Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (17 μέλη και 190 επισκέπτες)

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
70
Πόντοι
0
Σε μισή ώρα θα είμαι Μεταξουργείο. Δεν θέλω να κάνω πολύ βόλτα. Κάποια πρόταση για καλό άδειασμα; Το σιγουρακι σας θελωω
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
163
Like
221
Πόντοι
21

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Μαλλον θα λες για την Νικη την Βραζιλιανα...εχθες την πετυχα για πρωτη φορα Κολωνου 45 τερμα μεσα κατα τις 23:30, ειναι απογευματινη+βραδυνη βαρδια...λευκη επιδερμιδα παροτι Βραζιλιανα (απο το Σαο Παολο οπως μου ειπε) ειναι πολλα χρονια στην Ελλαδα μιλαει αψογα ελληνικα,υψος 1,60 περιπου , μαλλια μπουκλες μελαχρινη, σωμα με πιασιματα, βυζι 3αρι προς 4αρι, στο δωματιο τυπικα πραματα το καλο ηταν δεν βιαζοτανε, ησυχος χαρακτηρας...
Niki - Kolonou 45.jpg
Πήγα τελικά σήμερα κ μου κάνε εντύπωση ότι ήταν κανα τέταρτο στο δωμάτιο κ η τσατσα δεν την ενοχλούσε..όντως ήσυχη, δεν έφερνε αντίθεση σε ότι ζήτησα αλλά όχι κάτι το σούπερ
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Το αγόρι της ο Νες Καφέ το γνωρίζει; Ή είναι ένας από τους παρκαδόρους που περιμένει καρτερικά απ' έξω να πάρει κι αυτός τη σειρά του. Λέγοντας από μέσα του για κάθε πελάτη της αγαπημένης του Δουλτσινέας Σαμπίνας " χτύπα κι άλλο.. Θα τ ' αντέξω." :cheesy:
Εννοείται κ τα γνωρίζει όλα.
Για αυτούς είναι δουλειά, επάγγελμα δεν υπάρχει συναίσθημα.
Αν δεν είμαστε εμείς να εξαργυρώνουμε τα μπλε εισητηρια δεν θα πήγαιναν με το audi ούτε για μπανάκι Βάρκιζα, ούτε Πάτρες, Ναυπλια η Θεσσαλονίκες...
Αλλά OK...
καλη καρδιά,
όλα καλά, κάνουμε εμείς την δουλειά μας για να τόν χώνουμε που είμαστε σκασμένοι κάνουν κ αυτοί την δουλεια τους...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
k30 Ντάρια αν ειναι ακόμα εκεί.
Το αργότερο 21:00 φευγει. Το πολυ αργότερο ξαναλέω. Και να θυμασαι τις καλυτερες υπηρεσίες τις κάνει στα τελειώματα. Λίγο πριν σχολάσει. Τσουζει κανα 2-3-4-5 ποτηρακια το απογευματακι συνήθως γι'αυτο. Βέβαια μετά την 6μηνη αποχή και τα 15 κιλά που φόρτωσε δεν ξέρω αν κρατάει τις ίδιες συνήθειες.....!
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.305
Πόντοι
9.477
Μετά από χρόνια, σήμερα το μεσημέρι μπήκα στα δυο μπουρδέλα της οδό Κωλοκυνθούς.
Το θέαμα δεν περιγράφεται...
Δεν το χωράει ο νους ότι κάποιοι γαμάνε αυτές τις κατώτερες μορφές ζωής.
Ποιοι τις γαμάνε;
Επαίτες;
Τοξικομανείς;
Διεστραμμένοι;
Τυφλοί;
Οι συγγενείς τους;
Οι πατεράδες τους;
Εξωγήινοι;
Μήπως κανένας;
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
866
Πόντοι
311
Ιάσωνος 43 έπαιζε μια Ιωάννα , υπάρχει ακόμα η @@;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.620
Πόντοι
41.447
Μετά από χρόνια, σήμερα το μεσημέρι μπήκα στα δυο μπουρδέλα της οδό Κωλοκυνθούς.
Το θέαμα δεν περιγράφεται...
Δεν το χωράει ο νους ότι κάποιοι γαμάνε αυτές τις κατώτερες μορφές ζωής.
Ποιοι τις γαμάνε;
Επαίτες;
Τοξικομανείς;
Διεστραμμένοι;
Τυφλοί;
Οι συγγενείς τους;
Οι πατεράδες τους;
Εξωγήινοι;
Μήπως κανένας;
Ο Σμύρνης
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Μετά από χρόνια, σήμερα το μεσημέρι μπήκα στα δυο μπουρδέλα της οδό Κωλοκυνθούς.
Το θέαμα δεν περιγράφεται...
Δεν το χωράει ο νους ότι κάποιοι γαμάνε αυτές τις κατώτερες μορφές ζωής.
Ποιοι τις γαμάνε;
Επαίτες;
Τοξικομανείς;
Διεστραμμένοι;
Τυφλοί;
Οι συγγενείς τους;
Οι πατεράδες τους;
Εξωγήινοι;
Μήπως κανένας;
Τοξικομανείς,πακιστανοί,μαύροι,τσιγγάνοι και απο έλληνες,μόνο κατι γέροι που δε τους νοιάζει η ζωή τους.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.337
Κριτικές
15
Like
5.874
Πόντοι
1.496
Ξεκάθαρα η Εμμανουέλα.
Είναι αρκετά χρόνια στον χώρο και ναι συμπεριφέρεται έτσι σε όλους, δεν σε ερωτεύτηκε.

Στο δωμάτιο είναι αδιάφορη και γκρινιάρα, καμία σχέση με το τι δείχνει στο σαλόνι .
Ετσι ακριβως την πατησα κι εγω οταν ειχα περασει μαζι της.
Δεν θα την προτεινα σε καποιον.
Οπως τα περιγραφεις ειναι.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Μετά από χρόνια, σήμερα το μεσημέρι μπήκα στα δυο μπουρδέλα της οδό Κωλοκυνθούς.
Το θέαμα δεν περιγράφεται...
Δεν το χωράει ο νους ότι κάποιοι γαμάνε αυτές τις κατώτερες μορφές ζωής.
Ποιοι τις γαμάνε;
Επαίτες;
Τοξικομανείς;
Διεστραμμένοι;
Τυφλοί;
Οι συγγενείς τους;
Οι πατεράδες τους;
Εξωγήινοι;
Μήπως κανένας;
Mια φορά να έχω μπει στην ζωή μου κι αυτή σχεδόν 25 -30 χρόνια πριν.
Τρισάθλια, δεν ξαναμπήκα στον κόπο ποτέ.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μετά από χρόνια, σήμερα το μεσημέρι μπήκα στα δυο μπουρδέλα της οδό Κωλοκυνθούς.
Το θέαμα δεν περιγράφεται...
Δεν το χωράει ο νους ότι κάποιοι γαμάνε αυτές τις κατώτερες μορφές ζωής.
Ποιοι τις γαμάνε;
Επαίτες;
Τοξικομανείς;
Διεστραμμένοι;
Τυφλοί;
Οι συγγενείς τους;
Οι πατεράδες τους;
Εξωγήινοι;
Μήπως κανένας;
Για κανένας λίγο δύσκολο επειδή θα το έκλειναν το μπουρδελακι ούτε ο λογαριασμός του ρεύματος δεν θα έβγαινε.
Μια μέρα είδα στον όροφο, ένα παιδί πολύ normal λίγο του κατηχητικου μου φάνηκε...τεσπα....
θα πέρναγε στο δώμα παρτουζα με την Μαρίνα κ την αλλη πιθανόν μάνα της ήρωας......
Μία που το έφερε η κουβέντα η ποιο σωστά οι γραφές,
αρχές του καλοκαιριού πέτυχα εκεί κάποια Κατερίνα, κοντα 25 χρόνων, πολύ αδύνατη, σώμα σαν της ναταλιτσας Ιάσωνος 27 υπογα, μαυρα μακριά μαλλιά, αλλήθωρη.
Αίσχος δεν ήταν....ειπα να περάσω αλλά μετά θα ήμουν για τον κλίβανο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Mια φορά να έχω μπει στην ζωή μου κι αυτή σχεδόν 25 -30 χρόνια πριν.
Τρισάθλια, δεν ξαναμπήκα στον κόπο ποτέ.
:offtopic:Στο Κολοκυνθούς 38 έπαιρνα τακτικά την Ντιάνα, Ουκρανή μιλφογκίλφ γνωστή στους παλιούς,και φαινόταν ότι δεν "πάταγε" καλά,υπέθετα δε ότι ήτανε διαρκώς μεθυσμένη. Προχθές την πέτυχα έξω από το Ιάσονος 2, σημείο συνάντησης και συναλλαγής των "τοξοβόλων",να σέρνει στην κυριολεξία τα πόδια της,ένα βήμα πριν την κατάρρευση... :(
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
124
Πόντοι
0
Ξέρετε κανένα ωράριο για μαυρούλες? Είχα δεί μία στο Μεταξουργείο το απόγευμα στην Ιάσονος (ξέχασα νούμερο) είναι πάντα ανοιχτή η πόρτα και μετά στην αριστερή (επειδή δεξιά έχει άλλες δύο πόρτες ξεχωριστά), ακριβώς πάνω από ένα καφενείο. Και για μία Μπιάνκα άκουσα αλλά σε άλλο μέρος νομίζω για 20σαρικο. Στο παρελθόν πριν 3 χρόνια περίπου είχα δεί άλλη μία στο Ιάσονος λίγο πιο πάνω 2ο όροφο και στην Μεγάλου Αλεξάνδρου ένα τουμπανάκι θυμάμαι που φέτος δεν την πέτυχα.
Ευχαριστώ.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Mετά απο χρόνια αποκτάς ενός είδους πανοπλία ανοσίας και γίνεσαι το Αρμαντίλλο των μπου. :wink:
Εσύ ειδικά τύπισσα που δεν έχεις αφήσει πακιστανική ψωλή άγλυφτη δεν κολλάς τίποτα μωρή σουφραζέτα ...
 

Λεωνίδας!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
14
Like
571
Πόντοι
990
Παίχτες στο φυλής 61 το υπόγειο που χε 2 κοπέλες μεταμεσονύχτια ξέρει κανείς πως λένε μία καινούργια ξανθιά ψηλή από Κολομβία που δε μιλάει ελληνικά; Τη γάμησα κ δε ρώτησα το όνομά της κ θέλω να γράψω κριτική. Ήταν αρκετά δυνατό.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Φυλής 59 Άντζελα
κοντοπούτανο
Φυλής 71 Λάουρα
Φυλής 65 Σιμόνα
Φυλής 86 δύο καυλολατίνες με κωλάρες
Φωκαίας 13 η Έμμυ μέχρι τις 12.30
Φιλιππίδου 11 Κορίνα με τον τραβελοτσάτσο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom