Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (21 μέλη και 261 επισκέπτες)

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
απογευμα απο τις 5 και μετα φυλης για φουλ και κωλο ποιες προτεινεται λεω για Διδυμου 27 αν εχουν φουλ
 

abelo7979

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Φεβ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
82
Like
2.338
Πόντοι
7.180
Διδύμου 22, Σιμώνα, καινούργια άφιξη, λεπτή, κοντούλα αλλά με απίστευτη φαρδιά κυταριδοκωλάρα
Διδυμου 27, Φωτεινή, Τζούλια, Αναστασία, Βικτώρια, πάρθηκαν οι δύο πρώτες σε duo με εξαιρετικές για μια ακόμα φορά εντυπώσεις...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Έρωτας με Ζήνα από Ιάσωνος 37Β, η κοπέλα είναι γλυκιά , είναι ευγενική και ταιριάζουμε στο σεξ. Στις πρώτες μου συνευρέσεις μαζί της την είχα ως '''την γεματούλα που θέλω να υπάρχει στη ζωή μου'''......... , πλέον παίζει βασική 11άδα και την γουστάρω απίστευτα. Δεν βιάζεται , φουλ στάσεις και πολλά άλλα..Ψήφο εμπιστοσύνης στην Ζήνα , Ζήτω η Μολδαβία..!!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.246
Πέρασμα σήμερα από το σιχαμένο Εμετουργείο, όπου είδα το εξής παράδοξο: :embarrased:


Η Σιμόνα που δούλευε στο πρακτορείο που παρέθεσα, τώρα παίζει μπάλα
στο 15ευρω στο Κολωνού 32 υπόγα. Απλό με 69 στο μενού.
Αυτή είναι και η πραγματική τιμή των διάφορων ''φερόμενων'' (ξε)κωλλ γκερλ, ενώ τα 130 ευρώ
του γραφείου είναι αυτό που καλώ ''ονομαστική'' τιμή.
Τελικά ο βούρκος του Μεταξιού έχει και καλές, τουλάχιστον εμφανισιακά, περιπτώσεις.
Αρκεί να έχεις τις κεραίες ανοικτές... :woldman:
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Πέρασμα σήμερα από το σιχαμένο Εμετουργείο, όπου είδα το εξής παράδοξο: :embarrased:


Η Σιμόνα που δούλευε στο πρακτορείο που παρέθεσα, τώρα παίζει μπάλα
στο 15ευρω στο Κολωνού 32 υπόγα. Απλό με 69 στο μενού.
Αυτή είναι και η πραγματική τιμή των διάφορων ''φερόμενων'' (ξε)κωλλ γκερλ, ενώ τα 130 ευρώ
του γραφείου είναι αυτό που καλώ ''ονομαστική'' τιμή.
Τελικά ο βούρκος του Μεταξιού έχει και καλές, τουλάχιστον εμφανισιακά, περιπτώσεις.
Αρκεί να έχεις τις κεραίες ανοικτές... :woldman:
πάντως από εμφάνιση έτσι κι αλλιώς για μεταξουργείο είναι το ότι δούλευε cg είναι η έκπληξη.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.246
Επίσης, μια σχεδόν άχρηστη πληροφορία από Εμετουργείο: :coffee:
Στο Δεληγιώργη 39 θα βρίσκεται απόψε στην 3η βάρδια, κατά τα λεγόμενα της ομόσταυλης πόρνης,
η πρώην κουλουρτζού Μιλένα που έχει θητεύσει σε Φυλής 74, Περγάμου 1, Ιάσωνος 44 κ.ά....
Αν περάσει κάποιος σκληροπυρηνικός μύστης μετά τις 23.00 από εκεί, ας μας (με) ενημερώσει.
Αυτά... :hi:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.670
Πόντοι
3.246
Πέρασμα σήμερα από το σιχαμένο Εμετουργείο, όπου είδα το εξής παράδοξο: :embarrased:


Η Σιμόνα που δούλευε στο πρακτορείο που παρέθεσα, τώρα παίζει μπάλα
στο 15ευρω στο Κολωνού 32 υπόγα. Απλό με 69 στο μενού.
Αυτή είναι και η πραγματική τιμή των διάφορων ''φερόμενων'' (ξε)κωλλ γκερλ, ενώ τα 130 ευρώ
του γραφείου είναι αυτό που καλώ ''ονομαστική'' τιμή.
Τελικά ο βούρκος του Μεταξιού έχει και καλές, τουλάχιστον εμφανισιακά, περιπτώσεις.
Αρκεί να έχεις τις κεραίες ανοικτές... :woldman:
ΔημήτρηΧΧΧ, επειδή είδα ότι αντέδρασες στο ποστ κάνε σε παρακαλώ ένα κόπο
να την δοκιμάσεις σε 69, να μας πεις τι γεύση έχει το μουνοτρυπίδι/κωλοτρυπίδι της! :kissass:
Εγώ έχω καβούρια στις τσέπες και δεν βγαίνει με τίποτα το 15ευρω στο Εμετουργείο,
ειδικά για τη συγκεκριμένη που έπαιζε πριν χρόνια στο Ιάσωνος 46, μεσαίο. :idiot:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :rockon:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Πέρασμα σήμερα από το σιχαμένο Εμετουργείο, όπου είδα το εξής παράδοξο: :embarrased:


Η Σιμόνα που δούλευε στο πρακτορείο που παρέθεσα, τώρα παίζει μπάλα
στο 15ευρω στο Κολωνού 32 υπόγα. Απλό με 69 στο μενού.
Αυτή είναι και η πραγματική τιμή των διάφορων ''φερόμενων'' (ξε)κωλλ γκερλ, ενώ τα 130 ευρώ
του γραφείου είναι αυτό που καλώ ''ονομαστική'' τιμή.
Τελικά ο βούρκος του Μεταξιού έχει και καλές, τουλάχιστον εμφανισιακά, περιπτώσεις.
Αρκεί να έχεις τις κεραίες ανοικτές... :woldman:
Παράδειγμα Άννα που είναι τώρα γωνία Αχαρνών με Φωκαιας. Στο Μετάξι υπεραπλο προγραμμα, έπειτα στην καραντίνα call των 120€ και τώρα στην περιοχη της Φυλής με 20€ και τα κάνει όλα πλην γκροβερ! Μάλλον στην μικρή καριέρα της ως call είδε ότι οι ελευθερες πιπες και γαργάρες σπέρματος την έκαναν καλό και το υιοθετησε!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Επίσης, μια σχεδόν άχρηστη πληροφορία από Εμετουργείο: :coffee:
Στο Δεληγιώργη 39 θα βρίσκεται απόψε στην 3η βάρδια, κατά τα λεγόμενα της ομόσταυλης πόρνης,
η πρώην κουλουρτζού Μιλένα που έχει θητεύσει σε Φυλής 74, Περγάμου 1, Ιάσωνος 44 κ.ά....
Αν περάσει κάποιος σκληροπυρηνικός μύστης μετά τις 23.00 από εκεί, ας μας (με) ενημερώσει.
Αυτά... :hi:
Στη Δεληγιώργη παντα θα είναι βασίλισσα η Ιωάννα εκ Αλβανίας! Ναι μεν αποστειρωμένο (όπως το προτιμω) αλλά υπέρτίμιο!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πρέπει να γίνει σωστή ταξινόμηση κορασίδων άμεσα στο μεταξουργείο... Οι γαμάτες να μπουν στο πορνομόλ για να τις βρίσκουμε μαζεμένες και οι καμμένες να κρυφτούν σε γωνιές της κολωνού μακριά. Να μπαίνεις ρε φίλε Πορνο-εμπορικό και να έχεις το Ρόστερ σου ολόγυρα..Τρελοοοοό...!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.091
Πόντοι
39.662
ΔημήτρηΧΧΧ, επειδή είδα ότι αντέδρασες στο ποστ κάνε σε παρακαλώ ένα κόπο
να την δοκιμάσεις σε 69, να μας πεις τι γεύση έχει το μουνοτρυπίδι/κωλοτρυπίδι της! :kissass:
Εγώ έχω καβούρια στις τσέπες και δεν βγαίνει με τίποτα το 15ευρω στο Εμετουργείο,
ειδικά για τη συγκεκριμένη που έπαιζε πριν χρόνια στο Ιάσωνος 46, μεσαίο. :idiot:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :rockon:
Οντως τυπε, εκει την εχω γαμησει και εγω και ο ΝΑΣΟΣ,δουλευε με το ονομα Λαουρα.

 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Στο Φ109Α πρωινή βάρδια ήταν η Σύλβια.
Ρωσίδα 30+ με πολύ γλυκό πρόσωπο και 2.5 άρια φυσικά, πεσμένα, βυζιά.
Κανονικό πρόγραμμα.
Είδα στο Άγκυρας 9 μια καινούργια, ξανθιά με 2αρια βυζιά. Πολύ γεμάτη.

Στον ίδιο δρόμο, στο νούμερο 1 ήταν μια πολύ ψηλή, ξανθιά, πολύ ψηλή λέμε :-)
Δεν θυμάμαι όνομα, τι λέει αυτή?
Πολύ καλή η συλβια. Όλο φόραγε φορεματάκι αλλά σώμα καλό. Δούλευαν και άλλες κοπέλες εκεί έχουμε νέα. Είναι ακόμα εκεί η φύγανε;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Δοκίμασα τη Γιασμήν στο Φωκαίας 27 πάνω. Δεν ξέρω πως υπέκυψα σε αυτή τη μαλακία. Ίσως ότι την είδα με ένα καβλωτικό φόρεμα μέσα στο σκοτάδι να μπαίνει στον οίκο στην αρχή της βάρδιας; Ίσως το λαμπερό δέρμα της; Πάντως σας το λέω ότι δεν αξίζει μία. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο, μου πετάει ένα μωρομάντηλο για να καθαρίσω τον πούτσο μου. Φάουλ πρώτο. Μιλάει ασταμάτητα λέγοντας διάφορες μαλακίες δικές της, μη γνωρίζοντας ελληνικά, κάτι που ξενερώνει και τον πιο υπομονετικό. Βάζει μπόλικη κρέμα, φιλιά αφήνει μόνο πεταχτά με το ζόρι και δάχτυλο ούτε γι' αστείο. Και αυτή η γυφτόφατσα που έχει κάνει μόνο για Μεταξουργείο. Μην κάνει κανένας άλλος το μεγάλο λάθος. Καλύτερα τραβήξτε μια μαλακία και κρατήστε το 20ρικό σας για σουβλάκια.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
94
Like
46.460
Πόντοι
17.311
live δρακουλιαρικη μετα απο πολυ καιρο.

φυλης 109 ισογειο κατερινα, μετριου αναστηματος, καστανη μακρυ μαλλι, βυζι μικροτερο σε σχεση με λεκανη, πιασηματα, ακυρη φατσα και γενικα μπαζοκατασταση,
φυλης 109 οροφος νελλυ απο το 81 παλια, ψιλοακυρη γιατι εχει μπακατελεψει αισθητα.

ολα τα αλλα του τετραγωνου κλειστα, μαζι και με τα μαγνησιακα.

το μερακλοσπιτο 99 ανοιχτο οπως και το στουντιο 104 στη γωνια.

ολα τα αγκυρας κλειστα.

φυλης 71 οροφος γιεβα πιο αδυνατισμενη σε σχεση με την πρωτη φορα που την ειδα πριν κανα μηνα (κατι παιζει με την κοπελιτσα γιατι μου φανηκε καπως το βλεμα της, γνωμη μου-δωστε βαση λιγο παραπανω),
Φυλής 67 ελενα,
φυλης 86 οροφος σαρα, μελαχρινη με ισιο μαλλι μεχρι ωμους, κωλαρα αλλα με πολυ μικρο βυζι, μετρια φατσα στραβωμενη και γενικα ενα αποκρουστικο στυλακι, μετριου προς κοντου αναστηματος και λιγα πιασηματακια,
φυλης 84 οροφος ερικα, καστανη με ραστα, μετριου προς ψηλου αναστηματος, καλο σωμα σχετικα αλλα με μπυροκοιλια, νορμαλ βυζια και μετρια φατσα,
φυλης 84 ισογειο τζενη, ωραια βυζια νορμαλ, μοντελε μετριου αναστηματος και με κατι τατουαζ διασπαρτα ολουθε, μελαχρινη, μετρια φατσα, καλη παρουσια αλλα λιγο μαγκωμενη και λιγο βρωμερη μου φανηκε (σορρυ baby),
φυλης 66 αριστερα, ιωαννα η ψηλη,
φυλης 65 σκαλακια μπιουτυ ο χιπο,
φυλης 65 οροφος εμμανουελα η ποντικομουρα.

σαρα (καμια σχεση με φιλιππιδου και απο φωκαιας επισης), τζενη και ερικα πρωτη φορα τις βλεπω.

ολα τα αλλα κλειστα της φυλης.

φιλιππιδου 11 οροφος αλινα και ισογειο κλειστο.

....
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
94
Like
46.460
Πόντοι
17.311
λιοσιων 73 οροφος ναταλι και το ισογειο κλειστο.

εξηκιου 18 δεξια μια πανακυρη μπαζοθειτσα με κοντο μαλλι καστανο ξανθο μεχρι ωμους, χαλια σωμα και φατσα.
τα αλλα κλειστα.

βεργας 7 τατιανα απο μοντελοαλυσιδα, πιο φακλανα απο παλια,
βεργας 6 κατω ναταλια, μια δρακουλιαρα τρομακτικη μπαζογκρανοθειτσα ολκης,
βεργας 2 βικυ, μια πανακυρη κιοφτεδιαρικη θειτσα με κοντο μελαχρινο καρε μαλλι,
βεργας 3 δεξια σοφια, αδυνατη προς σκινυ μονοκοματη καπως, καλη φατσουλα, μετριου προς κοντου αναστηματος, καστανη με μαλλι μεχρι ωμους, μικρο βυζι, καλο σχετικα κωλαρακι, αλλα αδιαφορη σαν συνολικη εικονα. αν ηταν σωματικως πιο καλη θα μετραγε και θα ανεβαινε λεβελ πιστευω.
τα αλλα κλειστα.

τροφονιου 11 αριστερα μια φαλαινιτσα γνωστη με ολοσωμο διχτυ, που εμοιαζε σα ρολο γεμιστο γαλοπουλας, ετοιμο να μπει φουρνο... χωρις πατατες.
μαλλον μπελα νομιζω.
τα αλλα κλειστα.
...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Το μεσημερι κατα τις 16.00-17.30 εκανα ενα περασμα μεταξουργειο, πολλα ονοματα δεν τα θυμαμαι ή δεν τα ρωτησα καν αμα ηταν πολυ μπαζο η εργαζομενη. Λογικα, καποιες θεωρουνται 1η και καποιες 2η βαρδια. Ημι-ενημερωση λοιπον
(σε καποια εβαλα λινκ απο -γαμευσιμες- προσφατες κριτικες μου για να μη φατε τα μουτρα σας)

Κ52 κλειστο
Κολωνου 48 αριστερα Ευα ξανθια γκιλφ, συμπαθεστατη με ακα πιπα αλλα για μερακληδες
Κ48δεξια μια ευδιαθετη αδιαφορη χοντρουλα μιλφογκιλφ με φουλ
Κ47 (οροφος) Τζουλια γνωστη καστανη βυζαρου μιλφογκιλφ με ακα πιπα, ντολμάς, ο τσατσος κανει και για πορτιερης.
Κ45 συμπαθεστατη τσατσα, μια αδιαφορη μιλφ εργαζομενη δεν μπορω να την ανακαλεσω στο μυαλο μου με τιποτα
Κ23β (υπογειο) κλειστο
Κ27α μια κλασσικη "λατινα" στο 15αρι ωραιο μουνι, λαικο προσκυνημα απο ολες τις φυλές της μορντορ
Κ23 (ανακτορο;) ενα ζωον με κοιλουμπα και υφακι βγηκε κοιτωντας το κινητο που ειχε στα χερια και μου ειπε "νορμαλε ντιξουσι φελακια μουρομου" ή κατι τετοιο, γελασα με δυναμη στα μουτρα της και εκανα στροφη για ιασονος

Ιασονος 20α λεπτη γκιλφ με φουλ προγραμμα, απο προηγουμενες ενημερωσεις θα ελεγα οτι ειναι η Δαναη, "ζομπι θα εχεις πολυ κακο προβλημα" η φαση, αν ημουν πολυ μεθυσμενος παντως θα εβγαζα πολυ βρωμικα γουστα εκει μεσα και θα ημουν και περηφανος μετα
Ι20β συναγωνιστης μου εκανε γνωστο οτι θα ξοδεψω ασκοπα ενεργεια να ανεβω σκαλες για να τσεκαρω μια χοντρη
Ι20γ η Βικυ ξανθια σοβιετικη μιλφ με κανονικο σωμα, κακη στο δωματιο, προσφατη > κριτικη <
Ι30α (οροφος) μια πατσαβουρα στην ληξη της βαρδιας της, εμπαινε στον οικο μια ζουμερη αδιαφορη γυφτισσα που θα την αντικαθιστουσε, η δευτερη δουλευει μερικες φορες και στο διπλα (Ι30β)
Ι30β ισογειο ειχε δωματιο, υπηρεσια αφαντη, απ'την περιγραφη συναγωνιστη μαλλον ηταν η αντζελα, μελαχρινη κοντη πιτσιρικα, τυπικη αλλα ομορφουλα. προσφατη > κριτικη <
Ι37α (οροφος) Κατερινα, καστανη νεαρη, μετριοτατης εμφανισης αλλα με ακα πιπα, > μπολικες προσφατες κριτικες <
με συνεχομενα δωματια απο μια ντουζινα πακιστανους
Το Ι37β ισογειο το αποφευγω γιατι μια κορασιδα απο εκει μεσα θελει να με παντρευτει και με κριντζαρει καθε φορα που μπαινω τα απογευματα. Επισης πορνομολ δεν βρισκω ποτε κατι της προκοπης τετοια ωρα, προσπερασα. Τελευταιο στενο στην ιασονος (αν δεν γαμουσα και εκει θα τσεκαρα και Μ.Αλεξανδρου αλλα τελικα γαμησα γιατι κουραστηκα να περπαταω μεσα στη ζεστη)


Ι46α αδιαφορη δεν ρωτησα τιποτα
Τωρα, σε καποιο διπλανο ισογειο (44-46 δεν θυμαμαι, με μεγαλο διαδρομο) μια γκομενα πηρε σηκωτη εξω απτον οικο μια αλλη ημιλιποθυμη εργαζομενη, η υπερβαρη ξανθια τσατσα φωναζε (παολα;) στο δρομο, δεν μπηκα, δεν εμαθα, δεν ρωτησα, ολη η πλατεια κοιταγε περιεργα το σκηνικο (αν ξερετε κουτσομπολια μοιραστειτε τα μαζι μας)

Ι44 δεξια (αυτο με τη μεγαλη σαπια εσωτερικη σκαλα) μια αδιαφορη με απλο
Ι44β αριστερα οροφος, η Αννα, πετιτ καστανοξανθη αβυζη βαρετοτατη αλβανιδουλα σε απλο, προσφατη > κριτικη <
και μαζι της, μια καστανη Μαρια, στυλ γυφτε -μαλλον αλβανιδα- μιλφ με 2αρια ψιλοπεσμενα βυζια, ωραιο (λιγο πλαδαρο) κωλαρο με ελαχιστη κυταριτιδα, μετρια εμφανισιακα, με απλο και τελειωτικο στο στηθος, δεν θα περναγα αλλα μου κερασαν ακα πιπα για να με δελεασουν οποτε μπηκα, με μετριες προς καλες εντυπωσεις, θα ακολουθησει κριτικη αυριο γιατι βαριεμαι τωρα.

Τελος,
Ι43 μια κοπελα που νομιζω δεν εχω ξαναδει (και παραδοξως μονη της ενω ο οικος συνηθως εχει 2-4 κοπελες), νεαρη ψιλογυφτε με ανεκτο κορμι και λαγνο βλεμμα, λιγα τατου στο κορμι, ανακοινωθηκε ακα πιπα, δεν θυμαμαι καθολου ονομα (αλλα με τεραστια επιφυλαξη ισως ηταν κατι σε Κριστυ ή Σαντυ, δεν συγκρατησα), θα ηθελα πληροφοριες αν γνωριζει καποιος κατι παραπανω γιατι ο μονος λογος που δεν περασα ηταν τα τρια δωματια αναμονη (!)

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.151
Κριτικές
94
Like
46.460
Πόντοι
17.311
φωκαιας 19 ελενη αδιαφορακυροαδιαφορη,
φωκαιας 25 οροφος τζεσικα,
φωκαιας 25 σκαλακια σαρα gipsykings μοντελε (καμια σχεση με της φιλιππιδου),
φωκαιας 24 τζουλια, gipsykings ταπα και αυστηρα για πιτσιρικαρια,
φωκαιας 27 οροφος μαργκω, που ειναι η παλια ρινα (καταλαβατε πιστευω), αρα ακομα μια αξιολογη επιστροφη ευτυχως,
φωκαιας 27 υποισογειο ντιανα pocketsize.

ολα τα υπολοιπα κλειστα η' μαλλον δεν τα προλαβα ισως.

διδυμου δεν περασα καν επισης.

κωνσταντινουπολεως 166 αριστερα μαριαννα.
κωνσταντινουπολεως 128 ανοιχτο, αλλα δε μπηκα γιατι βαρεθηκα τα σκαλια.
λογικα κανα γκρανικο μπαζο θα ειχε κλασσικα.

εκτος των κεντρικων που επικρατουσε κερκιδα και καβλαντα απο πιτσιρικαρια, σε ολα τα υπολοιπα κυριαρχουσε η απολυτη νεκρα και δεν ακουγες ουτε σκνιπα.

αυτα καβλαντηδες, καλημερα σας και μη ξεχνιωμαστε...

#μητσοτακη_γαμιεσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom