Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (7 μέλη και 76 επισκέπτες)

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
8
Like
2.794
Πόντοι
736
Αυτό ήταν στις 2 το βράδυ αλλά εγώ απογευματινή πήγα στις 6 το απόγευμα απλά άργησα να τη ανεβάσω τη ενημέρωση
Ελα ρε φιλε ναι σωστα, και γω νομιζα οτι το πηγες σε αλλο επιπεδο...χαχαχα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
39
Like
7.031
Πόντοι
1.936
Διδυμου 22 ισογειο 2η βαρδια αποψε ηταν η Φωτεινη απο Φυλης 109 ισογειο και μια Ροντικα.Μετα λυπης μου το παλαι ποτε αλογο Φωτεινη εχει αρχισει να κοντραριζεται με τον χρονο τον αδυσωπητο.Το βυζι επεσε,ο κωλος το ιδιο,η κοιλουμπα μεγαλωσε.Βιαστικες υπηρεσιες με τελειωτικο στο μενου οπως ξερετε.Η Ροντικα ηταν μια ξεπλυμενη πατσαβουρα που φοραγε κομπινεζον αλλα ολα φαινοντουσαν κατω του μετριου.
Στο 27 του ιδιου δρομου ηταν η Ιβανκα με πλεον εντονα τα σημαδια της παραφροσυνης.Δειχνει μουναρα στο σαλονι αλλα στο δωματιο ειναι για το ΨΝΑ.Την τσιμπουκοεπνιξα εχθες και μαλλον τα καταπιε ολα γιατι δεν την ειδα να ξεπλενετε στο νιπτηρα αλλα ουτε και να τα εριξε στο σεντονι.Η παρανοια της παντως ειναι εμφανεστατη.Αποψε εκανα την χαρη στον εαυτο μου και δεν χαραμισα πορνοπαραβολο.Αυτα τα ολιγα.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Διδυμου 22 ισογειο 2η βαρδια αποψε ηταν η Φωτεινη απο Φυλης 109 ισογειο και μια Ροντικα.Μετα λυπης μου το παλαι ποτε αλογο Φωτεινη εχει αρχισει να κοντραριζεται με τον χρονο τον αδυσωπητο.Το βυζι επεσε,ο κωλος το ιδιο,η κοιλουμπα μεγαλωσε.Βιαστικες υπηρεσιες με τελειωτικο στο μενου οπως ξερετε.Η Ροντικα ηταν μια ξεπλυμενη πατσαβουρα που φοραγε κομπινεζον αλλα ολα φαινοντουσαν κατω του μετριου.
Στο 27 του ιδιου δρομου ηταν η Ιβανκα με πλεον εντονα τα σημαδια της παραφροσυνης.Δειχνει μουναρα στο σαλονι αλλα στο δωματιο ειναι για το ΨΝΑ.Την τσιμπουκοεπνιξα εχθες και μαλλον τα καταπιε ολα γιατι δεν την ειδα να ξεπλενετε στο νιπτηρα αλλα ουτε και να τα εριξε στο σεντονι.Η παρανοια της παντως ειναι εμφανεστατη.Αποψε εκανα την χαρη στον εαυτο μου και δεν χαραμισα πορνοπαραβολο.Αυτα τα ολιγα.
Aγαπητέ Κουλαμαρία, δες σε άκουγα πιο νωρίς, παιδιά τι να πω, σηκώθηκε 3 φορές κατά την διάρκεια της πίπας η Ιβάνκα σταματώντας, μετά γύρισε προς τον καθρέφτη και γέλασε με μανία σαν τον Joker, εκεί ειλικρινά τρόμαξα. Τραγική εμπειρία μετά σηκώθηκε ξαφνικά και είπε τέλος γειά σας στο 6λεπτο χωρίς Σεξ, έγραψα και κριτική, δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ. Μακριά και αγαπημένοι.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Ακαπέλα στο 10ρικο δεν κάνω και αυτές που δίνουν κώλο είναι λίγο εκτός των γούστων μου αν και έχω δοκιμάσει 2-3-4 gilfαρες για την εμπειρία χαχαχ :cheesy:
Πάντως όποτε πετυχαίνω κοπέλα να ρίχνει πόρτα σε βρωμήλο ασχέτως εθνικότητας, αυτομάτως έχει ένα +1 από εμένα, ένας απο τους λόγους που γούσταρα την Αουρόρα είναι πως την έχω δει πολλές φορές να ρίχνει άκυρο σε μπιχλιάρηδες (και ας μην έχει και τις καλύτερες υπηρεσίες).
Πάντως νομίζω ότι
Aγαπητέ Κουλαμαρία, δες σε άκουγα πιο νωρίς, παιδιά τι να πω, σηκώθηκε 3 φορές κατά την διάρκεια της πίπας η Ιβάνκα σταματώντας, μετά γύρισε προς τον καθρέφτη και γέλασε με μανία σαν τον Joker, εκεί ειλικρινά τρόμαξα. Τραγική εμπειρία μετά σηκώθηκε ξαφνικά και είπε τέλος γειά σας στο 6λεπτο χωρίς Σεξ, έγραψα και κριτική, δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ. Μακριά και αγαπημένοι.
Έχει καεί φιλε
Δυο Τινά , ψυχοφάρμακα η ναρκωτικά
Τείνω στο πρώτο ….
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Φυλής απογευμα 19:00 και είπα να κάνω μια τσάρκα
Φυλής 54Α Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα η πρώτη λεπτή μαυρομαλλα και η δεύτερη κανονική προς νταρντανα μαυρομαλλα
Φυλής 66Α Χριστίνα παχουλουλα αλλά γαμισαμπλ
Φυλής 65Β Κορίνα λεπτή μαυρομαλλα
Φυλής 67 Έλενα λεπτή ξανθια
Φώκαιας 17Α η κλασσική Μίχαελα με γυαλιά και σέξυ κορμακι
Φώκαιας 7 Κασσανδρα κανονικά κιλά και εμφάνηση κομπλέ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Aγαπητέ Κουλαμαρία, δες σε άκουγα πιο νωρίς, παιδιά τι να πω, σηκώθηκε 3 φορές κατά την διάρκεια της πίπας η Ιβάνκα σταματώντας, μετά γύρισε προς τον καθρέφτη και γέλασε με μανία σαν τον Joker, εκεί ειλικρινά τρόμαξα. Τραγική εμπειρία μετά σηκώθηκε ξαφνικά και είπε τέλος γειά σας στο 6λεπτο χωρίς Σεξ, έγραψα και κριτική, δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ. Μακριά και αγαπημένοι.
Χαχα τσίρκο η τύπισσα,πάλι καλά που δε σου έριξε και κάνα χαστούκι να χεστεις τελείως μετά.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Φυλής απογευμα 19:00 και είπα να κάνω μια τσάρκα
Φυλής 54Α Αλεξάνδρα και Ιζαμπέλα η πρώτη λεπτή μαυρομαλλα και η δεύτερη κανονική προς νταρντανα μαυρομαλλα
Φυλής 66Α Χριστίνα παχουλουλα αλλά γαμισαμπλ
Φυλής 65Β Κορίνα λεπτή μαυρομαλλα
Φυλής 67 Έλενα λεπτή ξανθια
Φώκαιας 17Α η κλασσική Μίχαελα με γυαλιά και σέξυ κορμακι
Φώκαιας 7 Κασσανδρα κανονικά κιλά και εμφάνηση κομπλέ
επίσης φωκαίας 13 Μαρία
φωκαίας 13. υπόγα η Μισέλ
φυλής 59 πάνω μια μαυριδερή κολομβιανή
με σιδεράκια
φυλής 69 Βίκυ
φυλής 66 Μιχαέλα
όλα τα 84άρια 86άρια κλειστά!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
To Χριστινάκι -η αυτοαποκαλούμενη και Τσέχα- ξέρουμε τι απέγινε;
Έχω καιρό να τη δω.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πάντως νομίζω ότι

Έχει καεί φιλε
Δυο Τινά , ψυχοφάρμακα η ναρκωτικά
Τείνω στο πρώτο ….
Τα είχαμε γράψει από τις πρώτες μέρες που ήρθε και εγώ και ο Τιτάνας.
Πλέον έχει σοβαρό πρόβλημα, δεν την παλεύει.
Κρίμα τόσο μικρά κορίτσια στα ψυχοφαρμακα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Άρχοντας της ενημέρωσης είναι ο Σμύρνη απόδειξη οι 1000+ κριτικές του οι υπόλοιποι που λένε εχω πάει 1000 φορές κλπ λένε λόγια του αέρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Αυτό είναι αδιαμφισβήτητο
Αλλά αν δεις τις καθημερινές ενημερώσεις, πέραν του Σμύρνη που προσφέρει κοινωνικό έργο, μόνο Borgias και Pa Luki Luk βλέπεις να ενημερώνουν συστηματικά. Όλοι οι άλλοι απασχολούν το νήμα της καθημερινής ενημέρωσης με διενέξεις και ασήμαντες παπαριές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
23
Like
90
Πόντοι
10
Και για όσους τυχόν ψάχνουν...
Μαίρη ή Μοίρα από Περγάμου που ήταν και ο τελευταίος της σταθμός!
Από ότι φαίνεται ξαναγυρισε στα παλιά της Στέκια Βουρβαχη19 και Ηλία Ηλιού.
Και από ότι φαίνεται οι γριες έφαγαν και το μικρό κοριτσάκι εκεί την Αναστασία που νομίζω ήταν πολύ πολύ γλυκουλι!
Συναδελφε καλημέρα
Επειδη ψχνω τη Μαιρη απο Περγάμου, η Μαιρη που βλέπω στα προγράμματα των 2 αυτων στουντιο δεν ειναι αυτη η Μαίρη. ΑΥτη ηταν γεμάτη ταουάζ στο σώμα με κοντο μαλλί. Μήπως κάνεις λάθος;
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Αυτό είναι αδιαμφισβήτητο
Αλλά αν δεις τις καθημερινές ενημερώσεις, πέραν του Σμύρνη που προσφέρει κοινωνικό έργο, μόνο Borgias και Pa Luki Luk βλέπεις να ενημερώνουν συστηματικά. Όλοι οι άλλοι απασχολούν το νήμα της καθημερινής ενημέρωσης με διενέξεις και ασήμαντες παπαριές.
Ναι μεν...απλά ο Σμύρνης είναι σχολαστικός μύστης...πλήρη ενημέρωση που νομίζω οι υπόλοιποι δεν τον φτάνουν (πέραν της καλής θελήσεως.... καλοπροαίρετα πάντα!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Συναδελφε καλημέρα
Επειδη ψχνω τη Μαιρη απο Περγάμου, η Μαιρη που βλέπω στα προγράμματα των 2 αυτων στουντιο δεν ειναι αυτη η Μαίρη. ΑΥτη ηταν γεμάτη ταουάζ στο σώμα με κοντο μαλλί. Μήπως κάνεις λάθος;
Έγραψα Μαίρη Μοίρα ή Μίρα...
Νιώθεις ότι υπάρχει διαφορά έτσι?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα Λαιβ...

Οδός Εξηκιου.
Δυστυχώς όλα κλειστά.
Κρίμα για αυτά τα ακριτικά πορδελακια...

Λιοσίων 73Α
Νικόλ σε απλό και 69
Η γνωστή από Μεταξουργείο Φωκαιας κτλ 8.5 /10
Να είναι καλά το παλικάρι που πρόλαβε να μπει και τελείωσε στο τριλεπτο!!!
Μαζί της η Αλισα νομίζω πάλι σε απλό πρόγραμμα.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Τώρα Λαιβ...

Οδός Εξηκιου.
Δυστυχώς όλα κλειστά.
Κρίμα για αυτά τα ακριτικά πορδελακια...

Λιοσίων 73Α
Νικόλ σε απλό και 69
Η γνωστή από Μεταξουργείο Φωκαιας κτλ 8.5 /10
Να είναι καλά το παλικάρι που πρόλαβε να μπει και τελείωσε στο τριλεπτο!!!
Μαζί της η Αλισα νομίζω πάλι σε απλό πρόγραμμα.
Κρίμα όντως για τα ακριτικά.... χαρά στο κουράγιο σου με τέτοια ζέστη μύστη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Ειρήνη ξανθια μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα, λεπτα πόδια, 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β κλειστά.

Ιάσωνος 1γ Λιλια(ν) μελαχρινή μιλφ, με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και στο δεξί μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 10αρια & 16αρια κλειστά.

Ιάσωνος 20α Ντανιελα μελαχρινή λεπτή κοπελίτσα με ασιατικά χαρακτηριστικά 1.5-2αρι (μάλλον σιλικονατο) βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20β, 20γ & 19αρια κλειστά.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ελένη ξανθιά πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αυταρχικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 27α κλειστό.

Ιάσωνος 30α Άντζελα ξανθό κοντοπουτανο, με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Ελένη(Λόλα) ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διαδρομος δεξιά Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β & 32αρια κλειστά.

Ιάσωνος 36 Τζέσικα μαυρουλα σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 37 Καρολίνα ξανθοκαστανη κοπέλα, σώμα με πιασίματα, 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37α κλειστό.

Ιάσονος 39 (1) Αλινα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, απλό πρόγραμμα, ανακοίνωσε η ίδια και πρωκτικο στα 15 ευρώ.

Ιάσονος 39 (2) Γιάννα καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (3) Μπέλα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 39(4) & (5)

Ιάσωνος (6) ο κυρ Στέλιος μαζί με τη Μαρία μετακόμισαν εδώ από το Περδικκα 3 αριστερά, μαυρουλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44αρια α κλειστά.

Ιάσωνος 44β νέο δεξιά Νικόλ μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα ωραία πόδια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία στο δωμάτιο είπε η υπηρεσία, ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Αναστασία ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 2.5αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 46β Αννουλα, καστανή κοπελίτσα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτό κορμί, ωραίο κωλαράκι μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 Μιρελα ξανθιά λεπτή , 1.5αρι στητο βυζι με ωραίο ρογα πιρσινγκ στη μύτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom