Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (7 μέλη και 78 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Σε λίγα στο Μετάξι που μπήκα.
Κολωνού 27 όροφος μία από Βενεζουέλα με 4άρια βυζιά τετράπαχη νεαρή, απλό πρόγραμμα στα 10€
Κολωνου 27 υπόγειο, Μπέλα λατίνα με πεταχτό κωλαράκι σφιχτό κορμί, απλό πρόγραμμα στα 10€
Κολωνού 27 ισόγειο, Άντζυ νεαρή με ωραίο κορμί και φοβερό κωλαράκι πεταχτό και σφιχτό και Έβελιν σφιχτό σώμα με πιασίματα λατίνες και οι δύο απλό στα 20€.
Ιάσονος 37Β η κλασσική ρουμάνα Σόνια πετίτ με 69 και μία πολύ χοντρή Σούζι. (και ψεύδεσαι και τρως)
Ιάσονος 44 δεξιά σκαλάκια μόνο η Μαρίνα η Ουζμπέκα
Ιάσονος 46Β 5 κοπέλες, Άντζελα με φράντζα, Βίκυ με 4άρια βυζιά, Στέλλα λεπτή, Μελίνα με πιασίματα και 2,5άρια-3άρια και μία άλλη που δεν θυμάμαι όνομα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Περασμα πριν λίγο από Βέργας...
Χαμος , δεν έβρισκα να παρκαρω το ηλεκτρικό μου πατίνι, παρκαρισμενες εξω απο τον οικο supersport μηχανες ακριβα αμαξια, αντρες με σακάκια έμπαιναν στον οικο να γαμησουν τη sexy instagram influencer Sabina !
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Περασμα πριν λίγο από Βέργας...
Χαμος , δεν έβρισκα να παρκαρω το ηλεκτρικό μου πατίνι, παρκαρισμενες εξω απο τον οικο supersport μηχανες ακριβα αμαξια, αντρες με σακάκια έμπαιναν στον οικο να γαμησουν τη sexy instagram influencer Sabina !
Το 5λιτρο Maserati δίπλα από το smart του msakis ήταν δικό μου.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Περασμα πριν λίγο από Βέργας...
Χαμος , δεν έβρισκα να παρκαρω το ηλεκτρικό μου πατίνι, παρκαρισμενες εξω απο τον οικο supersport μηχανες ακριβα αμαξια, αντρες με σακάκια έμπαιναν στον οικο να γαμησουν τη sexy instagram influencer Sabina !
Είχε και παρκαδόρο απέξω Μητσάρα ???
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ερωτηση η Βαλερια του Μεταξ , τι σχεση εχει με την Βαλερια της Χωματιανου 11 , η πρωτη ειναι στο Κολωνου 48 δεξια με την Παολα ??
Καμιά... η μία είναι πιτσιρικά αυτή του Χ11 ..η άλλη μιλφ χρόνια στο κουρμπετι..ΑΚΩΛΗ
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Eκανα μια τσάρκα χθες μετά από κάποιες ημέρες ανάπαυλας μπας και βρω κανένα κορασίδιο του γούστου μου.
Από μετάξι έπαιζε μόνο η βανέσσα . Για αυτήν που φημολογειται για Μεγ. Αλεξάνδρου (νικόλ) καμιά σχέση , μια φτιασιδωμένη νταρντανοπουτάνα χωρίς φυσική έλξη ...μάλλον για καυλωμένους πιτσιρικάδες , δεν είμαι σε αυτό το στάδιο...Εφυγα πήγα φυλής εκεί συνάντησα το πετίτ γκομενάκι κορίνα , σωματότυπος και στυλ καθαρα για τα γούστα μου...την εχω πάρει όμως πιο παλιά με μέτριες εντυπώσεις, τον έχεις μεγαλο μη από δω -μη από κει χωρίς να παραδίδεται σεξουαλικά και ξενέρα..
Την ανναμπέλα όπως έχω ξαναπεί από παλιά την ξέρω πολύ καλά με συνευρέσεις εντός και εκτος με πολύ καλή χημεία όπως πάντα ,κάτι σαν γκομενα μου ....η ύστατη λύση και πήγα .Μαζί μου τα κάνει όλα αν και ζορίζεται πάρα πολύ να τον φάει από τον κώλο (διπλώνεται στα δυο και προσπαθεί να μου φύγει από το κρεβάτι γιατι πονάει , μέχρι το κομοδίνο ανεβαίνει).. πολύ καλά οπως πάντα..
Ειχα σκοπό μετα από κάποιο χρονικό διάλειμμα να επιστρέψω μετάξι για βανεσσα σε δεύτερη πράξη αλλά λόγω υποχρεωσεων αναβληθηκε..παρεπιμπτόντως είδα γιατί μόλις είχε ανοίξει στο 72 την περιβόητη ειρήνη...μούναρος με πρωκτικό παρ' όλα αυτά μου φάνηκε κάτι σαν πολύ ωραιο για να είναι αληθινό, κάτι δεν με τράβηξε αποφασιστικά μέσα...άλλη φορά
Ο Εμμανουέλ Προυστ ειχε πει κάποτε : < Aφήστε τις πολύ όμορφες γυναίκες για του άνδρες που δεν έχουν φαντασία>. Το ίδιο μου ειχε συμβεί με την περιβόητη σαμπίνα...μια διαίσθηση νεαρή΄ς όμορφης αλλά ψυχρής πουτανιτσας χωρίς ζεστασιά και αποστειρωμένο διεκπεραιωτικό πρόγραμμα..δεν πάω να γαμήσω μια πλαστική κούκλα? μπορεί και να κάνω λάθος..
Για τους μύστες πληροφορίες ...η νικόλ της Ι37Β την έκανε για πατρίδα της πριν περίπου 10 ημέρες, δυστυχώς δεν πρόλαβα να τη πάρω , η αννίτα η πετίτ της φωκαίας 24 σταμάτησε το επάγγελμα και έχει στραφεί σε άλλους μη πορνικούς προσανατολισμους....αλλά κόβει η πουτάνα το γαμήσι θα μου πείτε ?...ο καιρός θα δειξει ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Η Αναμπελα στο 86β είναι η ίδια με αυτή που ήτανε στο 74 κάτω δεξιά;
 

sakis2345

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2022
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Ρε παιδιά καμία να δίνει κωλο σίγουρα ξέρουμε;όσες έχω πάει που ανακοινώνουν πρωκτικό όταν μπαίνεις μέσα εν τέλη λένε όχι.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξια, Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μιχαελα, απλό πρόγραμμα κα τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β, 19 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Μελίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Ντιαννα με το κοντό ξανθό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Κατσε ρε φιλε η σαρα απ το Φώκαιας 25 μου περασε καπότα μομο καο μονο επειδή έβγαζα προ σπερματικα υγρά
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Τροφωνίου 13 πάνω φόλα αλερτ Μόνικα μεταμεσονύχτια βάρδια. Δηλώνει ημεδαπή και έχει τρέλα ψυχολογικά. Την έφαγα και εγώ την φόλα μου τελικά, η κοπέλα πρέπει να αποσυρθεί δεν κάνει το νου σας!
 

diadoxos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που συμβαίνει με το site είναι τρομερό. Δεν προλαβαίνει κάποιος να ανεβάσει καλή κριτική, για μία καινούργια άφιξη και γίνεται της πουτάνας το μαγκάλι. Πας την επόμενη μέρα στο μπουρδέλο και βλέπεις στρατιές λιγούρηδων να περιμένουν στο σαλόνι, ενώ κάποιοι άλλοι είναι ήδη μέσα στα δωμάτια, σε προγράμματα των 40 λεπτών ή της μίας ώρας.
Η ταινία " Το κυνήγι της υποτακτικής ξανθιάς" προβάλεται σε γνωστό μασατζιδικο το τελευταίο διάστημα. Αν και μαθαίνω ότι έβαψε το μαλλί.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Βγήκε από το δωμάτιο η Ντανιέλα και μέσα ήταν μάλλον η Μαρίνα. Έφυγα γιατί μου τη δίνει η Μαρία η τσατσά, πρώην πουτάνα που κάνει ότι δεν ξέρει... Τις έχω δει και τις δύο Ουζμπέκες και θα τις πάρω με την πρώτη ευκαιρία. :hi:
Η Μαρία η Τσατσά ήτανε κορασίδα?? Αυτό δεν το ήξερα, ενδιαφέρον..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Η Μαρία η Τσατσά ήτανε κορασίδα?? Αυτό δεν το ήξερα, ενδιαφέρον..
Την είχα πρωτοπάρει στο Ιάσονος 36 όταν δούλευε με τη Ζακλύν, και μάλιστα μούτρωνε γιατί προτιμούσα την άλλη . (Στη συνέχεια η Ζακλύν πήγε για λίγο στο ανακαινισμένο Λεωνίδου 28 όροφο και μετά εξαφανίστηκε, και τη διαδέχτηκε η Ανίτα που πλέον είναι μασατζού). Μετά πήγε στο Ιάσονος 46 αριστερά και την ξαναείδα κάποια στιγμή τσατσά στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 το παλιό. Ήτανε πολύ καλή, έκανε τα πάντα πλην πρωκτικού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Κατσε ρε φιλε η σαρα απ το Φώκαιας 25 μου περασε καπότα μομο καο μονο επειδή έβγαζα προ σπερματικα υγρά
Ναι και? η τσατσά της είμαι? τραβα ρώτα την, εγώ τι ανακοινώνουν γράφω, εδώ σε άλλους έχει δώσει κώλο χωρίς να ανακοινωνεται, δε κατάλαβα τι ζόρι τραβάς κ εσύ
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Επιτέλους μετά από διάστημα απουσίας λόγω υποχρεώσεων θα ξανάβρεθω να τριγυρίζω στα μονοπάτια της σαρκικής απόλαυσης.Ευτυχως ενημερώνομαι για το τι παίζει στην πιάτσα αν και απ' ότι βλέπω τα ίδια και τα ίδια.Σαμπινα σου ρχομαι...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Δηλαδή, και να είναι αυτός τι περιμένεις να σου απαντήσει ρε παίχτη δημόσια;
"Ναι, είμαι ο τύπος με το τζόκευ που κάνω απογραφές στα μπουρδέλα;"
Θα τον αναγκάσεις τώρα να βγάλει και το τζόκευ και θα μας πάθει και καμιά ηλίαση :helpplea:
Αυτός είναι. Επιβεβαιώνω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επιτέλους μετά από διάστημα απουσίας λόγω υποχρεώσεων θα ξανάβρεθω να τριγυρίζω στα μονοπάτια της σαρκικής απόλαυσης.Ευτυχως ενημερώνομαι για το τι παίζει στην πιάτσα αν και απ' ότι βλέπω τα ίδια και τα ίδια.Σαμπινα σου ρχομαι...
Ναυάγια ζείτε εσείς μας οδηγείτε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom