Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 370 άτομα (40 μέλη και 330 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Δεν πειράζει.Θ'αρχισω να βλέπω όλα τα Ρωσοουκρανικά pop στο youtube και θα το πετύχω!Ήδη έχω βρει κάποια καλά κομμάτια,αν και δεν είμαι οπαδός της pop μερικά είναι καλά,με έξυπνα video clip.Και με πολλές μουνάρες!
Πάν΄ απ΄όλα!    :cum: 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Λιοσιων 73Α ισογειο : Λάουρα(φραουλίτσα). Σα να μη πέρασε μια μέρα......Αστέρι το μωρό.....  :smitten:
Καλησπέρα συναγωνιστή, με την φραουλιτσα πέρασες?  παραμένει έτσι όπως ήταν σε υπηρεσίες όταν δούλευε εδώ και Πιο παλιά Φυλής 109 ? έδειξε σημάδια βελτίωσης?  ή φάτε μάτια ψάρια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
Kαλησπέρα σας,
Ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια Φυλής και πέριξ.Συνολικά έγιναν δύο πετυχημένες συνευρέσεις.
καλησπέρα, σήμερα κινηθηκες στα σίγουρα και καλά έκανες, την Χριστίνα στο 74 την έχω βάλει και εγώ στο ματι και θα την δοκιμάσω παρόλο που έχουν γραφτεί άσχημα για αυτήν ,πρώτον γιατί πάντα θέλω να έχω ιδία άποψη δεύτερον γιατί όπως έχω πει πολλές φορές το ότι θα περάσει κάποιος καλά η άσχημα με μια κοπέλα δεν σημαίνει ότι και κάποιος άλλος θα περάσει το ίδιο, τρίτον μου αρέσει να δοκιμάζω έστω και μπάζα όπως λένε αρκεί εμένα να μου κάνει κλικ.
Μπράβο και για την σημερινή σου ενημέρωση
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Οι φόλες στα 65αρια της φυλής στη σειρά αλεσια και Τζένη με το και Καλα φουλ πρόγραμα και οι ηλίθιες οι τσατσαδες στο 5λεπτο ρωτάνε κοπέλα όλα Καλα ;ρε ουστ από κει που ήρθατε
Μακριαααααααααα
 

Chaos666

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
0
Πριν από δέκα λεπτά :

Λιοσιων 73Α ισογειο : Λάουρα(φραουλίτσα). Σα να μη πέρασε μια μέρα......Αστέρι το μωρό.....   :smitten:

Ενδιαφέρον!

Δηλαδή;
Κάποιες περισσότερες πληροφορίες από τις συνευρέσεις σου μαζί της μια και αναφέρεσαι συγκριτικά;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
γυρισε η λαουρα η φραουλιτσα  καλη πληρωφορια  αυτη  ωραιο  γκομενακι  το ειχα  γαμησει με καλες εντυπωσεις
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Kαλησπέρα σας, Ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια Φυλής και πέριξ.Συνολικά έγιναν δύο πετυχημένες συνευρέσεις.
Το Φυλής 109Β σήμερα ήταν κλειστό.
Καλησπέρα professorx.Φαίνεται οτι εσύ πήγες πουρνό-πουρνό.Εγώ βγήκα τσάρκα κατά τις 14:30.Το Φυλής 109 ισόγειο είχε ανοίξει και είχε την Ζάνα.Δεν την είχα ξαναδεί.Όμορφο λεπτό κορίτσι.Είναι καλή μέσα;
Στον όροφο του Φυλής 109Α ήταν σε ντουέτο η Εύα και η Έρρικα.Η Έρρικα,ψηλή,νταρντάνα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,γεροδεμένο σώμα,καστανά μαλλιά πιασμένα σε μικρή αλογοουρά.Τα παντά εκτός απο κώλο.
Ερρικα η Βουλγάρα από Λιοσίων 76 όροφος;
Στο Διδύμου 7 αριστερά η Χριστίνα,κοπέλα λεπτή,ομορφούλα,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ωμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα. Το δεξιό μαγαζί κλειστό.
Άνοιξε μετέπειτα και το δεξί και είχε την Τζώρτζια.
Στο Αλκιβιάδου 16Β κλασσικά τον τελευταίο καιρό εργάζεται η μιλφ Άντζελα απο Αλβανία.Κανονικών κιλών,με λευκό δέρμα,ξανθά πλατινέ σγουρά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό και κώλο.Η μιλφ Άντζελα είχε ξεκινήσει στα μπουρδέλα να εργάζεται απο το Διδυμου 27.
Αυτή μου άρεσε.Έχει κριτικές στο Δ27;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
O μπάρμπας έδιωξε τη γυναίκα σε ασφαλείς (γεωγραφικά) συντεταγμένες,πήρε τ΄άλογο του  και βγήκε βόλτα σήμερα το μεσήμερι,να θυμηθεί τα παλιά.


Παιδιά,κουράστηκα.Τα υπόλοιπα θα τα γράψω αύριο.Και θα πω κι ένα τραγούδι!
να κουράζεσαι συχνότερα  ;)
άψογος , μπράβο για την πλούσια ενημέρωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστή, με την φραουλιτσα πέρασες?  παραμένει έτσι όπως ήταν σε υπηρεσίες όταν δούλευε εδώ και Πιο παλιά Φυλής 109 ? έδειξε σημάδια βελτίωσης?  ή φάτε μάτια ψάρια?
Ωραία το έθεσες.  :2funny:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
...
... θα παω μετα με την εγκληματική μου οργανωση και θα τους βιασω τα κωλαρια όπως βιασα και τη νικολ στο κων 166. ειμαι υπεράνω νόμου.
Η εγκληματική οργάνωση είναι η ψωλή σου με τα παπάρια σου.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
καλησπέρα, σήμερα κινηθηκες στα σίγουρα και καλά έκανες, την Χριστίνα στο 74 την έχω βάλει και εγώ στο ματι και θα την δοκιμάσω παρόλο που έχουν γραφτεί άσχημα για αυτήν ,πρώτον γιατί πάντα θέλω να έχω ιδία άποψη δεύτερον γιατί όπως έχω πει πολλές φορές το ότι θα περάσει κάποιος καλά η άσχημα με μια κοπέλα δεν σημαίνει ότι και κάποιος άλλος θα περάσει το ίδιο, τρίτον μου αρέσει να δοκιμάζω έστω και μπάζα όπως λένε αρκεί εμένα να μου κάνει κλικ.
Μπράβο και για την σημερινή σου ενημέρωση
Η Χριστίνα αδελφέ είναι πολύ φιλότιμη όταν δεν έχει κόσμο , άμα έχει ανάμονη απέξω , είναι βιαστική , άσε που φωνάζει και η τσατσά ... άντε κορίστα μου !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Svinia

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Χρόνια πολλά στους Γιώργηδες και τους Θωμάδες!

Σας έχω τρομερά νέα!
Σήμερα πήγα να ευχηθώ στον ιδιοκτήτη της αλυσίδας του Φωκαίας 27 και με ενημέρωσε ότι επιστρέφει η Αθηνά η Πειραιώτισσα από την νέα εβδομάδα!!!  :kneel:
 :orchestra:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Έχεις πάρε-δώσε με τον συγκεκριμένο ή είσαι εκπρόσωπός του;

Γιατί σε κάθε μήνυμά σου αγωνιάς,ρωτάς και μάς ενημερώνεις για τα βρωμομαγαζιά του.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ή μάλλον λάθος το έθεσα:

Πάλι εδώ είσαι ρε κωλόβγαλμα Τζούνη;
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
:takethis:Βλεπω πολλες ενημερωσεις απο φυλης διδυμου κ γυρω περιξ.εχει καλα μουνια για ολα τα γουστα δεν αντιλεγω.ομως...το 20αρικο δεν βγαινει ευκολα και με ρισκο.γι αυτο ευχαριστω εσας τους συναγωνιστες για καθε ενημερωση-εμπειρια με τις τανες.εγω προσωπικα προτιμω μεταξι.παιζουν στανταρακια.ρισκαρεις ανετα με το 10ευρω.τσαρκαρω συχνα απο κει.ριχνω 3γαμησια τη φορα.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom