Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (32 μέλη και 243 επισκέπτες)

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
422
Like
727
Πόντοι
81
Ρε τύποι διαβάζω τα περήφανα σχόλια για το εάν με επιλέγει ή όχι μια τανα και απορώ. Σας βάζω ότι στοίχημα θέλετε, ότι σήμερα πάω και τρώω χυλόπιτα και μετά από δύο μέρες, ξαναπάω και γαμαω. Σιγά μην θυμάται το τανακι, ποιόν δέχτηκε και ποιόν έστειλε. Ανάλογα τα κέφια, τις αφραγκιες και το κωλοχερο του νταβα. Το θέμα είναι κάτι τέτοιες να τις κλασουμε, να στρώσουν χαρακτήρα και μετά να δούμε πόση μαγκιά θα πουλάνε. Εντάξει , οι άντρες είμαστε μουνοδουλοι, αλλά με μέτρο.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ρε τύποι διαβάζω τα περήφανα σχόλια για το εάν με επιλέγει ή όχι μια τανα και απορώ. Σας βάζω ότι στοίχημα θέλετε, ότι σήμερα πάω και τρώω χυλόπιτα και μετά από δύο μέρες, ξαναπάω και γαμαω. Σιγά μην θυμάται το τανακι, ποιόν δέχτηκε και ποιόν έστειλε. Ανάλογα τα κέφια, τις αφραγκιες και το κωλοχερο του νταβα. Το θέμα είναι κάτι τέτοιες να τις κλασουμε, να στρώσουν χαρακτήρα και μετά να δούμε πόση μαγκιά θα πουλάνε. Εντάξει , οι άντρες είμαστε μουνοδουλοι, αλλά με μέτρο.
1) Οι γυναίκες και ιδιαίτερα οι πουτάνες έχουν εξαιρετική μνήμη!

2) Όταν μια γυναίκα και ιδιαίτερα μια πουτάνα σου ρίξει χυλόπιτα και ξαναπάς μετά από 2 μέρες λέει από μέσα της ξαναήρθε ο μαλάκας και είτε σε αρχίζει στις χυλόπιτες εναλλακτικά (ζέστη-κρύο) ή σε κάνει να την καψουρευτείς!!
Ὸπως και να έχει, στο τέλος εσύ θα βγείς χαμένος!
 

geny24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
10
Like
297
Πόντοι
290
Περασα πριν λιγο κατα 12:45 απο μεγ.αλεξ 22 δεξια εισογειο ηταν η ΝΙΚΟΛ ,με ειδε που ειχα το κινητο στο χερι και νευριασε και μου πεταξε ενα μπουκαλακι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.759
Πόντοι
10.686
1) Οι γυναίκες και ιδιαίτερα οι πουτάνες έχουν εξαιρετική μνήμη!
:offtopic:Έπαθα πρόσφατα πλάκα με δύο τάνες που έπαιρνα στο Κολωνού 30 όροφο, την Ίρα στο Κολωνού 32 και την Ελένη (πρώην Ντάνα) στο Βέργας 3 : Θυμόντουσαν ότι είχαν να με δουν τέσσερα χρόνια και έπεσαν μέσα ακριβώς! Εκεί δε που δεν πίστευα στ'αυτιά μου ήταν με την τσατσά της Ιζαμπέλας στο Φωκαίας 17 όροφο, ( την αδύνατη με τα γυαλιά, Ιωάννα μού συστήθηκε, που δεν την είχα πληρώσει ποτέ και ούτε είχα μιλήσει ποτέ μαζί της). θυμόταν κι αυτή ότι είχε να με δει τέσσερα καλοκαίρια!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
15
Like
11.742
Πόντοι
3.246
:offtopic:Έπαθα πρόσφατα πλάκα με δύο τάνες που έπαιρνα στο Κολωνού 30 όροφο, την Ίρα στο Κολωνού 32 και την Ελένη (πρώην Ντάνα) στο Βέργας 3 : Θυμόντουσαν ότι είχαν να με δουν τέσσερα χρόνια και έπεσαν μέσα ακριβώς! Εκεί δε που δεν πίστευα στ'αυτιά μου ήταν με την τσατσά της Ιζαμπέλας στο Φωκαίας 17 όροφο, ( την αδύνατη με τα γυαλιά, Ιωάννα μού συστήθηκε, που δεν την είχα πληρώσει ποτέ και ούτε είχα μιλήσει ποτέ μαζί της). θυμόταν κι αυτή ότι είχε να με δει τέσσερα καλοκαίρια!
Μύστη, λογικά σε θυμούνται από το γλυφομούνι! :rockon:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Πέρασμα σήμερα από Ιάσωνος 1Β και όχι Ιάσωνος 1Γ για την περιβόητη Λίλιαν , η κοπέλα αγγίζει τα 50 , αλλά για την ηλικία της κρατιέται καλά , το σώμα της είναι πολύ καλό , και πέρασα πολύ καλά ….
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
25.973
Πόντοι
7.046
Έχουνε μαζευτεί παίδες πολλές Νικόλ και έχετε χάσει την μπάλα.
Υπάρχουν δύο Νικόλ στο Μ.Αλέκου 22. Μία στο ισόγειο πρωί μελαχρινή και μία στον όροφο ξανθιά το απόγευμα. Και οι δύο Ρωσίδες.
Αυτή στο ισόγειο με 10€ η άλλη στον όροφο με 15€.

Για την Κάτια που γίνεται τόσος ντόρος, επειδή είναι επιλεκτική και καλά, σιγά την περίπτωση...
Την πήρα μία μέρα, που δεν ήταν η Ντάρια εκεί. Περίεργη φάτσα και απλά πέρασα για το τσουπωτό κωλαράκι της.
Μ Ε Τ Ρ Ι Α.
Έτσι, βάλε τα πραγματα στη θέση τους!
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
177
Like
794
Πόντοι
81
Έχει σταματήσει πόσες βδομάδες τύπε. Έχει αντικατασταθεί από την Αλίνα νυν στουντιοκόριτσο.
Γνωρίζουμε κάτι για το αν έχει σταματήσει και η Αντριάννα? Γιατί στο πρόγραμμα σε άλλο σάιτ 2 βδομάδες τώρα έχει μόνο αλινα
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
25.973
Πόντοι
7.046
Την βρήκες την Εβελίνα ή την είχε κλείσει κανένας 3ωρο; :2funny:
Μπαααα βαρεθηκα, δε γαμεις... Κι άμα εβλεπες το γκρεμλιν που μπήκε θα εφριζες..... Θα τα έχωσε χοντρά!! Ξέρεις τι γίνεται; Κάτι τέτοιες φάσεις συμβαίνουν και ξενερωνω ρε φίλε με τις κοπέλες. Έτσι κι αλλιώς δεν έχω κάνει συμβόλαιο με καμια. Καθώς επισης το επαγγελμα πουτανα δε σηκώνει συναισθηματισμους. Όπως έχω ξαναπεί, τις γυναίκες τις ξεχνάω σαν το χθεσινό φαγητό. Αυτές δε με ξεχνάνε!!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Γνωρίζουμε κάτι για το αν έχει σταματήσει και η Αντριάννα? Γιατί στο πρόγραμμα σε άλλο σάιτ 2 βδομάδες τώρα έχει μόνο αλινα
Αρχές Σεπτεμβρίου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπαααα βαρεθηκα, δε γαμεις... Κι άμα εβλεπες το γκρεμλιν που μπήκε θα εφριζες..... Θα τα έχωσε χοντρά!! Ξέρεις τι γίνεται; Κάτι τέτοιες φάσεις συμβαίνουν και ξενερωνω ρε φίλε με τις κοπέλες. Έτσι κι αλλιώς δεν έχω κάνει συμβόλαιο με καμια. Καθώς επισης το επαγγελμα πουτανα δε σηκώνει συναισθηματισμους. Όπως έχω ξαναπεί, τις γυναίκες τις ξεχνάω σαν το χθεσινό φαγητό. Αυτές δε με ξεχνάνε!!
Είσαι μεγάλη πουτάνα... :eyebrows:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.116
Κριτικές
1.245
Like
193.524
Πόντοι
45.465
Πέρασμα σήμερα από Ιάσωνος 1Β και όχι Ιάσωνος 1Γ για την περιβόητη Λίλιαν , η κοπέλα αγγίζει τα 50 , αλλά για την ηλικία της κρατιέται καλά , το σώμα της είναι πολύ καλό , και πέρασα πολύ καλά ….
Ναι, το έχουμε αναφέρει στις πιο πίσω σελίδες
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από Ιάσωνος 1Β και όχι Ιάσωνος 1Γ για την περιβόητη Λίλιαν , η κοπέλα αγγίζει τα 50 , αλλά για την ηλικία της κρατιέται καλά , το σώμα της είναι πολύ καλό , και πέρασα πολύ καλά ….
μεχρι τι ωρα ειναι εκει ξερουμε συναγωνιστη
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Για τους ενδιαφερόμενους η Μιρέλλα στο Ιασωνος 43 δουλεύει εκει 7 το πρωι μεχρι 12 το μεσημέρι. Μερακληδικες ώρες....

Η Ελληνορωσσιδα Ελενη η πολυ έμπειρη ψωλορουφηχτρα απο το Μεγαλου Αλεξανδρου 28 αριστερό δουλεύει 3η βαρδια στο Κολωνου 53.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Χριστίνα, μιλφ 33 ετων με λίγη μπακα ξανθο μαλλι και γλυκουλα φάτσα. Κανει ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα. Την περίμενα 20 λεπτα να βγει απο το δωμάτιο ενω ακουγονταν συνεχως να πέφτουν φιλια μεσα.

Στο Μεγαλου Αλεξανδρου 25 το δεξί ειναι η Αννα ψηλη νταρντανα 40αρα με ελεύθερο τελιωτικο.

Στο Ιασωνος 46 διάδρομος κουρτίνα με τις 5 κοπέλες σημερα ειχε μονο μια την Ελενη ψιλοαδιαφορη μιλφ. Η Αννα φραντζα θα ερχοταν κατα τις 2 το μεσημέρι.

Ιασωνος 44 αριστερο Κατια , πιπινα με τετραγωνη φατσα και πλαδαρό κωλο. Η Νταρια θα ειναι εκεί απόγευμα.

Εγω εκανα τη μαλακια και πέρασα με Μαρια στο Περδίκα 1 γωνιακο όροφος.
18χρονη Ρουμανα που μοιάζει για 25χρονη με πλαδαρο σωμα και στραβοχυμενη φάτσα, ειναι και λιγο αλληθωρη και εχει μυτη σαν το Λόρδο Βόλντεμορτ ...

Θα το σκεφτω αμα ανανεβασω κριτική... ντρέπομαι.
Καλησπέρα την Χριστίνα στο Μ. Αλεξάνδρου 25 την βρήκες πρωινή βάρδια? Ευχαριστώ.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Δεν ειχα ορεξη να γαμησω αφού για κακή μου τυχη καψουρεφτηκα μια στριπτιζου που περνάμε χρόνο μαζι τελευταία..Περασα απο βέργας 7 να συναντήσω επιτέλους την περιβόητη σαμπινα για μια πιπα και μονο.

Στη παρουσίαση δεν ακούστηκε το όνομα της αντ αυτού παρουσιάστηκε η τινα αν θυμαμαι καλα.. Γύρω στο 1.70 μαζι με τα τακούνια, μελαχρινή με με κοτσίδα και ενα στρογγυλό γλυκο ρωσικό πρόσωπο.
Σωμα αδύνατο με πιασίματα και ωραια 2.5αρια φυσικα βυζιά.

Ωραία πίπα, το ένοιωθε το άθλημα και το απολάμβανε,
Μετα απο κανα 10λεπτο και μια απόπειρα για mouthfuck συνειδητοποισσμε και οι δυο πώς δεν πρόκειται να χύσω
Αφού το μυαλο μου ηταν αλλού

Μου προτείνει σεξ και έρχεται πανω μου και ξεστόμισε την πρώτη ελληνική της λεξη "Σιγα"

Μπαινω μεσα της κι εγω σιγα αλλα μπαινω βαθια ολόκληρος μιας και ειχε στενο μουνάκι με ωραία αίσθηση
Βγαζει ενα βογγητο μεσα απο τη ψυχη τής
Συνεχίζουμε με αργούς ρυθμούς και την γυρίζω σε σκυλισιο γισ να τελειώνω μεσα της..

Δεν εδειξε καμία βιασύνη στο 20 λεπτο που έκατσα μεσα ισως επειδη ημουν το μονο δωματιο
Υπο αλλες συνθήκες θα πέρναγα τέλεια.

Μπηκε για ντουζ άμεσα κατι που δείχνει καλο στοιχείο υγιεινής για τον επόμενο επίδοξο εραστή
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom