Νέα

Ημερήσια Ενημέρωση για Μιλφο-Γκιλφ Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kallitexnis777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 28K
  • Ετικέτες
    milf
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Όταν ξαναπάω (μη βρέχει κιόλας) θα σημειώσω οδούς κ θα γράψω εδώ σχετικά
 

Megal0pa!d!

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2022
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Θυμήθηκα. Πρεπει να είναι η Ιάσωνος. Πάντως βρίσκεις φούλ στο μετάξι να ξέρεις.... επίσης στο σταυροδρόμι που έχει ένα καλό ξενοδοχείο, έχει ένα φανάρι πριν φύγεις για τις κεντρικές οδούς. Εε σε αυτό το φανάρι ακριβώς έχει "πόρτα", ανα διαστήματα φέρνει γκιλφ. Και απέναντι του σε κάτι μαύρα κάγκελα έχει μίλφ. Αν είσαι του μεταξιού πιστεύω θα έχεις καταλάβει τα σημεία
Κατάλαβα στην κωλονου λες χυστη
 

Argiref

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
67
Πόντοι
0
Αυστηρά για τους λάτρεις τον μιλφογκιλφ ?
Πηρα την Αλιονα στην Διδυμου 18 σημερα 1 Ιουνιου 2022. Εχει παρει 20 κιλα περιπου.αλλα εχει σφιχτο δερμα μπουτι κωλο.σιλικονατο στηθος για ισπανικο. Στη πιπα μαστορισσα.deepthroat τον εβαζε ολο μεσα και ηταν ακινητη για 5 δσυτερολεπτα.μου τον εκανε καδρονι.φτυσιματα.καραμελωμα στα αρχιδια μου τα εκανε μουλιαπα! Και πουτσοσκαμπιλα στην γλωσσα.εκατσε 15 λεπτα.στο δεκαλεπτο φωναξε η τσατσα. Δεν τελειωσα γιατι ειμαι μαζοχας και ορθολογικος καταναλωτης.απολαμβανω στο μεγιστο ποιοτητα=πιπα ποσοτητα= χρονος στην πουτανα και τιμη= το αντιτιμο για να απολαυσω την ιεροδουλη.θα παω το σαββατο χωρις να τον παιξω την πεμπτη την παρασκευη και το σαββατο.θα παω πρωτος απο τις 6 το απογευμα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Πηρα την Αλιονα στην Διδυμου 18 σημερα 1 Ιουνιου 2022. Εχει παρει 20 κιλα περιπου.αλλα εχει σφιχτο δερμα μπουτι κωλο.σιλικονατο στηθος για ισπανικο. Στη πιπα μαστορισσα.deepthroat τον εβαζε ολο μεσα και ηταν ακινητη για 5 δσυτερολεπτα.μου τον εκανε καδρονι.φτυσιματα.καραμελωμα στα αρχιδια μου τα εκανε μουλιαπα! Και πουτσοσκαμπιλα στην γλωσσα.εκατσε 15 λεπτα.στο δεκαλεπτο φωναξε η τσατσα. Δεν τελειωσα γιατι ειμαι μαζοχας και ορθολογικος καταναλωτης.απολαμβανω στο μεγιστο ποιοτητα=πιπα ποσοτητα= χρονος στην πουτανα και τιμη= το αντιτιμο για να απολαυσω την ιεροδουλη.θα παω το σαββατο χωρις να τον παιξω την πεμπτη την παρασκευη και το σαββατο.θα παω πρωτος απο τις 6 το απογευμα
Πρωινή βάρδια το μωρό;
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Απ όλες ποια είναι η καλύτερη;
Κοίτα ρωξανη και ειρήνη δεν τις έχω πάρει ποτέ, καθώς δεν είναι του γούστου μου τα γκιλφ.Παντως άκουσα πως παίζει και μια με το ονομα Κρίστι. Πας τσεκάρεις και διαλέγεις
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.251
Πόντοι
3.886
Κοίτα ρωξανη και ειρήνη δεν τις έχω πάρει ποτέ, καθώς δεν είναι του γούστου μου τα γκιλφ.Παντως άκουσα πως παίζει και μια με το ονομα Κρίστι. Πας τσεκάρεις και διαλέγεις
Οκ μπρο...σε ποιο σπίτι;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
816
Κριτικές
23
Like
7.663
Πόντοι
2.036
Μαγκες οποιος θελει σκληροπυρηνικες γκιλγοκαταστασεις ας σημειωσει:
--Καλυμνου 48α περα απο την πασιγνωστη Πωλινα...μετα τις 17:00 και μεχρι 22:00-22:30 ειναι και η "Θεια" Ολγα απο ουκρανια...ξανθια κοντα στα 65 και σωμα με πολλα πιασιματα...
--Διδυμου 6 γωνια με Αχαρνων απογευμα με βραδυ....Αλικη 72 χρονων απο ουκρανια...ξανθια ψηλη γυρω στο 1,72 με ωραιο κανονικο σωμα για την ηλικια της...
--Τροφωνιου 13 αργα μετα τις 22:00 ....Ελενη ουκρανεζα πρωην προπονητρια χαντμπολ ψηλη 1,75 περιπου ξανθο κοντο μαλλι 60++ ωραιο αθλητικο σωμα για την ηλικια της.....


Και φυσικα ο παραδεισος τον μιλφ-γκιλφ με πιασιματα.....Μεταξουργειο!!....ολες τις ωρες...ειναι πολλες οι περιπτωσεις εκει περα για να τις γραψω...χρονο να εχετε για ψαξιμο....

Καλα γαμησια!!
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Κανένας μιλφογκιλφακιας όλοι ψωφιοι ??
Άγκυρας 12β(νομίζω)...το ντολμαδάκι αν και καλό,δεν το έχω δοκιμάσει...την άλλη (που κάνει και αυταρχικό) με τα 1000! Εμενεται δοκιμαστική από Ιωαννίνων....δεν ξέρω τι να πρωτοδοκιμασω εκεί μέσα
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
τραβα πωλινα καλυμνου τυπε να σου αρμεξει την ψωλη σαν να μην υπαρχει αυριο... θα περασεις καλα ...εγγυηση..
Δεν ξέρω γιατί το αποφεύγω το μέρος...νομίζω δεν μου αρέσει το location
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
816
Κριτικές
23
Like
7.663
Πόντοι
2.036
Δεν ξέρω γιατί το αποφεύγω το μέρος...νομίζω δεν μου αρέσει το location
Και ομως εκει ο οικος ειναι απο τους πιο προσεγμενους / καθαρους...νομιζεις οτι μπαινεις σε παλιο αρχοντικο.... συν το οτι τα δωματια εχουν μεγαλες οθονες με βιντεοτσοντες....
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Ιάσονος 2Β Μαργαρίτα και Ντάσσα, 44Β με τις σκάλες Σοφία και Φωτεινή
Κολωνου 30Β Άννα, 48 Άντζελα, 48Α Εύα, 47 Ζάννα άν και αυτή δεν την συνιστώ γιατί έχει αρχίσει να βαριέται, πίπα χάλια αν και διαφημίζεται πολύ.Στο 53 Ελένη, Βίκυ
Μ. Αλεξάνδρου πρωί ή Βίκυ, απόγευμα η Ναταλί και η Ρωξάνα, 28Α με την κουρτίνα η Αννα, και στο δίπλα η Βερόνικα πρωί και η Ειρήνη το απόγευμα.Τελευταία είναι και η Αλίνα, Σ/K ίσως.
Γενικά το Μεταξουργείο είναι γεμάτο μιλφογκιλφ.
Διδύμου 8Β Βερόνικα και Ελένη πρωινές ώρες.
Ελλης 3 Ειρήνη
Αγκύρας 9 Ρωξάνα, 12Β Αλεξάνδρα, Μαρίνα και κάνα 2 ακόμα που δεν τις θυμάμαι, 12Α Ανδριάνα.
Φωκαίας 7 Στέλλα, 9 Κατερίνα . Κάνουν και πρωκτικό και οι δύο. 27Α στο υπόγειο Ναταλί και Κατερίνα.
Καλύμνου 48Β Πωλίνα
Βέργας 6Α Νάνσυ
Αλκαμένους 113 Μαρίνα, Τίνα , Αλίνα πρωινές ώρες
Ιωαννίνων 3 Άννα πρωί.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Και ομως εκει ο οικος ειναι απο τους πιο προσεγμενους / καθαρους...νομιζεις οτι μπαινεις σε παλιο αρχοντικο.... συν το οτι τα δωματια εχουν μεγαλες οθονες με βιντεοτσοντες....
Το 48α είναι το πάνω (εκτός αν έχω χάσει της οδούς εντελώς και λέω αλλά Ντι άλλων)
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
816
Κριτικές
23
Like
7.663
Πόντοι
2.036
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom