Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (41 μέλη και 313 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
898
Κριτικές
48
Like
4.663
Πόντοι
2.836
Μου είπε ότι ήταν πρωινή βάρδια και πράγματι εγώ ήμουν ο τελευταίος στις 5.30 το απόγευμα γιατί μετά από μένα ο οίκος έκλεισε...είναι ο πρώτος οίκος όπως μπαίνεις αριστερά στο πολυ-σπιτο
Ευχαριστώ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Το έχουμε συζητήσει ξανά, στον βωμό του υπερ-τουρισμού και του airbnb θα γίνει gentrification και στο Μετάξι (βλ. Κ27άρια), αν δεις τα ξενοδοχεία και μαγαζιά που περικλείουν τους 2-3 δρόμους αυτούς, θέμα χρόνου είναι.
Από το '13 δεν το ακούμε αυτό, όμως; Μόνο το Κολωνού 27 βλέπουμε να γίνεται ξενοδοχείο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
898
Κριτικές
48
Like
4.663
Πόντοι
2.836
Μόλις διάβασα δημοσίευμα για καινούριο ντου από τους ένστολους νταβατζηδες σε 5 οίκους σε κέντρο Αθήνας και Καλλιθέα. Υποτίθεται χθες 2/4 μεσημέρι.
Γνωρίζουμε λεπτομέρειες σε ποια μαγαζιά χτύπησαν;
 

Floydian7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που βρίσκεται μια Σόνια ξανθιά, ψηλή με μεγάλα βυζιά από το Κωνσταντινουπόλεως 166Α ;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
@clonarius τι μπάλα έπαιξες ρε τρελε;ξέρεις αριθμό και βάρδια;
αναμνήσεις από το παρελθόν φίλε... Ιβάννα από Ρεμούνδου όροφος 2015 άλογο με ελεύθερη κατάποση...
μας έφυγε για την Ισπανία, πλέον σήμερα είναι +25 κιλά δυστυχώς...
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
αναμνήσεις από το παρελθόν φίλε... Ιβάννα από Ρεμούνδου όροφος 2015 άλογο με ελεύθερη κατάποση...
μας έφυγε για την Ισπανία, πλέον σήμερα είναι +25 κιλά δυστυχώς...
Δώσε τα φώτα σου για άλλο διμετρο άλογο αδερφέ!σίγουρα έχεις ανακαλύψει με τα χιλιόμετρα που έχεις στο άθλημα
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
500
Κριτικές
5
Like
1.318
Πόντοι
486
πέρασμα προ ολίγου στα τσαρδιά να τσεκάρω τι παίζει 3η βάρδια φυλής-φωκαίας και πέριξ και με αυτά που είδα μάγκες τα μάτια μου έκαναν πουλάκια!
Φ54 έχουμε επιστροφή Άννα-Ιλόνα κύριοι σαν το παλιό καλό κρασί θα την δοκιμάσω άλλη μέρα να δω αν είναι ακόμη σε φόρμα
Φ56 μεταγραφή αεροδρομίου Σαμπίνα αλλά με το παλιό της όνομα παρουσιάστηκε σαν Αλίνα από την τσατσά
Φ66 Ρενάτα μία φορά την εβδομάδα θα ναι εδώ και τις υπόλοιπες σε στούντιο στο Σχηματάρι, βγήκε βρώμα οτι η Σαμπίνα της έκαψε το αμάξι και τώρα κινείται μόνο με μετρό και λεωφορείο
Φ84 ήταν ένα όμορφο μελαχρινό μοντελάκι ονόματι Σόνια μας το παρουσίασε ο κυρ Βασίλης σαν αρνάκι γάλακτος ,μόλις βγήκε σαλόνι έλεγε ναζιάρικα "γκειαα σουυυ τι κάνειιιις" κι ας ήμασταν 6 άτομα εκεί... νομίζω κάπου την είχα ξαναδεί στο παρελθόν!
Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή βαράει διπλοβάρδιες
Φ71 όροφος Λίζα ξανθιά ψιλόλιγνη κοπέλα αλλά
με πολύ ξινό ύφος δεν με έψησε να μπω μύριζε φολάρα
Φωκ17 κάτω Μικαέλα μόλις είχε φτάσει το ντελίβερι με 3 γεμάτες σακούλες απο mcdonalds έδειξα κατανόηση κι έφυγα
Φωκ25 όροφος εδώ έγινε η πρώτη κατάθεση της βραδιάς στη Βερόνικα ένα τούμπανο με ψεύτικα 4άρια βυζιά, καυλιάρικα γυαλιά μυωπίας και τατού σε όλο το σώμα...
μετά συνέχισα λίγο παρακάτω προς Πιπίνου και στο 114 είχε τρεις κοπέλες η μία ήταν η Βίκη λεπτή ξανθιά με προσωπάρα ανακοινώθηκαν τα πάντα όλα μέχρι και γλωσσόφιλα όπου εδώ έγινε η δεύτερη κατάθεση...
τελευταίοι οίκοι που επισκέφθηκα ήταν στη Ρεμούνδου:
Ρεμ21 λοιπόν μιας και είχα ακούσει για ένα πανέμορφο λατινάκι που την έλεγαν Πατρίτσια και γινόταν χαμός μόλις μπήκα σαλόνι πέτυχα συναγωνιστή να της κάνει πρόταση γάμου βάζοντάς της το μόνοπετρο και δίνοντάς της καινούργιο i phone 15 promax και μια ανθοδέσμη με πρόλαβε ο μπαγάσας! βγαίνω αμέσως και πάω δίπλα Ρεμ20 που είχε μια τεράστια ουρά αναμονής μέχρι έξω λέω τι γίνεται εδώ ρε παιδιά... τελικά μετά από πολύ ώρα, σπρώξιμο και ποδοπάτημα καταφέρνω να μπω στον οίκο και τι να δω! σαλονάρει η Christy White!!! παράτησε την καριέρα στην ευρώπη και την αμερική γιατί δεν την πλήρωναν όσο άξιζε και ήλπιζε οτι γυρνώντας θα την καλέσουν να γίνει κριτής στο επόμενο GNTM, κάτι τέτοιο φυσικά δεν έγινε και επειδή στα γραφεία ζήλευαν όλες που τους έτρωγε τους πελάτες και τη φθονούσαν αποφάσισε να ρίξει άγκυρα σε αυτόν τον ήσυχο και ταπεινό οίκο του μεροκάματου

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΜΗΣΙΑ
Δεν σου κρύβω ότι μόλις είδα το όνομα Άννα -Ιλονα φόρεσα βρακιά και παντελόνια και βγήκα στο δρόμο :glasses:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.644
Πόντοι
3.246
Μάγκες! Μόλις πήγα να γαμησω την Τίνα από λοκω στο Φυλής 71 πάνω! Και η κοπέλα δεν μου έδωσε κώλο αυτή τη φορά, ενώ τον έβαλε με το ζόρι στο μουνι! :headbang::zfuck: Τουλάχιστον πήρα το κοσαρικο πίσω αλλά φεύγω αχυστος! :angry:
 

papadrosos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
34
Like
48
Πόντοι
0
πέρασμα προ ολίγου στα τσαρδιά να τσεκάρω τι παίζει 3η βάρδια φυλής-φωκαίας και πέριξ και με αυτά που είδα μάγκες τα μάτια μου έκαναν πουλάκια!
Φ54 έχουμε επιστροφή Άννα-Ιλόνα κύριοι σαν το παλιό καλό κρασί θα την δοκιμάσω άλλη μέρα να δω αν είναι ακόμη σε φόρμα
Φ56 μεταγραφή αεροδρομίου Σαμπίνα αλλά με το παλιό της όνομα παρουσιάστηκε σαν Αλίνα από την τσατσά
Φ66 Ρενάτα μία φορά την εβδομάδα θα ναι εδώ και τις υπόλοιπες σε στούντιο στο Σχηματάρι, βγήκε βρώμα οτι η Σαμπίνα της έκαψε το αμάξι και τώρα κινείται μόνο με μετρό και λεωφορείο
Φ84 ήταν ένα όμορφο μελαχρινό μοντελάκι ονόματι Σόνια μας το παρουσίασε ο κυρ Βασίλης σαν αρνάκι γάλακτος ,μόλις βγήκε σαλόνι έλεγε ναζιάρικα "γκειαα σουυυ τι κάνειιιις" κι ας ήμασταν 6 άτομα εκεί... νομίζω κάπου την είχα ξαναδεί στο παρελθόν!
Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή βαράει διπλοβάρδιες
Φ71 όροφος Λίζα ξανθιά ψιλόλιγνη κοπέλα αλλά
με πολύ ξινό ύφος δεν με έψησε να μπω μύριζε φολάρα
Φωκ17 κάτω Μικαέλα μόλις είχε φτάσει το ντελίβερι με 3 γεμάτες σακούλες απο mcdonalds έδειξα κατανόηση κι έφυγα
Φωκ25 όροφος εδώ έγινε η πρώτη κατάθεση της βραδιάς στη Βερόνικα ένα τούμπανο με ψεύτικα 4άρια βυζιά, καυλιάρικα γυαλιά μυωπίας και τατού σε όλο το σώμα...
μετά συνέχισα λίγο παρακάτω προς Πιπίνου και στο 114 είχε τρεις κοπέλες η μία ήταν η Βίκη λεπτή ξανθιά με προσωπάρα ανακοινώθηκαν τα πάντα όλα μέχρι και γλωσσόφιλα όπου εδώ έγινε η δεύτερη κατάθεση...
τελευταίοι οίκοι που επισκέφθηκα ήταν στη Ρεμούνδου:
Ρεμ21 λοιπόν μιας και είχα ακούσει για ένα πανέμορφο λατινάκι που την έλεγαν Πατρίτσια και γινόταν χαμός μόλις μπήκα σαλόνι πέτυχα συναγωνιστή να της κάνει πρόταση γάμου βάζοντάς της το μόνοπετρο και δίνοντάς της καινούργιο i phone 15 promax και μια ανθοδέσμη με πρόλαβε ο μπαγάσας! βγαίνω αμέσως και πάω δίπλα Ρεμ20 που είχε μια τεράστια ουρά αναμονής μέχρι έξω λέω τι γίνεται εδώ ρε παιδιά... τελικά μετά από πολύ ώρα, σπρώξιμο και ποδοπάτημα καταφέρνω να μπω στον οίκο και τι να δω! σαλονάρει η Christy White!!! παράτησε την καριέρα στην ευρώπη και την αμερική γιατί δεν την πλήρωναν όσο άξιζε και ήλπιζε οτι γυρνώντας θα την καλέσουν να γίνει κριτής στο επόμενο GNTM, κάτι τέτοιο φυσικά δεν έγινε και επειδή στα γραφεία ζήλευαν όλες που τους έτρωγε τους πελάτες και τη φθονούσαν αποφάσισε να ρίξει άγκυρα σε αυτόν τον ήσυχο και ταπεινό οίκο του μεροκάματου

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΜΗΣΙΑ



Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή ????

οντως ειναι η γνωστη ;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Γνωστός μου είχε αγοράσει το 1999 παλιά μονοκατοικία και με.το οικόπεδο σε κοντινό δρόμο στην Ιάσωνος αλλά και δύο ακίνητα πάνω στην Ιάσωνος. Δεν το γνώριζα καθόλου.
Σε συζήτηση που είχαμε προχθές μου ανέφερε πως του ζητούσαν το ένα κάτι Κινέζοι που είναι σχεδόν 1/2 στρέμμα οικόπεδο προς 700.000 ευρώ και φυσικά δεν το έδωσε.

Όταν τον ρώτησα γιατί, μου απάντησε πως έχει εκεί πολύ υψηλό συντελεστή δόμησης και βγάζει περίπου 1.600τ.μ αν χτιστεί.
Επίσης μόυ ανέφερε πως έχουν αγοράσει εκεί (προ ευρώ ) κάποιοι πολιτικοί και τα έχουν και αυτοί έτσι, ανενεργά.

Αυτό μας λέει ότι το Μετάξι κάποια στιγμή θα εξαφανιστεί.
Κάνει λάθος ο γνωστός σου, έπρεπε να το δώσει.
Ότι έχουν και πολιτικοί δε λέει κάτι, δεν ξέρουμε πότε θα πουλήσουν.
Επίσης οι συντελεστές μπορεί να μικρύνουν.
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
500
Κριτικές
5
Like
1.318
Πόντοι
486

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.644
Πόντοι
3.246
IMG_20240403_210213.jpg


Άδειο κι απόψε το χιλιοχεσμενο Μετάξι! Πέρασα από Ιάσωνος 19 για την περιβόητη Λίνα, η οποία όμως ήταν άρρωστη κατά τα λεγόμενα της τσα2. Χεστηκαμε κιόλας... :2funny:

Τελικά κατέθεσα στην Εστεφανη από Λιοσίων 73 ισόγειο με θετικές εντυπώσεις. Δυστυχώς, δεν δέχεται εξτρακια :angry: στο δωμάτιο, όμως τηρεί το πρόγραμμα και γουστάρει γλυφοκωλι (ο κώλος όνειρο, αλλά δεν προσφέρεται). Επόμενος στόχος είναι η Κίρα. Αν έχει κάποιος εντυπώσεις ας πει δυο λόγια... :hi:
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
IMG_20240403_210213.jpg


Άδειο κι απόψε το χιλιοχεσμενο Μετάξι! Πέρασα από Ιάσωνος 19 για την περιβόητη Λίνα, η οποία όμως ήταν άρρωστη κατά τα λεγόμενα της τσα2. Χεστηκαμε κιόλας... :2funny:

Τελικά κατέθεσα στην Εστεφανη από Λιοσίων 73 ισόγειο με θετικές εντυπώσεις. Δυστυχώς, δεν δέχεται εξτρακια :angry: στο δωμάτιο, όμως τηρεί το πρόγραμμα και γουστάρει γλυφοκωλι (ο κώλος όνειρο, αλλά δεν προσφέρεται). Επόμενος στόχος είναι η Κίρα. Αν έχει κάποιος εντυπώσεις ας πει δυο λόγια... :hi:
Βλεποντας την εν λογω φωτογραφια, ηθελα να ρωτησω αν καποιος κασκαντερ απο εδω μεσα, εχει δοκιμασει τη γιαγια ελενη "τα παντα χωρις καποτα". Για να ειναι ακομα εκει ολο και καποια πελατεια θα εχει
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Βλεποντας την εν λογω φωτογραφια, ηθελα να ρωτησω αν καποιος κασκαντερ απο εδω μεσα, εχει δοκιμασει τη γιαγια ελενη "τα παντα χωρις καποτα". Για να ειναι ακομα εκει ολο και καποια πελατεια θα εχει
Η γεροπρεζού είναι σαν τον εμπολα τους κολλάει και μέχρι να προλάβουν να ενημερώσουν το σάιτ έχουν ήδη πεθάνει από το κοκτέιλ υπεριών που κουβαλάει χαχα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Φ70 σταθερά η Πέπη Τσεσμελή ????

οντως ειναι η γνωστη ;

Να'τος ο μύστης.. γιατί όταν σε ρώτησα ρεεέεεεε τύπε ποίο μέλος είσαι μου είπες επισκέπτης;;;;; :think:
Ακόμα ψάχνεις εν τω μεταξύ;;;;;; :think:
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Απογευματινη επισκεψη στο φυλης 84Β και σονια που τοσα διαβαζω αλλα η κιτρινη-μπεζ πορτα ηταν κλειστη!

πηγα στο περγαμου 27 γιαννα δω τις γκιλφ ειρηνη και ναταλια αλλα ηταν μονο η ειρηνη και η βαλερια(;)

το χρωσταω στην γιαγια ειρηνη μονο και μονο για τον ευγενικο τροπο που με αντιμετωπισε καθολη τη διαρκεια του "τηλεθεατη" αλλα και για οταν δηλωσα την αποχωριση μου απο τον οικο συνεχιζε να σταζει μελι το στομα της απο τους επαγγελματικους τροπους της!

μετα πηγα στο Εξηκιου 18γ για το τραβεστο- Άννα αλλα παρουσιατηκε η Ευα.

Ξανθο γκραννυ με μπλε ή πρασινα ματια ,
βυζι ψευτικο και μπασα φωνη!
δηλωσα και εκει την αποχωρηση μου αλλα μου επιασε το μπιρι μπιρι για τις σεξουαλικες μου φαντασιωσεις,

με καθοδηγησε να χουφτωσω την κωλαρα της στο σαλονι και αυτη να ψαχουλευει τον κοιμισμενο ψυχολογικα παπαρι μου,
φορουσε και κατι γοβες μαυρες σαν αυτες που φοραγε η θεια μου η Σαμπρινα καθε Κυριακη του Πασχα κοντα στη σουβλα,

ετριβε τον καθρεπτη τις γαμπες της με τις καυλιαρικες γοβες ναζιαρικα σε καθε κουβεντα της,

σαν να μου λεει "εισαι καυλιαρης, μη μου χαλας το χατηρι"

δεν αντεξα γιατι ενιωθα οτι ειχα παθει ονειρωξη και ειχα πιτσιλισει ηδη το μποξερακι απο μεσα και εδωσα το εικοσαρικο!

Περιμενα αρκετη ωρα,
γιατι εδεσε τον γαιδαρο της η ντιβα!

Ηρθε επιτελους και χαζετα το κορμι της οσο εφτιαχνε τα μαξιλαρια για να δειξει οτι κατι εκανε!

Μου αρεσαν τα σπαστα μαλλια της λες και την ειχε χτυπησει το ρευμα,

μου αρεσε το ντεκολτε μαυρο-σεμεδακι στυλ που φορουσε,

μου αρεσε η εικονα απο το στρινγκ της που τεντωνοταν στα καπουλια της,

με καυλωσε η κυτταριτιδα στο μεσα μερος των μπουτιων της...

αλλα περαςα μονο για τον σπρωξω στην κωλαρα της!

αρχισε τα τριψιματα και περασε πορφυλακτικο!
μια βαθεια πιπα και χειρομαλακια με βρωμολογα!
ξανα μια βαθεια πιπα και ξανα χειρομαλακια!
ειχε στηθει σωστα για να βαζω κωλοδαχτυλο
και κατεβασε και το σεμεδακι για να εχω επαφη με τα ψευτικα βυζια της!

μου ειπε τωρα ξεκινησε την βαρδια και ειναι παρθενα ακομη!

μου ελεγε συνεχεια πως να την γαμησω απο κωλο
αλλα ξαπλωσε και ανοιξε τα ποδια να τον φαει απο πρωτα απο το αξυριστο μουνι, που με καυλωσε ακομη περισσοτερο ο συνδιασμος του σκοταδιου με το αξυριστο μουνι της!

τα βρωμολογα δεν τα καταπινε και τα εφτυνε σαν την μπετονιερα!

Τελικα γυρισε στα τεσσερα για κωλο!
ΚΛΑΣΣΙΚΑ εβαλε τα ποδια μεσα απο τα δικα μου και δεν τα απλωσε σαν σωστη αγελαδα!

ΚΛΑΣΣΙΚΑ σηκωσε τη λεκανη της τοσο πολυ που να μη φτανω!

ΚΛΑΣΣΙΚΑ με εκανε να νιωσω σαν πρωταρης, λες και ηταν η πρωτη μου ημερα στα μπουρδελα!

ΚΛΑΣΣΙΚΑ πηρε την πουτσα μου και την οδηγησε η ιδια στο σπηλαιο του μελλοντος με αναφιλητα για ποιο λογο δεν μπαινει!

ΚΛΑΣΣΙΚΑ σιγα μην επαιρνα κωλο!

οσο εσπρωχα ενιωθα ενα κοκκαλο εκει μεσα να με ενοχλει!
και με ενοχλουσε σε σημειο να κοβεται το αιμα απο το παλαμαρι μου!
σκεφτομουν οτι δεν γαμαω κωλο και με εξαπατησε, πειτε μου και εσεις , οι ειδικοι, οταν γαματε κωλο τριβεται η μαλαπερδα σε κοκαλο;

εχυσα μονο και μονο επειδη ειχα προσφατες τις παραπανω εικονες που διηγηθηκα!
και το πουλι μου σπαρταραγε σαν ψαρι εκει μεσα.
δεν ξερω τι μπορει να εφταιξε για αυτο το αποτελεσμα;

στο τελος σοσιαλ και αποχαιρετιστηρια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
μετα πηγα στο Εξηκιου 18γ για το τραβεστο- Άννα αλλα παρουσιατηκε η Ευα.
εδώ μάλλον μπερδεύτηκες...δεν υπάρχει τραβεστο-Άννα,το τραβέλι είναι η Εύα ...με ή χωρίς δε γνωρίζω αλλά αυτή είναι,επίσης να πω ότι πιο παλιά δούλευε σαν υπηρεσία στο Τροφωνίου 13 όροφο με την Άννα που τώρα δουλεύουν σε διαφορετικές βάρδιες και ακόμα πιο παλιά δούλευε στο Κινδου 18 σα ''κοπέλα",τέλος να αναφέρω ότι στο πρόγραμμα της αναφέρει πρωκτικό και αυταρχικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
εδώ μάλλον μπερδεύτηκες...δεν υπάρχει τραβεστο-Άννα,το τραβέλι είναι η Εύα ...με ή χωρίς δε γνωρίζω αλλά αυτή είναι,επίσης να πω ότι πιο παλιά δούλευε σαν υπηρεσία στο Τροφωνίου 13 όροφο με την Άννα που τώρα δουλεύουν σε διαφορετικές βάρδιες και ακόμα πιο παλιά δούλευε στο Κινδου 18 σα ''κοπέλα",τέλος να αναφέρω ότι στο πρόγραμμα της αναφέρει πρωκτικό και αυταρχικό.
Τοτε δικο μου λαθος στις σημειωσεις μου!Ειχα αυτη την εντυπωση!

Τσουτσουνα παντως δεν ειδα!
Και μου εκανε εντυπωση που μετα την ψευτοπιπα στηθηκε αμεσως ιεραποστολικα με τα ποδια στους ωμους μου και ηθελε να την γαμησω ετσι πριν παρω τον κωλο!

Ακριβως, ανεφερε στο προγραμμα οτι δινει κωλο και κανει προγραμμα αυταρχικο ξανα να τριβει τις γαμπες στον καθρεπτη!
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20
IMG_20240403_210213.jpg


Άδειο κι απόψε το χιλιοχεσμενο Μετάξι! Πέρασα από Ιάσωνος 19 για την περιβόητη Λίνα, η οποία όμως ήταν άρρωστη κατά τα λεγόμενα της τσα2. Χεστηκαμε κιόλας... :2funny:

Τελικά κατέθεσα στην Εστεφανη από Λιοσίων 73 ισόγειο με θετικές εντυπώσεις. Δυστυχώς, δεν δέχεται εξτρακια :angry: στο δωμάτιο, όμως τηρεί το πρόγραμμα και γουστάρει γλυφοκωλι (ο κώλος όνειρο, αλλά δεν προσφέρεται). Επόμενος στόχος είναι η Κίρα. Αν έχει κάποιος εντυπώσεις ας πει δυο λόγια... :hi:
Δεν ηταν άρρωστη μια χαρά ηταν η κοπέλα απλως πόναγε πολύ στην δεύτερη συνεδρία μαζί μου στα μισα σταμάτησε στην γιατί πόναγε πάρα πολύ !

Λογικα δεν την βλέπω να κάθετε για πολυ καιρό ακόμα εκεί να δουλεύει δεν θα αντέξει !
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom