Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (21 μέλη και 241 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δ
Άστα τύπε μου... Περασμένα μεγαλεία! :woldman: Βέβαια, τσεκαρε το Βέργας 3, όπου παίζουν μπάλα δύο γκόμενες από την πάλαι ποτέ εποχή του Κολωνού 30. :kiss-mark: Η κυρία Βέρα αξέχαστη φυσικά! Από τις τοπ υπηρεσίες που έχουν περασει από τον πορνικο χώρο...:rockon:Εν
Δεν φαίνεται να υπαρχει κριτικη στον οικο φια το συγκεκριμένο πορνιδιο
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
484
Κριτικές
13
Like
4.568
Πόντοι
731
δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στο Ιασονος 37 εθεάθη τρανς ονόματι Έλενα με απίστευτο σώμα , πεταχτό κωλί και σιλικόνουχο βυζι 2,5 …. στα 10 € …
Έχει αναφερθεί πολάκις ναι και η τύπισα/ος στην πρώτη ματιά είναι εντυπωσιακή/ός γυαλίζει και ολόκληρη/ος, δεν έχω θέμα με τις προτιμήσεις κανενός αλλα ο τσάτσος που είναι οκ σε γενικές γραμμές, έχω παρατηρήσει ότι πρώτα την παρουσιάζει την φωνάζει και με καθυστέρηση αναφέρει οτι είναι τράνς, είναι καλός πωλητής ... χαχαχαχ.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 είναι η Μαρία από Ουκρανία..πολύ μέτρια εμφάνιση με σπυριά στο Κόλο , λίγο πεσμένο βυζί , μοιάζει για μεγαλύτερη, επίσης μύριζε λίγο η ανάσα τις τσιγάρο.στο δεκαδικό οκ απλά για ξεφορτωμα
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Live τώρα ( αν ξεχνάω λεπτομέρειες συγχωρέστε με.κακη μνήμη):
Φιλιππίδου 11β Ίνες ξανθιά νταρτανοπαχουλη ελεύθερο στοματικό
Φιλιππίδου 11 α Νάταλι ελεύθερο στοματικό
Φώκαιας 27β ημιόροφος Βαλέρια μελαχρινό με ασιατικά χαρακτηριστικά.την μια κάνει ελεύθερο στοματικό, την άλλη κάνει απλό.
Φώκαιας 27β όροφος Κορινα.ξανθια νταρντανα γυναικάρα αλλά με περιορισμένη διάθεση να ικανοποιήσει.
Διδυμου 27 Μιλένα και Βικτώρια.
Προς Φυλής 109 όλα κλειστά λόγω λαϊκής
Περγάμου 1 όροφος Καινούργια "κοπέλα" ο θεός να την κάνει ,για μερακλήδες .Ντιανα χοντρή θειτσα ξανθιά φουλ αδιάφορη,ελεύθερο στοματικό και μπορεί και τελειωτικο .Εβελίνα δε σε πρόλαβα γμτ .

Καλή συνεχεια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Σε συνέχεια της ενημέρωσης του VREP, Μαραθώνος και Αχιλέως η Σοφία, ξανθιά νταρντανογυναίκα, στη μέση στο υπόγειο το Μοντέλο ΙΚΕΑ Όλγα, από τις πιο ωραίες παρουσίες σε μπουρδέλο αλλά τι να το κάνεις... Δεξιά το πιπινολουκουμάκι Κέρυ.
Φυλής 84A η ψηλή καλλίγραμμη perfect ass διοπτροφόρος σπανιόλα Καρολίνα με πλήθος κόσμου.
Διδύμου 8Α, Βερόνικα, γλυκύτατο ξανθό μιλφάκι με cim
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Έχει αναφερθεί σε παλαιότερα posts, συναγωνιστή. Κάποιος, μάλιστα, έγραψε ότι έφαγε φόλα και ότι έφυγε άχυστος.
Κρίμα ρε γμτ... Στο δεκάρικο στο Κολωνού 30 "ελάτε και πάνω, πολύ καλό sex", ήταν μία από τις τακτικές επιλογές μου. Στο εικοσάρικο τώρα την έχω πάρει δύο φορές χωρίς παράπονο, αλλά μάλλον υπάρχει και η... γνωριμία.:cheesy: Ίσως αφήνεται επιλεκτικά,ή με κάποιους, δικαίως ή αδίκως,στραβώνει και φολιάζει.:(
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Καταθεση πριν από λίγο στο Μεταξι, στο Ιασ 37α όροφος, ξανθιά κοπέλα 26 ετων λέει, το όνομά της Ντεφη,από Ρωσία με καλά αγγλικά, με πιασίματα, ωραίος κωλος, πεσμένο βυζακι ελεύθερα πιασίματα..
Εδωσα το παράβολο στην τσατσά, απλό πρόγραμμα, μπήκα στο δωμάτιο, ήρθε η κοπέλα αρκετά γρήγορα..
Από προκαταρκτικα τίποτα το ιδιαίτερο, έπαιζε το πουλί μου μέχρι να σηκωθεί λίγο, πέρασμα καποτας, η πιπα ρηχή και σύντομη ..
Σεξ μια στάση πισωκολλητο να βλέπω την κωλαρα της..
Μπαινοβγαινα στο μουνακι της κάνα 5λεπτο ώσπου έχυσα στην καποτα..
Δεν δυσανασχετησε στο σεξ ούτε τραβήχτηκε γρήγορα όταν έχυσα..
Σοσιαλ λιγο στο τέλος και ευχαριστιομαστε χωρίς να πούμε για αλλη φορά..
Για καποιον που δεν εχει θεμα με το απλό πρόγραμμα νομίζω είναι μια καλή επιλογή για 10αρικο..
αυτά από μένα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
838
Κριτικές
24
Like
7.956
Πόντοι
2.036
Μια ρομαντική φωτό απο το Μαγνησίας 1Α καθως περνουσα νωρίτερα:
mag.jpg
δεν πρεπει να είναι η μαγνησίας αυτή....κάποιος αλλος δρομος είναι...
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
δεν πρεπει να είναι η μαγνησίας αυτή....κάποιος αλλος δρομος είναι...
Η Μαγνησίας είναι 1000%



Μύστη @Junax για πάρτη σου πόρνε μου τράβηξα αυτήν τη φώτο.

Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε :angel:

EeJfZ0O.jpg
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Έχει αναφερθεί πολάκις ναι και η τύπισα/ος στην πρώτη ματιά είναι εντυπωσιακή/ός γυαλίζει και ολόκληρη/ος, δεν έχω θέμα με τις προτιμήσεις κανενός αλλα ο τσάτσος που είναι οκ σε γενικές γραμμές, έχω παρατηρήσει ότι πρώτα την παρουσιάζει την φωνάζει και με καθυστέρηση αναφέρει οτι είναι τράνς, είναι καλός πωλητής ... χαχαχαχ.
Τι ωρες ειναι εκει το κοριτσι?εγχειρισμενη?
 

Rodo07

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Η Μαγνησίας είναι 1000%



Μύστη @Junax για πάρτη σου πόρνε μου τράβηξα αυτήν τη φώτο.

Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε :angel:

EeJfZ0O.jpg
Μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερεγγυος.... Το είπε ο πλανηταρχης πριν κάποια χρόνια
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
15
Like
11.688
Πόντοι
3.246
Η Μαγνησίας είναι 1000%



Μύστη @Junax για πάρτη σου πόρνε μου τράβηξα αυτήν τη φώτο.

Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε :angel:

EeJfZ0O.jpg
Σε ευχαριστώ τύπε μου για την αφιέρωση! Αλλά κράτα μυστικές τις τεχνικές ΑΚΑΠΟΤΗΣ γαμευσης...:woldman: Διότι η γνώση είναι δύναμη! :rockon:
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
176
Like
788
Πόντοι
81
Τι έχει παιχτεί με την Ιζαμπέλα στο λιωσιων σήμερα. Πέρασα ξανά πέρασα και ξανά πέρασα και έχει back to back to back 2 δωμάτια όλο μισάωρο έλεγε η τσα2. Επέστρεψε στα παλια της Στανταρ,? τότε που ήταν σκυλί του πολέμου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Τι έχει παιχτεί με την Ιζαμπέλα στο λιωσιων σήμερα. Πέρασα ξανά πέρασα και ξανά πέρασα και έχει back to back to back 2 δωμάτια όλο μισάωρο έλεγε η τσα2. Επέστρεψε στα παλια της Στανταρ,? τότε που ήταν σκυλί του πολέμου
Η αυτό ή έχεις φάει πόρτα ευγενικά.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Μυστες μου καλησπερα............διαβασα οτι η Μαρια η αλβανιδα εκδίδει το κολοτρυπιδη τις στο Ελλης 3 απογευμα.....πηγα....δυστηχος το καταστημα ηταν κλειστο. Τελικα κατελιξα στο Κωνστ. 166 μια Κρυστη εξ ουκρανιας, τα παντα ολα εκτος γκροβερ στο 20ρικο. Δεν ηταν ασχημα.

Ειχα αδεια για 2 εβδομαδες και ειχα παει στο νησι μου για να δω συγγενεις και φιλους. Η κατασταση στο θεμα του σεξ, ειναι απλα τραγικη, εχουν πεσει στα ψυχοφαρμακα απο την αγαμια.

Μια γρηγορη ματια στα φωκαιας.... Αννα Κου απλο (κριμα, ωραιο μουνι)
Τζανινα σε απλο ( αναβαθμισμενη αρκετα, αλλα πολυ γυφτηλα)
17 πανω Ισαβελα
17 κατω Μιχαελα (χωρις σαμπρελα μπουκι)
13 μια Μαρια απλο
η Εμμυ απο λιοσιων (χωρις σαμπρελα)

Στο 59 φυλης πανω απο την αλβανεζα, ειχε μια λατινα ΤΟΠ ΜΟΥΝΑΡΟΣ......την εχει παρει κανεις?????? Ειναι καλη ????? Αν ξερει καποιος να πει.

Αυτα απο εμενα....guten nacht.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Μια απ τα ίδια κι εγω
Πηγα δεύτερη φορα την περασμένη παρασκευή και ειχα την ίδια καταπληκτική εμπειρία με την πρώτη.
Μου ρούφηξε τον πούτσο στο στόμα χωρίς να παροτρύνει ουτε προφυλακτικό
Επίσης ζήταγε ασταμάτητα γλωσσοφιλα...

Απο την αλλη την θεωρώ λιγο απροσεκτη στο θέμα ασφάλειας
Αφου όπως ειπα ούτε λογος για προφυλακτικό
Επίσης πολλές φορές τριβοταν και κόλλαγε πανω μου με αποτέλεσμα να υπάρχει στενή επαφη του πουτσου μου γύρω απο τα γεννητικά της, ισως μερικες φορες να ηρθαν και σε επαφή..
Οπως και για το προφυλακτικό που έμεινε μεσα της οπως ειχα γραψει στην πρωτη μου αναφορά για την ινα..



Παρ ολα αυτα εχει μπει στη λίστα μου με τα στάνταρ
Φιλε καλο βραδυ !!! Που και τι ωρες την βρισκουμε την ΙΝΑ , Ευχαριστω !!!!!!!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 είναι η Μαρία από Ουκρανία..πολύ μέτρια εμφάνιση με σπυριά στο Κόλο , λίγο πεσμένο βυζί , μοιάζει για μεγαλύτερη, επίσης μύριζε λίγο η ανάσα τις τσιγάρο.στο δεκαδικό οκ απλά για ξεφορτωμα

Μέτρια εμφάνιση, σπυριά στον κώλο, πεσμένο στήθος, μύριζε η αναπνοή της.. ευτυχώς που ΔΕΝ είχε και παπάρι να λέμε τύπε δηλαδής...
Εξυπακούεται πως είναι οκ στο 10€ εάν αναλογιστούμε πως υπάρχουν συναγωνιστές που πληρώνουν 20€ στο "παλληκάρι" της Λιοσίων... :undecided:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom