Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (22 μέλη και 226 επισκέπτες)

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Πωωωω ναι. Αφου ρε εφυγα γελουσα και ελεγα "Τι transformer ειναι αυτο; Για Decepticon μου φανηκε"
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

Συνημμένα

  • loukaNika.jpg
    loukaNika.jpg
    261 KB · Εμφανίσεις: 45

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πέρασα μία βόλτα από φυλής 54 με υποδέχτηκε η κλασσική τσατσογιαγια με το Κοντο μαλλί...Βγήκε η Χριστίνα να τη δούμε,πραγματικά νομίζω ότι το βυζακι της αγγίζει την τελειότητα.πραγματικα δεν ξέρω τι φταίει και δεν παίζει κοσμοσυρροή μ αυτό το κορμι...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
Πέρασα μία βόλτα από φυλής 54 με υποδέχτηκε η κλασσική τσατσογιαγια με το Κοντο μαλλί...Βγήκε η Χριστίνα να τη δούμε,πραγματικά νομίζω ότι το βυζακι της αγγίζει την τελειότητα.πραγματικα δεν ξέρω τι φταίει και δεν παίζει κοσμοσυρροή μ αυτό το κορμι...

Δεν έχει καλή συμπεριφορά. Αν είχε,
θα είχε βγάλει πολλά λεφτά με την καλή εμφάνισή της.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
Ρε τυποι ειναι δυνατον;ποσο χιουμορ εχουν στο ιασωνος 43;σε χτεσινη τσαρκα διαπιστωσα οτι ειχαν αναρτησει στο σαλονι σε χαρτι την ανακοινωση οτι "η επιχειριση δεν διαθετει pos "και τα λοιπα .ειδικα απο το συγκεκριμενο μπουρδελο μονο αυτο ελειπε :rockon: :rockon: :S :S :S
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος[/size]


09:23-10:20 π.μ

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 δεξιά (ισόγειο), η ρωσίδα Ελένη —από Κολοκυνθούς 63, το μέσα—, μιλφογκίλφ με ξανθό, μπουκλωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, αψηλούτσικη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 αριστερά (όροφος), η ρωσίδα 'Ολγα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, 69, ισπανική.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15, η Καίτη· θηριώδης, με ξανθό, κοντό μαλλί, μεγάλο στήθος. Σε «τούρμπο τσιμπουκάκι».
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17, δεν ανέβηκα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25, δεξιά, κλειστό. Αριστερά, άλλη μια θηριώδης πόρνη, η Σοφία· με καροτί μαλλί και μεγάλα κρεμαστά μπομπόνια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, αριστερά, κλειστό. Δεξιά, στο αριστερό (το δεξί, κλειστό), η μελαχρινή κοντοχοντρούλα Τατιάνα — από Ιάσονος 31 υπόγειο. Σε απλό.
Ιάσονος 44, υπερυψωμένο ισόγειο, κλειστό. Ισόγειο, η Μαρία. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος), η μίλφ Μαρία· με μαύρο, σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μεγάλα κρεμαστά μπομπόνια, λίγη κοιλίτσα, τσουπωτή (όχι χοντρή), ωραία κωλάρα, μπουτάρες. Σε απλό.
Πληρώθηκε.
Ξεκίνημα με υποτυπώδη φιλάκια στο σώμα, αερόπιπα (δεν ένιωθα γλώσσα, δεν ένιωθα τίποτα) σε γρήγορο ρυθμό, καλή ισπανική, γαμήσι σε τρεις στάσεις με καλούτσικη αίσθηση του κόλπου και τελείωμα στην τρίτη: γελαδάρισσα (κυρίως με δικά της τριψίματα μπρος-πίσω), πισωκολλητό γονατιστό-όρθιο (εκείνη στο κρεβάτι, εγώ στο πάτωμα), ιεραποστολικό (στο πλάτος του κρεβατιού), όπου από το σπρώξιμο φοβήθηκε μήπως πέσει κάτω.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η τρίτη θηριώδης τάνα που είδα σήμερα — η Μαρία, από Ιάσονος 36, μελαχρινή Ρωσίδα με μεγάλο στήθος. Σε 69, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ. 
Ιάσονος 43, η μιλφ Εμμανουέλα· με ξανθο μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό σώμα στολισμένο με ταττού. Σε ΠΡΩΚΤΙΚΟ.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο), μία νεαρή αψηλή, με ξανθό, μακρύ μαλλί, μεσαίο στήθος, ωραίο σώμα, κωλάρα, ποδάρες. Σε 69.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος), κλειστός.
Ιάσονος 36, κλειστό.
Ιάσονος 33, κλειστό.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 31 αριστερά, κλειστό.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο), η Μπέλλα· Αλβανίδα με μαύρο μαλλί πιασμένο πάνω, έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, γεροδεμένο, κανονικό σώμα. Σε 69.
Πληρώθηκε.
Συντομότατη πίπα, ανεπιτυχής προσπάθεια για γελαδάρισσα, αλλαγή σε πισωκολλητό γονατιστό —όπου κι ολοκλήρωσα—, με καλό στήσιμο, καλή αίσθηση του κόλπου, ψιλοβογκητά δικά της, κωλοχάστουκα δικά μου.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος), η Νικόλ· με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος και Λεωνίδου, η μελαχρινή, αδύνατη και μικρόστηθη Ναταλία. Σε 69.
Ιάσονος 19, ισόγειο, η νεαρή Ντιάνα· με μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλογραμμένο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι. Σε 69. 'Οροφος, κλειστός.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η ρωσίδα Γιάννα —από Ιάσονος 10 ισόγειο, Κολωνού 23 υπερυψωμένο ισόγειο—, με κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, καμπυλώδες σώμα. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος), η ξανθιά Αντζελίνα.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο), η Χριστίνα· με ίσιο, ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, ομορφούλα, με αγελαδινά στήθη, καλλίκορμη. Σε ισπανική, στα 15 ευρώ.
Ιάσονος 10, κλειστό.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (όροφος), δεξιά, η Καρίνα· νεαρή χοντρή με μεγάλα βυζιά και μαύρο, μακρύ μαλλί. Σε ισπανική ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ. Αριστερά, η Αίμιλη.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο), η Μαρίνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η πρώην υπηρεσία του οίκου — Αλεξάνδρα. Σε ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος), η ρωσίδα Κατερίνα· γκιλφ, με ξανθό, σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, κανονικό σώμα, χοντρουλά πόδια με κυτταρίτιδα. Σε «πολύ ωραίο στοματικό», 69, ισπανική, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Μένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα για ΠΣΚ.
Η αδύνατη MILF Φωτεινή δουλεύει ακόμα τα απογεύματα στο Κολωνού 27 πάνω?
Σε ποιά βάρδια βρίσκουμε την Αννίτα στο Λεωνίδου 28 πάνω? Οσες φορές έχω πάει, το πάνω είναι κλειστό.
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Ρε τυποι ειναι δυνατον;ποσο χιουμορ εχουν στο ιασωνος 43;σε χτεσινη τσαρκα διαπιστωσα οτι ειχαν αναρτησει στο σαλονι σε χαρτι την ανακοινωση οτι "η επιχειριση δεν διαθετει pos "και τα λοιπα .ειδικα απο το συγκεκριμενο μπουρδελο μονο αυτο ελειπε :rockon: :rockon: :S :S :S
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Μένω επαρχία και θα έρθω Αθήνα για ΠΣΚ.
Η αδύνατη MILF Φωτεινή δουλεύει ακόμα τα απογεύματα στο Κολωνού 27 πάνω?
Σε ποιά βάρδια βρίσκουμε την Αννίτα στο Λεωνίδου 28 πάνω? Οσες φορές έχω πάει, το πάνω είναι κλειστό.
 
Θελεις τη ροματζαδα σου και εσυ... :knockinb: :knockinb: :knockinb:Μαλλον απογευμα τη Φωτεινη αν και καποιες μερες ελειπε νομιζω!
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Καταθεση εχθες βραδυ με βροχη και τους Ολυμπιακους στα καφενεια στην Μαρη, Φωκαιας 17!!!!Κοριτσακι μου σε αγαπω!!!!Εισαι ενα αστερι!!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
καλησπερα ..ξερεις κανεις τι παιζει ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΑ ??

Στείλε ΡΜ στον συναγωνιστή Βοργια "Χτες εκανα βολτιτσα Ψυρρη και Μεταξουργειο. Πηρα με την σειρα ολα τα σπιτια για να βρω κατι να μου αρεσει. Αναμεσα σε αυτα μπηκα καταλάθος και σε ενα τραβελοσπιτο. Βασικά την εξωπορτα καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα, ειδα το παρουσιαστικο αυτηνης που ηταν μεσα και εκανα μεταβολη και εφυγα. Σκασμενος στα γελια απο την γκαφα μου σκεφτηκα "Αν το ηξερα ουτε απο εξω δε θα περναγα"." που πέρασε καταλάθος απο εκεί.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
[size=11pt]Μεγάλου Αλεξάνδρου, Ιάσονος[/size]


09:23-10:20 π.μ

Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 δεξιά (ισόγειο), η ρωσίδα Ελένη —από Κολοκυνθούς 63, το μέσα—, μιλφογκίλφ με ξανθό, μπουκλωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, αψηλούτσικη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 αριστερά (όροφος), η ρωσίδα 'Ολγα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, 69, ισπανική.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15, η Καίτη· θηριώδης, με ξανθό, κοντό μαλλί, μεγάλο στήθος. Σε «τούρμπο τσιμπουκάκι».
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17, δεν ανέβηκα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25, δεξιά, κλειστό. Αριστερά, άλλη μια θηριώδης πόρνη, η Σοφία· με καροτί μαλλί και μεγάλα κρεμαστά μπομπόνια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, αριστερά, κλειστό. Δεξιά, στο αριστερό (το δεξί, κλειστό), η μελαχρινή κοντοχοντρούλα Τατιάνα — από Ιάσονος 31 υπόγειο. Σε απλό.
Ιάσονος 44, υπερυψωμένο ισόγειο, κλειστό. Ισόγειο, η Μαρία. ΚΩΛΟΣ.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος), η μίλφ Μαρία· με μαύρο, σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μεγάλα κρεμαστά μπομπόνια, λίγη κοιλίτσα, τσουπωτή (όχι χοντρή), ωραία κωλάρα, μπουτάρες. Σε απλό.
Πληρώθηκε.
Ξεκίνημα με υποτυπώδη φιλάκια στο σώμα, αερόπιπα (δεν ένιωθα γλώσσα, δεν ένιωθα τίποτα) σε γρήγορο ρυθμό, καλή ισπανική, γαμήσι σε τρεις στάσεις με καλούτσικη αίσθηση του κόλπου και τελείωμα στην τρίτη: γελαδάρισσα (κυρίως με δικά της τριψίματα μπρος-πίσω), πισωκολλητό γονατιστό-όρθιο (εκείνη στο κρεβάτι, εγώ στο πάτωμα), ιεραποστολικό (στο πλάτος του κρεβατιού), όπου από το σπρώξιμο φοβήθηκε μήπως πέσει κάτω.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η τρίτη θηριώδης τάνα που είδα σήμερα — η Μαρία, από Ιάσονος 36, μελαχρινή Ρωσίδα με μεγάλο στήθος. Σε 69, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.  
Ιάσονος 43, η μιλφ Εμμανουέλα· με ξανθο μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό σώμα στολισμένο με ταττού. Σε ΠΡΩΚΤΙΚΟ.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο), μία νεαρή αψηλή, με ξανθό, μακρύ μαλλί, μεσαίο στήθος, ωραίο σώμα, κωλάρα, ποδάρες. Σε 69.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος), κλειστός.
Ιάσονος 36, κλειστό.
Ιάσονος 33, κλειστό.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 31 αριστερά, κλειστό.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο), η Μπέλλα· Αλβανίδα με μαύρο μαλλί πιασμένο πάνω, έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, χαμηλομέτριο ανάστημα, γεροδεμένο, κανονικό σώμα. Σε 69.
Πληρώθηκε.
Συντομότατη πίπα, ανεπιτυχής προσπάθεια για γελαδάρισσα, αλλαγή σε πισωκολλητό γονατιστό —όπου κι ολοκλήρωσα—, με καλό στήσιμο, καλή αίσθηση του κόλπου, ψιλοβογκητά δικά της, κωλοχάστουκα δικά μου.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος), η Νικόλ· με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, μικρό στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος και Λεωνίδου, η μελαχρινή, αδύνατη και μικρόστηθη Ναταλία. Σε 69.
Ιάσονος 19, ισόγειο, η νεαρή Ντιάνα· με μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλογραμμένο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι. Σε 69. 'Οροφος, κλειστός.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η ρωσίδα Γιάννα —από Ιάσονος 10 ισόγειο, Κολωνού 23 υπερυψωμένο ισόγειο—, με κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, καμπυλώδες σώμα. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος), η ξανθιά Αντζελίνα.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο), η Χριστίνα· με ίσιο, ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, ομορφούλα, με αγελαδινά στήθη, καλλίκορμη. Σε ισπανική, στα 15 ευρώ.
Ιάσονος 10, κλειστό.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (όροφος), δεξιά, η Καρίνα· νεαρή χοντρή με μεγάλα βυζιά και μαύρο, μακρύ μαλλί. Σε ισπανική ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ. Αριστερά, η Αίμιλη.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο), η Μαρίνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟ.
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η πρώην υπηρεσία του οίκου — Αλεξάνδρα. Σε ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος), η ρωσίδα Κατερίνα· γκιλφ, με ξανθό, σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, κανονικό σώμα, χοντρουλά πόδια με κυτταρίτιδα. Σε «πολύ ωραίο στοματικό», 69, ισπανική, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.

Άψογος συναγώνιστή Φανούρη!    :hi:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Μόλις πέρασα από Κολωνού 27β για την αδύνατη Φωτεινή. Η τσα2 είπε οτι θα λείπει για διακοπές 1 μήνα. Στη θέση της 2 κοπέλες, η chubby Φωτεινή και μιά ξανθιά βυζαρου...
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Χθες νωρίς το μεσημέρι ...μέσα στο αμάξι να βλέπω και τι βροχή .. και τι μου μπήκε στο μυαλό... είχα δώσει και σένα γκομενάκι την ομπρέλα μου , δεν ξέρεις μπας και μου κάτσει κάποια στιγμή , τι βλάκας ήμουνα ακόμα και την ομπρέλα μου δίνω για ένα γαμήσι ... και λέω άντε αφού δεν πας για ψάρεμα δεν γαμάς τουλάχιστον ..... ανοίγω στη σελίδα 6380 εκεί υπάρχει manual από τον Proffessorx και τραβάω προς Φυλής όμως κάπου μπερδεύτηκα και πείρα την Βίκη ... στραβώθηκα τι να πω, ψηλό με μαύρα μαλλιά και καστανά μάτια στην Φυλής από την μεριά της Αχαρνών σε όροφο .. τι να πω ρε παιδιά δεν πήγαινα καλύτερα για ψάρεμα, ούτε καπότα δεν ήξερε να βάλει ... να ανοίξουμε καμιά σχολή για ειδίκευση σε πουτάνες ... δούλευε τσάπα σε χωράφι ?
έφυγα ... και η βρόχα έπεφτε ράι θρού,γαμώ τη τύχη μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom