Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (25 μέλη και 282 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
568
Κριτικές
25
Like
3.474
Πόντοι
1.436
μεγάλη τύχη. αφού την πέρασε η ολόκληρη η χρυσή ορδή πουτσών το πήρε το κορίτσι ο μαλέας. Στα μπουρδέλα την ψαρεψε;
Πήρε εργαλείο μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση εξωτερικά ατρακάριστο αγρατζουνιστο αλλά με πολλά.... χιλιόμετρα γραμμένα στο κοντερ!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Τελικά απογευματινή καταδρομικη στο φ84 κατω
Ήταν η ρανια με τον εξαίρετο κύριο Βασίλη τον τσάτσο που με τη διαφήμιση που της κάνει την ανεβάζει πάνω από 50%
Το κοριτσάκι χαμογελαστό ευγενικό διεκπεραίωτικο. Προσπαθεί τιμά το 20ρικο αλλά με όχι ουαου υπηρεσιες
Ετιμήθει πρόσφατα πιο πολύ ακούγοντας τα θετικά σχόλια του κυρ Βασίλη.
Όμορφη. Θυμίζει τη Δρόσω από Άγριες Μέλισσες σε νεώτερη ηλικία.
Στον αγώνα όμως διεκπεραίωση χωρίς να περιποιείται μπάλες ούτε γλωσσοφιλα. Άπειρη κρέμα που δεν καταλάβαινα αν είμαι μέσα. Μου το αιτιολόγησε λόγω μεγέθους φοβήθηκε ότι θα πόναγε. Εναλλαγή στάσεων χωρίς αποτέλεσμα. Έφυγα αχυστος. Μου ζήτησε συγγνώμη
Δεν προβλέπεται επανάληψη.
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μόλις πέσει ο ήλιος πρέπει να βρεθεί granny με προθυμο κωλαράκι... Λογικά στης Λένας στην Ιασωνος. Αν βρείτε κάποιο άλλο εντός ώρας πείτε μου
Μαγνησίας 1, Ντιάνα
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.554
Πόντοι
736
Η σονια ήταν μια καυλορουμανα κ παρ πολύ καλό τεμάχιο σε όλη τη φυλής!!! Που να συγκριθεί η Ρανια το κομοδίνο έκθεσης μαζί της....
ναι ειδικά η πίπα της με φουλ δόντι θα μου μείνει αξέχαστη! ακόμα
πονάω!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Πρώτη επίσκεψη σε Αντζελάρα Διδύμου 22 κάτω, με άριστες εντυπώσεις. Η Άντζελα είναι σίγουρα 45, ίσως και 50 ετών, αλλά κρατιέται καλά και είναι όμορφη γυναίκα. Μελαχρινή, με βυζάρες και ματάρες, τις οποίες βάφει πολύ έντονα. Στην κοιλιά έχει χαλάρωση αλλά δεν με χάλασε. Γλωσσόφιλα, ακά πίπα παραλίγο να τελειώσω, περιποιείται και μπάλες, όλα καλά, κάποια στιγμή θα ξαναπάω. Απ' ό,τι μου είπε για δυο τρεις μέρες θα δουλεύει διπλοβάρδια και στη συνέχεια στάνταρ από τις 5 και μετά.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Καλησπέρα μάγκες! Πρώτη επίσκεψη σε Αντζελάρα Διδύμου 22 κάτω, με άριστες εντυπώσεις. Η Άντζελα είναι σίγουρα 45, ίσως και 50 ετών, αλλά κρατιέται καλά και είναι όμορφη γυναίκα. Μελαχρινή, με βυζάρες και ματάρες, τις οποίες βάφει πολύ έντονα. Στην κοιλιά έχει χαλάρωση αλλά δεν με χάλασε. Γλωσσόφιλα, ακά πίπα παραλίγο να τελειώσω, περιποιείται και μπάλες, όλα καλά, κάποια στιγμή θα ξαναπάω. Απ' ό,τι μου είπε για δυο τρεις μέρες θα δουλεύει διπλοβάρδια και στη συνέχεια στάνταρ από τις 5 και μετά.
Κάτω από τις μπάλες πήγε να βάλει γλώσσα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Μόλις πέσει ο ήλιος πρέπει να βρεθεί granny με προθυμο κωλαράκι... Λογικά στης Λένας στην Ιασωνος. Αν βρείτε κάποιο άλλο εντός ώρας πείτε μου
Ιάσωνος 43 Ελενη granny με πολλα πορνοχιλιόμετρα στο κοντέρ για σκληροπυρηνικους κασκαντέρ...
Πολλά υποσχόμενη, ανακεινωνει η νελλη η τσατσά-στενός κορσές όλα ακα οπότε αν μπει μέσα στο δώμα χωρίς σκουφάκι latex κ το μάτι της γυαλίσει σαν της γάτας φύγε τρέχοντας.....
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Ιάσωνος 43 Ελενη granny με πολλα πορνοχιλιόμετρα στο κοντέρ για σκληροπυρηνικους κασκαντέρ...
Πολλά υποσχόμενη, ανακεινωνει η νελλη η τσατσά-στενός κορσές όλα ακα οπότε αν μπει μέσα στο δώμα χωρίς σκουφάκι latex κ το μάτι της γυαλίσει σαν της γάτας φύγε τρέχοντας.....
Προσοχή να μην μείνει έγκυος η Ελένη..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.326
Πόντοι
39.662
Ολο εκπλήξεις αυτο το Μεταξουργείο...

Η Ντάρια απο Κολωνου 23 ανάκτορο και Ιασωνος 20β τωρα στο Ιάσωνος 44 τερμα αριστερα στα 10ευρω απο τα 15.

Στο Ιασωνος 20β η κοντοπουτανη Βανέσσα εχει ρεπό.

Ιασωνος 46 αριστερό η γλυκιά Όλγα που έκανε τσιγάρο στην είσοδο του οίκου με τα εσωρουχα και μαγνητιζε τα βλέμματα... τσιμπησε και ενα πελάτη...

IMG_20220625_224142.jpg


Το Εξηκιου 18γ πιυ πηγα να γαμησω τη σεξυ γατούλα Σαμπίνα κλειστό.

Επίσης στο Ιασωνος 43 ηταν μιά τσουπωτη μαυρουλα.. τη ρωτησα αμα κάνει τσιμπούκι χωρίς καποτα και μου λέει τι είναι η καποτα δεν ξέρω...
Εδω ειμαστε λεω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Απογευματινή βόλτα σήμερα κατά τις 19:30 είχα πάρει τους δρόμους με το ασημί πορνοαμάξι μου που πλέον έχω μόνο για αυτές τις βρωμοδουλειές και πρώτο πέρασμα Λιοσίων 73Α.
Είδα στο πρόγραμμα την Νικόλ, που η αλήθεια είναι ότι έχει αναφερθεί εδώ από 1-2 συναγωνιστές ότι δεν περάσανε καλά.
Ήθελα να έχω και προσωπική άποψη φυσικά και η αλήθεια είναι ότι εξεπλάγην ευχάριστα.
Η Νικόλ είναι Ρωσσίδα 23 χρονών, με 2άρια πλας πεσμένα βυζιά και σώμα με πιασίματα.
Το μαλλί το έχει κάνει κόκκινο σκούρο και όταν τα έχει κάτω της πηγαίνει αρκετά. Τυπικό ρώσσικο πρόσωπο νταβάι νταβάι.

Δεν ξέρω, μάλλον κουμπώσαμε καλά από την αρχή. Μπήκε και έπεσε πάνω μου και τριβόταν στον πούτσο μου, με εμένα να έχω πάρει τα βυζιά της στο στόμα μου. Μου τον έπαιξε ελάχιστα και μου πέρασε καπότα. Στην πίπα ενώ ήμουν ξαπλωμένος αρχικά, σήκωσα τον κορμό μου και της είχα πιάσει το κεφάλι από τα μαλλιά και την πίεζα για deep. Κανένα παράπονο, προσπαθούσε τίμια με λίγο δόντι και παιχνίδι στο κεφάλι.

Την έστησα μόνο ιεραποστολικό, αλλά την γάμησα πολύ άγρια. Σε κάποιες φάσεις προσπαθούσε να μου πει κάτι και δεν μπορούσε να το βγάλει από το σπρώξιμο που έτρωγε. Στο πρώτο βαθύ μπάσιμο είδα τα μάτια της να πετάγονται προς τα έξω. 3-4 εναλλαγές στο ιεραποστολικό και έσκουζε δυνατά. Όποτε είχε πρόσβαση στο μουνάκι της με τα χέρια της έτριβε την κλειτορίδα της γρήγορα και μου έπιανε το κεφάλι με δύναμη και το πίεζε στο δικό της. Έχυσα δυνατά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω. Καθώς γύρισα και ξάπλωσα στο κρεββάτι δεν σηκώθηκε αμέσως, μου λέει "θέλω να χαλαρώσω και εγώ". Μου είπε ότι έχυσε, αλλά μόνο αυτή το ξέρει...
Την ευχαρίστησα και με ευχαρίστησε εις διπλούν. Της είπα να έχει τα μαλλάκια της κάτω γιατί της πάνε περισσότερο και την έδιωξα. Μιλάει συμπαθητικά Ελληνικά και τουλάχιστον στην συνεδρία που είχαμε μου έβγαλε πιο πολύ "PSE". Θα την ξαναπάρω κάποια στιγμή να δω αν ήταν τυχαίο. Πάντως δούλευε από το πρωί.

Συνέχισα από Περγάμου 1, μήπως δώσω μία πίπα στην Εβελίνα αλλά ήταν κλειστό.

Πάρκαρα επί της Φυλής και στο 84Α ήταν η Ράνια, σαλόναρε χαμογελαστή αλλά δεν με έκανε να βγάλω το 20άρικο για σήμερα. Έρχεται η σειρά της όμως οσονούπω.

Στο 72άρι ήταν η Ειρήνη
και στο Φιλιππίδου όροφος η Άννα.
Πέρασα τελικά με αυτήν. Δεύτερη φορά. Της αρέσει το μπλα μπλα. Στο δωμάτιο έκατσε 20 λεπτά. Αφου τελειώσαμε έκανα τσιγάρο και μου έλεγε τα σχέδια για το μέλλον. Η τράννυ τσατσά, χτύπησε την πόρτα αλλά την έγραψε στη μουνάρα της. ΟΚ, είναι καλή για 1-2 φορές, είναι καλό τυπάκι και ευτυχώς δεν μου spamάρει αυτά τα ψεύτικα σκίσε με καύλαρε που έχω ακούσει από άλλους ότι λέει συνέχεια...

Αυτά, μετά από δύο αγώνες και κάμποσο περπάτημα άρχισαν να καίνε τα πόδια μου και γύρισα πίσω στην δροσιά του πορνοαυτοκινήτου μου, ανοίγωντας βήμα στην κατουρημένη διασταύρωση Φυλής και Φιλιππίδου. Λίγη κίνηση εκείνη την ώρα, λογικά πιο μετά θα σκάσει κόσμος, αν και την ώρα που γυρνούσα έριχνε λίγη βροχή.

Κριτική για την Νικόλ στο Λιοσίων θα αφήσω την δεύτερη φορά που θα την πάρω για να επαληθεύσω αν ήταν τυχαία η καλή αυτή συνεδρία ή όχι.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
μεγάλη τύχη. αφού την πέρασε ολόκληρη η χρυσή ορδή πουτσών το πήρε το κορίτσι ο μαλέας. Στα μπουρδέλα την ψαρεψε;
Φαντάσου όμως να τη ψάρεψε από datάδικο/sugarάδικο. Ρε το φουκαρά το γκλαρινογαμπρό ούτε που του περνά απ’ το μυαλό περί τίνος πρόκειται...
Έγω τά’ χω ξαναπεί οι σπόνσορες στην Ελλάδα πρέπει να διαβάζουν bou ανελλιπώς πριν καν στείλουν το πρώτο μήνυμα γνωριμίας σ ’ αυτά τα sites... Όλο και κάποια φωτό (ή/και περιγραφή) θα βρουν για τα «καθωσπρέπει υποψήφια μωράκια τους»:tooth::tooth:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Καλημερα σνμαγωνιστες! Έχει εντοπίσει κάνεις την Λίλιαν από διδύμου 8?
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
670
Πόντοι
81
Παρα πολυ χοντρες συναγωνιστες πού εχει; Γιατι Βεργας που πηγα σημερα ηταν νορμαλ κυβικα ολες τους.Mεταξουργειο δεν παω.Προτιμω οτιδηποτε εκτος απο εκει.Μπορειτε να αναφερετε πού μπορω να βρω παρα πολυ χοντρες αλλα βραδινες ωρες μετα τις 8;
Ευχαριστω
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
72
Like
90
Πόντοι
0
Καλυτερα, έσωσες τουλάχιστον ένα 20αρικο. Αν και εγώ την είχα παρει στις αρχές της και μπορώ να πω είχα περασει καλά με βαθιά πιπα διάρκειας και διείσδυση χωρίς μα και μου μέχρι τη ρίζα!
Έχουμε κάψει 20αρικα άπειρα... Ένα ακόμα τη θα πείραζε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom