Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (21 μέλη και 244 επισκέπτες)

buziaforever

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
για αυριο 8-10 το πρωι μαγκες εχουμε τιποτα καλο; ξερουμε;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
28/06 Τετάρτη.
Φωκαίας 25 επάνω Κολομβιανή με φουλ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
και πρωκτικό. Μελίνα νομίζω, όχι καλό σώμα για Κολομβιανή.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
28/06 Τετάρτη.
Φωκαίας 25 επάνω Κολομβιανή με φουλ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
και πρωκτικό. Μελίνα νομίζω, όχι καλό σώμα για Κολομβιανή.
Δεν πειράζει...ελεύθερο και κουλούρι... ισοβαθμούν κάπως το θέμα...περί ορεξεως... κολοκυθόπιτα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
28/06 Τετάρτη.
Φωκαίας 25 επάνω Κολομβιανή με φουλ, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό
και πρωκτικό. Μελίνα νομίζω, όχι καλό σώμα για Κολομβιανή.
Βλέπετε ; Από σώμα χοντρουλα; Τη ώρα περίπου ; Μπας και πάω .

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Συναγωνιστές,όπως κοιτάμε το πορνό mall στην Ιάσωνος,αριστερά του στο ισόγειο,εννοώ τον δίπλα του οίκο,είχε ένα μελαχρινό μικρό με τατουάζ πολύ καλό.εχει μπει κανείς?στα 15 ευρώ ηταν.μεσημεριανη βαρδια
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Συναγωνιστές,όπως κοιτάμε το πορνό mall στην Ιάσωνος,αριστερά του στο ισόγειο,εννοώ τον δίπλα του οίκο,είχε ένα μελαχρινό μικρό με τατουάζ πολύ καλό.εχει μπει κανείς?στα 15 ευρώ ηταν.μεσημεριανη βαρδια
Σόνια...ναι
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
864
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Ξέρουμε τι παίζει τώρα Φωκαίας 13 υπόγειο;
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
H Κορινα απο Φωκαιας/Φιλιππιδου παιζει ακομα? Ειδα Bella Kazolea και μου ηρθε η αναγκη για παιξιμο τορπιλων
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.828
Πόντοι
11.971
Είναι καλή ή βαριέται?
Έχω ανεβάσει κριτική για Σόνια πριν κάνα Μίνα που την πήρα στο 10€
Καμία συμετοχή αλλά ήταν ηπομονετικη και στινοταν καλά στο πισοκολητο.
Τόρα για 15€ δε νομίζω πος λέει.
Με κάτι τέτοια χαλασέ το μετάξι και έχει όλο μπάζα.
Κάτι τέτοιες πριν 10χρονια ήταν γεμάτο το Μεταξουργείο.
Και δεν είχε και τόσους μετανάστες βεβεα
 

dicktracy

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
269
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς την Αλέξια/Αλεξάνδρα (μελαχρινή νεαρή αδύνατη Ρουμάνα) από Φυλής 69Α και την Εύα (μελαχρινή νεαρή αδύνατη βυζαρού που συστήνεται ως Ελληνίδα... μάλλον από Ρουμανία επίσης) από Φυλής 84Α?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.743
Πόντοι
2.836
τα περνάτε ολα ενα ενα για να βρείτε την σωστή δεσποινίδα? ... Δεν ανεβάζουν πουθενά τα κορίτσια οπως κάνουν τα στούντιο? Να περιμένουμε μπινελίκια αν δεν "ψωνίσουμε"? Υπάρχει κάποιο προτεινόμενο σπίτι για αρχάριους?
εκεί όπου υπάρχουν μαγαζιά συγκεντρωμένα (Φυλής, σταθμό Λαρίσης) καλό είναι κανείς να ρίχνει μια ματιά έστω σε κάποια προτού καταλήξει. Ειδικά τα μαγαζιά της Φυλής δεν ανεβάζουν το πρόγραμμα σε κανένα σάιτ. Ό,τι δούμε μόνοι μας κι ό,τι γράψει ο συνάδελφος n.smirni.
Κάποιες τσατσάδες σε αγριοκοιτάνε αν κάνεις μεταβολή αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Εμένα με είχε κοιτάξει με δολοφονικό ύφος η ίδια η Άννα "τάι" όταν δεν μπήκα.
όσο για προτεινόμενο σπίτι για αρχάριους, δύσκολα θα σου πει κάποιος "πήγαινε στην τάδε". Δεν περνάμε όλοι καλά με τις ίδιες κοπέλες. Παίρνεις το ρίσκο αν σου κάνει κλικ στο σαλόνι. Και σε καμιά περίπτωση δεν απογοητεύεσαι αν φολιαστείς.
Α, από τις κριτικές εδώ απλά μπορεί να πάρεις μυρωδιά κάποιες καραμπινάτες φόλες - και πάλι με επιφύλαξη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
εκεί όπου υπάρχουν μαγαζιά συγκεντρωμένα (Φυλής, σταθμό Λαρίσης) καλό είναι κανείς να ρίχνει μια ματιά έστω σε κάποια προτού καταλήξει. Ειδικά τα μαγαζιά της Φυλής δεν ανεβάζουν το πρόγραμμα σε κανένα σάιτ. Ό,τι δούμε μόνοι μας κι ό,τι γράψει ο συνάδελφος n.smirni.
Κάποιες τσατσάδες σε αγριοκοιτάνε αν κάνεις μεταβολή αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Εμένα με είχε κοιτάξει με δολοφονικό ύφος η ίδια η Άννα "τάι" όταν δεν μπήκα.
Εμένα στο φωκαιας 13 μια τσατσά λέει σε μένα και σε έναν άλλον συναγωνιστη 35αρη που περιμέναμε δε έχετε να πάτε πουθενά.Ελεος δλδ πως θα καταλήξουμε άμα δε πάμε σε πολλά.Ετσι και αλλιώς και δωμάτιο που μπαίνεις χτυπάνε πόρτα στα 9 λεπτά πολλές.Λιγες αξίζουν.Ας πούμε η τσατσά Εύα φωκαιας για μένα είναι από τις πιο συμπαθητικες τσατσάδες.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731

Έχω ανεβάσει κριτική για Σόνια πριν κάνα Μίνα που την πήρα στο 10€
Καμία συμετοχή αλλά ήταν ηπομονετικη και στινοταν καλά στο πισοκολητο.
Τόρα για 15€ δε νομίζω πος λέει.
Με κάτι τέτοια χαλασέ το μετάξι και έχει όλο μπάζα.
Κάτι τέτοιες πριν 10χρονια ήταν γεμάτο το Μεταξουργείο.
Και δεν είχε και τόσους μετανάστες βεβεα
Συναγωνιστές,όπως κοιτάμε το πορνό mall στην Ιάσωνος,αριστερά του στο ισόγειο,εννοώ τον δίπλα του οίκο,είχε ένα μελαχρινό μικρό με τατουάζ πολύ καλό.εχει μπει κανείς?στα 15 ευρώ ηταν.μεσημεριανη βαρδια

Δέν είναι η Σόνια, είναι μία αντικειμενικά ποιο όμορφη κοπέλα που την είχα πετύχει Ι44 όροφο να ζητάει πάλι 15, Κατερίνα νομίζω, θα τα έδινα για δοκιμή αλλά όχι σε αυτόν τον οίκο που είναι από τους ποιό βρώμικους και απρόσεχτους και η τσατσά δεν κάνει τίποτα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
913
Κριτικές
48
Like
4.743
Πόντοι
2.836
Εμένα στο φωκαιας 13 μια τσατσά λέει σε μένα και σε έναν άλλον συναγωνιστη 35αρη που περιμέναμε δε έχετε να πάτε πουθενά.Ελεος δλδ πως θα καταλήξουμε άμα δε πάμε σε πολλά.Ετσι και αλλιώς και δωμάτιο που μπαίνεις χτυπάνε πόρτα στα 9 λεπτά πολλές.Λιγες αξίζουν.Ας πούμε η τσατσά Εύα φωκαιας για μένα είναι από τις πιο συμπαθητικες τσατσάδες.
'ντάξει, οι τσατσάδες και τα κορίτσια δουλειά θέλουν κι είναι απολύτως σεβαστό. Αλλά αν έπρεπε να περνάμε δωμάτιο στο πρώτο μαγαζί που μπαίνουμε κάθε φορά, ποιος ο λόγος να βγαίνουν τα κορίτσια στο σαλόνι, ειδικά στα μαγαζιά που δεν ανεβάζουν πρόγραμμα στο νετ;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.743
Πόντοι
736
Ο στόχος είχε λοκαριστει μετά την πληροφορία ότι επέστρεψε η Τζέσικα από Φώκαιας.
Περασμένες 12 και το φως στον οίκο ακόμα κλειστό,πήγα μια βόλτα να περάσει η ώρα και στο γυρισμό το είδα ανοιχτό.
Το μωρό στη θέση του,δεν πήγαν τσαμπα τα χιλιόμετρα που έκανα.
Πληρώνω μπαίνω δωμάτιο με συνοπτικές διαδικασίες.
Στα του αγώνα,σαν να μη πέρασε μια μέρα,αρχοντικό μουνι με τις ατέλειες του αλλά άριστα κατανεμημένες με το αποτέλεσμα να είναι λίαν καλώς.Ορεξατη μέσα όπως την θυμόμουν.
Καυλωμένος έφυγα από το μπουρδέλο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom