Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (4 μέλη και 130 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
38
Like
4.937
Πόντοι
2.696
Είναι βεβαίως παλιό το δημοσίευμα.Δεν την είχα δει πάντως.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παλιο ειναι με την ρουμανα αθλητρια ουτε εγω  την πετυχα καπου
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
πηγα πριν λιγο στο κολονου 27β στην σοφια.μπαινω στο δωματιο πληρωνω την τσα2, κλεινει την πορτα βγαζω μπουφαν την ωρα που παω να βγαλω την μπουζα χτυπάει την πορτα η τσα2,μπαινει μεσα κ τι μου λεει, η κοπελα είναι για δεκα λεπτα τι ειπες τις λεω γιατι δεν ακουσα καλα κ μου επαναλαμβανει τα ιδια που μου ειπε πριν,κ εκει που μου ανεβασε την πιεση μου ειπε επειδή εάν θυμαται καλα την προηγουμενη φορα (πριν δυο βδομάδες)!!!! ειχα κατσει παραπανω κ είναι αναγκασμενη να χτυπάει την πορτα :headbang: :jerking:δεν ξερω εάν θελεις ετσι μου λεει?!κ τις απαντησα κ βεβαια δεν θελω κ φερε τα λεφτα μου πισω κ σηκωθηκα κ εφυγα, ακου κει θρασος που το εχουν μας περνανε για κοροιδα να γαμηθουν οι μαλακισμενες κ κριμα γιατι η σοφια ηταν καλη αλλα μαυρο από μενα,δηλ τις προηγούμενες φορες δεν υπηρξε πρόβλημα κ τωρα υπαρχει τι νομιζουν ότι δεν υπαρχουν αλλου πουτανες?
Σωστός.Τα ίδια κάνουν διαχρονικά,φίλε μου.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Λίγο νωρίτερα στην τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο...

Ιάσωνος 31 υπόγειο:
Η Μαρία η ξανθιά θηλυκή Ρωσίδα μιλφ με τα ωραία πιασίματα.
Μην έχοντας χρόνο,όρεξη και χρήμα για φολοπεριπέτειες μπήκα εδώ για σιγουριά!Χαμηλών τόνων χαρακτήρας,αρέσκεται στις περιποιήσεις και τις εκτιμάει ανταποδίδοντάς τις με φουλ συμμετοχή,η συνταγή πιστεύω μιας επιτυχημένης συνεύρεσης με εκδιδόμενες ή μη γυναίκες,πέρα από τα ωραία βυζιά ή κώλους που τυχόν διαθέτουν!Στα μείον οι σαφώς υποδεέστεροι χώροι που χρήζουν ανακαίνισης...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Φευγοντας απο το 71α λοιπον και θελοντας να ξεπλυνω απο πανω μου την φολιαση που τοσο απλοχερα μου χαρισε η Αλεσια, ειπα να ριξω και ενα δευτερο μπαλακι. Καποια απο τα στανταρακια μου λειπανε, η χριστινα η μουναροπιπινα απο  μοντελοαλυσιαδα με κουραζει πλεον με την τρελα της, που να παω που να παω, ρε δεν παω απο διδυμου 22 που τοσα καλα εχω ακουσει και δεν εχω δει ακομα τα κοριτσια, αναφερομαι φυσικα στην Πωλινα και την Αννα. Για καλη μου τυχη ηταν και οι δυο κοπελες εκει. Ψεματα δεν θα πω εμφανισιακα οι πιπινες, βλαχοφατσες απο την επαρχια της ουκρανιας αλλα ειπαμε, ηθελα να ξεπλυνω τη φολα απο πανω μου. Ειπα της υπηρεσιας να μου στειλει οποια ηθελε απο τις δυο, μου εστειλε την Πωλινα, και περασα καλα  :erection:. Πολυ τιμια μεσα στο δωματιο η Πωλινα, τι ρωγες μου εγλειψε, τι φιλια σε ολο το κορμι μου, τι καυλαρικη συμπεριφορα κατα τη διαρκεια του αγωνα, ενιωθα οτι γουσταρε και αυτη. Και μετα την φολα, καπως ετσι ομορφα εκλεισα την σημερινη μου μπουρδελοτσαρκα.
Οι φόλες,ευτυχώς ή δυστυχώς,υπάρχουν για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τις κοπέλες που κάνουν καλά τη δουλειά τους και προσφέρουν σωστές κι επαγγελματικού επιπέδου υπηρεσίες!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.357
Πόντοι
45.465
πρωινή μικρή(10 σπιτάκια)βόλτα για να τσεκάρω συγκεκριμένες κοπέλες, πέρασα από Ιάσωνος 46 για την Μαρία αλλά λόγω της απεργίας πήρε ρεπό, στη θέση της μια Πωλίνα η οποία είναι ίδια κοψια με την Τζένη που δουλεύει στον ίδιο οίκο,τελικά στο
Μεγάλου Αλέξανδρου 22β Όλγα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τούς ώμους κανονικό σώμα 3αρια συν βυζια με χορταστική χοντρή ρόγα, κοιλίτσα, με ακα τελειωτικό στο στήθος, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του άθλιου δωματίου. .

φωτο από ψηλά...

DSC_0430.jpg
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.135
Πόντοι
6.265
πηγα πριν λιγο στο κολονου 27β στην σοφια.μπαινω στο δωματιο πληρωνω την τσα2, κλεινει την πορτα βγαζω μπουφαν την ωρα που παω να βγαλω την μπουζα χτυπάει την πορτα η τσα2,μπαινει μεσα κ τι μου λεει, η κοπελα είναι για δεκα λεπτα τι ειπες τις λεω γιατι δεν ακουσα καλα κ μου επαναλαμβανει τα ιδια που μου ειπε πριν,κ εκει που μου ανεβασε την πιεση μου ειπε επειδή εάν θυμαται καλα την προηγουμενη φορα (πριν δυο βδομάδες)!!!! ειχα κατσει παραπανω κ είναι αναγκασμενη να χτυπάει την πορτα :headbang: :jerking:δεν ξερω εάν θελεις ετσι μου λεει?!κ τις απαντησα κ βεβαια δεν θελω κ φερε τα λεφτα μου πισω κ σηκωθηκα κ εφυγα, ακου κει θρασος που το εχουν μας περνανε για κοροιδα να γαμηθουν οι μαλακισμενες κ κριμα γιατι η σοφια ηταν καλη αλλα μαυρο από μενα,δηλ τις προηγούμενες φορες δεν υπηρξε πρόβλημα κ τωρα υπαρχει τι νομιζουν ότι δεν υπαρχουν αλλου πουτανες?
Δικέ μου,εγώ ξέρω ότι τα κάνουν αυτα επειδή μπορούν.Προφανώς άλλοι δεν αντέδρασαν όπως εσύ (και ορθώς έπραξες) λόγω της αγαπουλίασης και κάθονταν σαν μαλάκες.Επίσης τα 10 λεπτά των τσατσάδων δεν έχουν καμία σχέση με τα 10 λεπτά του ρολογιού.Αν καθόσουν μέσα θα σε έκοβε στην πίπα,καθώς θα καταλάβαιναν απο την όλη συμπεριφορά πως είσαι θύμα.Για να αλλάξουν οι υπηρεσίες προς το καλύτερο,καθώς και οι συμπεριφορές μερικών πορνών,θα πρέπει να τις κόψει η πείνα.Υπάρχουν άλλες πολλές που σέβονται τον κόπο σου και ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε και οι ίδιες.Σιγουρα δεν το κάνουν για την ψηχή της μάνας τους αυτό το επάγγελμα,αλλά και εμείς δεν πάμε εκεί για τον ίδιο λόγο.Μας πουλάνε λίγο χρόνο με το τομάρι τους και τις όποιες ικανότητές τους,όπως και εμείς πουλάμε τον χρόνο,τα τομάρια μας και τις όποιες ικανότητές μας στην δική μας εργασία.Άρα θα πρέπει να σέβονται τα λεφτά που δίνουμε.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Δικέ μου,εγώ ξέρω ότι τα κάνουν αυτα επειδή μπορούν.Προφανώς άλλοι δεν αντέδρασαν όπως εσύ (και ορθώς έπραξες) λόγω της αγαπουλίασης και κάθονταν σαν μαλάκες.Επίσης τα 10 λεπτά των τσατσάδων δεν έχουν καμία σχέση με τα 10 λεπτά του ρολογιού.Αν καθόσουν μέσα θα σε έκοβε στην πίπα,καθώς θα καταλάβαιναν απο την όλη συμπεριφορά πως είσαι θύμα.Για να αλλάξουν οι υπηρεσίες προς το καλύτερο,καθώς και οι συμπεριφορές μερικών πορνών,θα πρέπει να τις κόψει η πείνα.Υπάρχουν άλλες πολλές που σέβονται τον κόπο σου και ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε και οι ίδιες.Σιγουρα δεν το κάνουν για την ψηχή της μάνας τους αυτό το επάγγελμα,αλλά και εμείς δεν πάμε εκεί για τον ίδιο λόγο.Μας πουλάνε λίγο χρόνο με το τομάρι τους και τις όποιες ικανότητές τους,όπως και εμείς πουλάμε τον χρόνο,τα τομάρια μας και τις όποιες ικανότητές μας στην δική μας εργασία.Άρα θα πρέπει να σέβονται τα λεφτά που δίνουμε.

ετσι κι αλλιως καποια σπιτια βαρανε μυγες αυτα τα πραγματα δεν καταλαβαινω γιατι τα κανουν αλλα οπως εχω ξαναπει βρισκουν και τα κανουν
να ειστε καλα που ενημερωνετε!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Μηπως ξερει κανεις συναγωνιστης, που χαθηκε η ψηλη Αλεξια, που δουλευε στο Μεγαλου Αλεξανδρου-22 οροφος, στην απογευματινη βαρδια? Πηγα τη Δευτερα 20/02 και μου ειπε η τσατσα ότι η Αλεξια εχει περιοδο, και ότι θα ερθει παλι την Πεμπτη. Πηγα την Πεμπτη και την Παρασκευη, και κάθε φορα η τσατσα μου ελεγε διαφορετικη δικαιολογια. Πηγα παλι χτες, και η ιδια τσατσα εκανε πως δεν ειχε ξανα-ακουσει αυτό το ονομα, και μου ελεγε ότι ποτε δε δουλευε σε αυτό το σπιτι κοπελα με αυτό το ονομα - μιλαμε για χοντρο δουλεμα !!! Μηπως ξερει κανεις που μπορει να δουλευει η Αλεξια, γιατι εχω τεραστια αναγκη το αισθησιακο τσιμπουκι της !!! Ευχαριστω για οποιαδήποτε πληροφορια
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Μηπως ξερει κανεις συναγωνιστης, που χαθηκε η ψηλη Αλεξια, που δουλευε στο Μεγαλου Αλεξανδρου-22 οροφος, στην απογευματινη βαρδια? Πηγα τη Δευτερα 20/02 και μου ειπε η τσατσα ότι η Αλεξια εχει περιοδο, και ότι θα ερθει παλι την Πεμπτη. Πηγα την Πεμπτη και την Παρασκευη, και κάθε φορα η τσατσα μου ελεγε διαφορετικη δικαιολογια. Πηγα παλι χτες, και η ιδια τσατσα εκανε πως δεν ειχε ξανα-ακουσει αυτό το ονομα, και μου ελεγε ότι ποτε δε δουλευε σε αυτό το σπιτι κοπελα με αυτό το ονομα - μιλαμε για χοντρο δουλεμα !!! Μηπως ξερει κανεις που μπορει να δουλευει η Αλεξια, γιατι εχω τεραστια αναγκη το αισθησιακο τσιμπουκι της !!! Ευχαριστω για οποιαδήποτε πληροφορια
φιλαρακι μια ζωη δουλευε στο κωνσταντινουπολεως 166 στον οροφο..μετα την πετυχαινα στο μ.α που λες..ριξε μια ματια μηπως ξαναγυρισε εκει...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μηπως ξερει κανεις συναγωνιστης, που χαθηκε η ψηλη Αλεξια, που δουλευε στο Μεγαλου Αλεξανδρου-22 οροφος, στην απογευματινη βαρδια? Πηγα τη Δευτερα 20/02 και μου ειπε η τσατσα ότι η Αλεξια εχει περιοδο, και ότι θα ερθει παλι την Πεμπτη. Πηγα την Πεμπτη και την Παρασκευη, και κάθε φορα η τσατσα μου ελεγε διαφορετικη δικαιολογια. Πηγα παλι χτες, και η ιδια τσατσα εκανε πως δεν ειχε ξανα-ακουσει αυτό το ονομα, και μου ελεγε ότι ποτε δε δουλευε σε αυτό το σπιτι κοπελα με αυτό το ονομα - μιλαμε για χοντρο δουλεμα !!! Μηπως ξερει κανεις που μπορει να δουλευει η Αλεξια, γιατι εχω τεραστια αναγκη το αισθησιακο τσιμπουκι της !!! Ευχαριστω για οποιαδήποτε πληροφορια

Εκτός απροόπτου,επιστρέφει την Παρασκευή-κανονικά στο Μεγ.Αλεξάνδρου 22 άνω.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ενημερωση από τη δευτερη βαρδια στη Φυλης, και περιξ αυτης, και ωρα 20:00

Στη Φυλης

134 υπογειο: Η Λιζα, η busty κοπελα από Φυλης 40,και 66Δ.
134 ισογειο: Η Αννα, και η Κατερινα  :kissass:, από το διπλανο οροφο του 134.
109 ισογειο: Η Ζανα.
109 οροφος: Η Ευα, η ξανθια κοπελα, και η Βικυ(NEW)Καινουργια κοπελα, καστανοξανθη με καπως ατσουμπαλο σωμα.
71 ισογειο: Η Αλεσια.
71 οροφος: Η Αντρεα, η νταρντανοκοπελλα,με τα σχιστα ματια.
69 ισογειο: Η Στελλα.
69 οροφος: Η Μαρια, η αδυνατη μαυρομαλλα κοπελα.
67 ισογειο: Η Λαουρα, με τους βυζους της.
65 ισογειο: Η Ελενα, η μπασκετμπολιστρια.
65 οροφος: Η Τζενη, και η Σέιλα(NEW).Σκουροδερμη κοπελα με ισια μαλλια, τιποτα το ιδιαιτερο.
86 ισογειο: Η Αννα(NEW) Αδυνατη ξανθια κοπελα, επιπεδου Μεταξουργείου.
86 οροφος: Η Αντζελα, η ξανθια μιλφ.
84 οροφος: Η Λαουρα.
84 ισογειο: Η Μαρια, κοντουλα αδυνατη με μαυρα μαλλια.
61 υπογειο: Η Νικη, η αφανα.
59 ισογειο: Η Αννα(Ιωαννα).
59 οροφος: Η Ιζαμπελλα(NEW) :kissass: Καινουργια ξανθια κοπελα, με ωραιο προσωπο, και σωμα.
72 ισογειο: Η Αννα, το ξανθο σκουροδερμο στυλιαρι.
66Δ ισογειο: Η Συλβια, και η Αντριαννα, από Φωκαιας 25.
66Α ισογειο: Η Τατιανα, με το ωραιο κωλο.
56 ισογειο: Η Ναταλι, η ξανθια ζουμερη κοπελα.
54 ισογειο: Η Χριστινα, η πιπινομοντελα  :kissass:
54 οροφος: Η Ελενα,η τσουποτουλα με το μεγαλο στηθος.

Στη Φωκαιας

9 αριστερα: Η Ντιανα, η ψιλη κοπελα με τις αφελειες από Βεργας 3, και Μαραθωνος.
9 δεξια: Η Ειρηνη.
17 ισογειο: Η Μάρη.
17 οροφος: Η Ξενια.
19 ισογειο: Η Αννα, η αδυνατη μιλφ.
25 ισογειο: Η Μιρελλα, από το Μεταξουργειο.
27 υπογειο: Η Χριστινα.
27 αριστερα: Η Τζουλια, και η Σοφια με το πολύ κοντο μαλλι.
27 οροφος: Η Σαμπρινα, η σκουροδερμη, και η Χριστινα, η "βουλγαρα".
24 λαβιρυνθος: Η Καρλα, και η Αντριαννα.

Στη Διδυμου

7Α ισογειο: Η Βικτωρια(αγενεστατη).  >:(
8Α οροφος: Η Νατασα, η στρογγυλοπροσωπη μαυρομαλλα.
8Β ισογειο: Η Βερονικα.
16 υπογειο: Η γκιλφ Ροζαλια.
18 υπογειο: Η γκιλφ Ελενη, και η Βαλεντινα.
18 ισογειο: Η Αλιονα.
20 ισογειο: Η Κατερινα η Σερβα, και η Αναστασια, η χοντρουλα, με το πολύ συμπαθες προσωπακι όμως.
22 ισογειο: Η Γιαννα, και η Πωλινα.
27 ισογειο: Η γκιλφ Αλιονα, και η Αντζελα, η καλοστεκουμενη ξανθια Αλβανιδα.

Στη Φιλιππιδου

11 ισογειο: Η Μαρια, και η Χριστινα με τα γυαλακια.
11 οροφος : Η Σιμονα.

Στην Αγκυρας

12Α ισογειο: Η Μαρια, με το αγορε μαλλι, και η Ευα,ξανθια κοπελα από Πιπινου 118.

Στη Πιπινου

118 ισογειο: Η Ναταλι, και η Λανα.  :kissass:

Τα Φυλης 136 οροφος, 134 οροφος, 74 υπογειο, Φωκαιας 7 υπογειο, 25 οροφος, Διδυμου 7Β,και Αγκυρας 12Β ηταν κλειστα.

*Για αποφυγη παρεξηγήσεων, οπου υπαρχει η ενδειξη new, οι συγκεκριμένες κοπελες, αναφερθηκαν σα καινούργιες.

 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
καταθεση στο φωκαιας 9  το βραδυ. μελαχρινη κοπελα δεν θυμαμαι ονομα. μεσα αντεχει πολυ σφυροκοπημα το κωλοτρυπιδι της αλα δεν δεχτηκε να αλλαξει σταση εκτος του πισοκολητου.στο σαλονι ηταν ενασ πουτανας γιος που κοροιδευε οπιον περναγε μεσα και η κωλογρια  τσατσα γελαγε και νομιζω και η κοπελα οποτε .....ακυρο απο μενα.δεν ξαναπαταω στο μπουρδελο τους χαχα
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Πλατεία Αττικής, Λιοσίων[/size]


10:00-11:00 π.μ

Αγίου Πέτρου 7, κλειστό.
Περγάμου 1, κλειστό.
Ρεμούνδου 21 δεξιά (όροφος), δύο Ρωσίδες: η Σάσα· με κυματιστό, κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αψηλή και αδύνατη. Η Αλίνα· με μελαχρινό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκούλα, με μικρό στήθος, αψηλούτσικη, κι αυτή, και αδύνατη επίσης. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική τα κορίτσια.
Ρεμούνδου 21 αριστερά (ισόγειο), κλειστό.
Ρεμούνδου 20, κλασικά η Λώρη· με ξανθωπό μαλλάκι πιασμένο πίσω, γλυκό προσωπάκι, ωραίο καλοσχηματισμένο μικρό βυζί, χαμηλομέτριο ανάστημα, καλλίκορμη. Σε απλό.
Αλκαμένους 117, η Κρίστι· με ίσιο, ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, σώμα με καμπύλες. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69.
Αλκαμένους 113, η μιλφ Αλίνα —από Διδύμου 16—, με ίσιο, ξανθό, κοντό μαλλί, μεγαλούτσικα μπομπόνια, σώμα "δεμένο". Η μιλφ Τατιάνα —από Παρασίου 36, Φυλής 200—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, στρογγυλό πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μεγάλα μπομπόνια επίσης, πιο στρογγυλή. Σε «καλή περιποίηση» τα κορίτσια.
Περγάμου 27 αριστερά (ισόγειο), η 'Αννα —από Καλύμνου 48 όροφο, Λεωφ. Ιωνίας 12—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλα μπομπόνια κρεμαστά, "τετραγωνοποιημένο σώμα" (πάχυνε). Σε απλό.
Πιπίνου 118, η Λάνα· με ίσιο, ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, όμορφο, έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοφτιαγμένο, αψηλούτσικο κορμί. Η Εύα· με ξανθό επίσης μαλλί, μεγάλο στήθος, πιο χαμηλού αναστήματος και πιο κρεατωμένη, με κάτι τατουάζ στ' αντιβράχια και ένα στην κλείδα. Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 206, η νεαρή Μαρλίν· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, ομορφούλα, με μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Σε 69.
Παρασίου 36, δεν πέρασα.
Κνίδου 18, κλειστό.
Τροφωνίου 11, ισόγειο, η Μαρία· μία νεαρή με ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, χαμηλομέτριου αναστήματος. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟΣ. 'Οροφος, η μιλφογκίλφ 'Αννα· με μαύρο μακρύ μαλλί, άσχημο πρόσωπο με προβληματικά δόντια, μεγαλούτσικο, πεσμένο στήθος, αδύνατη και ασπριδερή (γνωστή μουτσούνα της περιοχής). Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Τροφωνίου 13, ισόγειο, η μιλφογκίλφ Ειρήνη· με καστανόμαυρο, ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί (όχι χοντρή). Σε απλό πρόγραμμα. 'Οροφος, κλασικά η Μπέτυ. Σε απλό.
Παιωνίου 47 (το "σκυλόσπιτο"), κλασικά ο "κύβος" η Κων/να. Μελαχρινή με μεγάλο στήθος, όχι άσχημο πρόσωπο.
Λιοσίων 91 , κλειστό.
Βέργας 3, ισόγειο δεξιά, κλασικά  κι εδώ η θηριώδης, βυζαρού Στέλλα —εξήντα εννιά, ισπανική— και η 'Ελλη — αυτή με ΠΡΩΚΤΙΚΟ. Ισόγειο αριστερά, η Ιλόνα· ξανθωπή, αδύνατη, καλλίκορμη, με μικρό στήθος και σε απλό πρόγραμμα και η Τζούλια· με μαύρο κορακί μαλλί, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ισπανική. 'Οροφος, η Βίκυ (η Βικτώρια, από Αχιλλέως 48), αδύνατη, με ωραίο σωματάκι. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος.
Βέργας 2, κλασικά η Αλεξάνδρα.
Βέργας 6 δεξιά (ημιυπόγειο), κλασικά η Μπάρμπορα· με μαύρο μακρύ μαλλί, φιλήδονη φάτσα, μεγάλα μπομπόνια, σώμα με καμπύλες.
Βέργας 6 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλασικά η Μαριάννα· μιλφ με ίσιο, ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Λιοσίων 79 δεξιά (ισόγειο), η υπηρεσία μου είπε πως η κοπέλα δεν είχε ακόμα φτάσει (όμως δεν μου έλεγε με τίποτα όνομα. Μου είπε μόνο πως στο διπλανό, μετά τις 6 το απόγευμα, θα ερχόταν μία 'Αννα.

DSC01197.jpg


Εξηκίου 18 δεξιά (ισόγειο), η μελαχρινή Μιράντα —από το Λιοσίων 76Β και το Κολωνού 47 ισόγειο—, με μακρύ ξανθό μαλλί, μεγάλο στήθος, θηριώδης. Σε ΦΟΥΛ.
Εξηκίου 18 μεσαίο (όροφος), η Κατερίνα —από Αλκιβιάδου 16 το αριστερό, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο— με καστανό μακρύ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, χοντροκόκαλη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Εξηκίου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Αννούλα· μία νέα στην ηλικία με κοκκινωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο προσωπάκι, μεγάλα βυζιά, σώμα με πιασιματάκια, ταττού στην δεξιά κνήμη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Λιοσίων 73Α, η ελληνίδα Μπέτυ· με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την οσφύ, καλό πρόσωπο, ωραιότατο βυζί —μεσαίου μεγέθους, πεπονέ!...—, καλλίκορμη. Σε 69 — στα 20 ευρώ.
Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Λιοσίων 76 αριστερά (ισόγειο), η νεαρή Αλεξάνδρα· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο ψιλοέκφυλο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα (σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος, 69, ΚΩΛΟΣ) και μία κοντόχοντρη, άσχημη ξανθιά, με μεγάλο στήθος, που δούλευε και Μεταξουργείο, ενώ έχει ακουστεί πως ήταν και πιατσόβια. Με το ίδιο πρόγραμμα.
Χωματιανού 11 αριστερά (ισόγειο), η Ελένη· νεαρή Ρωσίδα με καστανό, ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Σε 69.
Χωματιανού 11 δεξιά (όροφος), κλασικά η Αντριάνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.357
Πόντοι
45.465
Φανουρη άψογος  ;)
στο Λιοσίων 76 ισόγειο η ξανθιά είναι η Νάντια , επίσης αυτή η Άννα στο 79 όροφο είναι μία μελαχρινή ψηλή χοντρή με μικρό βυζι ,παρουσιάζεται ως Ελληνίδα και κάνει ακα.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Φανουρη άψογος  ;)
[...]
:hi:

[...]
στο Λιοσίων 76 ισόγειο η ξανθιά είναι η Νάντια
[...]
Α, μπράβο! Την είχα πληρώσει, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:44996/]εδώ[/url]

[...]
επίσης αυτή η Άννα στο 79 όροφο είναι μία μελαχρινή ψηλή χοντρή με μικρό βυζι ,παρουσιάζεται ως Ελληνίδα και κάνει ακα.
Ωραίος  :thumbsup:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.861
Like
464
Πόντοι
36
[size=11pt]Πλατεία Αττικής, Λιοσίων[/size]


10:00-11:00 π.μ

Αγίου Πέτρου 7, κλειστό.
Περγάμου 1, κλειστό.
Ρεμούνδου 21 δεξιά (όροφος), δύο Ρωσίδες: η Σάσα· με κυματιστό, κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αψηλή και αδύνατη. Η Αλίνα· με μελαχρινό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκούλα, με μικρό στήθος, αψηλούτσικη, κι αυτή, και αδύνατη επίσης. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική τα κορίτσια.
Ρεμούνδου 21 αριστερά (ισόγειο), κλειστό.
Ρεμούνδου 20, κλασικά η Λώρη· με ξανθωπό μαλλάκι πιασμένο πίσω, γλυκό προσωπάκι, ωραίο καλοσχηματισμένο μικρό βυζί, χαμηλομέτριο ανάστημα, καλλίκορμη. Σε απλό.
Αλκαμένους 117, η Κρίστι· με ίσιο, ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, σώμα με καμπύλες. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69.
Αλκαμένους 113, η μιλφ Αλίνα —από Διδύμου 16—, με ίσιο, ξανθό, κοντό μαλλί, μεγαλούτσικα μπομπόνια, σώμα "δεμένο". Η μιλφ Τατιάνα —από Παρασίου 36, Φυλής 200—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι λίγο κάτω απ' τους ώμους, στρογγυλό πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μεγάλα μπομπόνια επίσης, πιο στρογγυλή. Σε «καλή περιποίηση» τα κορίτσια.
Περγάμου 27 αριστερά (ισόγειο), η 'Αννα —από Καλύμνου 48 όροφο, Λεωφ. Ιωνίας 12—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλα μπομπόνια κρεμαστά, "τετραγωνοποιημένο σώμα" (πάχυνε). Σε απλό.
Πιπίνου 118, η Λάνα· με ίσιο, ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, όμορφο, έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοφτιαγμένο, αψηλούτσικο κορμί. Η Εύα· με ξανθό επίσης μαλλί, μεγάλο στήθος, πιο χαμηλού αναστήματος και πιο κρεατωμένη, με κάτι τατουάζ στ' αντιβράχια και ένα στην κλείδα. Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Κωνσταντινουπόλεως 206, η νεαρή Μαρλίν· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, ομορφούλα, με μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Σε 69.
Παρασίου 36, δεν πέρασα.
Κνίδου 18, κλειστό.
Τροφωνίου 11, ισόγειο, η Μαρία· μία νεαρή με ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, χαμηλομέτριου αναστήματος. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΚΩΛΟΣ. 'Οροφος, η μιλφογκίλφ 'Αννα· με μαύρο μακρύ μαλλί, άσχημο πρόσωπο με προβληματικά δόντια, μεγαλούτσικο, πεσμένο στήθος, αδύνατη και ασπριδερή (γνωστή μουτσούνα της περιοχής). Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Τροφωνίου 13, ισόγειο, η μιλφογκίλφ Ειρήνη· με καστανόμαυρο, ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί (όχι χοντρή). Σε απλό πρόγραμμα. 'Οροφος, κλασικά η Μπέτυ. Σε απλό.
Παιωνίου 47 (το "σκυλόσπιτο"), κλασικά ο "κύβος" η Κων/να. Μελαχρινή με μεγάλο στήθος, όχι άσχημο πρόσωπο.
Λιοσίων 91 , κλειστό.
Βέργας 3, ισόγειο δεξιά, κλασικά  κι εδώ η θηριώδης, βυζαρού Στέλλα —εξήντα εννιά, ισπανική— και η 'Ελλη — αυτή με ΠΡΩΚΤΙΚΟ. Ισόγειο αριστερά, η Ιλόνα· ξανθωπή, αδύνατη, καλλίκορμη, με μικρό στήθος και σε απλό πρόγραμμα και η Τζούλια· με μαύρο κορακί μαλλί, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ισπανική. 'Οροφος, η Βίκυ (η Βικτώρια, από Αχιλλέως 48), αδύνατη, με ωραίο σωματάκι. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος.
Βέργας 2, κλασικά η Αλεξάνδρα.
Βέργας 6 δεξιά (ημιυπόγειο), κλασικά η Μπάρμπορα· με μαύρο μακρύ μαλλί, φιλήδονη φάτσα, μεγάλα μπομπόνια, σώμα με καμπύλες.
Βέργας 6 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), κλασικά η Μαριάννα· μιλφ με ίσιο, ξανθό μαλλί λίγο κάτω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Λιοσίων 79 δεξιά (ισόγειο), η υπηρεσία μου είπε πως η κοπέλα δεν είχε ακόμα φτάσει (όμως δεν μου έλεγε με τίποτα όνομα. Μου είπε μόνο πως στο διπλανό, μετά τις 6 το απόγευμα, θα ερχόταν μία 'Αννα.

DSC01197.jpg


Εξηκίου 18 δεξιά (ισόγειο), η μελαχρινή Μιράντα —από το Λιοσίων 76Β και το Κολωνού 47 ισόγειο—, με μακρύ ξανθό μαλλί, μεγάλο στήθος, θηριώδης. Σε ΦΟΥΛ.
Εξηκίου 18 μεσαίο (όροφος), η Κατερίνα —από Αλκιβιάδου 16 το αριστερό, Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο— με καστανό μακρύ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, χοντροκόκαλη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Εξηκίου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Αννούλα· μία νέα στην ηλικία με κοκκινωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο προσωπάκι, μεγάλα βυζιά, σώμα με πιασιματάκια, ταττού στην δεξιά κνήμη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
Λιοσίων 73Α, η ελληνίδα Μπέτυ· με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την οσφύ, καλό πρόσωπο, ωραιότατο βυζί —μεσαίου μεγέθους, πεπονέ!...—, καλλίκορμη. Σε 69 — στα 20 ευρώ.
Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Λιοσίων 76 αριστερά (ισόγειο), η νεαρή Αλεξάνδρα· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο ψιλοέκφυλο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα (σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος, 69, ΚΩΛΟΣ) και μία κοντόχοντρη, άσχημη ξανθιά, με μεγάλο στήθος, που δούλευε και Μεταξουργείο, ενώ έχει ακουστεί πως ήταν και πιατσόβια. Με το ίδιο πρόγραμμα.
Χωματιανού 11 αριστερά (ισόγειο), η Ελένη· νεαρή Ρωσίδα με καστανό, ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Σε 69.
Χωματιανού 11 δεξιά (όροφος), κλασικά η Αντριάνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική.
ΦΑΝΟΥΡΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ. ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΡΝΟΡΕΠΟΡΤΕΡ !!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom