Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 229 άτομα (16 μέλη και 213 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Επισης δοκιμάστηκε τζεσικα πιπαρες, καλή κοπέλα!! Ευγενική ! Αλλά δεν θα έλεγα πιπαρες απορώ που το αναφέρεται.


Έλεγα να πάω Λιοσίων Ρούμπι, αξίζει ξέρει κανένας ;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.328
Πόντοι
39.662
Πήγα Φωκαίας 27Β ναταλια , να δώσω πιπα ( είχα πάει προάλλες ξανά) μου λέει η Τσατσα τελειωτικό στόμα δεν κάνει.

Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……

Μετά πήγα Φωκαίας 17β εκεί που ήταν η Ειρήνη παλιά , είχε την μαρίνα από κάτω που ήταν δεξιά. Ακαποτη πιπα που έκανε μέσα ενώ δεν το έλεγε κλπ. Η Τσατσα με μάλωσε όταν ζήτησα ακαποτο τελειωτικό στόμα και ας ήταν με έξτρα χρήματα , είπε εδώ δεν κάνουμε τέτοια αμαρτία από τον θεό κλπ. Εντωμεταξύ η Ειρήνη εκεί έκανε τέτοια άντε βγάλε άκρη.

Κανεις μέγα λαθος που μιλας για εξτραδακια με την τσατσα.
Το εξτρα 20ρικο για υπηρεσια εκτος προγραμματος το δινεις μεσα στο δωματιο σε χειραψια με τη κορασιδα, οσο διαρκει η χειραψια και το 20αρι δεν εχει αλλαξει ακομα κατοχο της ζητας αυτο που θες, μετα της κλεινεις την παλαμη και τραβας το δικο σου.
Οι κορασιδες λογω παθολογικης λατρειας με το χρημα αμα πιασουν λεφτα στο χερι δεν τα δινουν πισω , θα δεχτει.. :hi::hi:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Κανεις μέγα λαθος που μιλας για εξτραδακια με την τσατσα.
Το εξτρα 20ρικο για υπηρεσια εκτος προγραμματος το δινεις μεσα στο δωματιο σε χειραψια με τη κορασιδα, οσο διαρκει η χειραψια και το 20αρι δεν εχει αλλαξει ακομα κατοχο της ζητας αυτο που θες, μετα της κλεινεις την παλαμη και τραβας το δικο σου.
Οι κορασιδες λογω παθολογικης λατρειας με το χρημα αμα πιασουν λεφτα στο χερι δεν τα δινουν πισω , θα δεχτει.. :hi::hi:
ήθελα να πάω Λιοσίων η φυλής για έξτρα τώρα το βράδυ , μπορείς να μου προτείνεις εστω και σε προσωπικό μήνυμα;
Αν θέλεις φυσικά
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
192
Κριτικές
20
Like
1.691
Πόντοι
1.191
Η Τσατσα με μάλωσε όταν ζήτησα ακαποτο τελειωτικό στόμα και ας ήταν με έξτρα χρήματα , είπε εδώ δεν κάνουμε τέτοια αμαρτία από τον θεό κλπ. Εντωμεταξύ η Ειρήνη εκεί έκανε τέτοια άντε βγάλε άκρη
Ήταν η κλασική τσατσά που πρήζει μπάλες για να μπεις. Εμένα με τράβαγε από τ μπράτσο που θα βρεις καλύτερα και τέτοια.. και εγώ αποφεύγω τσάρκα στο συγκεκριμένο εξαιτίας της
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
568
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Οι κορασιδες λογω παθολογικης λατρειας με το χρημα αμα πιασουν λεφτα στο χερι δεν τα δινουν πισω , θα δεχτει.. :hi::hi:
Εγώ στην μόνη περίπτωση που θα έδινα extra money θα ήταν σε μια με ωραίο σωματοτυπο που θα δεχόταν πρωκτικό εκτός προγράμματος.....τώρα αν δεχτεί θα ζητήσει 20ρικο 50αρικο ποιος ξερει?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Εγώ στην μόνη περίπτωση που θα έδινα extra money θα ήταν σε μια με ωραίο σωματοτυπο που θα δεχόταν πρωκτικό εκτός προγράμματος.....τώρα αν δεχτεί θα ζητήσει 20ρικο 50αρικο ποιος ξερει?
Αν βρεις κάποια με 20€ πες μου και εμένα και κερνάω
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Τιμήθηκε άγκυρας η νταρια ( γαλανά μάτια μιλφ ) αν δεν κάνω λαθος.

Θετικά και αρνητικά. Υπέροχος άνθρωπος, δεκτική , έκατσα τον έφαγε άγρια, μιλούσε όμορφα, ερωτική. Τώρα, στην πιπα μιας και γενικά εκεί εστιάζω, δεν ήταν καλή θα έλεγα. Έβαζε μόνο το κεφαλάκι.

Γενικά αξίζει μια δοκιμή γιατί είναι καλή γυναίκα, φόλα δεν τρως, και γαμας δυνατά.


Φωκαίας 13 πάνω, μια Τσατσα βλήμα γαμω το μουνι που την πέταγε, με το ζόρι μιλούσε ελληνικά η τυππισα, χτυπούσε συνέχεια πόρτα από τα πρώτα δυο λεπτά που μπήκα, όταν την είπα να χαλαρώσει ακόμα δεν μπήκα μου είπε δώσε έξτρα χρήματα. Να πω ότι είμαι νεος, δεν έχω θέμα να μην μου σηκωθεί, χύνω όποτε θέλω ( δεν ξέρω πως αλλά δεν κάνω πλάκα ) .

Τέλος πάντων ξενέρωσα βγηκα έξω , της λέω είσαι απαράδεκτη και τι μου απαντάει: only Greek !

Και καλά είχε θέμα μαζί μου επειδή είμαι ξένος ( Πακιστανός νόμιζε)
Και της λέω ναι only Greek αν βγάλω την ταυτότητα μου θα μπορέσεις να διαβάσεις τα Greek που λέει; Από που είσαι την ρώτησα ελληνίδα δεν είσαι . Και έπαθε μπλοκ θύμωσε και φώναζε.

Λέω βλήμα είσαι ούτε να κατανοείς αν μιλάει ελληνικά ο άλλος ξεριες, Έλληνας είμαι.
Και μετά το γυρνάει το παραμύθι , συνέχεια βόλτας κανεις δεν μπαίνεις σε ξέρω εσένα κλπ. Και λέω να ξέρεις ότι μπαίνω σε δυο τρεια μαγαζιά όταν έρχομαι , δεν έχω θέμα να γαμησω και 4 και 6 κοπέλες στην ηλικία που είμαι, όποτε λες χαζομάρες βουλώστο. Το βούλωσε και έφυγα χωρίς να χύσω. Αυτή έλεγε δηλαδή στο τέλος ότι μπαίνω να πάρω μάτι απλά. Κάτι που δεν ισχύει!!!

Πραγμτικα δεν ξέρω αν κάνω κάτι λαθος εγώ αλλά οι τσατσαδες είναι για τρελές φάπες.


Πήγα Φωκαίας 27Β ναταλια , να δώσω πιπα ( είχα πάει προάλλες ξανά) μου λέει η Τσατσα τελειωτικό στόμα δεν κάνει.


Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……


Μετά πήγα Φωκαίας 17β εκεί που ήταν η Ειρήνη παλιά , είχε την μαρίνα από κάτω που ήταν δεξιά. Ακαποτη πιπα που έκανε μέσα ενώ δεν το έλεγε κλπ. Η Τσατσα με μάλωσε όταν ζήτησα ακαποτο τελειωτικό στόμα και ας ήταν με έξτρα χρήματα , είπε εδώ δεν κάνουμε τέτοια αμαρτία από τον θεό κλπ. Εντωμεταξύ η Ειρήνη εκεί έκανε τέτοια άντε βγάλε άκρη
Φίλε μου έχεις δίκιο.αλλα μην ασχολείσαι με την τσατσά άμα η γκόμενα γουστάρει δεν πάει να χτυπάει την πόρτα.ντουφεκα και στα τέτοια σου.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
568
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
Αν βρεις κάποια με 20€ πες μου και εμένα και κερνάω
Δεν μιλάω για το 20ρικο της εισόδου αλλά στα prive ......σίγουρα κάποια με extra το κάνει......εμείς δεν το ξέρουμε όμως......
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
195
Like
607
Πόντοι
81
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι πού το βρίσκουν το αστείο;;;
Ένα τόσο σωστά γραμμένο κείμενο που σε βάζει μέσα στην περιγραφή..
Κρίμα...και έχουν σπουδάσει αυτά παιδιά

Έχουν κάνει διδακτορικό στη :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.667
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Πραγμτικα δεν ξέρω αν κάνω κάτι λαθος εγώ αλλά οι τσατσαδες είναι για τρελές φάπες.
Τίποτα δεν έκανες λάθος, είναι κλασσική περίπτωσης βλάβης αγάμητης, μίζερης, ναυαγίου της ζωής τσατσάς. Τις προάλλες ήτανε μία στο Φυλής 86 πάνω που είχα 5 χρόνια να τη δω. Μόλις με είδε άρχισε να με κράζει ότι με θυμάται από παλιά, ότι κάθε μέρα συνεχίζω να πηγαίνω ακόμα στα μπουρδέλα και δεν περνάω με καμιά στο δωμάτιο κουράζοντας έτσι τις κοπέλες που σαλονάρουν. Δεν είχα όρεξη να τσακωθώ, οπότε δεν της είπα τίποτα αλλά κακώς γιατί μου γάμησε τη διάθεση. 5 χρόνια είχα να τη δω τουλάχιστον και ξέρει σε άλλα σπιτάκια άμα περνάω και πόσο συχνά πάω. Άμα δεν τους αρέσει η δουλειά τους, ας πάνε να ξεσκατίσουν γέρους και να μη διώχνουν τους πελάτες με τη συμπεριφορά τους. Κάνουν μια δουλειά που δεν απαιτεί καθόλου προσόντα και μπορεί να την κάνει και ένας μπαμπουίνος στη νοηματική, αλλά είναι ακατάλληλες ακόμα και γι' αυτή. IQ κάτω του 50.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.646
Πόντοι
731
Συντομη βολτα σημερα το απογευμα φυλης και περιξ, με τα περισσοτερα σπιτια ανοικτα και αρκετο κοσμο στην πιατσα.
Ανεβηκα στο Φωκαιας 19β οπου ειδα την Μαρινα, ρωσιδα, ηλικια κοντα στα 27-28 εικαζω.
Φερνει λιγο-πολυ στην Αρινα Σαμπαλενκα (οι φλωροι του τενις θα καταλαβουν).
Δοκιμαστηκε με μετριες εντυπωσεις. Προκαταρκτικα δεν κανει καθολου. Στην πιπα προσπαθε αλλα δεν περναει απο αρχιδια. Στο γαμησι ειναι οκ δεν κλεβει.
Για μια φορα ειναι οκ.

ΥΓ: Στο Φυλης 84β ειδα ενα καινουργιο μελαχρινο μωρο, ονομα δεν συγκρατησα αλλα ηταν αλογο και μπηκε στο στοχο.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μετά πήγα Βίκυ μηπως και δώσω πιπα ( την γνωστή με μπλε μάτια ξανθιά) πριν μπω είπα τελειωτικό στόμα έξτρα 20 ευρώ και μου είπε δεν κάνει τελειωτικό είναι επικίνδυνο κλπ……
Δεν κάνει σε όλους τελειωτικό στόμα με +20€!
Έλεγα να πάω Λιοσίων Ρούμπι, αξίζει ξέρει κανένας ;
Παρότι είναι στο πρόγραμμα δεν δούλευε σήμερα.
Καλύτερα να αποφύγεις θα πρότεινα. Δεν αξίζει πλέον.
:hi:
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Πήγα στην Άντζελα στο Κολωνού 48 στο παλιό, παραμένει εδώ και δέκα περίπου χρόνια που πρωτοπέρασα εκεί, μια εργαζόμενη με άριστες υπηρεσίες ( πρόγραμμα, συμπεριφορά).
Δουλεύει και η Νικόλ,γεματούλα με κρεμαστά βυζιά, πρόγραμμα δεν άκουσα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.674
Πόντοι
45.465
Πήγα στην Άντζελα στο Κολωνού 48 στο παλιό, παραμένει εδώ και δέκα περίπου χρόνια που πρωτοπέρασα εκεί, μια εργαζόμενη με άριστες υπηρεσίες ( πρόγραμμα, συμπεριφορά).
Δουλεύει και η Νικόλ,γεματούλα με κρεμαστά βυζιά, πρόγραμμα δεν άκουσα.
η Άντζελα ελεύθερο τελειωτικό η Νικόλ ελεύθερο τελειωτικό σώμα
 

mixaj

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
412
Like
1.084
Πόντοι
201
Πήγα στην Άντζελα στο Κολωνού 48 στο παλιό, παραμένει εδώ και δέκα περίπου χρόνια που πρωτοπέρασα εκεί, μια εργαζόμενη με άριστες υπηρεσίες ( πρόγραμμα, συμπεριφορά).
Δουλεύει και η Νικόλ,γεματούλα με κρεμαστά βυζιά, πρόγραμμα δεν άκουσα.
+
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom