Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 194 άτομα (14 μέλη και 180 επισκέπτες)

cooper981

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
20
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα, ζούμε στην εποχή νομίζω που δεν βρίσκεις στοματικό όπως ήταν τα παλιά χρόνια. Διορθώστε με αν κάνω λαθος και πείτε μου προτάσεις για ωραία τσιμπούκια μερακληδικα. Ευχαριστώ, καλή δύναμη σε όλους.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.359
Πόντοι
211
Καλημέρα,επίσκεψη χτες το απόγευμα στην Ίρις στο Ιωαννίνων 5.
Μιλφ μελαχρινό με καλό σώμα για την ηλικία της.
Μέσα καλή και υπομονετική,ωραία πίπα αισθησιακη με εναλλαγές και σάλιο.Εκατσε και τον έφαγε όλο με άνεση,θετική αύρα μέσα στο δωμάτιο.
Στην κατηγορία των μιλφ είναι μια καλή λύση.
Δλδ συναγωνιστή, αξιογάμητο μιλφοειδές..Θα τη δούμε την Ίριδα..
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους.. ξερει καποιος αν η Μπιάνκα φ 65 θα ειναι και την δευτερη βάρδια; Επισης να ρωτησω εν ξερει κανεις τι βάρδια θα ειναι η μαρια απο δίδυμου 18 ;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Παίδες καλημέρα, ζούμε στην εποχή νομίζω που δεν βρίσκεις στοματικό όπως ήταν τα παλιά χρόνια. Διορθώστε με αν κάνω λαθος και πείτε μου προτάσεις για ωραία τσιμπούκια μερακληδικα. Ευχαριστώ, καλή δύναμη σε όλους.
Παίδες καλημέρα, ζούμε στην εποχή νομίζω που δεν βρίσκεις στοματικό όπως ήταν τα παλιά χρόνια. Διορθώστε με αν κάνω λαθος και πείτε μου προτάσεις για ωραία τσιμπούκια μερακληδικα. Ευχαριστώ, καλή δύναμη σε όλους.
Μερακλήδικα τσιμπούκια...
Εβελίνα Περγάμου 1
Μαρίνα Κωνσταντινουπόλεως 166
Αναστασία Ιωαννίνων 3
Κωνσταντίνα βέργας 7
Μιχαέλα Φωκαίας 17
Τάνια Διδυμου 27
Ελένη βέργας 6
Οι γριές στη Περγάμου και Αλκαμένους.
Μαρία διδύμου 18
Ακόμα επίσης διδύμου 18
Αντριάνα cyborg άγκυρας 12
Ο μπάρμπος άγκυρας 1
Μαριάννα Κωνσταντινουπόλεως 166
Εύα Κολωνού 48
Ζάνα παιανιεων 47
Στέλλα Ιάσωνος 43
Ναταλία Ιωαννίνων 3
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες :hi:

Νομίζω ότι τελικά είναι μύθος ότι στα μπουρδελα ο κόσμος δεν πάει διότι δεν έχει λεφτά. Πιστεύω ότι στα μπουρδελα ο κόσμος δεν πάει διότι δεν υπάρχουν κοπέλες που να αξίζουν τα λεφτά.
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
203
Like
1.084
Πόντοι
201
Αφού έφαγα πακέτο δύο φορές τις τελευταίες ημέρες που κατέβηκα στο Κολωνού 48 το δεξί για να βατέψω την Νατάσα η οποία απουσιάζει άγνωστο για πόσο και επιθυμώντας μιλφοκατάσταση τα βήματα μου με έφεραν σήμερα πρωί πρωί στο Διδυμου 27 για Φωτεινή ή Βικτώρια, τελικά πέτυχα την δεύτερη και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες περιπτώσεις στο 20ρικο, πίπα σούπερ με πολύ σάλιο και πήδημα με μεγάλη ένταση και πολύ πάθος, value for money!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
οι ρουμανες ειναι ελαχιστα πιο ομορφες απο τις ρωσιδες,αν πετυχεις ομως ρωσιδα που να γουσταρει σαν τρελη το δικο σου καυλι(γιαννα για παραδειγμα)γινεται πυρηνικο ολοκαυτωμα!!!
Γιάννα από 74 αρ;
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Πριν λίγο…
Φωκαίας 17 Μικαελα και Τζενη. Η μεν πρώτη εμφανώς «σπασμένη» στο πρόσωπο στα όρια της αλλοίωσης σε σχέση με 2 χρόνια πριν (εκτός αν φταίει το κακο μακιγιάζ και ο φωτισμός).
Η δε Τζενη εμφανώς πιο γεμάτη σε σχέση με όσα ξέραμε πριν 2 χρόνια και με άλλο υφος πλέον…

Φυλής 84β η Αννουλα απο Ταϊλανδή με ανανεωμένο look. Μαλιά ίσιο και γυαλάκια για γουστα.

Φυλής 84α η Ράνια την οποία μάλιστα έτυχε να δω πριν μπει στο σπιτι και άφησε παγερά αδιάφορο

Φυλής 71β μια Ρωσίδα με πουκαμίσα και βλέμμα «δεν πιστεύω να κανεις κανα αστείο να περάσεις να φας τη φόλα μου». Η τσα μάλιστα ψέλλισε κατι για απλό προγραμμα.

Φωκαίας υπόγειο Καρολίνα

Πήγαινα στοχευμένα για Τζώρτζια αλλα δεν τη βρήκα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
όχι σίγουρα δεν αναφέρεται σε αυτή,νομίζω αναφέρεται στη Γιάννα μια μελαχρινή κοπέλα που τελευταία εμφάνιση της θυμάμαι να ήταν Οκτωβρίο ή Νοέμβριο του 2019 στο Φυλής 56, είχε σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι και ένα χαρακτηριστικό τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη,έκανε απλό πρόγραμμα,
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
όχι σίγουρα δεν αναφέρεται σε αυτή,νομίζω αναφέρεται στη Γιάννα μια μελαχρινή κοπέλα που τελευταία εμφάνιση της θυμάμαι να ήταν Οκτωβρίο ή Νοέμβριο του 2019 στο Φυλής 56, είχε σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι και ένα χαρακτηριστικό τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη,έκανε απλό πρόγραμμα,
Τι ομορφη γυναικα!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
Πριν λίγο…
Φωκαίας 17 Μικαελα και Τζενη. Η μεν πρώτη εμφανώς «σπασμένη» στο πρόσωπο στα όρια της αλλοίωσης σε σχέση με 2 χρόνια πριν (εκτός αν φταίει το κακο μακιγιάζ και ο φωτισμός).
Η δε Τζενη εμφανώς πιο γεμάτη σε σχέση με όσα ξέραμε πριν 2 χρόνια και με άλλο υφος πλέον…

Φυλής 84β η Αννουλα απο Ταϊλανδή με ανανεωμένο look. Μαλιά ίσιο και γυαλάκια για γουστα.

Φυλής 84α η Ράνια την οποία μάλιστα έτυχε να δω πριν μπει στο σπιτι και άφησε παγερά αδιάφορο

Φυλής 71β μια Ρωσίδα με πουκαμίσα και βλέμμα «δεν πιστεύω να κανεις κανα αστείο να περάσεις να φας τη φόλα μου». Η τσα μάλιστα ψέλλισε κατι για απλό προγραμμα.

Φωκαίας υπόγειο Καρολίνα

Πήγαινα στοχευμένα για Τζώρτζια αλλα δεν τη βρήκα.
Ενα απο τα αρνητικα της Τζ, ανοιγει ΌΠΟΤΕ θελει! Δικο της ειναι οτι θελει κανει!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.841
Πόντοι
7.046
τις δύο τελευταίες φορές που την πέτυχα σε τσάρκα μου είχε ανοίξει το μαγαζί γύρω στις 1900
Ναι ρε συ,οτι θελει κανει. Αλλά το τραβαει και μετα τις 01:00 αν εχει δουλεια.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Πήγα Έμμυ ξανά για 4-5 φορά στο Λ73Β. Πέρασα ωραία μέσα, μ'αρεσει το κορμί της και το δέρμα της. Έχει κάψει βέβαια λίγο φλάντζα από το 2016 θυμάμαι εκεί είναι. Δεν προχωράει μάλλον η ζωή της πέρα από το δελο.
Η μεγαλύτερη πλάκα ήταν ότι περιμέναμε 3 σύνολο. Ο ένας έφυγε, εγώ είπα περιμένω την Έμμυ και ο τρίτος ένας Ρωμά έπιασε την τσατσά στο ψψψψ, ομπρέλες, γυαλιά και κολώνιες, μπας και ανταλλάξει κάτι με γαμησι.
Όχι του λέει πήγαινε, δεν ενδιαφέρονται.
Μα ούτε να ρίξουν μια ματιά;
Όχι στο καλό.
Πήγα να πω σιγά μην γαμησεις κιόλας τσάμπα. Μαλακες τσιγγουνευεστε και 20€.
Γύφτοι, ε γύφτοι.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Καλησπέρα μάγκες :hi:

Νομίζω ότι τελικά είναι μύθος ότι στα μπουρδελα ο κόσμος δεν πάει διότι δεν έχει λεφτά. Πιστεύω ότι στα μπουρδελα ο κόσμος δεν πάει διότι δεν υπάρχουν κοπέλες που να αξίζουν τα λεφτά.
Στα μπουρδέλα πάει ο κόσμος, ακριβώς, γιατί δεν έχει λεφτά. Αν είχε λεφτά, θα είχε μόνιμη ρουφήχτρα. Ισχύει και για αυτούς που έχουν μια μόνιμη και δεν τους φτάνουν τα λεφτά για 2η, οπότε την βγάζουν με ξεπέτες στα μπουρδέλα
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Επίσης στο Βέργας (εκεί που δουλεύει η Μπάρμπορα) ήταν ένας συναγωνιστης μέσα με ένα ρωσιδακι Μινιόν σε απλό πρόγραμμα Αλεξάνδρα νομίζω. Καθώς γαμουσε και τον άκουγα να ξεφυσά, χτυπούσε κινητό, Viber, messenger όλα μαζί και η κοπέλα να αναστεναζει. Μια δόση άρχισε να βαράει το τηλέφωνο ασταμάτητα και της λέει περίμενε μην μιλήσεις.
Εγώ και η τσατσά απ' έξω χαμογελουσαμε με τις ειδοποιήσεις και τα μπιμπ μπιμπ που ακούγαμε.
Άμα είσαι μέλος εδω, εμφανίσου!!!
 

kesarianiotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
280
αναλογως τι ζητας:
Εβελινα στριφογυριστη και ηδονικη πιπα
Τανια βυζαρες
Μπαρμπαρα κολος και παλι κολος και
Λαρισα εμφανιση και ψιλοφολα
διαλεγεις και παιρνεις....
Μπάρμπορα χωρίς δεύτερη σκεψη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom