Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (29 μέλη και 262 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
@Atridis Φίλε ατριδη, γράφω σε απάντηση της κριτικής σου για Λαρίσα Ιωαννίνων. Έτσι όπως τα λες είναι, συμπίπτει ακριβώς με την δική μου κριτική. Κωλαρα , όλα τα υπόλοιπα μέτρια μαζί και η επικοινωνία , έτσι θα είναι με όλους μην αγχώνεσαι. Μόνο εγώ της έκανα ερωτήσεις και απαντούσε. Και ο χώρος είναι γαμάτος. Φέρτε 20χρονα πιπινια εκεί ρεεε!!!
 

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Μύστη Ιάσωνα, θα σταθώ σε 2-3 σημεία. :coffee:
Για μία ώρα μου είχε ζητήσει η τσα2 120 ευρώ, οπότε τα 50
που ανέφερες για μισάωρο είναι σημάδι ότι προσπάθησε να με πιάσει κορόιδο.:angry:
Φυσικά δεν δέχτηκα 120/ώρα γιατί με 80 γαμάω κώλο Λαγουμιτζή 23/Συγγρού 40-42.:rockon:
Όσον αφορά τις άσχετες ερωτήσεις νομίζω ότι απλά προσπαθεί να πιάσει κουβέντα
γιατί δεν έχει γενικότερα κοινωνικές συναναστροφές στην Αθήνα. Η κοπέλα δεν ήξερε
καν που πέφτει η Ομόνοια! Έλεος! :2funny: Για ποιό λιμενικό/ακτοφυλακή συζητάμε?! Μου φαίνεται ότι
είναι Αλβανίδα 3ης γενιάς μιας και τα Ελληνικά της είναι άπταιστα. Αλλά δεν πάει να είναι
κι από την Ουζουμπούρου? Σεξ καλό θέλουμε να κάνει! :smitten:
Από το οποίο αφαίρεσε δυστυχώς τα στοματόφιλα και τα γλωσσόφιλα! :headbang:
Όσον αφορά το κωλοτρυπίδι της, σε μένα προσωπικά το δίνει χωρίς μα και μου.
Μάλιστα, δεν έχει θέμα να το παίρνω κατευθείαν ενώ γουστάρει να της κάνω
γλυφοκώλι (κάτι που σχεδόν το ζητάει και η ίδια). Οπότε, εάν πυρώσει ο σφιγκτήρας
της το πρωκτικό ξεφάντωμα είναι βέβαιο! :zfuck: Θυμήσου με! :woldman:
Τέλος, θα συμφωνήσω ότι είναι καλόκαρδη, έχει καλή καρδιά αλλά και
καλοκαρδοσύνη! :smitten:Να χαίρεται τον μικρό της και να φύγει σύντομα από
αυτό το επάγγελμα που την αποχυμώνει ερωτικά! Θα την επισκεφτώ κι εγώ
για μια ακόμα φορά, μιας και της ζήτησα κάτι συγκεκριμένο το οποίο μάλλον
ξέχασε ή ενδεχομένως το μετάνιωσε. Ιζαμπέλα, μιας και ξέρω ότι μας διαβάζεις,
να ξέρεις ότι οι μύστες του φόρουμ σε αγαπάμε και είμαστε δίπλα σου!
Καλό ξημέρωμα!
Πόλη καλή ψυχή. Ισχύει.....
Στρατό θα ήταν τλχστν Ι 4


Ήρεμα με αγάπη και χιούμορ το λέω ♥️
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Δεύτερη βραδια σερί κλειστό το φ.65 …τι διάολο …ποτέ σκατα δουλεύει αυτή η Μπιουτι .
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Δεύτερη βραδια σερί κλειστό το φ.65 …τι διάολο …ποτέ σκατα δουλεύει αυτή η Μπιουτι .
Φίλε , στήσε αντίσκηνο απ'έξω τόσες φορές που περνάς, δεν θα έχεις και τα πέρα δώθε! Χαχαχαχα... :grin::grin:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Δεύτερη βραδια σερί κλειστό το φ.65 …τι διάολο …ποτέ σκατα δουλεύει αυτή η Μπιουτι .

Περίοδο θα χει λογικά εκτός κι αν πληροφορήθηκε πως σκοπεύεις να την ξεπατώσεις και κρύβεται...
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
746
Κριτικές
17
Like
1.298
Πόντοι
2.290
Φίλε , στήσε αντίσκηνο απ'έξω τόσες φορές που περνάς, δεν θα έχεις και τα πέρα δώθε! Χαχαχαχα... :grin::grin:
Ε μα το ρημάδι. Από χτες το βράδυ έχω πάει τρεις φορές και είναι όλα κλειστά . Και μένω Πειραιά όχι τίποτα άλλο…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περίοδο θα χει λογικά εκτός κι αν πληροφορήθηκε πως σκοπεύεις να την ξεπατώσεις και κρύβεται...
Ναι μάλλον. Αυτό σκεφτόμουν όσο γυρνούσα και την έβριζα .
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ε μα το ρημάδι. Από χτες το βράδυ έχω πάει τρεις φορές και είναι όλα κλειστά . Και μένω Πειραιά όχι τίποτα άλλο…
Γάμησέ τα, και εγώ Δυτικά μένω και θέλω ένα 10άρικο πήγαινε έλα κάθε φορά, ειδικά άμα έχω καλογαμήσει κιόλας μετά, το μπαντηλικώνω σε κάθε στενό και έρχομαι αντιμέτωπος με το λαμπάκι της βενζίνης που με μουτζώνει. Έχουμε μπλέξει με ψωλορουφήχτρες και βενζινορουφήχτρες γαμώ τον διάολο μου, γαμώ. :headbaning1:
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.242
Πόντοι
18.036
Καλημέρα καλημέρα. Χθεσινή Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλ Δευτέρα 28.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 21:00-22:30

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ

-Περδίκκα 1: η ΛΟΛΑ. Αδυνατη νεαρη με αυρη αλογοουρά.

-Περδίκκα 3 δεξιά: η ΑΝΝΑ. Χοντρή μαυρομάλλα ξεχειλωμενη (εμφανιστηκε γυμνή). :confused: Σε OWO & CIM.

-Περδίκκα 3 αριστερα: η ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Ξανθιά τσουπωτή. Δουλεύει από 10.00 πμ μέχρι 10.00μμ.

-Μεγ. Αλεξάνδρου 28 ισογειο με κουρτινα: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Μεγ. Αλεξ. 28 υπόγειο: η Τζασμίν. Προμιλφ αδύνατη καστανόξανθη συμπαθητικη εμφανισιακά. Σε απλό. Μόνιμη εδώ.

-Μεγ. Αλεξ. 28Α αριστερα: η ΕΙΡΗΝΗ. Η γνωστή μιλφ με OWO & CIM. Εχει βαψει μαυρα τα μαλλιά της. Από δωματιο εβγαινε ενας γέρος 80 ετών. :confused:

-Μεγ. Αλεξ. 25: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Η γνωστή αδυνατη μαυτομαλλα από μοντελοαλυσίδα (sic). Ανέφερα αναλυτικά χθες την αποτυχημένη συνεύρεση μαζί της, η οποία χαθηκε από τις ανουσιες αναρτήσεις που ακολούθησαν.

-Μεγ. Αλεξ. 21 ισόγειο: η ΡΩΞΑΝΗ. Χοντρή με κυτταρίτιδα. Μόνιμη εδώ.

-Μεγ. Αλεξ. 21 όροφος: η ΝΑΤΑΛΙ. Αδιάφορη Αλβανιδα. Μόνιμη εδώ κι αυτή.

ΟΔΟΣ ΙΑΣΟΝΟΣ
-39 ή Πολυχώρος. Στον οικο [1] ειδα ΜΙΡΕΛΑ & ΡΩΞΑΝΗ. Η Μιρελα είναι η γνωστή ομορφη μαυρομάλλα από το Περδίκκα 1 (συνεργαζονται τα δυο αυτά μαγαζιά). Εχει κανει ράστα τα μαλλιά της και φορούσε μποτεα ως το γόνατο. Η Ρωξανη ειναι μια μαυρομαλλα τσουπωτή.
#2: ΖΕΤΑ (γεματη μελαχροινη) & ΜΑΡΙΑ (αδυνατη ξανθιά από Περδίκκα 1). Τσατσά η ερμαφρόδιτη που βλέπαμε στο Περδίκκα 1. Εβαψε ξανθά τα μαλλιά το σούργελο.
#3: η ΜΠΕΛΛΑ. Πολύ χοντρή, άκυρη.
#4: η ΝΑΤΑΛΙΑ. Νέα κοπελα στο μαγαζί. Αδυνατη μελαχροινή και γλυκιά ως παρουσία.
#5: η ΚΑΤΙΑ. Ξανθιά Ρωσσίδα. Μόνιμη εδώ.
#6: Κλειστό.

-37 ισόγειο & όροφος: αμφότερα ΚΛΕΙΣΤΑ.

-32 ισογειο δεξιά ηταν η ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ. Γνωστή χοντρή κι αυτή. Τσάτσος εδώ ο πούστης του Ια.31 Hostel που πουλάει ειρωνικό πνεύμα. :knuppel: /Στον οικο στο βαθος ειδα τον «Γραβατάκια» και απεφυγα να μπώ. Ρε ξεφτίλα Γραβατάκια καταντησες γυρολόγος; :cheesy: Μιας και δεν τον εχω ξαναδει εδώ μέσα.

-32 όροφος: η γνωστή Άνναμπελ. Πετιτ με ξανθά περμανάντ μακριά μαλλιά και ομορφο προσωπο. Σε OWO & CIM για Ελληνες.

-19 ισόγειο: η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ. Μελαχρινή αδιάφορη.

-19 όροφος: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Τσουπωτή μελαχρινή. Σε COB.

-20B (όροφος): η ΙΝΑ. Περίτ και πολύ αδυνατη (max 35 κιλά).

-20Γ: ΚΛΕΙΣΤΟ. /Το 20Α ήτο ανοικτό και δεν μπήκα, αφού θα ηταν η μόνιμη γριά ΔΑΝΑΗ, όπως χθες.

ΟΔΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ
-23 ή Ανάκτορο: η ΝΤΑΡΙΑ. Νεαρή αδυνατη με καστανά ισια μαλλιά και ωραια ματια. Απλο προγραμμα και κοστος 15€.

-23Β (δηλ υπόγειο): η ΒΑΝΕΣΣΑ. Αδυνατη νεαρα με καλό στηθος και ισια μαλλιά. Ομοιως στα 15€

-27Α ή Λατινόσπιτο: ΚΛΕΙΣΤΌ. /Στο 27 υπόγειο ήταν η Αναμπέλλα. Δηλ η σκουροχρωμη Λατίνα με τα τατού που ηταν χθες, ως συνήθως, στο ισογειο. Σε απλό και 15€.

-48: κλειστό.
-48Α: η ΕΥΑ. Η γνωστή ξανθιά γκράνυ με θητεια στο Περγάμου 27.

-45 αριστερα με διάδρομο: Ανοικτό μόνο το τελευταιο στο βάθος. Εκει ηταν η ΣΤΕΛΛΑ. Μια αδιάφορη.

-45 δεξια θύρα: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-53: η ΛΙΝΑ. Ξανθό μπάζο με θητεια στο Μ.Αλεξ. 22 όροφο. Σε CIM.

-Καλλέργη 33: ανοικτο. Θα ηταν όπως χθες η τρανσεηουαλ ΜΑΡΙΑ (τσατσά Jason Aντιγόνη). :confused:

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: ΑΛΙΝΑ & ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Μελαχρινές μίλφ με πιασιματα. Αμφότερες σε OWO & COB.

-Ακομινάτου 2 όροφος: ΜΑΡΙΝΑ (τσουπωτή ξανθια σε απλό) & ΡΕΝΑ (συμπαθητικη προμιλφ με ξανθο καρέ μαλλί. Σε σταση 69).

-Δεληγιώργη 39: ΚΛΕΙΣΤΟ. Ομοίως και το τραβελάδικο στο 30.

--------------
Η κάτωθι συντομη εξορμηση εγινε παλι χθες (ΔΕΥΤ 28/3) το μεσημεράκι στη Φυλής, μιας και βρεθηκα κοντά για δουλειές. Κινηση από κόσμο στο μηδέν.

-Καλύμνου 48 ισόγειο: η γνωστή ΠΩΛΙΝΑ. Βασικά ηθελα να ρεφαρω μετά το χθεσινο πατατράκ με τη φολο-Αλεξάνδρα του Μεγ. Αλεξ. 25. Η Πωλίνα προσφερει φουλ σερβις και είναι ευγενικη στο σαλονι, όπως και η τσατσα. Εχει κοντα μαυρα μαλλιά. Δυστυχώς το σωμα της είναι σε χάλι μαυρο (παραπανω κιλά, πατσές κλπ). Τα χρόνια εχουν περάσει και φαινεται συνεχώς. Να με συγχωρήσουν οι αναγνώστες πελάτες της, αλλά μου ηρθε αναγούλα. Βεβαια δεν είναι υποχρεωτικό να εχουμε ολοι τα ιδια γούστα. :hi:

-Φιλιππίδου 11 όροφος: η ΙΝΕΣΑ. Ξανθοκαστανη προμιλφ με καλό προσωπο και σωμα με πιασιματα. Σε OWO & COB.

-Φιλιππίδου 11 ισογειο: η ΝΑΤΑΛΙ. Μιλφ ξανθοκαστανη αδιαφορη. Σε OWO & COB.

-Φυλής 56: ΝΑΝΤΙΑ & ΒΙΚΥ. Η πρωτη είναι ξανθια ολίγον μπαμπατσικη με 2.5ρι στηθος και καλο προσωπο (γυρω στα 28 ετη). Η Βικυ είναι η γνωστή όμορφη ξανθια μοντέλα με θητεία στα Πιπίνου 118 και Βέργας 3. Αμφοτερες σε OWO, 69 & COB.

-Φωκαίας 27Α: ΜΠΕΛΛΑ (καστανή παχουλη μιλφ με OWO& Anal) & ΚΑΡΟΛΙΝΑ (η γνωστή όμορφη ψιλοτσουπωτη Ρωσσίδα με OWO & CIM).

-Φωκαίας 27Β ισογειο: η ΒΑΛΕΡΙΑ. Η γνωστη μελαχρινή μιλφ.

-Διδυμου 27: Φωτεινή και Βικτώρια. Γνωστές ψηλές μιλφ με OWO, 69 & CIM. Πέρασα με τη Φωτεινή μετα από καιρό, παροτι ξερω τι μαλακισμενη είναι η τσατσα με το καρε σγουρο μαλλί. Η Φωτεινή ηταν πολύ καλή μεσα. Μόνο το OWO δεν ηταν τοσο σουπερ οσο στο παρελθον. Στα λοιπά ειχαμε γλωσσοφιλα, σταση 69, σεξ σε διάφορες στασεις (με καλούς υποκριτικους αναστεναγμούς) και τελικη με ορθιο πισωκολλητο μπροστα στον καθρεπτη. Καταθεση στο στομα της μεχρι στραγγισματος. :thumbsup: Η μαλακω τσατσα χτυπησε καπου στο 8’ (τα εχουμε πει), αλλά την αγνοήσαμε. Παραμονη περιπου 12 λεπτά. Της ειπα εξω ότι δεν πρεπει να χτυπαει στο 8’, μιας και δικαίως την κραζει το σύμπαν. Αυτή ειπε (ψευδώς) ότι χτυπησε στο 10. :knuppel: Δηλ σκοτιστηκε τι ειπα. Πάντως η Φωτεινη είναι τιμια εργαζομενη. Εργαζεται καθημερινα, αλλά καθεται οσο γουσταρει. Δηλ μπορει να παει ωρα 11:00 και να φυγει 15:00.

#Culture Report. Παλιά σπιτια στην Αθήνα: Οδός Μαγνησίας 32

Διώροφο κτήριο [αυτο στην αριστερη πλευρα] νεοκλασικής μορφής με πολύ αξιόλογα αρχιτεκτονικά και διακοσμητικά στοιχεία. Τα ανοίγματα είναι πλαισιωμένα από πεσσούς με ραβδώσεις, επίκρανα, επιστύλια και γείσα. Η θύρα εισόδου έχει πλαίσια με κυμάτια, επιστύλιο και γείσο και τοποθετείται στο αριστερό άκρο της όψης. Στον όροφο μαρμάρινοι εξώστες με περίτεχνο κιγκλίδωμα και ανάγλυφα μαρμάρινα φουρούσια. Η τοιχοποιία είναι ψευσοϊσόδομη με αρμούς. Το παράθυρο του ορόφου κάτω από την ποδιά διακοσμείται με φατνώματα με ροζέτα.
Εχει χαρακτηρισθεί διατηρητέο με απόφαση του Υπουργειου ΠΕΧΩΔΕ το 1987 (ΦΕΚ 1168/Δ/02-12-1987)

20220328_131727.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
45
Like
3.349
Πόντοι
1.431
@borgiaΚύριοι χαίρετε. Ενημέρωση στο τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλαδή Κυριακή 27.ΙΙΙ.2022 μεταξύ 21:30-22:30

-Ιάσονος 46Β: ΑΝΤΖΕΛΑ & ΜΕΛΙΝΑ. Η μια αδυνατη νεαρη γλυκιά νεαρά με μαυρο καρέ μαλλί (σε OWO). H άλλη γεματούλα με ξανθες ανταυγιες (σε απλό).

-Ιάσονος 44 ΝΕΟ (1ο αριστερα με σκάλες): Μαρίνα & Νικη. Τσιγγανοβουλαρο-ρουμανες μιλφ, τις οποιες ανεφερα πριν ένα μήνα. Η Νικη δεν είναι νέα στο μαγαζί, ουτε Ελληνιδα όπως λεει η τσατσά (σκαμε απ’τα γελια εδώ). Με το ονομα Μαρια την ανεφερα τοτε. Μελαχροινές μιλφ με διάσπαρτα τατουαζ στο σωμα. «Αδελφές εξ αίματος», ελεγαν προ μηνός (βλέπε ενημέρωση μου 22/02, σελ 7677) διοτι μοιαζουν. Αμφότερες σε απλό.

-Ιάσονος 44 ΝΕΟ (Δεξια με σκάλες): Σήμερα ΚΛΕΙΣΤΟ. Οπότε οι πελάτες τής Φωτεινής απογοητεύθηκαν.

-Iάσονος 44 ισόγειο: Ιωάννα. Αδύνατη αδιαφορη μιλφ με καστανά μαλλιά. Σε απλό. Σημερα ηταν μια γυναικα στη θεση του ηλιθίου «Γραβατάκια». Πάντως η Ιωαννα που ειδα προ μηνός την ανεφερα ως εμφανισιμη νεαρά. Μαλλον με πλάνεψε ο χαμηλός φωτισμός τότε. Εκτος και είναι άλλη εργαζόμενη.

-Ιάσονος 44 διάδρομος: Αλίνα ο νάνος.

-Περδίκκα 1: ΚΛΕΙΣΤΌ.

-Περδίκκα 3 δεξιά: ΚΛΕΙΣΤΌ.
-Περδίκκα 3 αριστερα. Ανοικτη θύρα και φως. Ο ευγενικός τσατσος με ενημερωσε ότι μολις εκλεισαν και μπορώ να ερθω αυριο. Θα δουλευει ξανά η ΧΡΙΣΤΙΝΑ (από 10.00 πμ μέχρι 10.00μμ).

-Μεγ. Αλεξάνδρου 28 ισογειο με κουρτινα: η τσατσά δεν βγηκε από το κουζινάκι. Ειπε ότι εχει νέα κοπέλα στο δωματιο. Ουτε ονομα. Στα αρχαία μας.

-Μεγ. Αλεξ. 28 υπόγειο: η Τζασμίν. Προμιλφ αδύνατη καστανόξανθη συμπαθητικη εμφανισιακά. Σε απλό. Μόνιμη εδώ.

-Μεγ. Αλεξ. 28Α αριστερα: η Ρωξάνη. Ηταν σε δωμάτιο. Προκειται για τσουπωτή μιλφ που σαλοναρει με κοκκινο κομπινεζόν.

-Ιάσονος 37 όροφος: η Νάνσυ. Νεαρή νόστιμη κοπέλα με σωμα με πιασιματα [Φυσικά συνωνυμία με το γνωστό Νανσουλίνι τής Φυλής] . Πέρασε από Ιάσονος 20Β και Κολωνού 23Β. Εκει ζητουσε 15€. Τωρα είναι στα 10€. Μόνιμη εδω. Υπηρέτρια η γνωστη βυζαρού Γκαλίνα.

-Ιάσονος 37 ισόγειο: ΚΛΕΙΣΤΌ.

-Ιάσονος 20Α: η Δανάη. Γνωστη γκιλφ. Σε φουλ προγραμμα.
-Ιάσ. 20Β και 20Γ: ΚΛΕΙΣΤΑ.

Ρεπορταζ περι τεχνης (my ass): Στη συμβολή οδών Ιάσονος και Κεραμεικού ακουγοταν έντονη μουσική τυπου night club στον όροφο τού νεοκλασικού κτηρίου επί Κεραμεικού 28 (για τον οροφο η εισοδος από 28Α). Μιλάμε φουλ στον κοσμο που χτυπιόταν πανω. Κάποιοι πάκηδες χαζευαν απεναντι τις μουνίτσες που μπαινοβγαιναν. Πλησιασα και ειδα στην εισοδο ένα ψηλό τραβέλι με γυναικεία ενδυματα. Καθοδηγουσε τους πελατες σε ποιο χωρο να πανε. Διοτι έμπαιναν και πουστρόνια ή λεσβίες, πέρα από τα κανονικά ζευγαρια. :confused: Ενας τύπος μου ειπε ότι «είναι πολυχώρος εδώ και γινονται συχνά εκδηλώσεις. Τα οργανώνει το κοινωνικο προτζεκτ, ονοματι communitism, με σκοπό την αξιοποίηση παλιών κτισμάτων. Και να δω στο Facebook τη σελιδα τους». Το ειδα. Τωρα ποσο κοινά θεωρούν τα αγαθά δεν ξερω, αφου πληρωνεις 5€ εισοδο. Ναι μεν στο ισογειο προεβαλλαν βιντεο για τα δεινά στην Ουκρανία, αλλά να πας να χορεψεις παρεα με πουστηδες και λοακτια δεν το θεωρώ τοσο συνετό. Περι ορεξεως όμως.
https://m.facebook.com/communitism/

Η φωτο είναι του άνω κτηρίου. Δεν βγηκε τοσο καθαρή.
20220327_215329.jpg



-Στη συνέχεια επί τής οδού Κεραμεικού ολοι οι οικοι ΚΛΕΙΣΤΟΙ.

-Ιάσονος 16 ισόγειο: η Λώρη. Αποκρουστική φαλαινα. Την ανεφερα προ μηνός. Κάποια σούργελα ειχαν αναφερει ότι είναι η βυζαρού του Ιασονος 32, δηλ η πάλαι γνωστή «Μαρία η Τσέχα», που δουλευει ως σερβιτορα στο καφενειο διπλα στο Ια.39. Μπούρδες. :knuppel: Η φαλαινα Λώρη είναι η Μόνικα (το κήτος) που συναντούσαμε στο Φυλής 134Β (υπόγειο). /ο οροφος Ια.16κλειστός.

-Κολωνού 27Α: η Αναμπέλλα. Σκουροχρωμη λατινα. Σε απλό. Σημερα δεν αναφερθηκε τιμή. Την θυμαμαι στα 15€.

-Μεγ. Αλεξάνδου 25: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Η γνωστη μαυρομαλλα από μοντελοαλυσιδα και Ιάσονος 16. Εχει παρει 2-3 κιλά και δεν είναι σκελετός όπως στη Φυλής. Παραμενει αδυνατη και υποτιθεται καλή επιλογη για 10€. Σε απλό πρόγραμμα. Εδώ εγινε η συνευρεση. Την ειχα ξαναπαρει πριν ένα μήνα, αλλά λόγω κούρασής μου δεν απέδωσα όπως ηθελα, οπότε ηταν μη γεγομενη συνουσία. Σήμερα όμως ημουν ξεκουραστος, αλλά η Αλεξανδρα ηταν παλι απογοητευτικη: ανύπαρκτα προκαταρκτικά• περασμα προφυλακτικού σε πεσμενο μόριο• Πίπα μονοτονη και κάτω τού μετρίου• Αυνανισμός που άρχισα να με πονάει κλπ. Δεν είναι τυχαίο που δεν βρηκε δουλειά στη Φυλής σε άλλο καταστημα. 20€ για την συγκεκριμένη είναι καθαρή χασούρα. Και τα 10€ πάλι στον κουβά πήγαν, αφού μόνος μου ολοκλήρωσα ενώ η ιδια στεκοταν σαν αμίλητο άγαλμα δίπλα μου. Θα γραψω αναλυτική κριτική. Δεν υπηρξε παντως πιεση χρόνου ή χτυπημα πορτας μιας και περασε το 10λεπτο (το μόνο θετικο εδω). Θυμαμαι παντως έναν βλάκα που παραμυθιαζε στο νημα ότι η Αλεξανδρα είναι το απολυτο GFE. Προφανώς κορόιδευε ή δεν εχει ζήσει ποτέ του GFE.

-Μεγ. Αλεξ. 22 ισογειο: ΚΑΙΤΗ & ΛΙΝΑ. Η πρωτη μόνιμη εδώ (χοντρουλα με μακρια μαυρα μαλλιά. Σε OWO). H Λίνα ηταν δωμάτιο.

-Καλλέργη 33: η Μαρία. Προκειται για την γνωστη τρανσεξουαλ υπηρετρια του ιδίου οίκου με το προσωνύμιο Jason Αντιγόνη. :confused: Σημερα ανακοινωσε πρωκτικο σεξ στο μενού.

-Παιανιέων 24, Βιργινίας Μπενάκη 31: αμφοτερα ΚΛΕΙΣΤΑ.

-ΚΠόλεως 166 ισογειο: η ΜΑΡΙΝΑ. Γνωστή μιλφ που ηταν κολλητη με την Ειρηνη στα Μ.Αλεξ 28, 22 ανω, Αχαρνών 85. Σε ΟWO & CIM.

-ΚΠόλως 166 υπόγειο (δηλ στα δεξιά): ΚΛΕΙΣΤΟ.
:hi:

Culture Reporte. Ο καφές και το ανάγνωσμα τής παρελθούσης ημέρας: ενα κοπιώδες και διαφωτιστικό έργο σχετικά με τον θεσμό τής βασιλείας στη νεώτερη Ελλάδα.
%CE%9F%CE%9B%CE%A5%CE%9C%CE%A0%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A3-%CE%9F%CE%9B%CE%9B%CE%91%CE%9D%CE%94%CE
@Borgia21 .... the King is back.
[/QUOTE]
Κύριε οι ενημερώσεις σας , με τις λεπτομέρειες που αναφέρεται μέσα , θεωρώ ότι είναι μακράν ! Τεράστια υπομονή για να αποδοθεί το κείμενο.
Διασκέδασα με την αναφορά στο παλιό κτίριο και την χρήση που κάνουν από χθεσινή ενημέρωση σας . Προφανώς και ζούμε σε ένα matrix με τις διαφόρου τύπου συλλογικότητες , (μα πόσο άθλια εννοιολογικά λέξη) αλλά θα είμαστε εδώ να παρατηρούμε πλέον.
Ακόμη και τα κορίτσια της φωτό σας ευγνωμονούν
Τελικά αν έχω καταλάβει καλά έχει χαθεί η καλή ποιότητα σε πολλούς οίκους σε σύγκριση πάντα με το παρελθόν .

Καλή συνέχεια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-03-28-23-06-35-721_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2022-03-28-23-06-35-721_com.viber.voip.jpg
    170,5 KB · Εμφανίσεις: 43

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Καλημέρα καλημέρα. Χθεσινή Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλ Δευτέρα 28.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 21:00-22:30



-Μεγ. Αλεξ. 28Α αριστερα: η ΕΙΡΗΝΗ. Η γνωστή μιλφ με OWO & CIM. Εχει βαψει μαυρα τα μαλλιά της. Από δωματιο εβγαινε ενας γέρος 80 ετών. :confused:
Περούκα φοράει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.900
Πόντοι
19.505
Συναγωνιστές , μετά από δυνατό γαμήσι με 23χρονο ρωσσιδακι εν ονόματι Σβετα ή Φωτεινή στα ελληνικά όπως μου επισήμανε η τσατσά στο μαραθωνος ισόγειο, διψούσα πολύ. Τώρα έχω ξανακαβλωσει και θα ξαναμπώ κάπου γιατί δεν μπορώ να γυρίσω έτσι σπίτι. Θα το κάψουμε κυρ Στέφανε και σήμερα !

Θα ακολουθήσουν κριτικές εννοείται , το σβετακι πάντως γαμήθηκε σαν τρελό και όσο απίστευτο κωλαρακι έχει άλλο τόσο χάνει σε βυζί. Πρέπει να κάνει κάτι παιδιά, μήπως να τα περιχυσω με λίγη Fanta και σπέρμα; Κωλος 9/10, την επόμενη φορά θα πάω να βγάλω πολλά γούστα με αυτό το κωλι.
Αρχηγέ λες για τη Σβέτα μια νταρντανοπαχουλή με τατού ή για το μινιόν που δούλευε Φυλής 105?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Λογικά ναι, πάντως την Παρασκευή ανήμερα 25ης Μαρτίου που την πέτυχα (μάλιστα ήρθε καθυστερημένη για δουλειά στις 1900)ήταν ξανθιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αρχηγέ λες για τη Σβέτα μια νταρντανοπαχουλή με τατού ή για το μινιόν που δούλευε Φυλής 105?
Αυτή λέει τη μινιόν, αναφέρει μικρό βυζι, εκεί δουλεύει απλά μου φαίνονται παράξενα αυτά που αναφέρει για τη συμμετοχή της κοπέλας, η Άλλη λέγεται Σέβντα ή Σεβντά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Μάγκες καλημέρα!!! Ποια κάνει το καλύτερο ελεύθερο σε επίπεδα Μικαελας και Λίζας;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Καλημέρα καλημέρα. Χθεσινή Ενημέρωση προς το τέλος τής απογευματινής βάρδιας στο Μεταξ/ο. Δηλ Δευτέρα 28.ΙΙΙ.2022, μεταξύ 21:00-22:30

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ

-Περδίκκα 1: η ΛΟΛΑ. Αδυνατη νεαρη με αυρη αλογοουρά.

-Περδίκκα 3 δεξιά: η ΑΝΝΑ. Χοντρή μαυρομάλλα ξεχειλωμενη (εμφανιστηκε γυμνή). :confused: Σε OWO & CIM.

-Περδίκκα 3 αριστερα: η ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Ξανθιά τσουπωτή. Δουλεύει από 10.00 πμ μέχρι 10.00μμ.

-Μεγ. Αλεξάνδρου 28 ισογειο με κουρτινα: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Μεγ. Αλεξ. 28 υπόγειο: η Τζασμίν. Προμιλφ αδύνατη καστανόξανθη συμπαθητικη εμφανισιακά. Σε απλό. Μόνιμη εδώ.

-Μεγ. Αλεξ. 28Α αριστερα: η ΕΙΡΗΝΗ. Η γνωστή μιλφ με OWO & CIM. Εχει βαψει μαυρα τα μαλλιά της. Από δωματιο εβγαινε ενας γέρος 80 ετών. :confused:

-Μεγ. Αλεξ. 25: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Η γνωστή αδυνατη μαυτομαλλα από μοντελοαλυσίδα (sic). Ανέφερα αναλυτικά χθες την αποτυχημένη συνεύρεση μαζί της, η οποία χαθηκε από τις ανουσιες αναρτήσεις που ακολούθησαν.

-Μεγ. Αλεξ. 21 ισόγειο: η ΡΩΞΑΝΗ. Χοντρή με κυτταρίτιδα. Μόνιμη εδώ.

-Μεγ. Αλεξ. 21 όροφος: η ΝΑΤΑΛΙ. Αδιάφορη Αλβανιδα. Μόνιμη εδώ κι αυτή.

ΟΔΟΣ ΙΑΣΟΝΟΣ
-39 ή Πολυχώρος. Στον οικο [1] ειδα ΜΙΡΕΛΑ & ΡΩΞΑΝΗ. Η Μιρελα είναι η γνωστή ομορφη μαυρομάλλα από το Περδίκκα 1 (συνεργαζονται τα δυο αυτά μαγαζιά). Εχει κανει ράστα τα μαλλιά της και φορούσε μποτεα ως το γόνατο. Η Ρωξανη ειναι μια μαυρομαλλα τσουπωτή.
#2: ΖΕΤΑ (γεματη μελαχροινη) & ΜΑΡΙΑ (αδυνατη ξανθιά από Περδίκκα 1). Τσατσά η ερμαφρόδιτη που βλέπαμε στο Περδίκκα 1. Εβαψε ξανθά τα μαλλιά το σούργελο.
#3: η ΜΠΕΛΛΑ. Πολύ χοντρή, άκυρη.
#4: η ΝΑΤΑΛΙΑ. Νέα κοπελα στο μαγαζί. Αδυνατη μελαχροινή και γλυκιά ως παρουσία.
#5: η ΚΑΤΙΑ. Ξανθιά Ρωσσίδα. Μόνιμη εδώ.
#6: Κλειστό.

-37 ισόγειο & όροφος: αμφότερα ΚΛΕΙΣΤΑ.

-32 ισογειο δεξιά ηταν η ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ. Γνωστή χοντρή κι αυτή. Τσάτσος εδώ ο πούστης του Ια.31 Hostel που πουλάει ειρωνικό πνεύμα. :knuppel: /Στον οικο στο βαθος ειδα τον «Γραβατάκια» και απεφυγα να μπώ. Ρε ξεφτίλα Γραβατάκια καταντησες γυρολόγος; :cheesy: Μιας και δεν τον εχω ξαναδει εδώ μέσα.

-32 όροφος: η γνωστή Άνναμπελ. Πετιτ με ξανθά περμανάντ μακριά μαλλιά και ομορφο προσωπο. Σε OWO & CIM για Ελληνες.

-19 ισόγειο: η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ. Μελαχρινή αδιάφορη.

-19 όροφος: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Τσουπωτή μελαχρινή. Σε COB.

-20B (όροφος): η ΙΝΑ. Περίτ και πολύ αδυνατη (max 35 κιλά).

-20Γ: ΚΛΕΙΣΤΟ. /Το 20Α ήτο ανοικτό και δεν μπήκα, αφού θα ηταν η μόνιμη γριά ΔΑΝΑΗ, όπως χθες.

ΟΔΟΣ ΚΟΛΩΝΟΥ
-23 ή Ανάκτορο: η ΝΤΑΡΙΑ. Νεαρή αδυνατη με καστανά ισια μαλλιά και ωραια ματια. Απλο προγραμμα και κοστος 15€.

-23Β (δηλ υπόγειο): η ΒΑΝΕΣΣΑ. Αδυνατη νεαρα με καλό στηθος και ισια μαλλιά. Ομοιως στα 15€

-27Α ή Λατινόσπιτο: ΚΛΕΙΣΤΌ. /Στο 27 υπόγειο ήταν η Αναμπέλλα. Δηλ η σκουροχρωμη Λατίνα με τα τατού που ηταν χθες, ως συνήθως, στο ισογειο. Σε απλό και 15€.

-48: κλειστό.
-48Α: η ΕΥΑ. Η γνωστή ξανθιά γκράνυ με θητεια στο Περγάμου 27.

-45 αριστερα με διάδρομο: Ανοικτό μόνο το τελευταιο στο βάθος. Εκει ηταν η ΣΤΕΛΛΑ. Μια αδιάφορη.

-45 δεξια θύρα: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-53: η ΛΙΝΑ. Ξανθό μπάζο με θητεια στο Μ.Αλεξ. 22 όροφο. Σε CIM.

-Καλλέργη 33: ανοικτο. Θα ηταν όπως χθες η τρανσεηουαλ ΜΑΡΙΑ (τσατσά Jason Aντιγόνη). :confused:

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: ΑΛΙΝΑ & ΧΡΙΣΤΙΝΑ. Μελαχρινές μίλφ με πιασιματα. Αμφότερες σε OWO & COB.

-Ακομινάτου 2 όροφος: ΜΑΡΙΝΑ (τσουπωτή ξανθια σε απλό) & ΡΕΝΑ (συμπαθητικη προμιλφ με ξανθο καρέ μαλλί. Σε σταση 69).

-Δεληγιώργη 39: ΚΛΕΙΣΤΟ. Ομοίως και το τραβελάδικο στο 30.

--------------
Η κάτωθι συντομη εξορμηση εγινε παλι χθες (ΔΕΥΤ 28/3) το μεσημεράκι στη Φυλής, μιας και βρεθηκα κοντά για δουλειές. Κινηση από κόσμο στο μηδέν.

-Καλύμνου 48 ισόγειο: η γνωστή ΠΩΛΙΝΑ. Βασικά ηθελα να ρεφαρω μετά το χθεσινο πατατράκ με τη φολο-Αλεξάνδρα του Μεγ. Αλεξ. 25. Η Πωλίνα προσφερει φουλ σερβις και είναι ευγενικη στο σαλονι, όπως και η τσατσα. Εχει κοντα μαυρα μαλλιά. Δυστυχώς το σωμα της είναι σε χάλι μαυρο (παραπανω κιλά, πατσές κλπ). Τα χρόνια εχουν περάσει και φαινεται συνεχώς. Να με συγχωρήσουν οι αναγνώστες πελάτες της, αλλά μου ηρθε αναγούλα. Βεβαια δεν είναι υποχρεωτικό να εχουμε ολοι τα ιδια γούστα. :hi:

-Φιλιππίδου 11 όροφος: η ΙΝΕΣΑ. Ξανθοκαστανη προμιλφ με καλό προσωπο και σωμα με πιασιματα. Σε OWO & COB.

-Φιλιππίδου 11 ισογειο: η ΝΑΤΑΛΙ. Μιλφ ξανθοκαστανη αδιαφορη. Σε OWO & COB.

-Φυλής 56: ΝΑΝΤΙΑ & ΒΙΚΥ. Η πρωτη είναι ξανθια ολίγον μπαμπατσικη με 2.5ρι στηθος και καλο προσωπο (γυρω στα 28 ετη). Η Βικυ είναι η γνωστή όμορφη ξανθια μοντέλα με θητεία στα Πιπίνου 118 και Βέργας 3. Αμφοτερες σε OWO, 69 & COB.

-Φωκαίας 27Α: ΜΠΕΛΛΑ (καστανή παχουλη μιλφ με OWO& Anal) & ΚΑΡΟΛΙΝΑ (η γνωστή όμορφη ψιλοτσουπωτη Ρωσσίδα με OWO & CIM).

-Φωκαίας 27Β ισογειο: η ΒΑΛΕΡΙΑ. Η γνωστη μελαχρινή μιλφ.

-Διδυμου 27: Φωτεινή και Βικτώρια. Γνωστές ψηλές μιλφ με OWO, 69 & CIM. Πέρασα με τη Φωτεινή μετα από καιρό, παροτι ξερω τι μαλακισμενη είναι η τσατσα με το καρε σγουρο μαλλί. Η Φωτεινή ηταν πολύ καλή μεσα. Μόνο το OWO δεν ηταν τοσο σουπερ οσο στο παρελθον. Στα λοιπά ειχαμε γλωσσοφιλα, σταση 69, σεξ σε διάφορες στασεις (με καλούς υποκριτικους αναστεναγμούς) και τελικη με ορθιο πισωκολλητο μπροστα στον καθρεπτη. Καταθεση στο στομα της μεχρι στραγγισματος. :thumbsup: Η μαλακω τσατσα χτυπησε καπου στο 8’ (τα εχουμε πει), αλλά την αγνοήσαμε. Παραμονη περιπου 12 λεπτά. Της ειπα εξω ότι δεν πρεπει να χτυπαει στο 8’, μιας και δικαίως την κραζει το σύμπαν. Αυτή ειπε (ψευδώς) ότι χτυπησε στο 10. :knuppel: Δηλ σκοτιστηκε τι ειπα. Πάντως η Φωτεινη είναι τιμια εργαζομενη. Εργαζεται καθημερινα, αλλά καθεται οσο γουσταρει. Δηλ μπορει να παει ωρα 11:00 και να φυγει 15:00.

#Culture Report. Παλιά σπιτια στην Αθήνα: Οδός Καλύμνου 32

Διώροφο κτήριο [αυτο στην αριστερη πλευρα] νεοκλασικής μορφής με πολύ αξιόλογα αρχιτεκτονικά και διακοσμητικά στοιχεία. Τα ανοίγματα είναι πλαισιωμένα από πεσσούς με ραβδώσεις, επίκρανα, επιστύλια και γείσα. Η θύρα εισόδου έχει πλαίσια με κυμάτια, επιστύλιο και γείσο και τοποθετείται στο αριστερό άκρο της όψης. Στον όροφο μαρμάρινοι εξώστες με περίτεχνο κιγκλίδωμα και ανάγλυφα μαρμάρινα φουρούσια. Η τοιχοποιία είναι ψευσοϊσόδομη με αρμούς. Το παράθυρο του ορόφου κάτω από την ποδιά διακοσμείται με φατνώματα με ροζέτα.
Εχει χαρακτηρισθεί διατηρητέο με απόφαση του Υπουργειου ΠΕΧΩΔΕ το 1987 (ΦΕΚ 1168/Δ/02-12-1987)

20220328_131727.jpg
" #Culture Report. .........." κάποιες φορές μπορώ να πω ότι έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον αυτή η ενότητα συναγωνιστή Borgia21 :thumbsup: :hi:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.900
Πόντοι
19.505
Λογικά ναι, πάντως την Παρασκευή ανήμερα 25ης Μαρτίου που την πέτυχα (μάλιστα ήρθε καθυστερημένη για δουλειά στις 1900)ήταν ξανθιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτή λέει τη μινιόν, αναφέρει μικρό βυζι, εκεί δουλεύει απλά μου φαίνονται παράξενα αυτά που αναφέρει για τη συμμετοχή της κοπέλας, η Άλλη λέγεται Σέβντα ή Σεβντά
Σε ποιο ισόγειο όμως, στο ίδιο με τη Σεβντά; Επίσης τι βάρδια; Την έχω απωθημένη τη Σβέτα, ξέρω ότι μάλλον είναι έπιπλο αλλά θα της δώσω μια ευκαιρία
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
976
Πόντοι
81
κανωντας ζαμπινγκ πετυχα τον λιαγκα στο μεγκα,καλεσμενη αυτο το μουνι να μου θυμιζει την γιαννα,η φαση με το μορφασμο της ξυπναει μνημες απο το γκρινιαρικο μουτρακι της οταν ο προηγουμενος πελατης δεν της πεταγε το ΜΟΥΝΙ στο ταβανι(μου λειπεις ΛΑΒΑ μου)
B6B97D04-2044-494D-B836-95FE9A3FA293.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.660
Πόντοι
45.465
Σε ποιο ισόγειο όμως, στο ίδιο με τη Σεβντά; Επίσης τι βάρδια; Την έχω απωθημένη τη Σβέτα, ξέρω ότι μάλλον είναι έπιπλο αλλά θα της δώσω μια ευκαιρία
Εγώ τη Σβέτα την έχω πετύχει πρωινή βάρδια στο Μαραθώνος 59 στο διάδρομο αριστερά στο υπόγειο, η Σεβντά δουλεύει στο 59α
 

kostashrd

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που ειναι Μαρσελια και Μονικα απο Μαραθώνος??
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αρχηγέ λες για τη Σβέτα μια νταρντανοπαχουλή με τατού ή για το μινιόν που δούλευε Φυλής 105?
Κοράκι μου, νταρντανοπαχουλή δεν είναι, είναι μινιόν, λεπτή, με τρομερό κωλαράκι, δεν ξέρω αν δούλευε παλιά φυλής 105.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.900
Πόντοι
19.505
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom