Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (40 μέλη και 265 επισκέπτες)

georgezm

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
20
Like
21
Πόντοι
0
Γεια σας μήπως ξέρετε κανένα μπουρδελο ή στούντιο που να έχει κοπέλες από μέση ανατολή;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246
Τον είδα πολύ Καλύτερο σε πληροφορώ!!!!
Τιμή και Δόξα!!!!

Το θυμάμαι πάντα.
Έχει γράψει Ιστορία!!!
:happy::happy::happy:
Μύστη, ο τύπος έχει αέρα ανωμάλου. Αφού τον είδα πρόσφατα στο ίδιο βαγόνι του μετρό, όπου μια κοριτσοπαρεα απομακρύνθηκε εξ αιτίας του. Επίσης, μια άλλη φορά τον τρολαρα με ένα φίλο φωνάζοντας τον D*****d (άλλο καθίκι κι αυτό), από μακριά βέβαια... :2funny:
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Έχοντας πάει πρόσφατα με τη Βίκυ από το Φ69 έχω να πω ότι δεν έχει καμία σχέση με τη Βίκυ που ήξερα. Διεκπεραιωτική με μια αίσθηση βαρεμάρας.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μιλάς για πρόσφατα ή για πριν από μερικά χρόνια;

Έχοντας πάει πρόσφατα με τη Βίκυ από το Φ69 έχω να πω ότι δεν έχει καμία σχέση με τη Βίκυ που ήξερα. Διεκπεραιωτική με μια αίσθηση βαρεμάρας.
Κεφάλαιο Βίκυ

Η Βίκυ πάντα βαριόταν.
Την έχω πάρει και Πρόσφατα.
Σίγουρα δεν είναι το ίδιο με παλιά.
Μην τα θέλουμε όμως όλα δικά μας. Οι καταστάσεις έχουν αλλάξει γενικώς!

Η Βίκυ λοιπόν Δεν θέλει 69.
Δεν το γουστάρει απλά.
Λατρεύει τις πίπες και @@.
Της αρέσει να την πηδήξεις σκληρά, όχι άγρια!
Και βέβαια γουστάρει να την χύσεις και γρήγορα.
Πολλές γυναίκες τρελαίνονται με αυτό. Κάποτε είχα μια και ήθελε να την χύνω στο δίλεπτο.

Αυτά νομίζω. Αν σας κάνει περνάτε εάν όχι παρακάτω!
 

Hazardus

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
0
Ξερουμε τιποτα για Νοτια προαστια ;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πρώτη φορά στο Αγκύρας 9, ακολούθησα τις συστάσεις και την κριτική του μύστη Paluki Luk και δοκίμασα την πετίτ μιλφ Ντάρια, κορμί εικοσάρας με στιλπνό δέρμα και βυζάκια πέτρα,με νοοτροπία ώριμης γυναίκας που ταιριάζει στους πενηντάρηδες, χώροι άνετοι και καθαροί,μια αξιοπρεπής συνουσία. Το πρόγραμμά της ελεύθερο στοματικό και "69",για τους... μερακλήδες προσφέρει και αυταρχικό.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πρώτη φορά στο Αγκύρας 9, ακολούθησα τις συστάσεις και την κριτική του μύστη Paluki Luk και δοκίμασα την πετίτ μιλφ Ντάρια, κορμί εικοσάρας με στιλπνό δέρμα και βυζάκια πέτρα,με νοοτροπία ώριμης γυναίκας που ταιριάζει στους πενηντάρηδες, χώροι άνετοι και καθαροί,μια αξιοπρεπής συνουσία. Το πρόγραμμά της ελεύθερο στοματικό και "69",για τους... μερακλήδες προσφέρει και αυταρχικό.
όντως τρομερό κορμί, αδύνατο, πόδια γυμνασμένα καλλίγραμμα, μακρυά μαύρα μαλλιά. Κάπως σπασμένο πρόσωπο δεν φαινόταν και καλά, είναι σκοτεινός ο οίκος. Έχω την εντύπωση ότι την έχω ξαναδεί, μάλλον στο Λαγουμιτζή 23 αλλά δεν παίρνω και όρκο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
όντως τρομερό κορμί, αδύνατο, πόδια γυμνασμένα καλλίγραμμα, μακρυά μαύρα μαλλιά. Κάπως σπασμένο πρόσωπο δεν φαινόταν και καλά, είναι σκοτεινός ο οίκος. Έχω την αντύπωση ότι την έχω ξαναδεί, μάλλον στο Λαγουμιτζή 23 αλλά δεν παίρνω και όρκο.
Στο λίγο social που ακολούθησε μου είπε ότι ήταν σε "λαδάδικο",οι γνώστες του χώρου μπορούν να το επιβεβαιώσουν.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.082
Κριτικές
27
Like
19.356
Πόντοι
5.946
όντως τρομερό κορμί, αδύνατο, πόδια γυμνασμένα καλλίγραμμα, μακρυά μαύρα μαλλιά. Κάπως σπασμένο πρόσωπο δεν φαινόταν και καλά, είναι σκοτεινός ο οίκος. Έχω την εντύπωση ότι την έχω ξαναδεί, μάλλον στο Λαγουμιτζή 23 αλλά δεν παίρνω και όρκο.
έχει πεταχτά δόντια? αν ναι τότε είναι η Χριστίνα από Λ23
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
έχει πεταχτά δόντια? αν ναι τότε είναι η Χριστίνα από Λ23
Θα το πω αντίστροφα, δεν έχει την τέλεια οδοντοστοιχία. Είναι σαν τα δεκαοκτάχρονα petite skinny που εμφανίζονται συνέχεια στα μπουρδέλα,με πρόσωπο σαραντάρας!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πρώτη φορά στο Αγκύρας 9, ακολούθησα τις συστάσεις και την κριτική του μύστη Paluki Luk και δοκίμασα την πετίτ μιλφ Ντάρια, κορμί εικοσάρας με στιλπνό δέρμα και βυζάκια πέτρα,με νοοτροπία ώριμης γυναίκας που ταιριάζει στους πενηντάρηδες, χώροι άνετοι και καθαροί,μια αξιοπρεπής συνουσία. Το πρόγραμμά της ελεύθερο στοματικό και "69",για τους... μερακλήδες προσφέρει και αυταρχικό.
Είδες τι κάνουν οι Καύλες???

Ήσουν στο Άγκυρας 12!!!

Η κοπέλα ίσως να έχει δουλέψει στο Σ 40-42.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Αναζητώντας Χοάνη Εκτόνωσης με τον σύντροφο @Επιρρεπής ....

Πριν λίγο.

Μαραθώνος 59 μεσαίο και κάτω ήταν η Ειρήνη
Πρόγραμμα δεν είπε η τσα2...

Μαραθώνος 59 μεσαίο άνω
Η Μαρσέλα και μια Λίκα που δεν είχα ξαναδεί.
Πρόγραμμα απλό.
Επειδή ήταν Μοντελέ είπα να δοκιμάσω την δεύτερη.
Όμορφη καλή κοπέλα Ρωσίδα και Πιτσιρίκα.
Τον έφαγε Σκληρά αλλά πολύ τζελ και φαρδύ αιδίο
Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
όντως τρομερό κορμί, αδύνατο, πόδια γυμνασμένα καλλίγραμμα, μακρυά μαύρα μαλλιά. Κάπως σπασμένο πρόσωπο δεν φαινόταν και καλά, είναι σκοτεινός ο οίκος. Έχω την εντύπωση ότι την έχω ξαναδεί, μάλλον στο Λαγουμιτζή 23 αλλά δεν παίρνω και όρκο.
Λες να έρθει και η Αγαπη2?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.719
Πόντοι
45.465
όντως τρομερό κορμί, αδύνατο, πόδια γυμνασμένα καλλίγραμμα, μακρυά μαύρα μαλλιά. Κάπως σπασμένο πρόσωπο δεν φαινόταν και καλά, είναι σκοτεινός ο οίκος. Έχω την εντύπωση ότι την έχω ξαναδεί, μάλλον στο Λαγουμιτζή 23 αλλά δεν παίρνω και όρκο.
Σωστός, και στο Συγγρού 40-42
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.324
Κριτικές
15
Like
5.852
Πόντοι
1.496
Σημερα, πρωινη βαρδια
Ας με συγχωρεσουν οι αγαπητοι συμφορουμιτες για πιθανα λαθη και μπερδεμα.

Βεργας 3 . 4 κοπελες Μια ξεχωρισα, παχουλη, ψηλη. Καστανοξανθη. Σαμπρινα νομιζω λεγοταν. Οι αλλες αδιαφορες

Βεργας 7. Κωνσταντινα. Η γνωστη. Βυζια, αλλα οχι τεραστια. Κατω φαρδια. Φαινοταν, παρ ολο το ολοσωμο ενδυμα. Προσωπο οχι και τοσο σεξυ, οσο περιμενα. Μελαχρινη με πολυ μακρια μαλλια (δεν μου αρεσει αυτο). Δωματια σε αναμονη. Μαγκιορισα φαινοταν, κατα την παρουσιαση κατι μουρμουραγε ανευ λογου απο την ομηγυρη που περιμεναμε. Δεν ειπε κανεις κατι. Τσατσα επισης Ελληνιδα, επισης ζορικη.

Βεργας 7 υπογειο. Αννα αν το προλαβα καλα το ονομα. Στεγνη, και αβυζη. Αδιαφορη. Ευγενικη παρ ολα αυτα.

Βεργας 6 υπογειο . Φωτεινη. . Σοβιετικη υπερηλιξ. Καστανοξανθη, ψηλη, ξερακιανη, τελειως αβυζη, με τον χρονο που περασε να φαινεται απο τα σπασιματα στο σωμα της. Φιλακια, χαδακια, σιγα-σιγα, αλλα απορω πως και γιατι εμφανιζεται η γυναικα σε υποψηφιους, και μαλιστα επι πληρωμη. Φυσικα σεβασμος στο γουστο και στα χρηματα του καθενος,

Βεργας 6 ανω . Βικτωρια. Ψηλη βυζαρου ευσωμη, ωραιο προσωπο. Εμφανιστηκε γυμνοστηθη. Ολα με προφυλακτικο. Τελειωτικο στο ωραιο στηθος, και σιγουρα οχι στο προσωπο, οπως ξεκαθαρισε.

Βεργας 2. Αλεξανδρα. Ξανθια, ψηλη σχετικα. Ωραια παρουσια. Ωραιο σωμα, κωλος ωραιος οπως γυρισε και την ειδα . Δεν βιαζονται εκει, οπως ακουσα. Και πραγματι, περιμενα μαζι με αλλους στο σαλονι τουλαχιστον 10 λεπτα. Και να σημειωθει οτι με το που μπηκα, ηταν ηδη στο δωματιο, αρα παραπανω λεπτα ηταν δωματιο.

Εξηκιου 18 Γ. Το μονο που ηταν ανοιχτο. Μαρια νομιζω. Στα σκοταδια, φαινοταν μια μονοκομματη σχετικα αβυζη αδιαφορη κοπελα.

Αλκιβιαδου 16. Και τα 3 κλειστα. (Γιατι ετσι ρε παιδια.) Στο 16 Α το πρωτο απο αριστερα. εχω επαναλαμβανομενες αξεχαστες στιγμες με την Νταινα τη Βουλγαρα. Αχ Νταιανα, μου λειπεις.

Διδυμου 27. Βικτωρια, δεν ηταν ειδα κσθως ηταν δωματιο και ενα ακομη δωματιο σε αναμονη. Τανια, την οποια επιθυμουσα να δω επιτελους μετα τα τοσα καλα λογια που διαβαζα γι αυτην. Κοντη βυζαρου ξανθια που φοραγε ψηλα παπουτσια για να μην δειχνει κοντη. Προσωπο δεν μου αρεσε καθολου. Χωρις δωματιο σε αναμονη εκεινη.

Διδυμου 22. Σοφια. Η τσατσα μου ειπε οτι δεν βιαζονται. Κανεις στον οικο να περιμενει. Αβυζη, αλλα ενδιαφερουσα γλυκυτατη χαμηλων τονων παρουσια. Ετσι μου φανηκε. Στα υποψιν.

Διδυμου 20. Ντιανα Βουλγαρα. Βγηκε ολογυμνη απο το δωματιο. Μετριου αναστηματος προς κοντη. Μελαχρινη. Βυζια μετρια ικανοποιητικα, οχι μικρα. Πεταχτη κωλαρα, σφιχτη παντως, οπως και μπουταρες το ιδιο. Πισω χαμηλα στη πλατη τατουαζ.
Καταθεση στη Ντιανα. Μετρια περασα. Δεν νομιζω να υπαρχει επαναληψη σε αυτην.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom