Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (22 μέλη και 226 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Καλημέρα κύριοι. Εύχομαι να ψήσετε και να πιείτε όλοι με μέτρο σήμερα αλλά να το 'φχαριστηθειτε! Συγνώμη που δε λέω χρόνια πολλά (σα γνήσιος και πανάρχαιος Μεταλλάς δεν πιστεύω σε τίποτα) αλλά εύχομαι υγεία σε όλους. Πιο πολύ υγεία όμως στους συναγωνιστές που τον βάζουν ακα σε στόματα και σε μουνια ιερόδουλων. Να είναι πάντα τυχεροί και να μην κολλήσουν ΠΟΤΈ ΤΙΠΟΤΑ ειλικρινά!
Κατά τα άλλα πέρασα από Φυλής, Φώκαιας , Διδυμου και Φιλιππίδου πριν βάλω μπρος τα σημερινά κάρβουνα. Mονο η φουκαριαρα η Κατερίνα στη γωνία Φυλής - Φώκαιας. Ναι είναι φάλαινα αλλά έχει εξαιρετικες υπηρεσίες (δεν την έχω πάρει ποτέ και δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ αλλά αξιοπιστοι συναγωνιστές μου έχουν πει τα καλύτερα για τις υπηρεσίες της) άρα κάντε ένα ψυχικό και αδειαστε στο γκροβερ της. Ή οπουδήποτε θέλετε αφού τα κάνει όλα. (Πίπα ακα τελειωτική και όλα τα άλλα με καποτα φυσικά). Πάρτε το σαν την καλή πράξη του Πάσχα. Αρκεί βέβαια να έχετε γερό στομάχι και να έχετε πολύ ανάγκη να χυσετε, αλλιώς προσπεράστε.
Κατά τα άλλα πιστή στο ραντεβού της η καφετέρια - μαγειρείο στη γωνία Μεγάλου Αλεξάνδρου - Ιάσωνος στο Μετάξι, έβαλε πρωί πρωί κοκορέτσι και ένα αρνί γύρω στα 17 κιλά μπαμπατσικο.
Ναι, η Κατερίνα είναι εγγύηση στις υπηρεσίες και, ειδικά, στο πρωκτικό! :zfuck:
Την έχω πάρει ενδεχομένως και 20 φορές, οπότε τώρα πια στοχεύω αλλού.

Το Αλβανικό καφενείο ψήνει αρνί, όχι όμως ριγανάτο... αλλά ΧΑΣΙΣΑΤΟ! :2funny:

Χρόνια πολλά σε όλους τους συναγωνιστές! :hi:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
περασμα σημερα μεσημερι ,σαββατο,απο Φωκαιας 19 Ναταλία γυρω στα 35 ρωσιδα εμφανισιμη αδυνατη ,καλο σωμα ,καλο τρομπόνι,ικανοποιητικο sex με συμμετοχη
Ειμουν στο σαλόνι κατά τις 17:30 και την άκουγα να ψευτοβογγάει, εμφανίσιμη αλλά μου την έσπασε η τσατσά που "παρεξηγηθηκε" όταν ρώτησα για Τζέσικα.
Κυκλοφορούσε και με το όνομα Amara και την ειχα πετυχει και σε στοουτνιο στην Λ. Αθηνών. Και σε μπουρδέλο Φυλής-Φωκαίας. Πολυ κοντή πετιτ με παρα πολλά τατου και ανύπαρκτο βυζι
Επειδή σε τρολλαρουν , τέλη Φλεβάρη την είδα τελευταία φορά και την πήρα 2 φορές καπάκι (φοβερή συμπεριφορά για λατινα) στο Φώκαιας 25 πάνω, από τότε γιοκ, μάλλον έδειξε η visa όπως σε πολλές από την φουρνιά της τον Μάρτιο.

Λοιπόν, χωρίς πολλές λεπτομέρειες πήρα Παρασκευή την Νίκη Ρωσίδα στο περδίκα 1 γωνία, νταρντανομωρο με μέτρια σοβιετ φάτσα αλλά δυνατό κορμί, καλή για 10€ αλλά τίγκα στα σπυριά και ερεθισμούς σε κωλο και μπούτια, δεν ξαναπάω.

Επίσης Παρασκευή ξαναπήρα την Λατινουλα στο πορνομαλλ νο2, γιατί είχα αρκετά καλύτερη εμπειρία από του κυρίου xxx την 1η φορά, ε την 2η φορά ήταν περίπου όπως είπε και αυτός, εντελώς χάλια αλλά αυτό το κορμί ήθελα να το βεβηλώσω άλλη μια φορά, έφαγε και 2 σφαλιάρες στον πάτο και με κοίταξε με δολοφονικό βλέμμα, θα την ονομάσω Λατίνα-Λινα γιατί είναι ίδιας ηλικίας όμορφη-σφιχτη και ξενέρωτη και εμφανίστηκαν ταυτόχρονα.

Για το Σάββατο θα γράψω αργότερα.
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
216
Like
994
Πόντοι
81
Πριν 10 με 15 χρόνια θυμάμαι σχετικά εύκολα ευριισκες στην φυλης,Μεταξουργείο μέτριες αλλά και κάποιες όμορφες και νεαρές κοπέλες να κάνουν πρωκτικο, τα τελευταία έτη υπάρχουν ελάχιστες που το δίνουν, και είναι μεγάλες ή χοντρές ή άσχημες στη πλειοψηφία τους.
Θυμάμαι τότε αρκετές φορές έβλεπα "μερεντιασμενη "την καποτα ,τώρα τελευταία όσες πήρα από κωλο ποτέ δε με κέρασαν μερεντα ,έχω την αίσθηση ότι αυτό δεν είναι τυχαίο διότι οι πουτσνες που το δίνουν τώρα κάνουν κλύσμα πριν ενώ παλαιότερα 15 έτη πίσω (στο περιπου αυτο )δε νομίζω να έκαναν όλες τους ,εσείς τι πιστεύετε? Επίσης σας έτυχε σχετικά πρόσφατα να ξεκολιασατε κάποια και να έβγαλε απο λίγο έως πολύ σκατο στο προφυλσκτικο και αν ναι με ποιες ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.687
Πόντοι
1.191
Χρόνια πολλά κύριοι.
Κλεφτη ματιά από γωνία Παρασίου Φυλής παρατήρησα αρκετά φωτάκια αναμμένα δυστυχώς δε μπόρεσα να σταματήσω για να δω αν τα κορίτσια τίμησαν τον οβελία.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Πριν 10 με 15 χρόνια θυμάμαι σχετικά εύκολα ευριισκες στην φυλης,Μεταξουργείο μέτριες αλλά και κάποιες όμορφες και νεαρές κοπέλες να κάνουν πρωκτικο, τα τελευταία έτη υπάρχουν ελάχιστες που το δίνουν, και είναι μεγάλες ή χοντρές ή άσχημες στη πλειοψηφία τους.
Θυμάμαι τότε αρκετές φορές έβλεπα "μερεντιασμενη "την καποτα ,τώρα τελευταία όσες πήρα από κωλο ποτέ δε με κέρασαν μερεντα ,έχω την αίσθηση ότι αυτό δεν είναι τυχαίο διότι οι πουτσνες που το δίνουν τώρα κάνουν κλύσμα πριν ενώ παλαιότερα 15 έτη πίσω (στο περιπου αυτο )δε νομίζω να έκαναν όλες τους ,εσείς τι πιστεύετε? Επίσης σας έτυχε σχετικά πρόσφατα να ξεκολιασατε κάποια και να έβγαλε απο λίγο έως πολύ σκατο στο προφυλσκτικο και αν ναι με ποιες ?
Προτείνω να μεταφέρουμε τη συζήτηση στο αντίστοιχο νήμα:
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Πριν 10 με 15 χρόνια θυμάμαι σχετικά εύκολα ευριισκες στην φυλης,Μεταξουργείο μέτριες αλλά και κάποιες όμορφες και νεαρές κοπέλες να κάνουν πρωκτικο, τα τελευταία έτη υπάρχουν ελάχιστες που το δίνουν, και είναι μεγάλες ή χοντρές ή άσχημες στη πλειοψηφία τους.
Θυμάμαι τότε αρκετές φορές έβλεπα "μερεντιασμενη "την καποτα ,τώρα τελευταία όσες πήρα από κωλο ποτέ δε με κέρασαν μερεντα ,έχω την αίσθηση ότι αυτό δεν είναι τυχαίο διότι οι πουτσνες που το δίνουν τώρα κάνουν κλύσμα πριν ενώ παλαιότερα 15 έτη πίσω (στο περιπου αυτο )δε νομίζω να έκαναν όλες τους ,εσείς τι πιστεύετε? Επίσης σας έτυχε σχετικά πρόσφατα να ξεκολιασατε κάποια και να έβγαλε απο λίγο έως πολύ σκατο στο προφυλσκτικο και αν ναι με ποιες ?
Μεγάλε συναγωνιστή. Έχεις πιάσει το νόημα …. Ο κωλος είναι το νιμου του μέλλοντος ….
Βάρα και μη μασάς ….
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.008
Πόντοι
81

Συνημμένα

  • Screenshot_20240505_184341_Gallery.jpg
    Screenshot_20240505_184341_Gallery.jpg
    106,2 KB · Εμφανίσεις: 38
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
216
Like
994
Πόντοι
81
Μεγάλε συναγωνιστή. Έχεις πιάσει το νόημα …. Ο κωλος είναι το νιμου του μέλλοντος ….
Βάρα και μη μασάς ….
Συναγωνιστή δυστυχώς δεν υπάρχουν αρκετά αξιόλογα πουτανάκια για κωλονοσκόπηση σε μπουρδέλα των 10 και 20 ευρώ. Παλιά είχαμε πολλές επιλογές ,ακόμα και μουνάρες που μας έδιναν πίσω πόρτα! Όσο για την μερέντα αν είναι λίγη δεν με ενοχλεί καθόλου αφού φοράω πάντα προφυλακτικό.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
39
Like
7.021
Πόντοι
1.936
Μαριανακι από Δ22 έφυγε για πατρίδα της...θα κάνει κάνα μήνα. Σύλβια με τρώει αλλά κάπου κολλάω στο επίπεδο υπηρεσιών...διάβασα κριτικές...
Δεν λεει κατι.Χαριτωμενη αλλα ως εκει.Υπηρεσιες κατω του μετριου θα ελεγα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.335
Πόντοι
1.431
Προτίμησα να απέχω φέτος από τραπέζια και εδέσματα.
Πιστεύω πως έπραξα σωστά.
Κάθοδος στο εξωτικό Μετάξι.
Τα μικρά νούμερα δεν είχαν κίνηση κατά τις 17.35 αρκετά δε, κλειστά.

Στα μεγάλα είχε. Από 30 και πέρα.
Θύμιζε βιντεάκια που κάνουν διάφοροι τύποι στο tube από Ινδία .
Το καφενείο βαραγε δυνατά μουσική.
Μπαίνω Μ.Α 28 για Αναστασία λόγω της ημέρας.
Σταθερές υπηρεσίες. Καθυστέρησε να τελειώσει από μένα κανένα 3λεπτο και χτυπούσε το σωλήνα η τσατσά (ήμουν στο πάνω) να καταλάβει η άλλη.

Βγαίνοντας να κατέβω τις σκάλες υπήρχε απ' έξω κορασίδα κοντά στα 20 με ένα σακβουαγιάζ με άπλυτα όπου προφανώς τα πήγαινε στον κλειστό χώρο που έχει το πάνω δωματίο διότι έχει πλυντήρο μέσα.
Λογικά θα έπρεπε να δουλεύει κάπου εκεί γύρω.
Μελαχρινό, μαλλί έως τους ώμους , 1.60-1.65 περίπου
Ακολούθησε ένα γαλακτομπούρεκο στο γνωστό Κοσμικόν για να ισιωσει η γλυκοζυλιωμένη .

Χρόνια πολλά σε όλους τους συναγωνιστές .

Προσέχουμε πάντα κύριοι.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
60
Πόντοι
0
Kατσδρομική σήμερα κατά τις 15: 00 από Μεταξεπετουρείο, του Πάκι και του Ινδού φακίρη γινόταν σήμερα' πολύ μαυρίλα,μπαχαρίλα και ντεκαντάνς κατάσταση. Απορώ πως αυτές οι γυναίκες δουλεύουν και την παλεύιουν με αυτούς και δεν το 'χουν ρίξει στο χαρακίρι. Είναι σύγχρονες ηρωίδες κατά κάποιο τρόπο αυτό θα πρέπει να τους το αναγνωρίσουμε.
Κατέληξα στο Ακομινάτου 2a όροφος όπου σαλονάριζε μια σοφιστικέ 25άρα μελαχρινή με αλογοουρά και γυαλάκια, ψιλοκαλούλα με πιασιματάκια. Επιπώθη για το καλτ της πίπας. Δηλώνει ρουσίδα αλλά για μολντόβα μέχρι και ρομούνα την έκοψα. Ακολούθησαν μερικές στάσεις όπου το τέλος ήρθε στο πισωκουνητό. Για ένα φακ τέστ στο κόκκινο παράβολο καλή είναι. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν σε αφήνει να στραγγίξεις τελείως τα υδραυλικά σου λάδια μέσα της, τραβιέται λες και το κάνει επίτηδες.
Άστα φιλε και συναγωνιστεί.και εγώ απορώ μαζί σου με αυτές τις κοπέλες που πάνε με Πακιστάν και ινδούς. κρίμα.αλλα και εγώ έχω ξενερώσει πάρα πολύ.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Άστα φιλε και συναγωνιστεί.και εγώ απορώ μαζί σου με αυτές τις κοπέλες που πάνε με Πακιστάν και ινδούς. κρίμα.αλλα και εγώ έχω ξενερώσει πάρα πολύ.
Ξέρεις τι μου έχει πει μια κοπέλα του χώρου για τους Πέρσες; Ότι επειδή έχουν κάνει περιτομή όλοι είναι πιο εύκολο να διακρίνεις δερματικα αφροδίσια και αυτο είναι ατού για τις κοπέλες. Επίσης αν έχεις κάνει περιτομή η περιοχή καθαρίζει πολύ πιο εύκολα και σωστά. Εγώ δεν έχω κάνει περιτομή, έχω κάψει το χαλινό, άρα δεν παινευω τον εαυτό μου. Άρα δες το και από αυτή την οπτική. Μη παινευουμε μόνο τα γένια μας.....

Οι λύσεις είναι τρεις: Ή δεν ξαναπάς σε οίκους που παίρνουν Περσες, ή πας και αποδέχεσαι ότι τις μοιράζεσαι με αυτή τη αγράμματη και απολίτιστη φυλή, ή κόβεις τα δελα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στανταρακια.
Και να ξέρεις ότι και στη Φυλής πλέον παίρνουν Περσες, ειδικά τρίτη μεταμεσονύκτια βάρδια.
Εγώ πλέον μόνο επιλεγμένες call και μασάζ. Παρόλα αυτά πηγαίνω αρκετά συχνά στα δελα για ενημέρωση και σκότωμα χρόνου.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
60
Πόντοι
0
Ξέρεις τι μου έχει πει μια κοπέλα του χώρου για τους Πέρσες; Ότι επειδή έχουν κάνει περιτομή όλοι είναι πιο εύκολο να διακρίνεις δερματικα αφροδίσια και αυτο είναι ατού για τις κοπέλες. Επίσης αν έχεις κάνει περιτομή η περιοχή καθαρίζει πολύ πιο εύκολα και σωστά. Εγώ δεν έχω κάνει περιτομή, έχω κάψει το χαλινό, άρα δεν παινευω τον εαυτό μου. Άρα δες το και από αυτή την οπτική. Μη παινευουμε μόνο τα γένια μας.....

Οι λύσεις είναι τρεις: Ή δεν ξαναπάς σε οίκους που παίρνουν Περσες, ή πας και αποδέχεσαι ότι τις μοιράζεσαι με αυτή τη αγράμματη και απολίτιστη φυλή, ή κόβεις τα δελα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στανταρακια.
Και να ξέρεις ότι και στη Φυλής πλέον παίρνουν Περσες, ειδικά τρίτη μεταμεσονύκτια βάρδια.
Εγώ πλέον μόνο επιλεγμένες call και μασάζ. Παρόλα αυτά πηγαίνω αρκετά συχνά στα δελα για ενημέρωση και σκότωμα χρόνου.
Και πάλι φίλε τα στανταρακια έχουν ξυπνήσει κάπως.δεν έχω θέμα μέχρι στιγμής αλλά βλέπω ότι εκεί πάει το πράγμα. μακάρι να βγω ψεύτης.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.914
Πόντοι
2.036
Ξέρεις τι μου έχει πει μια κοπέλα του χώρου για τους Πέρσες; Ότι επειδή έχουν κάνει περιτομή όλοι είναι πιο εύκολο να διακρίνεις δερματικα αφροδίσια και αυτο είναι ατού για τις κοπέλες. Επίσης αν έχεις κάνει περιτομή η περιοχή καθαρίζει πολύ πιο εύκολα και σωστά. Εγώ δεν έχω κάνει περιτομή, έχω κάψει το χαλινό, άρα δεν παινευω τον εαυτό μου. Άρα δες το και από αυτή την οπτική. Μη παινευουμε μόνο τα γένια μας.....

Οι λύσεις είναι τρεις: Ή δεν ξαναπάς σε οίκους που παίρνουν Περσες, ή πας και αποδέχεσαι ότι τις μοιράζεσαι με αυτή τη αγράμματη και απολίτιστη φυλή, ή κόβεις τα δελα πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στανταρακια.
Και να ξέρεις ότι και στη Φυλής πλέον παίρνουν Περσες, ειδικά τρίτη μεταμεσονύκτια βάρδια.
Εγώ πλέον μόνο επιλεγμένες call και μασάζ. Παρόλα αυτά πηγαίνω αρκετά συχνά στα δελα για ενημέρωση και σκότωμα χρόνου.
Εννοειται οτι βραδυνη μεταμεσονυχτια βαρδια Φυλης περνουν Περσες...βεβαια οι περισσοτεροι οικοι το κανουν στα μουλοχτα δηλ. τους βαζουν να καθονται στο σαλονι για καποια ωρα για να νομιζεις οτι δεν τους δεχονται...μολις αδειασει το σαλονι απο εσενα και τον υπολοιπο κοσμο τοτε τους βαζουν δωματιο...και μολις τελειωσουν, η υπηρεσια τους κραταει για λιγο μεσα στο δωματιο εαν εχει κοσμο το σαλονι...μολις και παλι το σαλονι αδειασει απο κοσμο τοτε τους αφηνουν να βγουν απο το δωματιο...Λες και εμεις οι υπολοιποι ειμαστε ΤΟΣΟ μαλακες και δεν το καταλαβαινουμε χαχαχα....Τωρα εγω προσωπικα δεν εχω θεμα με τους Περσες ..... ας ερχονται και Φυλης μηπως και πεσουν οι τιμες κιολας και πανε ας πουμε στα 15ευρω...
 

Λεωνίδας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
14
Like
571
Πόντοι
990
Καλησπέρα ομάδα, Χριστός Ανέστη!
Έχουμε καθόλου live εικόνα από Φυλής;
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
56
Like
335
Πόντοι
20
Ναι, η Κατερίνα είναι εγγύηση στις υπηρεσίες και, ειδικά, στο πρωκτικό! :zfuck:
Την έχω πάρει ενδεχομένως και 20 φορές, οπότε τώρα πια στοχεύω αλλού.

Το Αλβανικό καφενείο ψήνει αρνί, όχι όμως ριγανάτο... αλλά ΧΑΣΙΣΑΤΟ! :2funny:

Χρόνια πολλά σε όλους τους συναγωνιστές! :hi:

Θυμαρορίγανη by Θείος Τζόνυ
 

Συνημμένα

  • konkaileneis.jpg
    konkaileneis.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 12
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom