Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (24 μέλη και 213 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.710
Κριτικές
6
Like
8.879
Πόντοι
1.686
για τον Dmtrsxxx

Σάββατο βράδυ στο Φωκαίας 17 πα΄νω η Ρουσλα΄να
ρωσόφωνη , εμφανίσιμη,
ελήφθη και ενώ η τσα2 είπε ότι δεν αφήνει γλειφομούνι
την έψησα και της έκανα , αφού την σκούπισα με ένα μωρομάντηλο,
κάβλωνε, αλλά φαίνεται ότι ποτέ δεν της είχαν κα΄νει γλειφομούνι,
ούτε οι γκόμενοι της, και ένοιωθε περίεργα, έλεγε φτάνει στα ρώσικα,
αλλα΄ επέμενα ευγενικά, και κάβλωνε με ανα΄μεικτες αντιδράσεις.
Σταμάτησα, για να μην την αγριέψω και της τον έχωσα,
και μου είπε στα ρωσικά, .. αυτό ήταν ; Μάλλον θα μπορούσα
να συνεχίσω, αλλά πρέπει να τη ρεγουλάρει ο ειδικός μηχανικός επισκευών μουνιών Dmtrsxxx
για να πα΄ρει μπρος !

mechanic-lying-working-under-car-repair-garage-49283336.jpg


Μετά την γάμησα δυνατά και βογγούσε και δεν ξέρω αν έχυσε
αλλα΄ έχυσα εγώ :2funny:

:rockon:

Τύπε Dmtrsxxx πρέπει να τη αναλάβεις να της κα΄νεις επαγγελματικό γλείψιμο
να χύσει , να δει το φως το αληθινό !

1714259503489.jpeg


Θα εξελιχτεί σε δυνατή καβλιάρα, αν της κα΄νεις ρεκτιφιέ !

Μετά ήπια FANTA που απολυμαίνει και δίνει ευεξία !


fanta-1l-1624615525-1624615531.jpg



:rockon::rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Εγώ με τη σειρά μου ξανασπατουλάρισα λίγο νωρίτερα την αδύνατη milf Ντιάνα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο (το'χει μάλλον μεγάλη ανάγκη),και γαμήθκε δυνατά! Αύριο θα φύγει αλλά θα επιστρέψει κατά δήλωσή της, άγνωστο πότε.
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.310
Πόντοι
746
Ξέρει κανείς άμα η Έμμυ και η Εύα κάνουν duo στο Λ73α/β;
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
230
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα σε όλους. Το βράδυ λέω να πάω τσάρκα Φυλής η και Μεταξουργείο θα δω, μετά από 9 μήνες αποχής απο τα μπουρδέλα. Ξέρετε καμιά κοπέλα με παρόμοια σώμα. Τέτοια γουστάρω. Νυκτερινή βάρδια η απογευματινή. Ευχαριστώ αλανια
1081078-do-you-like-slim-girls.jpg
Παρόμοιο σώμα έχει η Σαμπινα στο Βεργας. Περίπου σε αυτό το στυλ είναι και η Ιρινα στο Φώκαιας 27. Στα στούντιο της Κηφισού η Asia (πρώην Μαργκώ) έχει ανάλογο σωματάκι με δυνατό deep throat τσιμπούκι.
 

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
18
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.ξερει κάποιος αν είναι ανοιχτό σήμερα πέρδικας 3β???
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Σκέφτομαι να κατέβω και εγώ φυλής. Είναι ανοικτά ή υπολειτουργεί λόγο πάσχα;
 

N@blue

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Χτεσινό πέρασμα σπο Ιασωνος 19β όροφος για τρίτη συνολικα φορά με την περιβόητη νεαρα,πανέμορφη καλλίγραμμη Ρωσίδα Λίνα.Απο το κακό στο χειρότερο αφού κατάφερε να με κάνει να μη χυσω με την όλη συμπεριφορά της.Πιπα μετρια και χωρις να εχω πληρη στυση ξαπλωνει για να της τωον χωσεις ....στα δε τεσσερα όλο πήγαινε τον κωλο της προς τα πίσω γιια να μη μπορείς να μπαινοβγαινεις άνετα διότι μάλλον πονούσε...πλήρως αποστειρωμενο σεξ δεν αφήνει ούτε ένα φιλάκι σε λαιμό, μάγουλο.....Δεν συμμετέχει στο σεξ καθόλου δυσανασχετεί που την πηδας ,κοίτα το ρολόι της διαρκώς, έχει άπειρο τζελ στο μουνι της λες και γαμας πηγάδι,φοράει τα παντοφλακια διαρκώς θαρεις είναι στο σπίτι της χαλαρά,μηδέν πουτανια και θηλυκότητα στο σεξ μόνο βαρθεστημαρα και αηδία που την δείχνει και μόλις τελειώσεις η τελειώσει ο χρόνος 7 λεπτά περίπου φεύγει τρέχοντας από το δωμάτιο θαρρείς πήρε Φωτια κσι πάει να σωθεί Μαύρο πλέον από μένα δεν ξαναπάω.... για μια φορά για την εμπειρία αξίζει αλλά όχι για να ξαναπάς και να την κάνεις ατανταρακι διότι σε κάνει να νοιώθεις απαισια μέσα σου που την πηδηξες .
Ήταν στα υπόψιν αλλά όσο όμορφη και να είναι η συμπεριφορά είναι το βασικό, άσε την ξενέρα με τις παντόφλες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.347
Πόντοι
45.465

N@blue

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
5
Πόντοι
0
Παρόμοιο σώμα έχει η Σαμπινα στο Βεργας. Περίπου σε αυτό το στυλ είναι και η Ιρινα στο Φώκαιας 27. Στα στούντιο της Κηφισού η Asia (πρώην Μαργκώ) έχει ανάλογο σωματάκι με δυνατό deep throat τσιμπούκι.
Για δες και Ντανιέλα στο Ιάσονος 39 πάνω δεξιά 2 βάρδια (αν υπάρχει ακόμα γιατί έχω καιρό να κατέβω).
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλα και η petit Ναταλια απο Ιασωνος 27υπογειο μοιαζει με 14χρονο αλλα δεν γινεται τετοιος χαμος απο Πακια οπως με την Βανεσσα...βεβαια και εκει εχει αρκετη δουλιτσα...Νομιζω η Βανεσσα εχει πιο πολυ δουλεια λογω τον πλαστικων βυζιων της που ειναι πολυ μεγαλα σε σχεση με τα κυβικα της...ενω η Ναταλι δεν εχει καθολου μα καθολου βυζια...εχει ομως μεγαλες πεταχτες ρωγες χχαχαχα
Τα βυζιά της είναι αληθινά.
Ξέρω.. τέρας φύσης
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
292
Like
1.506
Πόντοι
201
Το Έλλης ανοικτό.
Φιλιπιδου 11 ανοικτά.
Φυλής 59 ανοικτό φως κλειστή πόρτα

Βρήκα να παρκάρω έξω από το 86 οπότε έδωσα μια ευκαιρία ακόμα στην Τζέσικα. Αρκετά καλή. Μύριζε ωραία, δεν είχαμε κάποιο παρατράγουδο αυτή την φορά.
Και εδώ έληξε η σημερινή βόλτα.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Τιμητική επίσκεψη νωρίς το πρωϊ στο Μ.Α28 υπόγειο για Ντιάνα. Μαζί ήταν και η κρεβατογεμίστρα Άννα.
Υπήρχαν συναγωνιστές σε αναμονή.
Η τσατσά πολύ καλή με την καθαριότητα του χώρου, πάσχιζε.
Παράβολο για Ντιάνα η οποία στο μεσοδιάστημα πετάχτηκε με το μπουρνούζι στο "μα-γκα-ζιe" απέναντι.

Ζήτησα άμεσα γλειφομούνι, ανταποκρίθηκε άμεσα.
Μικρός και ρηχός οργασμός, όσα ζουμια δεν ήπιαμε τα σκούπισε με τα χέρια της και μετά τα στέγνωσε πάνω στους προσαγωγούς.
Το θέαμα είχε πλάκα.

Πίπα καλή βαθειά με deep throat άκα και χωρίς να το περιμένω έχυσα πρόλαβε όμως να τραβηχτεί (δεν κάνει τελειωτικό μου είπε) .
Χαιρέτησε έφυγε
Έφυγα κι εγώ γελώντας πηγαίνοντας στο μοτό να κουμπωσω ένα pre workout για την προπόνηση

Καλή συνέχειά κύριοι
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
380
Πόντοι
21
Καλησπέρα!
Εχει δοκιμάσει κανεις Τινα απο φυλης 71?
γιατι δεν βλέπω κριτικες.
Παρασκευη την ανεφερε στην ενημερωση ο σμυρνης κατα τισ 12 00 το μεσημερι
Μην φαμε καμια κουλουροφόλα και σπαστούμε οχι τπτ αλλο...
 

alanakos19641964

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
199
Κριτικές
16
Like
764
Πόντοι
311
Καλησπέρα μαρεσει να παίρνω μάτι...αν κάποιος ενδιαφέρεται για δωρεάν γαμησακι του πληρώνω το ραντεβού είτε σε στούντιο μπουρδέλο μάσα ότι γουστάρει απλά να βρίσκομαι στο δωμάτιο και να χαζεύω
Όποιος ψήνεται ας μου στείλει προσωπικό μνμ
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom