Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
114
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες, ξερετε ποτε επιστρεφει η Αλιονα απο διδυμου 18?
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καταθεση στην νανσυ απο φυλης 66α πολυ χαμουρεμα ολα τα λεφτά στο κρεβατι δινει ρεστα αψογες υπηρεσίες την θεωρω κορυφή σε εμφάνιση απο φυλης
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Εχουμε κανα νεο απο την Μαίρη που ήταν Αχαρνων 85 και Αγ.Πετρου?
Περασα σήμερα το πρωι και η τσατσα έκανε οτι δεν ξέρει ποτε θα γυρίσει.
Ψιλιαζομαι οτι έφυγε απο εκει.

Μακάρι να έφυγε μπας και την ξαναεπισκεφτώ σε κάνα άλλο μπουρδελάκι  :knockinb:.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Μεσημβρινή

Περγάμου 27
Δύο γκιλφ, Κατερίνα 5/10 και Ειρήνη 4/10
Η Κατερίνα είχε εντυπωσιακό μαλλί στυλ 50s, ίσως περούκα.

Περγάμου 1
Μαρία, κοντή, ξανθή, χοιροπρόσωπη, κιλά, 4/10

Αλκα113
Αλίνα, κατά πάσα πιθανότητα η πιο εμφανίσιμη μιλφογκιλφ στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών, 7,5/10

Αλκα117
Μόνικα, μιλφ, 7/10

Ρεμούνδου 21 άνω
Μια κοντή μελαχρινή μιλφογκιλφ με καρέ μαλλί, 5/10.
Τσατσά η γνωστή μελαχρινή Αλβανίδα από Φω17 άνω. Έχει πάρει χρώμα από τον ήλιο και αισθάνθηκα την ανάγκη να τη γαμήσω. Της είπα μερικά λογάκια, τη χάιδεψα λίγο, αλλά το νερουλιασμένο δέρμα της με έκανε να αλλάξω γνώμη.

Πιπίνου 118
Η Τζένη 7/10 και η Λία 6/10.
Η Τζένη είναι ψηλούτσικη νεαρή, με μέτριο πρόσωπο.
Η Λία είναι κι αυτή νεαρή, κοντή, με ωραίο πρόσωπο.
Και οι δύο έχουν 1,5ρια βυζιά.
Μου άνοιξε τα πόδια της η Τζένη, καθότι προτίμησα με το 20ρικο να πάρω το πιο μακρύ από τα δύο κορμιά.
Το a/c είναι γτπ, οπότε ιδρώσαμε και οι δύο.
Η ζέστη τρύπαγε το μυαλό, σαν κάποιο είδος αράπικης μαστούρας. Της έγλυφα και της χούφτωνα τα βυζιά που γυάλιζαν από τα σάλια και τον ιδρώτα, ενώ κι εκείνη έκανε το ίδιο με τα δικά μου βυζιά.
Πάλη, ελληνοπουτανική πάλη.
Η Τζένη ναι μεν δεν κατέχει την ψωλογλυπτική, αλλά την ιδρώνει τη φανέλα. Τον παίρνει όλον, είναι εγκάρδια, τρυφερή, περιποιητική, την αγαπάει τη δουλειά της.
Η Τζένη δεν φόραγε άρωμα.
Ακόμη και μετά από ώρες, αναδυόταν από το σώμα μου εκείνη η χαρακτηριστική ευωδία της νεαρής γυναίκας, που δεν μπορεί να περιγραφεί, γιατί είναι η αύρα των οιστρογόνων.
Είναι το φυσικό άρωμα των αναβολικών θηλέων, που το οσμίζεσαι στα μαλλιά τους και στο δέρμα τους.
Οι καταβολικές μιλφογκιλφ και κάποιες τελειωμένες νεαρές δεν έχουν αυτήν την οσμή.
Κάποιες φορές όταν έχω γαμήσει αναβολική γυναίκα, τη νύχτα κοιμάμαι άπλυτος, για να με πάρει ο ύπνος μέσα στη σαγήνη του μεθυστικού αρώματος της γυναικείας φύσης.




 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φωκαίας 27Β πάνω Συλβια μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή με λεπτό ωραίο σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Άννα Κου μελαχρινή κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Άννα ξανθό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, πιρσινγκ στα χείλη και στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α  Μαριάννα ξανθιά κοπέλα με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι βυζι, τατουάζ σε 3 σημεία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Από Ρωσία λέει και μιλάει καλά ελληνικά, δοκιμάστηκε με σχετικά καλές εντυπώσεις.

Φωκαιας 19 κλειστό Μαίρη καινούργια κοπέλα στον οίκο, μελαχρινή κοπέλα με γυαλάκια μαλλί μέχρι τους ώμους, λίγα πιασιματακια 2αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μπιανκα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 9 δεξιά Ειρήνη μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 9 αριστερά Ελενα μελαχρινή νταρντανα με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά και υπόγειο ευθεία κλειστά.
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
.
Η Τζένη δεν φόραγε άρωμα.
Ακόμη και μετά από ώρες, αναδυόταν από το σώμα μου εκείνη η χαρακτηριστική ευωδία της νεαρής γυναίκας, που δεν μπορεί να περιγραφεί, γιατί είναι η αύρα των οιστρογόνων.
Είναι το φυσικό άρωμα των αναβολικών θηλέων, που το οσμίζεσαι στα μαλλιά τους και στο δέρμα τους.
Οι καταβολικές μιλφογκιλφ και κάποιες τελειωμένες νεαρές δεν έχουν αυτήν την οσμή.
Κάποιες φορές όταν έχω γαμήσει αναβολική γυναίκα, τη νύχτα κοιμάμαι άπλυτος, για να με πάρει ο ύπνος μέσα στη σαγήνη του μεθυστικού αρώματος της γυναικείας φύσης.
Τα ειπες όλα  :kneel: :kneel:
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
411
Πόντοι
21
Ακόμη και μετά από ώρες, αναδυόταν από το σώμα μου εκείνη η χαρακτηριστική ευωδία της νεαρής γυναίκας, που δεν μπορεί να περιγραφεί, γιατί είναι η αύρα των οιστρογόνων.
Είναι το φυσικό άρωμα των αναβολικών θηλέων, που το οσμίζεσαι στα μαλλιά τους και στο δέρμα τους.
Οι καταβολικές μιλφογκιλφ και κάποιες τελειωμένες νεαρές δεν έχουν αυτήν την οσμή.
Κάποιες φορές όταν έχω γαμήσει αναβολική γυναίκα, τη νύχτα κοιμάμαι άπλυτος, για να με πάρει ο ύπνος μέσα στη σαγήνη του μεθυστικού αρώματος της γυναικείας φύσης.


Αὐτὸ ζῶ ἀκριβῶς, πίστευα ὅτι μόνο ἐγὼ τὸ εἶχα ἐντοπίσει, εἶμαι στὸ ὅριο νὰ μεταμορφωθῶ σὲ πυρφόρο μὲ κάποια νεαρὰ καὶ σὰν ἀντίδοτο τῆς πυρφορίασης, προσπαθῶ νὰ ξεχνάω τὴ νεανικὴ ἔκρηξη τῶν οἰστρογόνων της μὲ τὸ νὰ ἐπισκέφτομαι ἄλλες αἰθέριες ὑπάρξεις. Ὅταν συναντήσω " ἀναβολικὴ νεραϊδούλα " συγχωρῶ ἀκόμα καὶ τὴ συμπεριφορὰ κομοδίνου καὶ κάθε κάκιστη συμπεριφορά.
Ὀξαποδῶ τοὺς ἀγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.
 

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Μολις γυρισα απο Κωνσταντινουπολεως 166Α , περασα με την Χριστινα απο Μολδαβια οπως μου δηλωσε...αφου καναμε σεξ για καμποση ωρα και ειδε οτι αργω να τελειωσω εβγαλε την καποτα και πηγε να τον βαλει ακαποτα μεσα της και ευτυχώς προλαβα και την σταματησα...Οσοι πατε μαζι της να ειστε προσεκτικοί
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
Κυριακή βράδι 26.08.2018 στο Φυλ 65 ισόγειο
η Μόνικα , μουνάρα με καμπύλες και
απολαυστική στο σεξ.
Μάγκες, έχει φοβερή κωλάρα, και αντέχει
δυνατό σεξ. Μούναρος.

Στο Φυλής 56 βραδινή βάρδια επιστροφή
της Αννας -Ιλόνας, μαυρισμένη από διακοπές
και πολύ όμορφη
Στο Φυλής 54α ( πάνω) η όμορφη πιπίνα
Χριστίνα και αυτή μαυρισμένη στις
ομορφιές της.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Αὐτὸ ζῶ ἀκριβῶς, πίστευα ὅτι μόνο ἐγὼ τὸ εἶχα ἐντοπίσει, εἶμαι στὸ ὅριο νὰ μεταμορφωθῶ σὲ πυρφόρο μὲ κάποια νεαρὰ καὶ σὰν ἀντίδοτο τῆς πυρφορίασης, προσπαθῶ νὰ ξεχνάω τὴ νεανικὴ ἔκρηξη τῶν οἰστρογόνων της μὲ τὸ νὰ ἐπισκέφτομαι ἄλλες αἰθέριες ὑπάρξεις. Ὅταν συναντήσω " ἀναβολικὴ νεραϊδούλα " συγχωρῶ ἀκόμα καὶ τὴ συμπεριφορὰ κομοδίνου καὶ κάθε κάκιστη συμπεριφορά.
Ὀξαποδῶ τοὺς ἀγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.
Τύπε, είσαι σχεδόν πιρφόρος...  :grin:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μολις γυρισα απο Κωνσταντινουπολεως 166Α , περασα με την Χριστινα απο Μολδαβια οπως μου δηλωσε...αφου καναμε σεξ για καμποση ωρα και ειδε οτι αργω να τελειωσω εβγαλε την καποτα και πηγε να τον βαλει ακαποτα μεσα της και ευτυχώς προλαβα και την σταματησα...Οσοι πατε μαζι της να ειστε προσεκτικοί
αν έχεις την καλοσύνη γραψε καμία παραπανησια λεπτομέρεια..
Δεν μου πάει στο μυαλό ποια είναι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
αν έχεις την καλοσύνη γραψε καμία παραπανησια λεπτομέρεια..
Δεν μου πάει στο μυαλό ποια είναι..
Είναι μια ξανθιά κοπέλα 28 ετών, κοντή λεπτή ΜΕ 2αρι βυζι και έχει και κάποια μισοσβησμενα τατουάζ, χθες δούλευε μαζί με την Βικτόρια
 

kOsTAς_ns

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
0
καλημέρα σας! Υπάρχει κάποιο νέο με Μαριάννα από Διδύμου 22 αν επέστρεψε?
Επίσης η Νική από Ρουμανία από Ιάσωνος 20? είχε φύγει αυτή για την χωρα της πριν 2-3 εβδομαδες
 

giorgos2226

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
18
Like
2.361
Πόντοι
3.177
Είναι μια ξανθιά κοπέλα 28 ετών, κοντή λεπτή ΜΕ 2αρι βυζι και έχει και κάποια μισοσβησμενα τατουάζ, χθες δούλευε μαζί με την Βικτόρια

Ακριβως, αυτη ειναι. Οπως μου ειπε δουλευει σε μασαζ στην Βασ. Σοφιας 121 και παει για καποια βραδινα στο Κωνσταντινουπολεωσα 166Α
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
καμια ιδεα ποτε γυρναει η αθηνα ???
Φίλε αν πας σε ένα παρόμοιο site θα μάθεις και θα χαρείς πολύ!!!!


Invisible Man μην το σβήσεις αυτή την φορά το μύνημα, να βοηθήσω θέλω  :hi:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom