Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (16 μέλη και 151 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ξεχάσατε την Μαρία!!!
Μέστην Καυλα σήμερα!!!
Στο Πάτση δεν ήταν αυτή σήμερα;
Την πήρα μία φορά δοκιμαστικά στο 73Α, καλούτσικη ήταν αλλά το πρόσωπο δεν μου άρεσε και τόσο. Θετικό ότι μιλάει Αγγλικά.

Επίσης πήρα την Τόνια σήμερα στο Φωκ25 όροφο, όσες φορές την είχα δει δεν μου έκανε το κλικ,
ωραία πολύ στητά 2άρια+ με piercing, και καλός πάτος. Μέτρια φάτσα, πίπα του μισού λεπτού, αρκετό baby oil, μέτρια προς καλή συμμετοχή αλλά συνολικά ψιλοξεπέτα. Την είδα που κατέβαινε την Φωκαίας και έμπαινε στο 25.

Είδα την Σάρα επίσης, που κατέβαινε εκείνη την ώρα και σχόλαγε από το 25 όροφο, ενδιαφέρον πετίτ φάνηκε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.332
Πόντοι
39.662
Η Κατερίνα;:2funny: αυτή ήταν Μεταξουργείο και έκανε όργια. Μετά πήγε Λιοσίων 76 ισόγειο για καριέρα και ολοκληρώθηκε
η καταστροφή του μαγαζιού. :confused:
Εδω ειχα φάει και εγω τη φόλα μου απο την Κατερίνα οταν δουλευε Μετάξι..

 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
918
Κριτικές
48
Like
4.774
Πόντοι
2.836
H Ανδριάννα από Χωματιανού 11 το πήγε 30 ευρώπουλα. Κι εμείς το ίδιο θα κάναμε.
Αφού οι άλλες στην περιοχή με τέτοια μούτρα και κιλά :2funny: το έχουν 20, γιατί να μην το πάει 30
η Ανδριάννα που έχει κορμί κι απόδοση; :rockon:
αλλιώς αν το άφηνε 20, ας το πήγαιναν 10 οι υπόλοιπες! Απλή σκέψη κάνω.
Σε λίγο ενημέρωση από Μαραθώνος. Να είστε καλά. :hi:
υποτίθεται ότι χρεώνουν 30€ μεν αλλά για 15λεπτο, υπάρχει κι ένα χειρόγραφο χαρτί στο σαλόνι. Αν τηρούν τον χρόνο, είναι μια η άλλη με το 10λεπτο των 20€.
Την Τρίτη που πέρασα δεν κάθισα βέβαια να μετρήσω χρόνο αλλά υπήρχε άνεση, σίγουρα δεν έφυγε στο 10λεπτο.
Θα μου πεις και τα +10€ είναι θέμα...
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
137
Like
331
Πόντοι
21
Η Αντριάνα από χωματιανου παίρνει πακια;
 

kalosmylos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2020
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Άκυρη ερώτηση, αλλά την έχω απορία. Το μούσι πιστεύεται ότι λειτουργεί αποτρεπτικά στο να αφήσει μια ιερόδουλη φιλιά στο στόμα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.332
Πόντοι
39.662
Άκυρη ερώτηση, αλλά την έχω απορία. Το μούσι πιστεύεται ότι λειτουργεί αποτρεπτικά στο να αφήσει μια ιερόδουλη φιλιά στο στόμα;
Ναι, και οχι μονο για φιλιά αλλα και για γκειφοκωλι η γλειφομούνι.
Σε γνωστη κορασίδα που πηγα αξύριστος ευτυχώς με ειδε στο σαλονι και με έστειλε σπιτι μου να ξυριστω πρωτα για να τη γλειψω καθως την τσιμπουσαν τα γένια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Ναι, και οχι μονο για φιλιά αλλα και για γκειφοκωλι η γλειφομούνι.
Σε γνωστη κορασίδα που πηγα αξύριστος ευτυχώς με ειδε στο σαλονι και με έστειλε σπιτι μου να ξυριστω πρωτα για να τη γλειψω καθως την τσιμπουσαν τα γένια.
Σοβαρά μιλάς τώρα ή τρολάρεις πάλι; Μάλλον έχω φάει πολλά άκυρα λόγω του μουσιού μου :P
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
15
Like
11.690
Πόντοι
3.246
Άκυρη ερώτηση, αλλά την έχω απορία. Το μούσι πιστεύεται ότι λειτουργεί αποτρεπτικά στο να αφήσει μια ιερόδουλη φιλιά στο στόμα;
Το μούσι λειτουργεί ως δικαιολογία συνήθως για να μην δεχτεί φιλιά ή γλυφομούνι/γλυφοκωλι...:angry: Αν έχεις το μούσι περιποιημένο και δεν μοιάζεις με ναυαγό που πηδαγε για χρόνια καρύδες :zfuck: σε χαμένο νησί του Ειρηνικού, τότε θα πάρεις :kiss-mark:...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.497
Πόντοι
5.060
Το μούσι λειτουργεί ως δικαιολογία συνήθως για να μην δεχτεί φιλιά ή γλυφομούνι/γλυφοκωλι...:angry: Αν έχεις το μούσι περιποιημένο και δεν μοιάζεις με ναυαγό που πηδαγε για χρόνια καρύδες :zfuck: σε χαμένο νησί του Ειρηνικού, τότε θα πάρεις :kiss-mark:...
Περιποιημένο το έχω, αλλά και πάλι έχω την εντύπωση ότι μου το κοιτάνε με μισό μάτι.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.858
Like
5.476
Πόντοι
1.056
Ιάσωνος 1Γ.

Την είχα πάρει πέρσυ!
Φόλοφαση!
Βέβαια το χειρότερο από όλα ήταν που της έβαλα δάκτυλο στο αιδοίο της και απιφανιακα είχε κάτι σαν μικρό στρογγυλό σπυράκι..... καντίλα δεν ξέρω τι ήταν δεν είμαι δερματολόγος - αφροδισιολόγος αλλά φοβήθηκα για κονδυλωμα και δεν την πήδηξα μόνο πίπα την έβαλα να μου πάρει.



Από τον ίδιο οίκο(Ιάσωνος 1Γ) και η Ουκρανεζα ψηλή αδύνατη Τατιάνα είχε (δεν ξέρω αν το έχει και τώρα) κάτι σαν μικρό καντίλοσπυρακι αλλά αυτή δεν το είχε στο αιδοίο.....το είχε στο στόμα και συγκεκριμένα πάνω στην γλώσσα!
Θέλω να πιστεύω ότι ήταν καντίλοσπυρακι και όχι κονδυλωματακι.

:undecided:
Kαλημερα για την τατιανα φιλαρακι για ποτε μειλας γιατι γραφεις (ειχε) ???? ..Ευχαριστω..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.332
Πόντοι
39.662
Σήμερα που βρέχει και κανει κρυο ειναι κατάλληλη μερα για αγαπουλες, :smitten::smitten:αγκαλίτσες με γουτσου γουτσου, φιλακια και χαδακια με πορνοκορασιδα... :kiss-mark::kiss-mark:
Το εχουν και αυτές ανάγκη οπως και εμείς.. Εχω υπόψη μου 2-3 κορασιδες να παω να πορνιάσω στην ζεστή αγκαλια τους. :rose:
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
ενημέρωση, για μπουρδέλο, οίκο, κοντά σε Θησείο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μηπως σουβλακια με φίδι? 3600 αν παρεις νεττο στην Γερμςνια ελα να μας το πεις κι εμάς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για 2 με 4 ΩΡΕΣ μαλλον.
Είναι ανάλογος τον άνδρα ..εγω για παράδειγμα και με 5 βότκες δυνατές η πουτσα μου είναι κάγκελο …. Αρκεί η πουτανα να είναι του τύπου μου …!! Όσο αναφορά τα φίδια που είπες μάλλον δεν έχεις ιδέα και φυσικά δεν σε παρεξηγώ … Ο καθένας φτάνει εκεί που μπορεί και εκεί που τον παίρνει … εγώ προσωπικά πάντα αναζητούσα κάτι το καλύτερο και όσο το δυνατόν πιο καλό για εμένα … δεν συμβιβάζομαι …Έχω περάσει δύσκολα στο παρελθόν και φυσικά έχω πέραση από την φάση να παίρνει και 850 και 1000 ευρο ( μην σου ακούγονται πολλά είπαμε όπου μπορεί ο καθενασ Και δεν το λέω ειρωνικά ) τον μήνα σε άθλιες συνθήκες εργασίας και πλέον δεν συμβιβάζομαι γιατί έχω την εμπειρία τις άκρες και το. Επαγγελματισμό για κάτι πολύ πιο δυνατο !!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.858
Like
5.476
Πόντοι
1.056
Πριν κάνα χρόνο περίπου όταν ήταν στο δίπλα επάνω.

Πριν λίγους μήνες όμως που την ξαναπήρα (αρχές φθινοπώρου) δεν τις έδωσα γλωσσοφιλα λόγο του καντίλοσπυρακι που είχε (φοβούμενος για κονδυλωματακι)
αλλά και σιχαινομουν γενικά γιατί την ψωλοχυνουν κάργα στο στόμα τα
αυγανοπακιαγυφτοαραπαδες!

:zombie::zombie::zombie::zombie:
Σε ευχαριστω φιλαρακι....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom