οκ της λέω και πάω στο νιπτήρα και μου λέει ότι θα μου το πλένει αυτή με σαπούνι γιατί εγώ δεν ξέρω και μου έκανε ολόκληρο θεωρητικό μάθημα για το πως πρέπει να πλένουμε τον πούτσο γιατί έχει μύκητες και βρωμάει. Τελικά δεν μου το πλένει και αναλαμβάνω να το πλένω εγώ βάζοντας σαπούνι πάνω και εκεί που το άπλωσα το σαπούνι, μου λέει έλα να στο καθαρίσω εγώ. Ότι να ναι η τύπισσα. Ξεπλένω γρήγορα και ξαπλώνω να μου το καθαρίσει ο ειδικός. Βγάζει ένα μωρομάντυλο και το σκουπίζει. Με όλα αυτά κατάλαβα ότι θα φάω φόλα τεραστίων διαστάσεων, αλλά λέω άστο να δούμε γιατί όντως μπορεί να μην σπαταλάει χρόνο επίτηδες και προσέχει να είναι καθαρές οι πούτσες που θα γλιψει. Με τα πολλά ξεκινάει μια πίπα αδιάφορη και ρηχή και μετά από λίγα δευτερόλεπτα μου λέει ότι θα μου βάλει προφυλακτικό και θα δω τι πίπα θα μου κάνει, εννοώντας ότι θα ξεροχύσω με την σούπερ πίπα της χαχαχα. Τελικά συνέχισε και με καπότα να μου κάνει μια δραματική πίπα. Εδώ να επισημάνω ότι δυσκολεύτηκε να μου βάλει καπότα και την έβαλε και ανάποδα όπως διαπίστωσα. Για πρώτη στάση της λέω έλα από πάνω μου και πάει να με καβαλήσει ανάποδα με την πλάτη προς τα εμένα. Της λέω γύρνα αλλιώς και λέει ότι δεν την βολεύει έτσι και με τα πολλά γύρισε. Έκανε ένα ψευτοκούνημα δευτερολέπτων και πάει να γυρίσει από μόνη της τέσσερα. Της λέω ξάπλωσε και μετά στα τέσσερα. Ξαπλώνει και πάω να την πλησιάσω να πιάσω και να γλύψω βυζί και μου φωνάζει απότομα χτυπώντας με στα χέρια. Ξενερώνω και την γυρνάω στα τέσσερα. Εκεί με πίεζε να χύσω γρήγορα αλλά εγω πήγαινα με τον ρυθμό μου. Πάω να την χαϊδέψω στην πλάτη, στο σημείο που είχε το σουτιέν και η τύπισσα πάλι φωνάζει και μου χτυπάει τα χέρια νευρικά. Εκεί δεν άντεξα άλλο και την διώχνω και της λέω να τσακιστεί να μου φέρει πίσω τα λεφτά. Ανοίγω και την πόρτα όπως είμαι γυμνός και φωνάζω την τσατσά να μου φέρει γρήγορα τα λεφτά. Αρχίζει να φωνάζει σε έξαλλη κατάσταση η γριά ότι δεν θα πάρω λεφτά γιατί ήμουν τόση ώρα στο δωμάτιο και της φωνάζω και γω ότι θα φέρω αστυνομία και θα γίνει χαμός αν δεν τα δώσει. Πετάγεται και η πουτάνα και μου λέει να την φέρω και δεν φοβάμαι γιατί είμαι νόμιμη. Συνεχίζω εγώ να επιμένω για τα λεφτά και η γριά κάνει πως μιλάει στο τηλέφωνο και ενημερώνει κάποιους να έρθουν να με κανονίσουν. Δεν μασάω και συνεχίζω να ζητάω τα λεφτά μου και τελικά μου τα δίνει και με φωνές ιστερικές μου λέει να μην ξαναπατήσω εκεί...
τυπε επος..  :thumbsup:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Σήμερα το απόγευμα κατέβηκα στο Μεταξουργείο με ένα 20ρικο στην τσέπη με στόχο την Μάσα που είπαν τα παιδιά ότι είναι ωραίο γκομενάκι. Δούλευε στο Κολωνού 53 μαζί με την νταρντάνα Πάολα. Η κοπέλα είναι σαν ανάποδο γαμώτο, απορώ πραγματικά με τα γούστα σας ορισμένες φορές. Φυσικά δεν πέρασα και συνέχισα την βόλτα μου...
Να πω ότι το 99% των πελατών χωρίς υπερβολή, ήταν γυφτοαλβανοί, αραβο-αφγανοί και φυσικά Πακιστάν, Μπαγκλαντές, Σουδάν και Μαρόκο...
Στο Κολωνού 48 το καινούριο δούλευε η μιλφ Νατάσσα και στο δίπλα δούλευε η χοντρή μιλφ Ειρήνη.
Μ. Αλεξάνδρου 22 ισόγειο ήταν κλειστό που συνήθως φέρνει τίποτα μιλφ με καλό ελεύθερο στοματικό.
Μ. Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα δούλευε κλασικά η Μαρία με τα περίεργα ηχητικά εφέ...
Κολωνού 47 όροφο δούλευε η Ελένη η Ρωσίδα μελαχρινή μιλφ.
Κολωνού 45 στο δεξί δούλευε η Ντάνα η νεαρή φόλα με τις μεγάλες βυζάρες που δεν αφήνει να της γλύφεις και γενικά μπαμ μπαμ να τελειώνουμε.
Ιάσωνος 32 στο δεξί δούλευε η Άντζελα χοντρή με ελεύθερο στοματικό. Στο βάθος δούλευε μια καινούρια μιλφ από Μολδαβία η Βίκυ, μελαχρινή με πιασήματα και πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό,  ισπανικό. Φορούσε μαύρο φόρεμα που έκρυβε σχεδόν τα πάντα.
Ιάσωνος 36 δούλευαν δύο κοπέλες η Αντριάνα και η Βίκυ. Η Αντριάνα είναι μελαχρινή νεαρή με μεγάλες βυζάρες και σώμα γεμάτο. Η Βίκυ είναι μια μαύρη και αράχνη κοπέλα σαν την ζωή μας από το 2009 και μετά.
Ιάσωνος 44 στα καινούρια  στην σειρά, μπήκα στο τέρμα δεξιά που είναι χωρίς σκάλες. Εκεί δούλευε ένα ωραίο μωράκι Ρωσίδα με μεγάλες βυζάρες. Μόλις την είδα πάω να βγάλω τα λεφτά για να περάσω στο δωμάτιο και κάνει μια γκριμάτσα τύπου "βαρέθηκα άντε να τελειώνω  και με αυτόν τον μαλάκα" και ακούω και ένα αναστεναγμό μεγάλο ουφφφφ το οποίο με αποτρεψε στο να περάσω και παρά τις προσπάθειες της τσατσάς έφυγα τρέχοντας.
Μετά κατευθύνθηκα στα μπουρδέλα της Λιοσίων...
Στο Βέργας 7 δούλευε η ξανθιά Αλεξάνδρα η γνωστή μιλφ από Βέργας 2 και Εξηκιου παλιότερα. Θυμάμαι ότι δεν πέρασα καλά μαζί της μια φορά που την πήρα στην Εξηκιου παλιά, αλλά παρόλα αυτά ήταν καύλα με άσπρα εσώρουχα.
Βέργας 6 πάνω δούλευε η τρελιάρα Μπαρμπόρα που με προέτρεψε να περάσω έστω μια φορά μαζί της. Από τις πολλές πούτσες τόσα χρόνια δεν θυμόταν ότι την είχα πάρει στην Φυλής και στο Αδανων παλιότερα...
Στο Βέργας 6 υπόγειο δούλευε η Φωτεινή.
Στο Βέργας 3 στο δεξί δούλευαν η Εύα και η Σάντρα,  ενώ στο αριστερό δούλευε η Νικόλ.
Χωματιανού όροφο δούλευε η Αλεξάνδρα που ήταν στο δωμάτιο, αλλά δεν πέρασα γιατί την έχω χιλιογαμήσει και βαρέθηκα. Το διπλανό ήταν κλειστό.
Τελικά είπα να πάω και Τρωφονίου να δω τι παίζει γιατί είχα πολύ καιρό να περάσω και συνήθως είχε γιαγιάδες εκεί. Μπήκα στο Τρωφονίου 11 στο ισόγειο και μου παρουσιάζει η τσατσά μια μελαμψή Λατίνα με ωραία κωλάρα και δίνω αμέσως το 20ρικο και μπαίνω δωμάτιο. Έρχεται η Λατίνα από την Κούβα ονόματη Λίσα η οποία μου φάνηκε μικρή σε ηλικία στο σκοτεινό σαλόνι, αλλά από κοντά πρόκειται για μιλφ 35άρα εκεί γύρω. Με το που μπαίνει μου λέει να ξαπλώσω. Να πω ότι τα Ελληνικά της ήταν σε καλό επίπεδο, αλλά με προφορά. Μου τον παίζει 5 δευτερόλεπτα και περιμένει να γίνει θαύμα να σηκωθεί και πάει να βάλει καπότα στο πεσμένο πουλί. Την σταματάω και της λέω να τον πάρει ακάποτα. Μου λέει ότι πρέπει να το πλένω πρώτα. Οκ της λέω και πάω στο νιπτήρα και μου λέει ότι θα μου το πλένει αυτή με σαπούνι γιατί εγώ δεν ξέρω και μου έκανε ολόκληρο θεωρητικό μάθημα για το πως πρέπει να πλένουμε τον πούτσο γιατί έχει μύκητες και βρωμάει. Τελικά δεν μου το πλένει και αναλαμβάνω να το πλένω εγώ βάζοντας σαπούνι πάνω και εκεί που το άπλωσα το σαπούνι, μου λέει έλα να στο καθαρίσω εγώ. Ότι να ναι η τύπισσα. Ξεπλένω γρήγορα και ξαπλώνω να μου το καθαρίσει ο ειδικός. Βγάζει ένα μωρομάντυλο και το σκουπίζει. Με όλα αυτά κατάλαβα ότι θα φάω φόλα τεραστίων διαστάσεων, αλλά λέω άστο να δούμε γιατί όντως μπορεί να μην σπαταλάει χρόνο επίτηδες και προσέχει να είναι καθαρές οι πούτσες που θα γλιψει. Με τα πολλά ξεκινάει μια πίπα αδιάφορη και ρηχή και μετά από λίγα δευτερόλεπτα μου λέει ότι θα μου βάλει προφυλακτικό και θα δω τι πίπα θα μου κάνει, εννοώντας ότι θα ξεροχύσω με την σούπερ πίπα της χαχαχα. Τελικά συνέχισε και με καπότα να μου κάνει μια δραματική πίπα. Εδώ να επισημάνω ότι δυσκολεύτηκε να μου βάλει καπότα και την έβαλε και ανάποδα όπως διαπίστωσα. Για πρώτη στάση της λέω έλα από πάνω μου και πάει να με καβαλήσει ανάποδα με την πλάτη προς τα εμένα. Της λέω γύρνα αλλιώς και λέει ότι δεν την βολεύει έτσι και με τα πολλά γύρισε. Έκανε ένα ψευτοκούνημα δευτερολέπτων και πάει να γυρίσει από μόνη της τέσσερα. Της λέω ξάπλωσε και μετά στα τέσσερα. Ξαπλώνει και πάω να την πλησιάσω να πιάσω και να γλύψω βυζί και μου φωνάζει απότομα χτυπώντας με στα χέρια. Ξενερώνω και την γυρνάω στα τέσσερα. Εκεί με πίεζε να χύσω γρήγορα αλλά εγω πήγαινα με τον ρυθμό μου. Πάω να την χαϊδέψω στην πλάτη, στο σημείο που είχε το σουτιέν και η τύπισσα πάλι φωνάζει και μου χτυπάει τα χέρια νευρικά. Εκεί δεν άντεξα άλλο και την διώχνω και της λέω να τσακιστεί να μου φέρει πίσω τα λεφτά. Ανοίγω και την πόρτα όπως είμαι γυμνός και φωνάζω την τσατσά να μου φέρει γρήγορα τα λεφτά. Αρχίζει να φωνάζει σε έξαλλη κατάσταση η γριά ότι δεν θα πάρω λεφτά γιατί ήμουν τόση ώρα στο δωμάτιο και της φωνάζω και γω ότι θα φέρω αστυνομία και θα γίνει χαμός αν δεν τα δώσει. Πετάγεται και η πουτάνα και μου λέει να την φέρω και δεν φοβάμαι γιατί είμαι νόμιμη. Συνεχίζω εγώ να επιμένω για τα λεφτά και η γριά κάνει πως μιλάει στο τηλέφωνο και ενημερώνει κάποιους να έρθουν να με κανονίσουν. Δεν μασάω και συνεχίζω να ζητάω τα λεφτά μου και τελικά μου τα δίνει και με φωνές ιστερικές μου λέει να μην ξαναπατήσω εκεί...

:hi:
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς που βρίσκεται/πότε επιστρέφει η Χριστίνα από το Φυλής 61 που είναι κλειστό κανα 2μηνο;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Ναι αυτή είναι ξέρουμε τίποτα;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Δεν ξέρω αλλά με ενδιαφέρει κι εμένα.. Ίσως ξέρει ο Σμύρνης..
 

GINOLINO

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
85
Like
114
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανεις που δουλεύει τώρα η Ρωσίδα η Ντιάνα από Δίδυμου 8 κάτω. Προχθές που πέρασα και την αναζήτησα μου είπε η Τράτσα ότι δεν δουλεύει πλέον εκεί αλλά πήγε σε άλλο μαγαζί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
Μήπως γνωρίζει κανεις που δουλεύει τώρα η Ρωσίδα η Ντιάνα από Δίδυμου 8 κάτω. Προχθές που πέρασα και την αναζήτησα μου είπε η Τράτσα ότι δεν δουλεύει πλέον εκεί αλλά πήγε σε άλλο μαγαζί.

Δες σε κάνα ΙΚΕΑ τύπε
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
παιδια αυτη η συλβιαα απο φωκαιως οροφο που ηταν..και τωρα φιλιππιδου..τραβελοφερνει αλλα γαμευσιμο..ηταν τραβελι παλια?τι φαση?θελω γνωμες
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.994
Κριτικές
33
Like
7.044
Πόντοι
3.496
παιδια αυτη η συλβιαα απο φωκαιως οροφο που ηταν..και τωρα φιλιππιδου..
τραβελοφερνει αλλα γαμευσιμο.. ηταν τραβελι παλια? τι φαση? θελω γνωμες
Τραβελος-καρναβαλος.. αν ειναι αυτη απο το Ιασ/46β  :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Ξέρει κανείς πού βρίσκεται μια κοπέλα με τατού, μελαχρινή, ωραίο κορμί με κωλάρα από Διδύμου; Εγώ την είχα πετύχει στο Διδύμου 8 2η βάρδια πριν κάτι μήνες, σε απλό πρόγραμμα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ξέρει κανείς πού βρίσκεται μια κοπέλα με τατού, μελαχρινή, ωραίο κορμί με κωλάρα από Διδύμου; Εγώ την είχα πετύχει στο Διδύμου 8 2η βάρδια πριν κάτι μήνες, σε απλό πρόγραμμα.

δεν θυμάμαι όνομα ΟΜΩΣ την είχαν ζητήσει και άλλοι και ως απάντηση ήταν ότι: ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Πέρασμα από Μαρία Φυλής 69 όροφος 2η βάρδια... Η καυλοφάση!!! Η κοπέλα το νιώθει και το δίνει με τέχνη! Τσιμπούκαρα με πάθος και μπολικο σάλιο! Αρκετή ώρα σε σημείο που μου ήρθε να καταθέσω... Γύρισμα στα 4 να χαζεύω την κωλάρα της και μετά αυτή από κάτω και να κρατάω τα πόδια της από τα μπούτια της για να έχω τη μέγιστη πρόσβαση!!! Εκεί ήρθε το τέλος και αποχώρησα με τα καλύτερα συναισθήματα που έχουν τύχει σε μένα στα της Φυλής...!

Υ.Γ. για όσους δεν ξέρουν την κοπέλα, παλιά ήταν ξανθιά, στο Φιλιππίδου κάτω. Πλέον μαύρα μαλλιά, λευκό δέρμα, μικρομεσαίο στήθος αλλά υπέροχο και απίθανη κωλάρα!! Ωραία μακριά πόδια και ωραίες γάμπες. Πρόσωπο γλυκό αλλά είναι και τα γούστα του καθενός.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
παιδια αυτη η συλβιαα απο φωκαιως οροφο που ηταν..και τωρα φιλιππιδου..τραβελοφερνει αλλα γαμευσιμο..ηταν τραβελι παλια?τι φαση?θελω γνωμες
Είχα ακούσει όλα όσα έλεγαν για αυτή κ πήγα κ την είδα, περίμενα να δω κάτι τρομακτικό του στυλ Ζωζώ Μ. Αλεξανδρου 25..
Η συλβια έχει άγρια χαρακτηριστικά στο πρόσωπο αλλά για τραβελι δεν θα την έλεγα,
παλιότερα κ για την αννυ από Φυλής 86 κ μετά Φώκαιας λέγαν ότι είναι τραβελι αλλά δεν είναι..
δεν πέρασα μαζί της έφυγα πήγα αλλού τότε κ έφαγα φόλα αλλά αυτό είναι αλονου παππά ευαγγέλιο.
Θυμάμαι σαλοναριζε γυμνή ο κόλπος της εξωτερικά φαίνεται κανονικός κ όχι μετατροπη από εγχείρηση, ούτε το σωματοτυπο παραπέμπει σε τραβελι.
Γνώμη μου πάντα μπωρει να κάνω κ λάθος άνθρωπος είμαι.
Τώρα αν κάποιος είναι παθών μαζί της έχει ακούσει-δει-την έχει δοκιμάσει κ έχει να καταθέσει κάτι πιο συγκεκριμένο..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Είχα ακούσει όλα όσα έλεγαν για αυτή κ πήγα κ την είδα, περίμενα να δω κάτι τρομακτικό του στυλ Ζωζώ Μ. Αλεξανδρου 25..
Η συλβια έχει άγρια χαρακτηριστικά στο πρόσωπο αλλά για τραβελι δεν θα την έλεγα,
παλιότερα κ για την αννυ από Φυλής 86 κ μετά Φώκαιας λέγαν ότι είναι τραβελι αλλά δεν είναι..
δεν πέρασα μαζί της έφυγα πήγα αλλού τότε κ έφαγα φόλα αλλά αυτό είναι αλονου παππά ευαγγέλιο.
Θυμάμαι σαλοναριζε γυμνή ο κόλπος της εξωτερικά φαίνεται κανονικός κ όχι μετατροπη από εγχείρηση, ούτε το σωματοτυπο παραπέμπει σε τραβελι.
Γνώμη μου πάντα μπωρει να κάνω κ λάθος άνθρωπος είμαι.
Τώρα αν κάποιος είναι παθών μαζί της έχει ακούσει-δει-την έχει δοκιμάσει κ έχει να καταθέσει κάτι πιο συγκεκριμένο..


και εγω αυτην την εντυπωση εχω και συμφωνω

τωρα αν πεφτουμε και εξω τι να πεις

παντως δεν εχω περασει μαζι της δεν με τρελαινει και σαν παρουσια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.471
Πόντοι
17.311
παιδια αυτη η συλβιαα απο φωκαιως οροφο που ηταν..και τωρα φιλιππιδου..τραβελοφερνει αλλα γαμευσιμο..ηταν τραβελι παλια?τι φαση?θελω γνωμες

νομιζω τωρα πρεπει να παιζει αγκυρας μερια, συμφωνα με ενημερωσεις.
την ειχα παρει στο φωκαιας 27 οροφο στη 3η βαρδια, αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.
το μονο καυλωτικο ηταν το σαλωναρισμα της, το οποιο με επεισε και περασα τοτε για να τη δοκιμασω μιας και την εβλεπα πρωτη φορα.
ημουν μονος εκεινη τη στιγμη, με πλησιαζει με πολυ καυλωτικο υφος, βαζει το χερι της μεσα στο παντελονι και μου πιανει το παπαρι ψιθυριζοντας, παμε μεσα και θα περασεις super.
καυλωσα και της ειπα κανεις καλη πιπα ??
μου λεει ελα και θα δεις. μπηκα και εσκασε μετα απο λιγο.
ξαπλαρω με καθαριζει με μωρομαντηλο και ξεκιναει μια μετρια για μενα πιπα με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΑΛΙΟ λεμε... σε φαση που πηγα να αηδιασω και δε μου σηκωνοταν με τιποτα (λογικο αλλωστε). μιλαμε να τρεχει ποταμι στην κοιλια μου το σαλιο. της ειπα χαλαρωσε λιγο γιατι ετσι οπως το πας αντι να καυλωσω δε θα μου σηκωθει με την καμια.
με ειχε κανα 10λεπτο σερι πιπα μονο, αλλα δεν.... ωσπου σηκωνομαι ορθιος της πιανω το κεφαλι και ξεκιναω ενα mouthfuck γρηγορο οπου μετα απο λιγο κατι σηκωθηκε, αλλα οχι εντελως βεβαια.
ειχα ξενερωσει και με τις σιλικονες στα βυζια που ηταν ακυρες και δε μου αρεσουν γενικα, επομενως ηταν δυσκολο το εργο.
με τα πολλα, αφου ειχε βαρεσει ηδη 2 φορες την πορτα η υπηρεσια της λεω αστο, για να μην εχεις και εσυ κανα θεμα, αφου σε περιμενει και πελατης εξω.
ειχαμε περασει το 15λεπτο.
μου λεει περιμενε... βγαινει εξω να τη δει ο πελατης (που δεν περασε τελικα), κατι λεει στην τσατσα και ξαναμπαινει.
μου λεει παμε παλι. της λεω γονατισε και την ξαναπιανω για mouthfuck, με το οποιο για καλη μου τυχη καπως σηκωθηκε ο παιχτης κατω.
με μετρια στυση, της λεω ελα τωρα οπως εισαι στα 4 γιατι δεν θα βγαλουμε ακρη. την ξεκιναω σε ενα παρα πολυ γρηγορο γαμησι που εβγαζε κατι φωνες (μπορει και fake, αλλα στα @@ μου γιατι ηθελα να τελειωνω και να φυγω μιας και ειχα ξενερωσει), ωσπου μετα απο ενα 5λεπτο τελειωσα.  
γενικα σα σωμα ειναι καλο παντως αν δεν εχεις θεμα στις σιλικονες.
απο φατσα ειναι κλασσικη κωλομπαριστικη style με φουντωτο μαλλι (τοτε που την πηρα).
φωνη βραχνη μαλλον απο τσιγαρα.
τελος... μπορει και να ξαναπερναγα για μια 2η ευκαιρια (αφου δε με αφησε αχυστο και το παλεψε και της βγαζω το καπελο εδω by the way), αλλα αν δεν εβρισκα κατι αλλο πιο καλο, απλα και μονο για να εχω καλυτερη αποψη.
αυτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom