Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (12 μέλη και 174 επισκέπτες)

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.678
Πόντοι
3.506

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
34
Like
4.331
Πόντοι
7.195
Μήπως είδες να μικρό βαθούλωμα κατω από τη κλειδαριά ;
Πριν 15-20 ημέρες έτσι άνοιξαν το δικό μου που το είχα παρκάρει στη Πειραιώς που είχα πάει να δω τον Ολυμπιακό
συναγωνιστή, δώσε λεπτομέρειες πώς παίζει
Είναι θέμα που καίει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
34
Like
4.331
Πόντοι
7.195
Αν το εκανε, θα υπηρχε ασυμβιβαστο. Η ιεροδουλη ζηταει δωρακι, ο Αγιος Βασιλης δινει δωρακι!
είναι βοηθός του Αη Βασίλη, δεν είναι ο ίδιος, δε φοράει μούσι..
Το ωραίο θα ήταν να πάει ο πελάτης Αη Βασίλης, να της ζητάει πίπα ντυμένοι
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
310

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
συναγωνιστή, δώσε λεπτομέρειες πώς παίζει
Είναι θέμα που καίει..
Δεν ξέρω πως το κάνουν .
Το θέμα είναι ότι δεν φαίνεται τίποτα
Έυτυχως δεν ειχα τίποτα μέσα όποτε δεν πήραν κάτι
Επειδή το αυτο είναι νοικιασμένο το έφτιαξαν ( δεν ξέρω χρέωση )
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
566
Κριτικές
25
Like
3.467
Πόντοι
1.436
Καλή χρονιά σε όλους τους μπουρδελιαριδες της Ελλάδος!!!! Ευτυχισμένο κ καυλο το νεο ετος με υγεία χαρά πολλά μουνια για όλα τα γούστα του καθενός κ λιγότερες φόλες σε ολους!!!!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ρε τυπάκο, αφού με γυναίκες δεν σου σηκώνεται, γιατί δεν περνάς μια βολτούλα από Φυλής 99/Άγκυρας 1; Ή αν θέλεις κάτι πιο εξωτικό, δοκίμασε το Περγάμου 1.

Φιλικά πάντα :)
για να σηκωθει πρεπει να κανει η καθε γυναικα τα καταληλα κολπα και ειδικα να τον σκληρυνει . δεν ειμαι κανενα παιδακι που ξυπναει το πρωι με καυλοκατουρα.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Φωκαιας 17 πανω Ειρηνη ανοιχτο το 7 ισογειο ανοιχτο και το υπογειο που δουλευε η Χριστινα ανοιξε και το 56 και Διδυμου 8 Βερονικα Ελενη
οταν λες φ17 πανω Ειρηνη μιλαμε για ειρηνη στελλα ? ρωσιδο ουκρανη οπλο ?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Αφού τελειώσα το μπογιάτισμα μιας οικοδομής, κατευθύνθηκα σήμερα το πρωί με τα ρούχα της δουλειάς στο Φωκαίας 25 για να ξεσκίσω τη Θεσσαλονικιά από το Δυρράχιο Τζέσικα.
Δυστυχώς όμως στη θέση της βρήκα την 23χρονη ανηψιά του Εσκομπάρ, τη Λίζα. Πέρασα στα ενδότερα αφού το Βικάκι από τα κεντρικά δεν είχε πάει ακόμη και η Τάνια από Φιλιππίδου θα απουσιάζει για ένα μήνα.
Μέσα στο δωμάτιο δεν είναι κάτι φοβερό, ωστόσο πράγματι γουστάρει να τρίβει τη μουνάρα της στα καβλιά μας αφού γνωρίζει η σλατίνα πόσο μας ξετρελαίνει.
Έχει φανταστική φυσικά κωλάρα που δεν χόρταινα να χουφτώνω, όμως χάνει αρκετά στη συμμετοχή.
Για μια δοκιμή αξίζει πάντως.
Καλη χρονια φιλε μου!! πως πας να γαμησεις μετα το μπογιατισμα ? νομιζεις οτι οταν σε δει θα δωσει το 100% ? μπορεις εστω να αλλαζεις ρουχα εχε μαζι σου ενα σακιδιο μην ειστε ολοι λετσαρια .
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Αφού τελειώσα το μπογιάτισμα μιας οικοδομής, κατευθύνθηκα σήμερα το πρωί με τα ρούχα της δουλειάς στο Φωκαίας 25 για να ξεσκίσω τη Θεσσαλονικιά από το Δυρράχιο Τζέσικα.
Δυστυχώς όμως στη θέση της βρήκα την 23χρονη ανηψιά του Εσκομπάρ, τη Λίζα. Πέρασα στα ενδότερα αφού το Βικάκι από τα κεντρικά δεν είχε πάει ακόμη και η Τάνια από Φιλιππίδου θα απουσιάζει για ένα μήνα.
Μέσα στο δωμάτιο δεν είναι κάτι φοβερό, ωστόσο πράγματι γουστάρει να τρίβει τη μουνάρα της στα καβλιά μας αφού γνωρίζει η σλατίνα πόσο μας ξετρελαίνει.
Έχει φανταστική φυσικά κωλάρα που δεν χόρταινα να χουφτώνω, όμως χάνει αρκετά στη συμμετοχή.
Για μια δοκιμή αξίζει πάντως.
Kαλησπερα Συναδελφε....την περασμενη φορα πηγα και εγω μετα απο εργασια σε στανταρακι...περναγα Λαδομπογια του Νεφτιου.....κατι πορτες-κασες.....τρελλαθηκε το μωρο....φτιαχτηκε ....μου εκανε και γαμω τα πηδηματα.....τι βοτκες και μαλακιες.....βγηκε απο την πορτα και εχασε τον προσανατολισμο της.....
 

Συνημμένα

  • 46237873_221380988759701_301343845781448528_n.jpg
    46237873_221380988759701_301343845781448528_n.jpg
    68,8 KB · Εμφανίσεις: 23

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
412
Πόντοι
20
Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους τους καυλιαριδες!!! Εύχομαι το 2023 να είναι η χρονιά του μπουρδελιαρη με πολλές καύλες δυνατά γαμησια και υπέροχα τσιμπούκια!!!! Να περνάτε καλά όλοι σας!!!!!! Είμαι ένα μέλος που διαβάζω καθημερινά αυτά που γράφετε και διασκεδάζω πολύ, δυστυχώς μένω επαρχία και έρχομαι μια στο τόσο και για αυτό δεν συμμετέχω πολύ στις συζητήσεις
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Πριν λίγο πέρασμα αρχικά με την ορορα
Διάλειμμα για κοτόπουλο

Συνέχεια στη βέργας μπας και πετύχω κανένα πετιτ που ειναι το στοιχείο μου αντα αυτού ειχε μονο χοντρές και γριες οι οποίες ειχαν και γεμάτα δωμάτια (ελεος)

Επιστροφή στη φυλής, στροφή για Φωκαιας μπας και αποφύγω την εκδρομη του 6ου ΕΠΑΛ κωροπιου

Στο νουμερο 12 αν δεν απατώμαι, οι δυο άσπρες πόρτες διλα δίπλα
Μπήκα αριστερά στο υπόγειο.

Η εργαζόμενη ειναι η Καρολίνα
22 ετών κολομβιανη, μελαμψη με σιδεράκια και κοντό σγουρό μαλλι πιασμένο αλα κιοφτε για καλύτερη αποδοση στη πιπα.

Σωμα φυσιολογικό, αδύνατο και αγυμναστο, βαζάκι μικρομεσαίο και κωλαράκι επίσης.

Στο κρεβάτι ήταν ακριβώς το αντίθετο απο αυτο που έδειχνε.
Εισήλθε χασκογελοντας και συνέχισα κι εγω την καλη διαθεση αφου συστήθηκε της μιλησα μερικα ισπανικά και η συννενόηση έγινε καπως ετσι
Δηλωσε πως βρίσκεται μονο 2 μήνες στην Ελλάδα και σύντομα θα επιστρέψει στην Κολομβία.

Ξεκίνησε μια πιπα με υπομονή βάζοντας γλώσσα κατα μήκος και στο κεφαλάκι

Αργότερα της ειπα να έρθει απο πανω οπου αμέσως ένιωσα το 22χρονο μουνάκι της, δεν ηταν πηγάδι και αυτο προκάλεσε έκπληξη..
Εκανε ωραίες κινήσεις με σκοπό να απορροφήσει ολο το καβλι μου
Πηρε μια θεση που με κατακαβλωσε με τα πόδια της εντελώς λυγισμένα πανω στα δικα μου και να χωροπηδαει πανω στον μπούτσο μου.

Αργότερα μου ειπε πως η αγαπημένη της σταση είναι στα 4 και συνεχίσαμε ετσι

Ανοιξε τα ποδια, εβαλε το μαξιλάρι αοο κατω της και πηρε θεση για ξεσκισμα
Ενω ειχα χυσει πριν λιγο η Καρολίνα κατάφερε και με εκανε παλι τούρμπο,
Ετσι ανέβασα στροφές αφου επιτέλους βρήκα πόρνη που δεν σου λεει αχ και βαχ και ποναω
Η Καρολίνα το ζήταγε πιο δυνατα και πιο δυνατα φωναζονταςστα ισπανικά ετσι κι εγω την πηγα κομπρεσέρ
Εχυσα μεσα της και η αυλαία έπεσε εκει.

Πολυ καλη περίπτωση, μετα απο καιρο ευχαριστήθηκα γαμήσι στη φυλής.

8.8/10
Αυτο που με χαλασε ειναι η παντελώς έλειψη ρομαντισμού

Παρ ολα αυτά την προτείνω με τα χίλια
Φιλε Χρονια πολλα !! ολα καλα και αγια δεν μας ειπες ομως τι προγραμμα κανει ??? !! οι περισσοτερες πληροφοριες δεν κανου κακο ( Φ 13 υπογειο πηγες )
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
καταθεση πριν λιγο στην Αλικη το κοκκινομαλικο gilfaki απο Ουκρανια Διδυμου 6 υπογειο....ουτε κρυο ουτε ζεστη..στα πολυ θετικα ο ευγενικος της χαρακτηρας...κατα τα αλλα μονο για τους Gilfaκιδες....ηλικια δεν ηθελε να μου πει μαλλον ντρεποταν εγω την εκοψα για 60+.....
72 είναι μύστη.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.918
Πόντοι
2.036

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.918
Πόντοι
2.036
Βραδυνη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα πριν λιγο....ειχε μια ωραια καινουργια μελαχρινουλα και ψηλη την Ευα Φωκαιας 13 υπογειο αλλα ειχε πολυ αναμονη, δεν πηρα...πηγα σε ολα της φωκαιας μηπως πετυχαινα την καινουργια κολομβιανη την Καρολινα αλλα δεν την βρηκα...επειτα απο αρκετη ωρα ειπα να παω φυλης 109ισογειο (ειχα καιρο να παω) ειχε δυο Ρωσιδες κοπελες βαρδια, η μια η Νελλυ πετιτ σκιννυ μελαχρινο με σιλικονατα βυζια φοραγε μαυρα εσωρουχα και η Ειρηνη και αυτη πετιτ και σκιννυ μελαχρινη επισης κανονικο μικρο βυζακι με γαλαζια εσωρουχα...τελικα πηρα Ειρηνη λογο το οτι ειχε κατι το πολυ προστυχο το προσωπο της...τελειωσα εχοντας την ιεραποστολικα και φιλωντας την προστυχη φατσα της στο μαγουλο...παντως μου εμεινε απωθημενο να παω καποια στιγμη στην καινουργια την ψηλη την Ευα Φωκαιας 13....
 

Jpxa79

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παραμονή πρωτοχρονιάς κατά τις 5 το μεσημέρι ενώ έχω γυρίσει από ταξίδι στην Βιέννη την προηγούμενη ημέρα μου λείψανε τα μπουρδελα της Ελλάδος
Στην Βιέννη επισκέφτηκα οίκους δεν είναι όπως εδώ είναι πολύ πιο ακριβά και δεν έχουν καλές κοπέλες
Βέβαια κατέληξα να τον δώσω σε μια Κινέζα 60ευρω μισή ώρα
Πάω λοιπόν Μεταξουργείο δεν είχε και κάτι το wow αφού τα περισσότερα καλά τα έχω διαλέξει Αναμπελ κτλπ κτλπ
Και βλέπω εδώ πέρα να λέτε για μια Μαυρούλα φυλής πάω λοιπόν κάνω μια τσάρκα και βλέπω την Τζου με την Βαλέρια και η αλήθεια ότι ο συνδυασμός μαύρη με άσπρη θα μου άρεσε όποτε ρώτησα την Τσατσα άμα κάνουν παρτουζα και μου είπε ναι και πάω να τις δώσω τα λεφτά και μου λέει δεν θα προλάβεις γιατί η Βαλέρια πρέπει να φύγει μετά από αυτό το δωμάτιο
Όποτε έριξα άκυρο ψάχνωντας ανακάλυψα το ταϊλανδεσπιτο στο οποίο μπηκα και ήταν 3 κοπέλες που εξηγούσαν σε έναν παππού τα προγράμματα μια ψιλό milf-gilf με μεγάλα βυζια , μια μικρή αδύνατη , και μια μικρούλα με ωραίο βυζι και γεμάτη περιφέρεια δεν θυμάμαι ονόματα
Βλέπω τα προγράμματα και επιλέγω το πρόγραμμα των 50 που είναι μέσα για μισή ώρα με νορμαλ σεξ
Μπαίνει λοιπόν η κοπέλα γδύνεται μου λέει εάν θέλω να κάνω μπάνιο και της λέω ευχαριστώ αλλά όχι και αρχίζει να μου παίρνει πίπα χωρίς προφυλακτικό ενώ δεν ήταν μέσα στο πρόγραμμα δεν λέω κάτι γιατί με ελεύθερο στοματικό ήτανε 70ευρω
Τέλος πάντων καυλωμενος φουλ της λέω ανέβα από πάνω έλα όμως που ξεχαστήκαμε και οι 2 και δεν έβαλε προφυλακτικό και την γαμησα χωρίς μου κάνει oh I forgot condom Ε της λέω me I don’t have problem only if you have problem μου λέει και συνεχίζουμε με καβαλάει καλά χύνει πάνω στην πουτσα μου μετά την πηρα στα 4 που την γαμαγα σχεδόν 20 λεπτά μετά την έχυσα πάνω στην κωλαρα της
Λίγο σοσιαλ και της πρότεινα να μου δώσει ινστα όπου ανταλλάξαμε μετά όταν πήγα να φύγω με καυλαντιζε και η αλλη αδύνατη η μικρή
Μιλάμε από ινστα και προσπαθώ να ψησω κατάσταση τριο αυτή με την φίλη της και εγώ
Από μένα πάντως οι Κινέζες - Ταϊλανδέζες είναι ναι αξίζουν έστω και με αυτά τα λεφτά παραπάνω
Καλη χρόνια σε όλους με υγεία
Αδρρφε ταυλανδοσπιτο που ειναι?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Καλη χρονια φιλε μου!! πως πας να γαμησεις μετα το μπογιατισμα ? νομιζεις οτι οταν σε δει θα δωσει το 100% ? μπορεις εστω να αλλαζεις ρουχα εχε μαζι σου ενα σακιδιο μην ειστε ολοι λετσαρια .
Υποδηλώνει πως κατέχεις το "πινέλο"
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom