Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (9 μέλη και 78 επισκέπτες)

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
294
Πόντοι
21
Μάγκες μου την καλησπέρα μου συγνώμη που θέλω μασημένη τροφή αλλα παίζει να ειναι σήμερα Ντιάνα μαζί με Χριστίνα τσέχα μαζι η καμια παρτουζα με 30 € καπου δεν θελω να κατέβω να μην βρω αυτο που θελω και να παω σε κατι που δεν μου αρέσει μετά. Ευχαριστώ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Κατάφερα επιτέλους να πετύχω την Μύρα στην αρχή της β' βάρδιας στο Λιοσίων 73.
Είπα να δοκιμάσω μιας και ήμουν μόνος στο σαλόνι και μου βγήκε σε καλό.
Όμορφο ξανθό κορίτσι με κάπως πειραγμένα χείλια.
Ωραίο στήθος.
Ήρθε ευδιάθετη, με παρακάλεσε να παίξω με το μουνάκι της και να την αγγίζω.
Πίπα με προφυλακτικό και μετά ανέβηκε από πάνω. Κάποια στιγμή της έκανα νόημα να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό μπας και κλέψω κάνα φιλί.
Σηκώθηκε, αφαίρεσε το προφυλακτικό, πήγε έπλυνε τα χέρια της κι εγώ νόμισα ότι νόμισε ότι τελείωσα.
Κι όμως... Επιστρέφει στο κρεββάτι πιάνει το εργαλείο και ξεκινάει μια πίπα ακά μέχρι που με στράγγιξε εντελώς.
Το αναφέρω το γεγονός γιατί δεν έχει ακουστεί ότι κάνει τελειωτικό. Μια πολύ καλή συνεδρία με όμορφη κοπέλα και ενισχυμένο πρόγραμμα
Μύστη, με καβλωσε η κριτική σου και μόλις πέρασα να χύσω την Μύρα, αλλά δυστυχώς ήταν η γνωστή Έμμυ από Φώκαιας 13 υπόγειο... :headbang:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.006
Πόντοι
10.336
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!

τυπε την πεμπτη εγραψες το ιδιο μηνυμα και δεν πετυχε.
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!

γιατι δεν γραφεις δημοσια σαν αντρας να παρεις απαντηση; δεν σε εχουμε φακελωμενο, δεν θα εκτεθεις.
Αφου ειναι "κατι απλο" γιατι θελεις πμ; Ριχτο
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μαλακές ξέχασα να σας πω τη Κυριακή πέτυχα αυτόν τον σατινιδη που κάνει τα τικτοκ στο Μεταξουργείο και φυλής να μπαίνει στο βεργας 3.
Ήταν με έναν άλλον λέω θα γυρίσουν τσόντα τώρα και όταν τους φώναζα τικτοκ τικτοκ δεν απάνταγαν
Απτή μια έλεγα να πάω να τον πειράξω απτην άλλη να ευχαριστηθώ το κρουασάν μου
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην δυνατή ομάδα του Bou, καλό μήνα σε όλους, γρήγορη ανασκόπηση εβδομάδας, Δευτέρα κατά τις 13.00 Διδυμου 27, μόνη δούλευε τη Τάνια πια στανταράκι (επέστρεψε από διακοπές), πολύ καλές υπηρεσίες, βιαζόταν λίγο (ίσως γιατί ήταν μόνη) κλασσικές ισπανικές, τελειωτικό στο στόμα την γνωρίζετε την Τάνια πια. Τετάρτη Φυλής 59 κατά τις 14.00 μετά την συμβουλή και του αγαπημένου Τιτάνα Smyrni με την Tζέσικα, εντυπωσιακή εμφάνιαση (ξανθιά όμορφη milf, με 3.5άρι στήθος φτιαγμένο και πολύ όμορφο λεπτό σώμα) ευδιάθετη, ευγενική που δεν σου χαλάει χατήρι, παρόλο που είχε πολύ κόσμο στο σαλόνι και συνεχόμενα δωμάτια (μου θύμισε η κίνηση βέργας και Μπαρμπόρα) αλλάξαμε αρκετές στάσεις, χύσιμο στο πανέμορφο στήθος μετά από ισπανικιά (με παρότρυνση χύσε τις βυζάρες μου...) με χαμόγελο σηκώθηκε και μου είπε εδώ θα είμαι κάθε μέρα. Σήμερα το πρωί κατά τις 12.00 Διδύμου 8α με την Eλένη( και άλλο στανταράκι), πορνοσταρική φάση πάλι κάθισε στο κρεβάτι με εμένα όρθιο για στοματικό και χτύπαγε στα μάγουλα το πούτσο καθώς τον έγλυφε, 2 στάσεις και στο ιεραποστολικό ωραία βρωμόλογα (σκίσε μου την μήτρα, δώστα μου όλα στην μουνάρα) ωραίο εγκεφαλικό παιχνίδι από μία ευδιάθετη, όμορφη milf κοπέλα. Το κλού της εβδομάδας ήταν εδώ, με το που την έχυσα βαθειά στο μουνί, άρχισε να σφίγγει τα μουνόχειλα και τον κόλπο της, με εμένα μέσα της με διαδοχικούς παλμούς, με τέτοιο τρόπο που τρελάθηκα, δεν μου έχει ξανατύχει (οι έμπειροι εδώ θα ξέρουν τέτοια κόλπα καλύτερα) φοβερή αίσθηση, τι να πώ όσο ζεις και γαμάς μαθαίνεις. Να είστε καλά καλό ΣΚ...
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
519
Πόντοι
310
Τελικά μουφα η σολ από Λιοσίων 73 θα ακολουθήσει κρητική
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!! (Αν και δυστυχώς δε βλέπω να θέλει να βοηθήσει κάποιος)
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!! (Αν και δυστυχώς δε βλέπω να θέλει να βοηθήσει κάποιος)
Τη βαρεθηκες τη Τζέσικα τώρα;
 

NoPainGr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
κάποια ενημέρωση για διδύμου 20 ; είναι ανοιχτό;
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.506
Πόντοι
201
τυπε την πεμπτη εγραψες το ιδιο μηνυμα και δεν πετυχε.


γιατι δεν γραφεις δημοσια σαν αντρας να παρεις απαντηση; δεν σε εχουμε φακελωμενο, δεν θα εκτεθεις.
Αφου ειναι "κατι απλο" γιατι θελεις πμ; Ριχτο
Το έχουμε ξαναδεί το έργο απο άλλους.
Προφανώς έκανε τα δικά του προς την κοπέλα, αυτή θα σταμάτησε να τον δέχεται και τώρα αυτός ζητάει διαμεσολαβητή για να της μεταφέρει κάποιο μήνυμα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Το έχουμε ξαναδεί το έργο απο άλλους.
Προφανώς έκανε τα δικά του προς την κοπέλα, αυτή θα σταμάτησε να τον δέχεται και τώρα αυτός ζητάει διαμεσολαβητή για να της μεταφέρει κάποιο μήνυμα.
Με 50 ευρώ μπορώ να μεσολαβήσω εγώ
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Το έχουμε ξαναδεί το έργο απο άλλους.
Προφανώς έκανε τα δικά του προς την κοπέλα, αυτή θα σταμάτησε να τον δέχεται και τώρα αυτός ζητάει διαμεσολαβητή για να της μεταφέρει κάποιο μήνυμα.
Ο τύπος πιστεύω έχει σοβαρότατο πρόβλημα, κάνει την ίδια συγκεκριμένη ερώτηση εδώ και πολλούς μήνες.

Στέλνει άκυρα προσωπικά μυνήματα συνεχώς όπου ρωτάει ασυναρτησίες..
Πιστεύω κάνει το ίδιο σε πολλούς
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.506
Πόντοι
201
Με 50 ευρώ μπορώ να μεσολαβήσω εγώ
Δεν θα συνεχίσω το σπαμ περαιτέρω αλλά δεν ξέρω αν θα στο συνιστούσα. Δεν ξέρεις τι μπορεί να της έχει κάνει και αν η κοπέλα σε θεωρήσει φίλο του, μπορεί να σε σηκώσουν απο εκεί μέσα.

Οχι τίποτα άλλο, έχουμε διαβάσει και μια Ορεστιάδα εδώ μέσα και τα έχουμε ξαναδεί!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.920
Πόντοι
2.036
Δοκιμάστηκε και δεν λέει τίποτα από συμμετοχή. Μου την έσπασε. Έχει τεράστιο φοβερό φυσικό βυζι. Αυτό είναι το μόνο θετικό. Αποκει και πέρα ξεκιναει μια ηλίθια πίπα της πλάκας ενώ ταυτόχρονα παίζει με τα δάχτυλα της τον πουτσο λες και είναι φλογέρα.... Πολύ γέλιο, ότι ναναι. Δείχνει σαν να προσπαθεί να κερδίσει χρόνο για να ΜΗΝ γαμηθει, αλλά δεν κάνει και τίποτα αξιόλογο για να πεις ότι αξίζει να τελειώσεις με πίπα. Δεν μιλάει καθόλου αγγλικά, από Μολδαβία είναι. Στο γαμησι ότι ναναι επίσης. Με μπλόκαρε μονίμως , εγώ από πάνω της και αδύνατον να καταφέρω φουλ διείσδυση. Κλειστά τα πόδια , να με σπρώχνει κλπ. Ωστόσο έδειχνε όντως να ποναει και δεν νομίζω ότι το έκανε ψέματα. (Δεν ειναι στενή πάντως) Της έπιανα τα πόδια να τα σηκώσω , τίποτα εκεί μπλοκάρισμα ξανά. Ε αγαμησου.....
Της κάνω νόημα έλα από πάνω , no no.
Την στήνω στα τέσσερα , έκατσε σαν ηλίθια. Κάπου εκεί βαρέθηκα , έβγαλα καποτα και την έχυσα στον κωλο και στην πλάτη.
Κρίμα διότι πρώτον το βυζι της είναι γαμάτο και δεύτερον διότι εμένα προσωπικά η φάτσα με αυτό το ξυρισμένο κεφάλι με καυλωνει. Αλλά δεν ξανά δοκιμάζω , βαριέμαι.
Θέλει τρομερη καθοδήγηση και δείχνει ότι δεν την παλεύει αν την εχεις λίγο πιο χοντρή από το μέσο όρο.
Άκυρο από εμένα αλλά οι βυζολάτρεις ας δοκιμάσουν μήπως καταφέρουν να την στήσουν από πάνω να καβαλήσει αυτή και να παίζουν με τις βυζάρες της.
Εγώ δεν πάω ξανά, παρόλο που όλα τα αρνητικά παραπάνω δεν τα κάνει με κακή διάθεση, ειναι χαμογελαστή και όλα καλά, αλλά τι να το κάνεις, να γαμησουμε μπήκαμε βρε Ήρα, αμα δεν μπορείς άστο....

(Επειδή δεν έκανα παράθεση. Τα σχόλια είναι για Φ109β κάτω, βάρδια 23:00-05:00)
Τελικά ειπα να την δοκιμασω και εγω χθες....επιβεβαιωνω 100% οτι στο γαμησι ειναι ΑΧΡΗΣΤΗ....λες και ειναι εντελως αβγαλτη και δεν ξερει πως να στηθει σωστα πραγμα μαλλον απιθανο αρα το κανει επιτηδες...και οντως κοιταζει να κερδιζει χρονο ωστε να μην γαμηθει και αμα τελικα καταφερεις και μπεις μεσα της κανει ενα σωρο κολπα για να σε κανει να χυσεις γρηγορα και να μην μπεις πολυ βαθια μεσα της...δεν μασησα και τελικα της το εχωσα ολο βαθεια μεσα αλλα εκει καταλαβα οτι ποναγε πραγματικα, μαλλον πρεπει να εχει καποιο θεματακι εσωτερικο η κοπελα...τελος παντων το μονο στο οποιο αξιζε ηταν οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ της....Επισης η συγκεκριμενη οταν δεν ειναι στο μπουρδελο, δουλευει μονη της εχει αγγελεια οπου δεχεται σε δικο της χωρο πριβε τωρα ποιος θα παει να της δωσει τοσα λεφτα...μονο αρρωστοι βυζολαγνοι...

 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
8
Like
2.794
Πόντοι
736
Τελικά ειπα να την δοκιμασω και εγω χθες....επιβεβαιωνω 100% οτι στο γαμησι ειναι ΑΧΡΗΣΤΗ....λες και ειναι εντελως αβγαλτη και δεν ξερει πως να στηθει σωστα πραγμα μαλλον απιθανο αρα το κανει επιτηδες...και οντως κοιταζει να κερδιζει χρονο ωστε να μην γαμηθει και αμα τελικα καταφερεις και μπεις μεσα της κανει ενα σωρο κολπα για να σε κανει να χυσεις γρηγορα και να μην μπεις πολυ βαθια μεσα της...δεν μασησα και τελικα της το εχωσα ολο βαθεια μεσα αλλα εκει καταλαβα οτι ποναγε πραγματικα, μαλλον πρεπει να εχει καποιο θεματακι εσωτερικο η κοπελα...τελος παντων το μονο στο οποιο αξιζε ηταν οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ της....Επισης η συγκεκριμενη οταν δεν ειναι στο μπουρδελο, δουλευει μονη της εχει αγγελεια οπου δεχεται σε δικο της χωρο πριβε τωρα ποιος θα παει να της δωσει τοσα λεφτα...μονο αρρωστοι βυζολαγνοι...

Σε ποιο μπουρδελο δουλευει αυτη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom