Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (25 μέλη και 261 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
βράδυ 8-9 φυλής μερια. Πολλά κλειστά (Ισως άλλαζε η βάρδια). Εκεί στην μπλε σκάλα στα μεγάλα νούμερα που δούλευε παλιά η αννα ται ήταν η Κατερίνα ( μουναρα ) δεν πέρασα γιατί θεώρησα ότι θα είναι φόλα , είπε για ελεύθερο στοματικό ( αν κάνει ξέρει κανεις ; ) επισησ Με πρόσβαλε η Τσατσα, συνέχισα και βρήκα ναταλια Φωκαίας την μιλφαρα, έδωσα πιπα. Πήγα μετά φυλής 68 νομίζω μεγάλο νούμερο ήταν αννα ται, την πήρα.. ομως ρώτησα αν κάνει έξτρα και είπε ναι η Τσατσα , όποτε είπα θα δώσω 20€ έξτρα αν κάνει. Τα έξτρα ήταν Χυσιμο στην κοιλιά , προφανως είπα όχι.

Μετά πήγα Φυλής 105 Γιασμίν και Λίζα, πήρα νομίζω την Γιασμίν ( αλλήθωρη κάπως μουναρα με Σκούρο χρώμα. γυφτισα από μεγεδιν θα έλεγα. Είπα να δώσω έξτρα 20€ να κάνει κάτι αλλά πάλι το κάτι ήταν Χυσιμο στην κοιλιά με το ζόρι κιόλας. Όποτε προφσνως είπα όχι. Τώρα στο γαμησι θα πω σωματαρα. Την ξεμουνιασα μιας και προσπαθούσε να το αποφύγει. Ν χύσω πάνω της δρν με άφησε, με έκλεινε με τα πόδια για να μην βγαίνω καξ μπαίνω , αλλά τα άνοιγα. Πραγμτικα την πήδηξα φουλ άγρια από τα νεύρα μου.

Σωματαρα αξίζει η δοκιμή ( όχι για τις υπηρεσίες αλλά για το σώμα).

Φυλησ 69 περίπου κατά εκεί σχόλασε μια μιλφαρα με πλαστικές , ξανθιά , ξέρει κανένας πια παίζει να είναι; Όχι η Ελένη με το σμαρτ.


Επισης, μου έκανε παρατήρηση η Τσατσα που έδινα έξτρα χρήματα μέσα, μου είπε να τα δίνω στην υπηρεσία κλπ και δεν τα συμφωνώ μέσα με την κοπέλα, μου φάνηκε περίεργο ή εγώ ξέρω λαθος;

Γενικά για Χυσιμο δεν είχε κάτι καλο, να πεις ότι θα πιάσουν αξία τα χρήματα στο πήδημα , φατε μάτια ψάρια η φάση!

Καλύτερα να κρατήσεις τα χρήματα καμία εβδομάδα και να πάρεις εσκορτ, έχει χαλάσει η φάση.

Η τραβελοτσατσα έλειπε, μπήκα και σε εκείνο το σπίτι 11α αν θυμάμαι καλά, μπετυ Μπιάνκα κάπως έτσι λεγόταν η πουτανα, μαπα δεν μπήκα, με την κοπέλα να της κακοφαίνεται.

στο σπίτι που είναι η μουναρα η Κατερίνα που είπα πιο πάνω μου ειπε η Τσατσα ήρθες να πάρεις μάτι και να τον παίξεις μετά όλο βόλτες κανεις δεν μπαίνεις κλπ. Με εκνεύρισε και την ρώτησα σε ξέρω από χτες Και μιλάς απότομα; γιατί εγώ έχω χρήματα βγάζω το πορτοφόλι δείχνω τα χρήματα και λέω αλλά σε εσας εδώ δεν θα τα έδινα ούτε σε δέκα ζωές με τέτοια αγένεια. Με εκνεύρισε άπειρα, να γαμησουμε πάμε μιλάμε ευγενικά θελουμε να μας φέρονται ευγενικά όχι σαν ζώα.

Η Βίκυ η μουναρα με τα γαλανά μάτια η ξανθιά, φυλής μεγάλα νούμερα, έχει κάνει απίστευτη κοιλιά, νόμιζα ήταν έγκυος. Πραγματικά πρέπει να κόψει το φαγητό , έφυγα αχυστος γιατί μου την έσπασα που βαριόταν , για να έρθει στο κρεβάτι έσερνε τις παντόφλες. Γενικά αυτές οι γκόμενες που βαριούνται και το παίζουν κάποιες Γιαιτ είναι ωραίες είναι για πολλές φάπες.

Μαύρο στην Βίκυ γιατί έχει αυτόν τον χαρακτήρα που δεν μου αρέσει
φιλε για την Κατερινα καλυτερα π δεν μπηκες,την ειχα παρει πριν κανα 2 βδομαδες?περασα λογω εμφανισης,μεσα χαλια
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
επισης πριν κατι μερες στο φυλης 71 κατω ειχα δει μια κανουργια ,δεν 8υμαμαι ονομα,μουναρα κ ολα ωραια,κ πατος κ βυζομπαλα , κ προσωπο αλλα μεσα καποτα σε πεσμενο πεος(εγω την εβαλα,δλδ τοσο αχρηστη) ,δεν ηξερε να κανει πιπα,στα 4 καμπουρα,γενικα φαινοταν οτι αυτο π εκανε δεν γουσταρε?σωστε το 20 ρικο
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
κ κατι τελευταιο ,πριν καμια βδομαδα στο φυλης 86 πανω ,ηταν επισης μια κανουργια ,Λιντα την ελεγαν,περασα με την κοπελα κ γενικα περασα καλα ,επειδη ειχε ορεξη κ εχει τον σωματοτυπο π μ αρεσει,γεματουλα(σαν την Εμμυ)αλλα σφυχτη,αν την δει κανενας πεταξτε κανα φωνηεν
 

Saroulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2022
Μηνύματα
185
Like
188
Πόντοι
1
Για συνάδελφοι χαιρετίσματα από Κύπρο. Ανεβαίνω αύριο Αθήνα και έχω δει 2-3 ονόματα στη φυλής που φάνηκαν ενδιαφέροντα(86 κ 105 πχ). Η απορία μ είναι επδ δεν έχω ξαναπάει σε μπου στην Ελλάδα, απλά μπαίνω μέσα και ρωτάω την τσατσά ποια είναι η κοπέλα? Έρχεται και την βλέπω? Πως λειτουργεί η φάση? Για υπηρεσίες να φανταστω με ενημερωνει από πριν?
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
483
Κριτικές
3
Like
1.348
Πόντοι
481

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
και η 2η κριτική
είναι του παλιοφιλου μύστη Στρατηγού @farkeli
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5.140
Πόντοι
1.041
Μικρή βόλτα κατά τις 21:30
Ιάσωνος 43 η Ιωάννα με φουλ πρόγραμμα ούτε καν και η θεία Ελένη με φουλ πρόγραμμα όλα χωρίς καποτα είπε η τσατσά
Ιάσωνος 44 όροφος η Φωτεινή με φουλ δωμάτια. Καβαλάω το εργαλείο και καρφί για Διδύμου, στο 22 το κάτω η Σοφία, το πάνω κλειστό, στο 18 η Αλιονα όπου έγινε καί η κατάθεση.
Αυτά τα λίγα από εμένα καλή συνέχεια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.328
Πόντοι
39.662

nithess1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι η μαρίνα μια μελαχρινή λεπτή μιλφαρα που δουλευε κάποτε στο άγκυρας 9 είχε πάει κάποια στιγμή Κωνσταντινουπόλεως 166β ξέρετε που μπορώ να την βρω ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.439
Πόντοι
3.506
Η Βίκυ η μουναρα με τα γαλανά μάτια η ξανθιά, φυλής μεγάλα νούμερα, έχει κάνει απίστευτη κοιλιά, νόμιζα ήταν έγκυος. Πραγματικά πρέπει να κόψει το φαγητό , έφυγα αχυστος γιατί μου την έσπασα που βαριόταν , για να έρθει στο κρεβάτι έσερνε τις παντόφλες. Γενικά αυτές οι γκόμενες που βαριούνται και το παίζουν κάποιες Γιαιτ είναι ωραίες είναι για πολλές φάπες.
Το έχω γράψει και το γράφω ξανά: Καμία σχέση, η Βίκυ της Πιπίνου, με αυτή της Φυλής. Θυμάμαι τότε, έμπαινε μέσα στο δωμάτιο και έπεφτε κατευθείαν πάνω σου. Σε πλάκωνε στο μπαλαμούτι και τα γλωσσόφιλα. Την γαμούσες άγρια και δεν έβγαζε άχνα. Θυμάμαι, την πρώτη μου φορά μαζί της: Αφού την πήδηξα δυνατά, σηκώθηκα, έβγαλα την καπότα, της έβαλα το καυλί μου, μέσα στο στόμα της και άρχισα να χύνω δυνατά, κρατώντας το κεφάλι της, με το χέρι μου, υποτάσσοντάς την. Αυτή, τα έπαιρνε αδιαμαρτύρητα, τα έφτυνε σε ένα μαντηλάκι, σε χαιρετούσε ευγενικά και άνοιγε την πόρτα και έφευγε. Μόνο συγνώμη, δεν σου ζητούσε, που δεν καθόταν να την ξεσκίσεις και άλλο. Αφήστε, δε, ότι τότε ήταν πολύ δυνατό μουνί! Τώρα, το μόνο πράγμα που έμεινε, να θυμίζει τα παλιά της μεγαλεία, είναι το αισθησιακό γλύψιμο αρχιδιών, που ακόμα προσφέρει. Κρίμα, γιατί θα μπορούσε να ήταν η Βασίλισσα της περιοχής και να μάζευε όλο το χαρτί.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Για συνάδελφοι χαιρετίσματα από Κύπρο. Ανεβαίνω αύριο Αθήνα και έχω δει 2-3 ονόματα στη φυλής που φάνηκαν ενδιαφέροντα(86 κ 105 πχ). Η απορία μ είναι επδ δεν έχω ξαναπάει σε μπου στην Ελλάδα, απλά μπαίνω μέσα και ρωτάω την τσατσά ποια είναι η κοπέλα? Έρχεται και την βλέπω? Πως λειτουργεί η φάση? Για υπηρεσίες να φανταστω με ενημερωνει από πριν?

Τόσο χάλια τα πράγματα στην Κύπρο ρεεέεεεε τύπε που έρχεσαι να γαμήσεις στα τσαρδιά της ψωροκώσταινας;;;;; :think:
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
603
Πόντοι
81
Το έχω γράψει και το γράφω ξανά: Καμία σχέση, η Βίκυ της Πιπίνου, με αυτή της Φυλής. Θυμάμαι τότε, έμπαινε μέσα στο δωμάτιο και έπεφτε κατευθείαν πάνω σου. Σε πλάκωνε στο μπαλαμούτι και τα γλωσσόφιλα. Την γαμούσες άγρια και δεν έβγαζε άχνα. Θυμάμαι, την πρώτη μου φορά μαζί της: Αφού την πήδηξα δυνατά, σηκώθηκα, έβγαλα την καπότα, της έβαλα το καυλί μου, μέσα στο στόμα της και άρχισα να χύνω δυνατά, κρατώντας το κεφάλι της, με το χέρι μου, υποτάσσοντάς την. Αυτή, τα έπαιρνε αδιαμαρτύρητα, τα έφτυνε σε ένα μαντηλάκι, σε χαιρετούσε ευγενικά και άνοιγε την πόρτα και έφευγε. Μόνο συγνώμη, δεν σου ζητούσε, που δεν καθόταν να την ξεσκίσεις και άλλο. Αφήστε, δε, ότι τότε ήταν πολύ δυνατό μουνί! Τώρα, το μόνο πράγμα που έμεινε, να θυμίζει τα παλιά της μεγαλεία, είναι το αισθησιακό γλύψιμο αρχιδιών, που ακόμα προσφέρει. Κρίμα, γιατί θα μπορούσε να ήταν η Βασίλισσα της περιοχής και να μάζευε όλο το χαρτί.

Η Βίκυ αποτελεί ζωντανή απόδειξη του ρητού " κάθε πέρυσι και καλύτερα "!
Είναι από τις πουτάνες που τα τελευταία χρόνια έχουν χάσει δραματικά όχι μόνο σε εμφάνιση αλλά και σε απόδοση και υπηρεσίες.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες σε όλα!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.328
Πόντοι
39.662
Πρωινή κατάθεση στην Καρμεν στο Πέρδικα 3.
Εδώ και χρόνια στανταράκι μου.
Απλό πρόγραμμα υπομονετική μέσα,απαλο δερμα. Αρκετοί αγρότες με βαλιτσάκια έμπαιναν στους οίκους να ξενογαμησουν μιας και κατέβηκαν στην πρωτεύουσα. Ένας κρατούσε και γκλίτσα. :hi::rockon:
20240221_111058.jpg
20240221_110948.jpg
20240221_111003.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
484
Κριτικές
13
Like
4.567
Πόντοι
731
Καλά, άντε να ξαναπετύχεις Βανέσσα τώρα, ουρά με χαρτάκι μέχρι τον δρόμο θα έχει, 46κ views σύνολο, μήπως να γίνεις και εσύ youtuber @DmtrsxXx ...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.554
Like
7.199
Πόντοι
1.056
O τυπας στα αριστερα:glasses:ας διαβασει 2 3 4 φορες το κειμενο πριν την βιντεογραφιση:woldman::woldman::woldman:
Διαβαζει λες κ ειναι στην 2α δημοτικου.


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
τώρα live

IMG_20240221_114914_edit_2897721868826.jpg

οι αγρότες φεύγοντας από Σύνταγμα έβαλαν πλώρη για Μεταξουργειου, με ρώτησαν που να πάνε τους έδωσα κάποια στανταράκια αλλά ένας μύστης είπε ότι ξέρει διότι μίλησε χθες με @DmtrsxXx και του έδωσε αναλυτικές πληροφορίες.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα/Γιάννα από το 11α μελαχρινή ψηλή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β
IMG_20240221_121142_edit_3622181631736.jpg

Μαργαρίτα μελαχρινή μαυριδερή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15αρια, 23αρια & 27αρια κλειστά.

Κολωνού 30α Μπέλα η Ρουμάνα , μελαχρινή με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι και Άννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 32β κλειστό.
IMG_20240221_120758_edit_3389958405730.jpg


Κολωνού 32γ Λιλυ μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα με κάστανο κατσαρο μαλλί, χοντρουλα με 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45
IMG_20240221_120025_edit_3215949487528.jpg

διάδρομος ευθεία Τζέσικα από Φιλιππίνες μελαχρινη κοντή, σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι και Λουπι λατινα με κάστανο μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, τατουάζ στα χέρια, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά Τζέσικα ψηλή μελαχρινη νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, πιρ στο αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47
IMG_20240221_115954_edit_3179950844304.jpg


ισόγειο Βίκυ μιλφ με ξανθοπλατινε πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ χοντρή με 4-4.5αρια πεσμένα βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Άντζελα μιλφ με κοντό ξανθό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Νικόλ ξανθιά κοπέλα χοντρή με 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Βαλέρια, ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,

Κολωνού 53 κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom