Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (29 μέλη και 274 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
13
Like
10.163
Πόντοι
2.046

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια ξερεις κανεις να δουλευει καπου μια κοπελα η Μαιρα, 36 ετων, ελληνιδα, κοκκινομαλα ?
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Κανονικα δεν πρεπει να σου πω φιλε μου γιατι την εχω αραβωνιαστει και δεν θελω να μου την πηδανε αλλοι...
Αλλα ναι, μαλλον εκει θα ειναι, τραβα νωρις να σε περιποιηθει :zfuck:
Άμα δεν θα'νε διάβασα και μία Κατερίνα αξίζει. Συμφωνείς? Αναστασία όχι.
Θα περάσω και Αλεξάνδρου 28 για την Αννούλα.
Και περιμένω ακόμα σχόλια για Ντανιέλα που τα κάνει όλα απ'ότι λέει η τσατσά. Ξέχασα αριθμό διεύθυνσης.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
:takethis::takethis::takethis:
γεια σας ρε νιαμου:alivedick:
Μεταμεσονυχτια παρτουζα με εξωθεσμικο μεν,σκληρο γαμια δε,Ιασονος 30 υπογειο με Βαλεντινα, ψιλοΒΒW σγουρομαλλα καστανη πιτσιρικα.
Καλτιλα απλωμενη σε ολο το Μεταξι:wanker:
να γραψω κριτικη ρε λαμογια;:cool2:
:confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Άμα δεν θα'νε διάβασα και μία Κατερίνα αξίζει. Συμφωνείς? Αναστασία όχι.
Θα περάσω και Αλεξάνδρου 28 για την Αννούλα.
Και περιμένω ακόμα σχόλια για Ντανιέλα που τα κάνει όλα απ'ότι λέει η τσατσά. Ξέχασα αριθμό διεύθυνσης.
η κατερινα συνηθως ειναι απογευμα, αλλα οπως και να χει την τελευταια φορα που απο απελπισια ελλειψης επιλογων πηγα να μπω, μου ανακοινωσε απλο προγραμμα και της εκλεισα την πορτα στην μουρη. Εμ θα μπαζωσουμε, εμ θα παρουν πιπα με καποτα; Ντροπη, για ενα καθαρο κουτελο και ενα ακαποτο τσιμπουκι ζουμε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
:takethis::takethis::takethis:
γεια σας ρε νιαμου:alivedick:
Μεταμεσονυχτια παρτουζα με εξωθεσμικο μεν,σκληρο γαμια δε,Ιασονος 30 υπογειο με Βαλεντινα,πιτσιρικα ψιλοΒΒW σγουρομαλλα καστανη πιτσιρικα.
Καλτιλα απλωμενη σε ολο το Μεταξι:wanker:
να γραψω κριτικη ρε λαμογια;:cool2:
:confused::confused::confused:
αυτος ο οικος ειναι η Πατρα των μπουρδελων τις τελευταιες βδομαδες.
Οποιος μπηκε μεσα εχει να διηγηθει μια εξτρα ιστορια στα εγγονια του :tooth:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
851
Κριτικές
24
Like
8.123
Πόντοι
2.036
Φ109 κάτω , 4 τα ξημερώματα. Ξανθό με ξυρισμένο κεφάλι. Έχει δοκιμάσει κανείς; Συγγνώμη που ρωτάω και δεν δίνω πληροφορία απλώς δεν είχα αντοχή και διάθεση εκείνη την ώρα να μπω δωμάτιο..
Ναι γαμησετα την ειδα και γω..Ηρα λεγεται αρκετα γεματουλα...δεν δοκιμασα να δωσω 20ρικο με την συγκεκριμενη...τετοιας κατηγοριας κοπελες εχει πολλες στο Μεταξουργειο στο 10ρικο.....
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
292
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλιά, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όπο

Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλιά, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όποιος ξέρει.
Καλημέρα σε ποιο οικο δουλεύει Ιάσονος σε ποιο νούμερο:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.179
Κριτικές
496
Like
62.376
Πόντοι
39.662
:takethis::takethis::takethis:
γεια σας ρε νιαμου:alivedick:
Μεταμεσονυχτια παρτουζα με εξωθεσμικο μεν,σκληρο γαμια δε,Ιασονος 30 υπογειο με Βαλεντινα, ψιλοΒΒW σγουρομαλλα καστανη πιτσιρικα.
Καλτιλα απλωμενη σε ολο το Μεταξι:wanker:
να γραψω κριτικη ρε λαμογια;:cool2:
:confused::confused::confused:
Φτιάχνω καφέ ☕☕ :coffee::coffee:
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
240
Κριτικές
45
Like
3.392
Πόντοι
1.431
Οι πουτάνες που ζητούν γαμήσι και ξύλο ακόμα και από τους πελάτες τους δεν χρειάζονται ψυχίατρο;
Προτιμούν να δίνουν τα χρήματα σε περιφερειακά αναλώσιμα για τον εαυτό τους προκειμένου να καλυψουν τα ελλείμματά τους παρά 70€-100€ την συνεδρία για έναν καλό ψυχίατρο .
Είναι σκληρή η ανάλυση, θέλει χρήμα και διάθεση να μπεις σε αυτό.

Μεγάλη (σε χρόνο) η κουβέντα περί ξυλου. Εκεί εμπλέκεται η παιδική ηλικία η οικογένεια κλπ
 

NewGuy69

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Καλημέρα σε ποιο οικο δουλεύει Ιάσονος σε ποιο νούμερο:
Δεν θυμάμαι το νούμερο είναι ακριβώς πάνω από ένα καφενείο-καφετέρια. Ας πούμε βγαίνεις Μεταξουργείο Μετρό και πας Μεγάλου Αλεξάνδρου, μετά στρίβεις αριστερά στην Ιάσονος και θα το δεις στα δεξιά σου. Δεν έχει πόρτα μπαίνεις κατευθείαν μέσα. Διαλέγεις ή αριστερή πόρτα, εκεί είχα δεί μία μαυρούλα το απόγευμα Πέμπτη ή στα δεξιά σου τις δύο πόρτες. Η μία είναι κάτω στο υπόγειο η άλλη πάνω στα σκαλάκια. Εκεί που έχει σκαλάκια ήτανε. Όταν μπείς, το σαλόνι θα'νε στα δεξιά σου. Είναι τσαχπινιάρα φαίνεται. Όσες φορές μπήκα πάντα σε κάποιον ορμούσε. Μία φορά δεν μας άφησε και η τσατσά να φύγουμε. Και δεν πάω και συχνά φαντάσου πόσες άλλες περιστάσεις δεν έχουμε δει.
Αν πας πολύ αργά προς ξημερώματα μόνο η πόρτα στα σκαλάκια ίσως νά'νε ανοιχτή. Οπότε δεν θα δυσκολευτείς.
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
151
Like
256
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά ήθελα μια αλλαγή τόσα χρόνια κατεβαίνω φυλής και ολο τα ιδια κ ιδια βλεπω θέλω να αλλάξω για Μεταξουργείο πλευρά κ δεν έχω ιδέα τι παίζει εκεί ούτε καν έχω περάσει από τον δρόμο έχει να μου συστήνετε κάποια σπίτια εκεί αξιότιμα όσο μπορεί να είναι προτιμώ νεαρά κορίτσια 25 - 40 max για να μην παρεξηγηθώ κιολας με κανονικό σώμα αν έχετε υπόψιν κάποιες.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
118
Like
84
Πόντοι
1
Καλησπερα ξέρει κανείς πότε επιστρέφει η Ειρήνη στο Φωκαίας 17β ;
 

verspaixtis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Παίζει κανείς να ψήνεται να του πληρώσω την είσοδο, να γαμάει κι εγώ απλά να κάθομαι να κοιτάζω; 32 χρονών είμαι, κουλ κ ήσυχο τυπάκι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: johnko

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
978
Κριτικές
130
Like
16.565
Πόντοι
19.306
:takethis::takethis::takethis:
γεια σας ρε νιαμου:alivedick:
Μεταμεσονυχτια παρτουζα με εξωθεσμικο μεν,σκληρο γαμια δε,Ιασονος 30 υπογειο με Βαλεντινα, ψιλοΒΒW σγουρομαλλα καστανη πιτσιρικα.
Καλτιλα απλωμενη σε ολο το Μεταξι:wanker:
να γραψω κριτικη ρε λαμογια;:cool2:
:confused::confused::confused:
Έπρεπε να έχει ανέβει ήδη...
 

kwstas_sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
15
Κριτικές
5
Like
140
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά ήθελα μια αλλαγή τόσα χρόνια κατεβαίνω φυλής και ολο τα ιδια κ ιδια βλεπω θέλω να αλλάξω για Μεταξουργείο πλευρά κ δεν έχω ιδέα τι παίζει εκεί ούτε καν έχω περάσει από τον δρόμο έχει να μου συστήνετε κάποια σπίτια εκεί αξιότιμα όσο μπορεί να είναι προτιμώ νεαρά κορίτσια 25 - 40 max για να μην παρεξηγηθώ κιολας με κανονικό σώμα αν έχετε υπόψιν κάποιες.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
έχω να πάω στο μεταξουργείο πάνω από 3 χρόνια έχει πέσει πολύ η περιοχή. θυμάμαι όμως ότι υπήρχαν κάποια σπίτια που ήταν πολύ τίμια για τα 10 ευρώ που δίνεις αυτά είναι Κολωνού 32β( με 15 ευρώ κόστος), Κολωνού 30β - 30α - 27α - 27β αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
40
Like
7.126
Πόντοι
1.936
έχω να πάω στο μεταξουργείο πάνω από 3 χρόνια έχει πέσει πολύ η περιοχή. θυμάμαι όμως ότι υπήρχαν κάποια σπίτια που ήταν πολύ τίμια για τα 10 ευρώ που δίνεις αυτά είναι Κολωνού 32β( με 15 ευρώ κόστος), Κολωνού 30β - 30α - 27α - 27β αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη
Ντισνεϋλαντ κανονικη.Αλλα πηγαινε μεταμεσονυκτια να ευχαριστηθεις καλτιλα!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.445
Κριτικές
40
Like
7.126
Πόντοι
1.936
Παιδιά! Στο Μεταξουργείο στο Ιάσονος, μία νεαρή ρωσίδα η Ντανιέλα. Κοντά ξανθά μαλλιά, λεπτή, καλό σωματάκι που δουλεύει καθημερινά από απόγευμα μέχρι τα ξημερώματα αξίζει? Όταν πηδιόταν στο δωμάτιο η τσατσά μας είχε πει όχι ολόκληρη λίστα αλλά ολόκληρο βιογραφικό μας έδωσε για αυτήν. Και τι δεν κάνει το κορίτσι. Τα πάντα όλα. Και κάθε φορά που έχω μπεί εκεί μέσα σε κάποιον πάντα πετάγεται τον φιλάει τον γραμπώνει μέσα δεν θα φύγεις εύκολα απο'κεί. Πείτε μου όποιος ξέρει.
Οπου ακους πολλα κερασια....
Πολλες εχουν τετοια κοινωνικοτητα προκειμενου να πεισθει ο υποψηφιος γαμικος και να νιωσει σαν το Ρον Τζερεμι.
Εδω στη Φιλιππιδου η τσατσα η Αλικη η τραβελα κανει τσιμπουκια προκαταρκτικα στους υποψηφιους ωστε να μειωθει ο χρονος γαμευσης και να αυξηθει ο αριθμος δωματιων μαζι βεβαια και τα εικοσρικα στο ταμειο της.Περισσοτεροι πηγαινουν εκει για το ανδρικο της λαρυγγι παρα για την πουτανα.Μαρκετινγκ,οχι μαλακιες.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Ντισνεϋλαντ κανονικη.Αλλα πηγαινε μεταμεσονυκτια να ευχαριστηθεις καλτιλα!
Ναι ενω το μεσημερι ειναι καλυτερα ...
Τωρα περασα με το αμαξι και μαζευαν ενα πτωμα στο παρκινκ πειραιως και μυλερρου
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom