Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 106 άτομα (7 μέλη και 99 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Η Sabina (Απο Βεργας 7) Θα Ειναι Και Παλι Κοντα Σας Στις 3ης Του Ιανουαριου Ημερα Τριτη Απο Της 23.00 Εως Της 5.00 Το Πρωι Με Μια Μεγαλη Εκπληξη !
Επισης Μου Ειπε Να Σας Μεταφερω Ευχες & Χρονια Πολλα & Καλη Χρονια Σε Ολους !

Να υποθέσω ήπιατε μαζί καφεδάκι ή κάνατε παρεΐτσα τα τελευταία ψώνια για το πρωτοχρονιάτικο ρεβεγιόν;;;;; :think:
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
"Αναζητώντας το τίμιο teen" Προ λίγου λοιπόν Μετάξι Χιλς: Μ.Στρατηλατη 28 κουρτίνα η Αναστασία: μελαχρινός ντολμας. ΚΛΝ απέναντι από το λατινοσπιτο στα σκαλάκια Μαρίνα και η Ντιάνα νομίζω η ξανθιά. Πολύ μέτρια η πρώτη σε αγωνιστική παλαιότερα η δεύτερη είναι για να μαζεύει τις φανέλες. Πήγα Φωκ/ας μήπως τον δώσω στο 13 υπογα στην Μισέλ αλλά η τσα2 παρουσίασε την λατίνα Καρολίνα με ωραίο στοματικό. Ούτε καν ελεύθερο, μάλλον ψάχνουν για Χριστουγεννιάτικους μαλακές λέω. Η Καρολίνα εμφανίστηκε να τρώει μελομακάρονο πιθανό- φάε κάνα μελό λέω γιατί πουτσα με normal δεν τρως. Τα υπόλοιπα τα ξέρετε η φόλα Λάουρα κτλ. Λιοσίων κάτω η Λίλι βαριεστημενη την έκοψα και μια Γιάννα μελαχρινή αλλά λίγο άκυρη σωματικά καλύτερα να την βάλετε να σας φτιάχνει κέικ. Το teen το καλό τελικά το βρήκα πάνω ονόματι Εύα από την Ρωσία με αγάπη. Τίμια αγωνιστική με περιποίηση τις μπάλες για πιο σιδερένιο εργαλείο. Μάλλον είναι new οπότε μην περιμένετε αγριότητες και καφριλες απλά its o.k σε σχέση με τα χάλια που υπάρχουν. Πάντως μπορεί να σας σκάσει βυζοσκαμπιλο και να φτάσετε Φλς αυτό σας λέω μόνο :jade:. Ελπίζω να μην κούρασα με το κατεβατο αλλά ο μλκς από την λιγούρα μου έφαγα την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα και προσπαθούσα να χωνέψω γράφοντας- Δεν έχω αλλά λεφτά να πάρω άλλη οπότε όταν αλλάξει ο χρόνος θα φάω τα αρχιδια μου ή ...... θα τα φάει το Ευακι :klapste:
 

Redpilot

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
316
Πόντοι
21
Διδυμου ξέρει κανεις τι παίζει σημερα?
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
18
Like
720
Πόντοι
310
Αχ το γλυκό μου μόνο σε μένα πρόσφερε το κολαράκι της
Θα έχεις το ανάλογο μέγεθος φαντάζομαι για να στο προσφέρει με τέτοια άνεση !!! Μπράβο χυστη μου!!!
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
118
Πόντοι
6
λοιπόν συνάδελφοι, μια ευχή για το νέο έτος:
να το πάρουν λίγο αλλιώς οι συναγωνισταί που μας βομβαρδίζουν διαρκώς με παραπλανητικές κριτικές (και ναι, το λέω με αφορμή συγκεκριμένες κριτικές που διάβασα πρόσφατα έως πολύ πρόσφατα).
Ξέρετε τώρα, αυτοί οι τύποι που όχι μόνο γαμάνε τα τοπ κομμάτια, όχι μόνο η κοπέλα τους παρέχει αεροπλανικές υπηρεσίες αλλά με την πάρτη τους καυλώνει και χύνει, μη σας πω και σφαδάζει από τους οργασμούς.
Η ίδια κοπέλα που, όταν κάναμε εμείς το λάθος και την πήραμε, ήταν μαζί μας θερμή όσο η στέπα της Σιβηρίας το χειμώνα. Οπότε έχουμε ίδια άποψη, ε μάγκες;
Αλλά ξέχασα: εμείς οι υπόλοιποι "δεν καταφέραμε να την ξεκλειδώσουμε" :wink:
Καλή χρονιά.
Αδερφε ο μαλακας δε ξεμαλακευει ,συνεπώς απλά τον εντοπίζεις και τον αγνοείς.Διαφορετικα χαλάς χρήμα κόπο και διαθεση
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
καταθεση πριν λιγο στην Αλικη το κοκκινομαλικο gilfaki απο Ουκρανια Διδυμου 6 υπογειο....ουτε κρυο ουτε ζεστη..στα πολυ θετικα ο ευγενικος της χαρακτηρας...κατα τα αλλα μονο για τους Gilfaκιδες....ηλικια δεν ηθελε να μου πει μαλλον ντρεποταν εγω την εκοψα για 60+.....
3η βάρδια σωστά?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Η Αλίκη στο Δίδυμου 16(και όχι 6)δουλεύει συνήθως όταν είναι ανοιχτός ο οίκος, 2η βάρδια ,στη Δίδυμου κανένας οίκος δεν είναι ανοιχτός 3η βάρδια
ετσι....!!!!να βαζεις ταξη......!!!!!Καλη χρονια να εχεις τιτανα Smirni με πιο μπολικες ενημερωσεις.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
@montiliani καλή χρονιά με υγεία

καλή χρονιά σε όλους
Happy New Year Celebration GIF by iPlace
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Επαναληπτική με Μαρινα Αγκυρας 12.Τι τσιμπουκάρα ήταν αυτή !!!
Λοιπον τατουάζ πισω δεξια ομωπλατη οπως εγραψε ο Σμυρνης, στα αριστερα πλευρα της και δυο στο αριστερο χέρι εσωτερικά.
Βέρα ρωσιδα μου είπε απο Σιβηρια , πολλα χρόνια στην Ελλάδα.
Μεχρι της 21:00 θα ειναι σήμερα...
μπορεις να κανεις μια περιγραφη της μαρινας και ειναι πρωι η απογευμα ? ειναι η ρωσιδα με ταουαζ στην πλατη ωμους ?
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
82
Κριτικές
18
Like
524
Πόντοι
290
Η Sabina (Απο Βεργας 7) Θα Ειναι Και Παλι Κοντα Σας Στις 3ης Του Ιανουαριου Ημερα Τριτη Απο Της 23.00 Εως Της 5.00 Το Πρωι Με Μια Μεγαλη Εκπληξη !
Επισης Μου Ειπε Να Σας Μεταφερω Ευχες & Χρονια Πολλα & Καλη Χρονια Σε Ολους !
Βάρεσε τατουάζ στο λαιμό?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Επαναληπτική με Μαρινα Αγκυρας 12.Τι τσιμπουκάρα ήταν αυτή !!!
Λοιπον τατουάζ πισω δεξια ομωπλατη οπως εγραψε ο Σμυρνης, στα αριστερα πλευρα της και δυο στο αριστερο χέρι εσωτερικά.
Βέρα ρωσιδα μου είπε απο Σιβηρια , πολλα χρόνια στην Ελλάδα.
Μεχρι της 21:00 θα ειναι σήμερα...
2η επαναληπτική και εγώ με Μαρίνα πριν λίγο. Την έχυσα στο τέλος στο στόμα και μου ευχήθηκε καλή χρονιά κάνοντας μπουρμπουληθρες με το σπέρμα μου. Κόσμο δεν πέτυχα κατά τις 15:30.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Αφού τελειώσα το μπογιάτισμα μιας οικοδομής, κατευθύνθηκα σήμερα το πρωί με τα ρούχα της δουλειάς στο Φωκαίας 25 για να ξεσκίσω τη Θεσσαλονικιά από το Δυρράχιο Τζέσικα.
Δυστυχώς όμως στη θέση της βρήκα την 23χρονη ανηψιά του Εσκομπάρ, τη Λίζα. Πέρασα στα ενδότερα αφού το Βικάκι από τα κεντρικά δεν είχε πάει ακόμη και η Τάνια από Φιλιππίδου θα απουσιάζει για ένα μήνα.
Μέσα στο δωμάτιο δεν είναι κάτι φοβερό, ωστόσο πράγματι γουστάρει να τρίβει τη μουνάρα της στα καβλιά μας αφού γνωρίζει η σλατίνα πόσο μας ξετρελαίνει.
Έχει φανταστική φυσικά κωλάρα που δεν χόρταινα να χουφτώνω, όμως χάνει αρκετά στη συμμετοχή.
Για μια δοκιμή αξίζει πάντως.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αφού τελειώσα το μπογιάτισμα μιας οικοδομής, κατευθύνθηκα σήμερα το πρωί με τα ρούχα της δουλειάς στο Φωκαίας 25 για να ξεσκίσω τη Θεσσαλονικιά από το Δυρράχιο Τζέσικα.
Δυστυχώς όμως στη θέση της βρήκα την 23χρονη ανηψιά του Εσκομπάρ, τη Λίζα. Πέρασα στα ενδότερα αφού το Βικάκι από τα κεντρικά δεν είχε πάει ακόμη και η Τάνια από Φιλιππίδου θα απουσιάζει για ένα μήνα.
Μέσα στο δωμάτιο δεν είναι κάτι φοβερό, ωστόσο πράγματι γουστάρει να τρίβει τη μουνάρα της στα καβλιά μας αφού γνωρίζει η σλατίνα πόσο μας ξετρελαίνει.
Έχει φανταστική φυσικά κωλάρα που δεν χόρταινα να χουφτώνω, όμως χάνει αρκετά στη συμμετοχή.
Για μια δοκιμή αξίζει πάντως.
Άλλη η Λίζα και άλλη η Λίνα.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Άλλη η Λίζα και άλλη η Λίνα.
Μάλλον Λίνα ήταν, όχι Λίζα. Ποτέ δεν συγκρατώ ονόματα ούτε χώρες καταγωγής αφού λένε ψέματα και δεν τα ρωτάω καν. Ό,τι συγκρατήσω από το σαλόνι.

Το γαμήσι πάντως το έφαγε, όπως και να τη λένε.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
34
Like
4.331
Πόντοι
7.195
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom