Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Ποιά Ντιόνα Βουλγάρα κουνελοδόντα; Η Νταγιάνα του τσάτσου Μαρκαριάν;
Screenshot_20231213_193938.jpg
 

gsociety

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
12
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα , στο 71β όροφος στη φυλής μια λατίνα Σανέλ σγουρομάλλα μοιάζει φόλα , ξέρει κανάς συναγωνιστής ;
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Καταχυσινός Καταχυσινός
μάγκες σαπορταρετε να διαβάζουμε τις κριτικές σας σε ποτκαστ στείλτε οτι θελετε θα το διαβάσουμε ακομη και ιστορία με γκόμενα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
Γεια χαρα μαγκες:zfuck:

Η μεταξοποιηση της Φυλης καλα κρατει:shit:
2η βαρδια
Φυλ59Ανω ο παππους τσατσος απο την βενζινοαλυσιδα κ Φωκ25Κατω πριν απο πολλα χρονια,παρουσιαζε ντοπιο πρεζακι γεματο σπυρια:vomit:με το ονομα Τζεσικα,η ολη φαση μου θυμισε την Μονικα:zombie: απο Φυλ74Δεξια.
Σημερα στον εν λογω οικο,Φ74Δ,ηταν ενα απιθανο Βουλγαροτσιγγανακι το οποιο πληρωθηκε κ θα ξαναπληρωθει:thumbsup:
Το διπλα ανοιχτο.
Φυλ54Ανω κλειστο Κατω ανοιχτο
Φυλ56 κλειστο,μετακομισε στο Φυλ74Δ.
Φυλ66ΑΔ ανοιχτα
Φυλ72ΙσΥπ κλειστα
Φυλ59 εως71 ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ:rockon::smiling-face-with-heart-eyes::sunglasses:
Φυλ84Κατω ανοιχτα Ανω Σονια
Φυλ86Ανω κλειστο Κατω η Ποντια παρουσιασε μια Λατινα 20χρονη
ΦιλλΑνωΚατω ανοιχτα
Φωκ ολα ανοιχτα,κλειστα ηταν 7Υπογα,17Ανω κ 19.

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
502
Κριτικές
5
Like
4.165
Πόντοι
726
Ποιά Ντιόνα Βουλγάρα κουνελοδόντα; Η Νταγιάνα του τσάτσου Μαρκαριάν;
Αυτή που λέει ο Σμυρνης στις ενημερώσεις του. Ποιός είναι ο Μαρκαριάν ,είναι στη φυλής;

η κοπέλα πάντως πέρα απ την πλάκα είναι γλυκύτατη κι ευγενέστατη ,γνώμη μου.-
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου
Ώρα 20.00

Για δεύτερη συνεχή μέρα...
Διδυμου 27
Ιβάνκα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και 69.
Με φτιάχνει πολύ αυτό το τρελοκόριτσο!!!
Μαζί της η Αμίρα με το ίδιο Πρόγραμμα!!!

Το πρωί παρέα με τον @DmtrsxXx στο σιχαμερό Μετάξι λύθηκε και το μυστήριο της Νικόλ...

Ιάσονος 39 Νικόλ σε απλό πρόγραμμα.
Μου είχε λείψει πολύ!!!
Με 40€ έουρος έκατσα 40' και έφυγα παραπατωντας... :zombie:
Ο Δημήτρης μου είπε να γράψω κάποια αρνητικά σχόλια για το άτομο του αλλά τον αγαπάω πολύ και δεν μπορώ να τα μεταφέρω δημόσια...
Έσκισε στανταράκι του σε γειτονικό Οίκο!!!
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια είναι κάποιος στη γύρα στη Φυλής να τσεκαρει κάτι παρακαλώ?
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
τώρα live


Φυλής 54αρια & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Ιλόνα ξανθιά χοντρή με σχεδόν 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από τα βυζια της, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 66δ Μαίρη καστανή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα ξανθιά παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή παχουλη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Μπέλα ξανθιά λεπτή μιλφ με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 59 όροφος Τζέσικα κοκκινομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 3.5αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 Αντριαννα καστανή λατινα, σώμα με πιασίματα, κωλαρα , 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί η ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στον δεξί ώμο, πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αιμιλη/Έμμυ ξανθιά με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και ένα στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Τανια ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Καρολίνα ξανθιά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι - 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα η Τσεχα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Ντιαννα ξανθιά με κανονικό ωραίο κορμί, 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84β Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Φυλής 86αρια κλειστά.

Φυλής 67 Άννα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α Άννα "Ταΐ" μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό κορμί, 2αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη το οποίο το έχει τροποποιήσει , τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό και Μαρία "Τσεχα" μελαχρινή κοντή πολύ λεπτό κορμί μικρό βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Λανα καστανή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπούτι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στήθος.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71α Ιζαμπελα ξανθιά λατινα νταρντανοχοντρη με 2αρι συν βυζι, τατιτσα τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Στο φυλης 84 Ντιαννα, είναι η ίδια που ήταν στο φυλης 65 ισόγειο? Τι λέει αυτή, όντως τόσο καλή όσο λένε? Σε ευχαριστώ
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.971
Πόντοι
1.936
Η ολγα με το καρε μαλλι ...
Με τις τιμιες υπηρεσεις πηγε στο αγκυρας 9.?
Πρωινη η απογευματινη βαρδια.?
Δεν εχουν σταθερες βαρδιες τα κοριτσια.να παιρνεις τηλεφωνο πριν πας.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αμίρα και ιβάνκα μαζί στο δωμάτιο πρέπει να είναι πυρινική βόμβα...το μόνο που ενιστωμαι..είναι ότι η Αμιρα δούλευε σα Στέλλα στο Ι43... τόσο καιρό ...ρομαντικότατο τσαρδι....
Πάντως όσες φορές έχω πάρει Αμίρα είναι τίμια.....πιο πριν βέβαια από Ι43...στο Φώκαιας 25 οροφο...αλλά εδώ την εντύπωση ότι σε παρτπυζα αυτές οι δύο θα τα σπάνε.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Αμίρα και ιβάνκα μαζί στο δωμάτιο πρέπει να είναι πυρινική βόμβα...το μόνο που ενιστωμαι..είναι ότι η Αμιρα δούλευε σα Στέλλα στο Ι43... τόσο καιρό ...ρομαντικότατο τσαρδι....
Πάντως όσες φορές έχω πάρει Αμίρα είναι τίμια.....πιο πριν βέβαια από Ι43...στο Φώκαιας 25 οροφο...αλλά εδώ την εντύπωση ότι σε παρτπυζα αυτές οι δύο θα τα σπάνε.
Δεν ξέρω αν θα κάνουν.
Η υπηρεσία δεν ανακοίνωσε κάτι.
Δοκίμασε η τύχη πάντα βοηθά τους τολμηρούς!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Αμίρα και ιβάνκα μαζί στο δωμάτιο πρέπει να είναι πυρινική βόμβα...το μόνο που ενιστωμαι..είναι ότι η Αμιρα δούλευε σα Στέλλα στο Ι43... τόσο καιρό ...ρομαντικότατο τσαρδι....
Πάντως όσες φορές έχω πάρει Αμίρα είναι τίμια.....πιο πριν βέβαια από Ι43...στο Φώκαιας 25 οροφο...αλλά εδώ την εντύπωση ότι σε παρτπυζα αυτές οι δύο θα τα σπάνε.
Τοσοοο καλή αυτή η αμιρα ρε γαμωτο;; Μου έχει καρφωθεί! Απλά διίστανται οι απόψεις για το αν κάνει ελεύθερο στοματικό η όχι!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τοσοοο καλή αυτή η αμιρα ρε γαμωτο;; Μου έχει καρφωθεί! Απλά διίστανται οι απόψεις για το αν κάνει ελεύθερο στοματικό η όχι!

Αποκλείεται να μη κάνει....εκτός αν έχει κολλήσει κάτι και το έκοψε.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
862
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Αποκλείεται να μη κάνει....εκτός αν έχει κολλήσει κάτι και το έκοψε.
Εγώ όπως έγραψα προχθές που πέρασα ήμουν ψημένος να μπω λόγω της έκφυλης παρουσίασης αλλά ρώτησα δυο φορές να το σίγουρεψω και μου παν απλό! Τώρα αν μεσα κάνει αλλά ας μας πει κάποιος που δοκίμασε πρόσφατα κι όχι στο παρελθόν!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Τοσοοο καλή αυτή η αμιρα ρε γαμωτο;; Μου έχει καρφωθεί! Απλά διίστανται οι απόψεις για το αν κάνει ελεύθερο στοματικό η όχι!
από που διίστανται οι απόψεις??αυτό το πρόγραμμα έκανε πάντα άκα τελειωτικό και αυτό εξακολουθεί να ανακοινώνεται
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Στο φυλης 84 Ντιαννα, είναι η ίδια που ήταν στο φυλης 65 ισόγειο? Τι λέει αυτή, όντως τόσο καλή όσο λένε? Σε ευχαριστώ
Ναι η ίδια είναι, ποίοι το λένε?
πολύ καλή εμφάνιση και δε σου σπάει τα νεύρα στο γαμησι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom