Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 133 άτομα (3 μέλη και 130 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Η Ινα/Ινεζ από Ιασ 37 δουλευει ακόμα;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.401
Πόντοι
5.946
Πιάνοντας ένα ταπεινο 2-2 σκορ του βραδινού ματς που ειχα δωσει το μεσημερι στο θεμα μουντιάλ, πηρα λιγη χαρα και κανα ψιλό αλλα ουτε την ζημια απο το αμαξι δεν βγαλαμε. Στα πεναλτι το ματς πηγαινε οποτε ντυθηκα πριν σκασουν τα κανονια
και λεω θα παω Φωκαιας σημερα και μαλιατα στην τυχη! Μπηκα σε ενα με ξυλινη πορτα, κατι λιγα σκαλια και νουμερο 25. Σαρα λεει η παχουλη πασαδορος και βγαινει μια περιποιημενη λεπτη λυγερη κορμοστασια με συμπαθες προσωπο και ενα περιεργο σετ εσωρουχων. Ετρεφα ελπιδα δεν θα πω ψεμματα αλλα μαγκες ξανα τον ήπια. Στοματικό πολυ λιγο και ατεχνο ενω στην καβαλα αβολα και ατσουμπαλα. Δεν εμεινα ευχαριστημενος σε καμια σταση, ωστοσο ευχαριστησα κι εφυγα. Απλα ενα ωραιο σωμα συμπαθητικης γυναικας
και τιποτα αλλο. Δωμάτιο ετσι κι ετσι περιβαλλον αλλα στο δωματιο θα κολλησουμε;
βάλτη κι αυτή στην αγνόηση τύπε...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
34
Like
4.334
Πόντοι
7.195
Ήξερα κοπέλα, ωραίο μουνι, με παιδί που την προωθούσε ο άνδρας της χρόνια τώρα στο μετάξι και μάλιστα τους ειχα πιάσει να την εκβιάζει να κάνει ελεύθερο στοματικό και αυτή έκλαιγε.. από μια μεριά αυτό κάνει καλό για το πελάτη όταν τον γουστάρει να γαμιεται χωρίς ενοχές και να την βρίσκει...
μου έχει τύχει πουτάνα να κάνει εξτραδάκια για εκδίκηση στο νταβά της που την πλάκωνε.. άβυσσος..
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Εχθές βράδυ έπεσε σκούπα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Καταθεση στη Ριτα του Φωκαιας 19 εχθες στη 2η βαρδια.Οχι σπουδαια πραγματα.Ναι μεν εκφυλο λογο εμφανισης και συμπεριφορας αλλα λιγακι κομηλφο και ψευτικο στο γαμησι αυτου καθ'αυτου.Τσιμπουκακι υγρο μεν αλλα σχεδον αεροπιπα,αρχιδακια γλειψιμο αλλα η θειτσες στη διδυμου το κανουν καλυτερα.Ηθελε να της γλειψω και κωλοτρυπιδα....Ταλαιπωρημενη πολυ με χιλιαδες ωρες πτησης και ξεπατωματος.Ασχημος κωλος,ασχημο μουνι,σαπια βυζακια μεγεθους ενα και μισο.Για να μην την βλεπω την εστησα στα 4 την πλακωσα στις φαπες στα κωλομερια της μεχρι ερυρτοποιησης οποτε εβγαλε το σκασμο με τις μαλακιες που ελεγε,αλλα στο σμπρωξιμο προσπαθουσε να κλεψει.Εβαζε τα δαχτυλα της αναμεσα στην πουτσα μου και ψιλοτραβιωτανε μπροστα.Οσο το εκανε αυτο αλλο τοσο σκυλιαζα και εγω και τραβιομουν να μη χυσω.Στο τελος επιανε την πουτσα τοσο σφιχτα με τα δαχτυλα της για να μην μπαινω φουλ ωστε εσπασε η καποτα και εφαγε εναν τεραστιο κρεμπιε χαρισμα της ολο.Πεταχτηκε εντρομη,φωναζε την τσατσα τη ψευτρα τη σκατογρια να της φερει πετσετα και εφυγε σφαιρα σαν το γιουσεην το μπολτ τον αραπη στην εκκινηση.Επλυνα το ριπαπα μου εστριψα τσιγαρο και αναχωρησα χαλαρος σκεφτομενος σουρεαλ σκηνικα με την Ριτα να τραβαει τα ημιβλαμμενα μου μπασταρδα απο το χερι μισοτρελα οπως αυτη και εγω!Στα θετικα ηταν οτι το δωματιο ηταν καθαρο αρκετα και φρεσκοστρωμμενα σεντονια.Μαζι με τα μωρομαντηλα στο κομοδινο και τη Ριτα στο συνολο ειναι μια επιλογη αποδεκτη.Το εικοσαρικο δεν το κλαις αλλα σιγουρα δεν θα το ξαναδωσεις για τη Ριτα.
Η διδυμου ειχε ξηρασια εχθες το απογευμα και η Φωκαιας σχεδον το ιδιο με λιγα καταστηματα εν λειτουργια.Μαυρες γιορτες θα κανουμε.Κονομησανε οι πουτανες ολες κουτσες στραβες και θα πανε να γλεντησουν τα λεφτα μας στις πατριδες τους.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.858
Like
5.476
Πόντοι
1.056
Καλημερα ξερει καποιος που ειναι η που δουλευει η λιλιαν απο το Ιασονος 1β????..... Ευχαριστω
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Απούσα ρε μπουρδελιάρη. Διάβασε τουλάχιστον κανένα εξώφυλλο εφημερίδας.

Καταθεση στη Ριτα του Φωκαιας 19 εχθες στη 2η βαρδια.Οχι σπουδαια πραγματα.Ναι μεν εκφυλο λογο εμφανισης και συμπεριφορας αλλα λιγακι κομηλφο και ψευτικο στο γαμησι αυτου καθ'αυτου.Τσιμπουκακι υγρο μεν αλλα σχεδον αεροπιπα,αρχιδακια γλειψιμο αλλα η θειτσες στη διδυμου το κανουν καλυτερα.Ηθελε να της γλειψω και κωλοτρυπιδα....Ταλαιπωρημενη πολυ με χιλιαδες ωρες πτησης και ξεπατωματος.Ασχημος κωλος,ασχημο μουνι,σαπια βυζακια μεγεθους ενα και μισο.Για να μην την βλεπω την εστησα στα 4 την πλακωσα στις φαπες στα κωλομερια της μεχρι ερυρτοποιησης οποτε εβγαλε το σκασμο με τις μαλακιες που ελεγε,αλλα στο σμπρωξιμο προσπαθουσε να κλεψει.Εβαζε τα δαχτυλα της αναμεσα στην πουτσα μου και ψιλοτραβιωτανε μπροστα.Οσο το εκανε αυτο αλλο τοσο σκυλιαζα και εγω και τραβιομουν να μη χυσω.Στο τελος επιανε την πουτσα τοσο σφιχτα με τα δαχτυλα της για να μην μπαινω φουλ ωστε εσπασε η καποτα και εφαγε εναν τεραστιο κρεμπιε χαρισμα της ολο.Πεταχτηκε εντρομη,φωναζε την τσατσα τη ψευτρα τη σκατογρια να της φερει πετσετα και εφυγε σφαιρα σαν το γιουσεην το μπολτ τον αραπη στην εκκινηση.Επλυνα το ριπαπα μου εστριψα τσιγαρο και αναχωρησα χαλαρος σκεφτομενος σουρεαλ σκηνικα με την Ριτα να τραβαει τα ημιβλαμμενα μου μπασταρδα απο το χερι μισοτρελα οπως αυτη και εγω!Στα θετικα ηταν οτι το δωματιο ηταν καθαρο αρκετα και φρεσκοστρωμμενα σεντονια.Μαζι με τα μωρομαντηλα στο κομοδινο και τη Ριτα στο συνολο ειναι μια επιλογη αποδεκτη.Το εικοσαρικο δεν το κλαις αλλα σιγουρα δεν θα το ξαναδωσεις για τη Ριτα.
Η διδυμου ειχε ξηρασια εχθες το απογευμα και η Φωκαιας σχεδον το ιδιο με λιγα καταστηματα εν λειτουργια.Μαυρες γιορτες θα κανουμε.Κονομησανε οι πουτανες ολες κουτσες στραβες και θα πανε να γλεντησουν τα λεφτα μας στις πατριδες τους.
Εγώ συνοδοιπόρε έχω περάσει καλά με το Ριτάκι.Νταξει είχα πάει πιο παλιά βέβαια αλλά όμως το ευχαριστήθηκα.Κανει και γλειφοκωλι αλλά και πίπα πολύ καλή.2η βάρδια περίπου τι ώρα πηγές γιατί εγώ επισκέφθηκα 12 με 1 μεσημέρι
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Εγώ συνοδοιπόρε έχω περάσει καλά με το Ριτάκι.Νταξει είχα πάει πιο παλιά βέβαια αλλά όμως το ευχαριστήθηκα.Κανει και γλειφοκωλι αλλά και πίπα πολύ καλή.2η βάρδια περίπου τι ώρα πηγές γιατί εγώ επισκέφθηκα 12 με 1 μεσημέρι
Κατα τις εννεα πηγα
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Η Βανέσσα απο το Ιασ 20 νομιζω φοράει 34 νούμερο παπούτσι.
Της εχω γλείψει άπειρες φορες τα πατουσακια της που ειναι σα γλειφιτζουρια.
Παλικάρι μου να'σαι καλά.
36 φοράει η Βανέσα...
Εχω χυσει επάνω στους κοθορνους με τα καφέ λουρακια που φοράει...
Τσαντίστηκε λίγο.
Εγώ όμως κύριος. Τα έγλειψα και της τα καθάρισα...
Ουστ από δω λιστεριναδες!
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Συνέλαβαν πολιτικό του ΠΑΣΟΚ για διαφθορά .. αν αφήσει την πολιτική θα έκανε άνετα καριέρα ως βίζιτα τέτοιο μιλφακι που είναι
Αυτό το επάγγελμα κάνει τα τελευταία είκοσι χρόνια και με μεγάλη επιτυχία.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Σημερα πρωι ειχα ορεξη να επισκεφτω το Δ22 μπας και βρω την σκιννυ Μαριαννα.Τζιφος,κλειστο.
Πηγα στα 17αρια της Φωκαιας μπας και βρω Ειρινουσκα αλλα επανω ειχε ενα καλο κομματι την Ναταλυ η οποια βαριοτανε να βγει σαλονι και διπλα κατω μια χοντρουλα ευθυμη ονοματι Κλεοπατρα αν θυμαμαι καλα.Η τσατσα της Ειρινουσκας με τραβαγε απο το χερι να περασω αλλα δραπετευσα.Εν τελει η καταθεση της ημερας πραγματοποιηθηκε στη Θεια Σοφια στο Ιασωνος 44 επανω με ονλυ τεν γιουρο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.682
Πόντοι
45.465
Σημερα πρωι ειχα ορεξη να επισκεφτω το Δ22 μπας και βρω την σκιννυ Μαριαννα.Τζιφος,κλειστο.
Πηγα στα 17αρια της Φωκαιας μπας και βρω Ειρινουσκα αλλα επανω ειχε ενα καλο κομματι την Ναταλυ η οποια βαριοτανε να βγει σαλονι και διπλα κατω μια χοντρουλα ευθυμη ονοματι Κλεοπατρα αν θυμαμαι καλα.Η τσατσα της Ειρινουσκας με τραβαγε απο το χερι να περασω αλλα δραπετευσα.Εν τελει η καταθεση της ημερας πραγματοποιηθηκε στη Θεια Σοφια στο Ιασωνος 44 επανω με ονλυ τεν γιουρο.
Το Δ22 πολλές φορές ανοίγει γύρω στις 1200
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.897
Like
5.672
Πόντοι
1.056
ΥΓ: Αυτό που είδα ήταν μία ευτυχισμένη οικογένεια.....
Οταν εχεις καποιον να σε απηλει με οπλα ξαφνικα νιωθεις ευτυχισμενος οτι και να κανεις..

Ολα ειναι σχετικα οπως λες..
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Καταθεση στη Ριτα του Φωκαιας 19 εχθες στη 2η βαρδια.Οχι σπουδαια πραγματα.Ναι μεν εκφυλο λογο εμφανισης και συμπεριφορας αλλα λιγακι κομηλφο και ψευτικο στο γαμησι αυτου καθ'αυτου.Τσιμπουκακι υγρο μεν αλλα σχεδον αεροπιπα,αρχιδακια γλειψιμο αλλα η θειτσες στη διδυμου το κανουν καλυτερα.Ηθελε να της γλειψω και κωλοτρυπιδα....Ταλαιπωρημενη πολυ με χιλιαδες ωρες πτησης και ξεπατωματος.Ασχημος κωλος,ασχημο μουνι,σαπια βυζακια μεγεθους ενα και μισο.Για να μην την βλεπω την εστησα στα 4 την πλακωσα στις φαπες στα κωλομερια της μεχρι ερυρτοποιησης οποτε εβγαλε το σκασμο με τις μαλακιες που ελεγε,αλλα στο σμπρωξιμο προσπαθουσε να κλεψει.Εβαζε τα δαχτυλα της αναμεσα στην πουτσα μου και ψιλοτραβιωτανε μπροστα.Οσο το εκανε αυτο αλλο τοσο σκυλιαζα και εγω και τραβιομουν να μη χυσω.Στο τελος επιανε την πουτσα τοσο σφιχτα με τα δαχτυλα της για να μην μπαινω φουλ ωστε εσπασε η καποτα και εφαγε εναν τεραστιο κρεμπιε χαρισμα της ολο.Πεταχτηκε εντρομη,φωναζε την τσατσα τη ψευτρα τη σκατογρια να της φερει πετσετα και εφυγε σφαιρα σαν το γιουσεην το μπολτ τον αραπη στην εκκινηση.Επλυνα το ριπαπα μου εστριψα τσιγαρο και αναχωρησα χαλαρος σκεφτομενος σουρεαλ σκηνικα με την Ριτα να τραβαει τα ημιβλαμμενα μου μπασταρδα απο το χερι μισοτρελα οπως αυτη και εγω!Στα θετικα ηταν οτι το δωματιο ηταν καθαρο αρκετα και φρεσκοστρωμμενα σεντονια.Μαζι με τα μωρομαντηλα στο κομοδινο και τη Ριτα στο συνολο ειναι μια επιλογη αποδεκτη.Το εικοσαρικο δεν το κλαις αλλα σιγουρα δεν θα το ξαναδωσεις για τη Ριτα.
Η διδυμου ειχε ξηρασια εχθες το απογευμα και η Φωκαιας σχεδον το ιδιο με λιγα καταστηματα εν λειτουργια.Μαυρες γιορτες θα κανουμε.Κονομησανε οι πουτανες ολες κουτσες στραβες και θα πανε να γλεντησουν τα λεφτα μας στις πατριδες τους.
:2funny::tooth::2funny:

:kneel::kneel::kneel:

:2funny::tooth::2funny:

:worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Δωσε πληροφοριες ρε μαν..

Θελω να το γαμησω αυτο το μουνι..
Θες να γαμήσεις τη πρώην (κατάπώς φαίνεται) αντιπρόεδρο του ευρωπαϊκού κοινοβουλίου εεε;
Ντάξει αν δεν τα καταφέρεις ρίξε μια ματιά στη πρωθυπουργό της Φινλανδίας. Βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν κάνει owo, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...:confused:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Καλησπερα μωρακια μου σας περιμενω Οδος Βεργας 7 στο πανο σημερα απο της 19.00 εως της 5.00 το πρωι.ευχαριστω πολυ για χτες απο καποιον που μου προσφερε λουλουδια κοκκινα τριανταφυλα στο μαγαζι.Φιλακια πολλα μωρακια μου.
@Σεβασμιώτατος Βλέπεις ρε μαλάκα πως φέρονται σε μια κοπελα;
Και εσύ ούτε ένα κουτί τουλούμπες στο Κορινάκι.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Το Δ22 πολλές φορές ανοίγει γύρω στις 1200
ομολογουμένως δεν το γνωριζα.
Επισης στο 25 οροφος της Φωκαιας,μια ξανθούλα ονοματι τζεσσικα σαλονικια κατα τα λεγομενα της τσατσας με πεσμενο κωλο,πεσμενο βυζι αλλα φορωντας ζαρτιερες εξηλθε για σαλοναρισμα.Περιμενα μπας και ηταν το πιπινακι το λατιν αλλά μπααααα....
Το μονο που με παραξενεψε εξερχομενος του ιδρύματος ηταν το καροτσακι του μωρου με την προικα του μεσα στο καλαθακι διπλα στη σκάλα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
918
Κριτικές
48
Like
4.777
Πόντοι
2.836
... δυστυχώς δεν το προλάβαμε στο Φωκ.25.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom