Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (33 μέλη και 267 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.423
Πόντοι
441
To Ιρινακι φευγει δευτερα για πασχα από οτι καταλαβα, αυτό που ΔΕΝ καταλαβα απο την ελληνορωσική συννενόηση μας, είναι αν θα γυρίσει τον Μαιο που έρχεται σε λιγες μέρες ή σε ενα χρόνο
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Η Καρολίνα από Φιλιππίδου 11 αύριο Σάββατο θα είναι εκεί ?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.719
Πόντοι
7.046
Η Καρολίνα από Φιλιππίδου 11 αύριο Σάββατο θα είναι εκεί ?
Εδώ μέσα τυπε στο σαϊ είμαστε όλοι πελάτες. Κάνεις ερώτηση η οποία πρέπει να απευθυνθει στην ίδια ή στους εργοδότες της.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Διδύμου 22 ισόγειο Μαριάννα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, στο δωμάτιο σε παρτουζα, δεν είχα ακούσει να κάνουν...
Διδύμου 22 γύρω στις 3 ήταν η Μαριάννα με την Σίλβια όπου και εγαμευσα.
Πολύ αποστειρωμενο πρόγραμμα και πίπα με δόντι.
Δεν μου άρεσε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.147
Κριτικές
496
Like
61.870
Πόντοι
39.662
Στο Ιασωνος 19 όροφος επιασε δουλειά η πιπινα Λινα με το γυαλιστερό κωλοτρυπίδι.



Απέναντι το Ιασωνος 20β ειναι κλειστό.
Ελπιζω να μην έχει φυγει για Πασχα στην πατριδα της η Βαννεσα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
39
Like
6.829
Πόντοι
1.936
Φωκαιας 25 ισογειο Μανταλινα και Σαρα. Ομορφουλα η Μανταλινα αλλα πιο ομορφη η Σάρα. Ρουμάνες και οι δυο.
Περασα με Σαρα οπου της εγλειψα τα κωλομερια και την αδυνατη μουναρα της όπου έχυσε φυσικα και με ποτισε μουνοζουμα.

Φωκαίας 25 οροφος Νατασσα κοντη Κολομβιανή μιλφ με άκυρη φάτσα.
Η Μανταλενα ειναι ενδιαφερων φαση.Οχι τοσο πουτανοθηλυκο,αλλα ομορφη.Γηινα ομορφη.Συνενοηση αγγλικα.Εκατσε στα ποδια μου και την θωπευσα λιγο πριν μας χωρισει ο ζηλιαρης δροσερος τσατσος.Οχι κατι ιδιαιτερο στο δωματιο αλλα αχυστος δεν φευγεις.Προτεινεται για οσους γουσταρουν μπαμπατσικα θηλυκα.Η Σαρα διπλα της με τα στρογγυλα βυζακια της και τη λεπτη σιλουετα της εμοιαζε σαν κουκλα βιτρνας.Χυσιμο στα βυζακια.Πιπουλα συμπαθητικη.Ποσο θα κατσει,αγνωστο.Αλλα κανει μπαμ οτι θα ειναι περαστικη.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
39
Like
6.829
Πόντοι
1.936
Διδύμου 22 γύρω στις 3 ήταν η Μαριάννα με την Σίλβια όπου και εγαμευσα.
Πολύ αποστειρωμενο πρόγραμμα και πίπα με δόντι.
Δεν μου άρεσε.
Η Μαριαννα αποστειρωμενο ή η Συλβια λεβεντη?Η Μαριαννα συνηθως ειναι δοτικοτατη.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Λαϊκό προσκύνημα πάλι στην Ιρίνα άνοιξα και έκλεισα δε θα τ γαμησω ποτέ, αλλά δε με έχει συγκινήσει κιόλας.. 17 πάνω Ρουσλάνα πουλυ ουραια κοπελα ( πρέπει να μου το πε 9 φορές. 17 κάτω Μιχαέλα η τσα2 πρότεινε να γαμαμε και να μην κάνουμε βόλτες χα. 65 Κορίνα Μπιουτι έκανα μλκια που δεν τς ρώτησα για παρτούζα. Και πήγα στο 56 γτ είχα όρεξη για φόλα Κατερίνα λάτιν που έχει αρπάξει και πολλά κιλα Πραγματικά η πιο μουγκή συνέδρια το μόνο που ακουγόταν ήταν το πλαφ πλαφ στα 4. ( Εννοείται πως δεν τ προτείνω ούτε στον εχθρό μου) Βαρετά α πέρασα και από το Άγκυρας 9 Νάνσυ και Μαρία, η Νάνσυ όντως μια κοκαλιαρα μιλφ χαζοχαρουμενη ίσως άμα ήταν το τελευταίο σπιτάκι στη βόλτα μου να έριχνα ένα. Απ όλη τη βόλτα το καλύτερο πάρτ ήταν πριν λίγο που χτύπησα μια γεωργιανή πίτα με τυρί στην Αριστοτέλους( όσο ξινή είναι αυτή η Καριόλα τόσο ωραίες είναι οι πίτες τους). Καλό βράδυ κύριοι ελπίζω να περάσατε όμορφα ο καθένας με τον τρόπο του.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.719
Πόντοι
7.046
Στο Ιασωνος 19 όροφος επιασε δουλειά η πιπινα Λινα με το γυαλιστερό κωλοτρυπίδι.



Απέναντι το Ιασωνος 20β ειναι κλειστό.
Ελπιζω να μην έχει φυγει για Πασχα στην πατριδα της η Βαννεσα.
Εσύ και ο Jonny Sins ρε πουστη Μήτσο! Πρωταγωνίστα έγινες!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
332
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
Ρε μάγκες, αυτή η Μαριλεξ στο Λατιναδικό, Φυλής 105,σας έχει κάνει καθόλου περιποίηση; Μπήκε μέσα, πρώτη κίνηση καθαρισμος πουτσας με μαντηλάκια κι μετά χειροπαιξιμο. Της λέω, παρτον πιπα κι μου δείχνει τον νυπτηρα, να σηκωθώ δηλαδή από το κρεβάτι να τον πλύνω! Της λέω δεν πειράζει άστο, βάλε προφυλακτικό να προχωρήσουμε!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.719
Πόντοι
7.046
17 κάτω Μιχαέλα η τσα2 πρότεινε να γαμαμε και να μην κάνουμε βόλτες χα.
Να πεις της καβλιαρας της τσατσας της Μιχαελας να της πει να χάσει κάνα κιλό γιατί έτσι πως έχει φαρδυνει ο κωλος της και αφρατεψαν τα προγουλια της και αυτοί που την γαμανε χάρη την κάνουν τη Μιχαέλα!
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Να πεις της καβλιαρας της τσατσας της Μιχαελας
Φιλτατε θαρρώ πως αναφέρεσαι στην άλλη τσα2 τη μαυρομαλα που μας τραβάει από όπου βρει για να μην φύγουμε. Απόψε ήταν μια παχουλοκομψη-τσαουσο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.147
Κριτικές
496
Like
61.870
Πόντοι
39.662
To Ιρινακι φευγει δευτερα για πασχα από οτι καταλαβα, αυτό που ΔΕΝ καταλαβα απο την ελληνορωσική συννενόηση μας, είναι αν θα γυρίσει τον Μαιο που έρχεται σε λιγες μέρες ή σε ενα χρόνο

Η Ιρίνα ειναι 1,5 μηνου έγκυος, οσο καιρο καιρό έλειπε Ρωσία δηλαδη.
Θα παει στη χωρα της θα γεννήσει και θα ξαναγυρίσει.
Που το ξερω οτι ειναι έγκυος?
Προχτές που μου εκανε squirting ηπια τα κατουρακια της και η γλωσσα μου εγινε μπλέ, βγηκε θετική.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Η Ιρίνα ειναι 1,5 μηνου έγκυος, οσο καιρο καιρό έλειπε Ρωσία δηλαδη.
Θα παει στη χωρα της θα γεννήσει και θα ξαναγυρίσει.
Που το ξερω οτι ειναι έγκυος?
Προχτές που μου εκανε squirting ηπια τα κατουρακια της και η γλωσσα μου εγινε μπλέ, βγηκε θετική.
Ο Μήτσος ο Clear-blue. ΕΠΟΣ
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Να πεις της καβλιαρας της τσατσας της Μιχαελας να της πει να χάσει κάνα κιλό γιατί έτσι πως έχει φαρδυνει ο κωλος της και αφρατεψαν τα προγουλια της και αυτοί που την γαμανε χάρη την κάνουν τη Μιχαέλα!

Τύπε ναι... όντως έχει παχύνει πολύ..αλλά πλέον η.Μιχαελα είναι "γυναίκα μας"...μετά από τόσα χρόνια....τα γαμησια μαζί της πλέον..δεν έχουν αναστολές πουθενά...
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
281
Εδώ μέσα τυπε στο σαϊ είμαστε όλοι πελάτες. Κάνεις ερώτηση η οποία πρέπει να απευθυνθει στην ίδια ή στους εργοδότες της.
Σε άλλους ρε φίλε που ρωτάνε κ απαντανε δεν λες σε μένα βρήκες να βγάλεις κόμπλεξ σου που ρωτάω για μια κοπέλα που την γνωρίζουν πολλοί χρόνια αν δουλεύει Σάββατα ?
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
186
Πόντοι
0
Σε άλλους ρε φίλε που ρωτάνε κ απαντανε δεν λες σε μένα βρήκες να βγάλεις κόμπλεξ σου που ρωτάω για μια κοπέλα που την γνωρίζουν πολλοί χρόνια αν δουλεύει Σάββατα ?
Φιλε μου προς αποφυγή παρεξήγησης η κοπέλα δουλεύει κάποια Σάββατα, κάποιες φορές όχι όμως. Μην αναφέρεις επιθετικους προσδιορισμους(κόμπλεξ), δεν βοηθάει στο ελάχιστο. Επίσης είναι απόλυτο κατανοητό αυτό που ρωτάς και η ανάγκη για πληροφορία σου. Υπάρχει όμως μια τάση για "μασημένη τροφή", και όλοι πρέπει συλλογικά να βοηθήσουμε να αποφεύγεται αυτό. Με σεβασμό εκφράζομαι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.932
Κριτικές
31
Like
25.719
Πόντοι
7.046
Σε άλλους ρε φίλε που ρωτάνε κ απαντανε δεν λες σε μένα βρήκες να βγάλεις κόμπλεξ σου που ρωτάω για μια κοπέλα που την γνωρίζουν πολλοί χρόνια αν δουλεύει Σάββατα ?
Σε απάντησα με λογική, όχι κόμπλεξ. Εσύ ρώτησες κάτι που ΚΑΝΕΝΑΣ εδώ μέσα δεν πρόκειται να σου απαντήσει και να ξερει. Απλά θα σου απαντήσει υποθετικά!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom