Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
82
Like
522
Πόντοι
20
Είδα ότι είσαι Θεσσαλονίκη
Έχω θέμα με το kane sex για αυτό απαντάω εδώ
Θέλω να βρεθούμε
Ειχα ερθει απο την δευτερα σημερα επεστρεψα Αθηνα σημερα σορρυ αλλα δεν μπηκα καθολου εδω να δω τα μνμτα εδω
 

ntaizy_crossaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
196
Πόντοι
0
Γεια σας.....μετά από καιρό.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221228_150223.jpg
    IMG_20221228_150223.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 55

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
2
Like
2.534
Πόντοι
456
Καλώς σε βρήκαμε ξανά!!
 

xazo786

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0
Κανένας cross ή παθητικός από Καλαμάτα ,που θέλει να της φάει?
 

xazo786

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0
Ποιος κρος η παθητικός θέλει στέλνει μυνημα στο ινστα:mariazahar_817
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
εδω εχει παει καποιος???
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
εδω εχει παει καποιος???

Βάτραχε καταρχάς σωστά την έβαλες στο Ενημέρωση για CD, γιατί μόνο tranny δεν είναι.
Cross με χώρο στο Γκάζι. Σαμπρίνα, από τις πολύ παλιές στο χώρο. Κολλητή κάποτε της Νίνας, όπου Νίνα το καλύτερο τσιμπούκι των Αθηνών. Ένα διάστημα έμεναν και στην ίδια πολυκατοικία αλλά απ'ότι έμαθα κάποια στιγμή τα έσπασαν.
Στο προκείμενο τώρα, γνωριστήκαμε μέσω app, δε ζητούσε χρήματα. Πρόσφατα έμαθα ότι το γύρισε και επαγγελματικά. Δεν είναι θηλυκή, πιο κοντά σε αυτό που λέμε αντρουά φέρνει. Ένα δυνατό ξεκαύλωμα ήθελα κι αυτό το δίνει εύκολα. Όχι όμως για τίποτα παραπάνω. Όποιος γουστάρει έκφυλα σκηνικά χωρίς να δίνει βάση στην εμφάνιση θα περάσει καλά. Στα φετίχ της το pissing στο στόμα, πίπα ακάποτη δεν άφησε σταγόνα χαμένη, το γαμήσι έγινε με προφύλαξη.
Πήγα μια φορά και δεν ξαναπήγα κυρίως γιατί δεν είναι και ότι πιο σοφό να εμπιστεύεσαι κάποιον που χωρίς να σε ξέρει τα πίνει όλα. Καμία όρεξη να μπλέξουμε με ηπατίτιδες και τα σχετικά. Τυχερός ήμουν που δεν άρπαξα κάτι. Πριν λίγες βδομάδες την πέτυχε φίλος στο app, του ζήτησε 50αρικο και ακάποτο γαμήσι. Ο φίλος δεν πήγε φυσικά, δεν ξέρω αν κι αυτή το είπε έτσι πάνω στη μαλάκια της ή το εννοούσε πραγματικά. Γενικά στην επικοινωνία της είναι νευρική και εριστική. Οπότε όταν υπάρχει δωράκι, καλό είναι να το δίνουμε σε καλά παιδιά και όχι ότι να 'ναι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
οπως καταλαβενεις μετα απο κουβεντα την εφερα εδω για να δω τι πεζει τ υπολιπα τ ειχα γνωρισει απο τ υδια ....δεν υπειρχε περιπτωσει ν παω απλα για την ενημερωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

Tzina Cross

Cross
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
286
Πόντοι
20
Βάτραχε καταρχάς σωστά την έβαλες στο Ενημέρωση για CD, γιατί μόνο tranny δεν είναι.
Cross με χώρο στο Γκάζι. Σαμπρίνα, από τις πολύ παλιές στο χώρο. Κολλητή κάποτε της Νίνας, όπου Νίνα το καλύτερο τσιμπούκι των Αθηνών. Ένα διάστημα έμεναν και στην ίδια πολυκατοικία αλλά απ'ότι έμαθα κάποια στιγμή τα έσπασαν.
Στο προκείμενο τώρα, γνωριστήκαμε μέσω app, δε ζητούσε χρήματα. Πρόσφατα έμαθα ότι το γύρισε και επαγγελματικά. Δεν είναι θηλυκή, πιο κοντά σε αυτό που λέμε αντρουά φέρνει. Ένα δυνατό ξεκαύλωμα ήθελα κι αυτό το δίνει εύκολα. Όχι όμως για τίποτα παραπάνω. Όποιος γουστάρει έκφυλα σκηνικά χωρίς να δίνει βάση στην εμφάνιση θα περάσει καλά. Στα φετίχ της το pissing στο στόμα, πίπα ακάποτη δεν άφησε σταγόνα χαμένη, το γαμήσι έγινε με προφύλαξη.
Πήγα μια φορά και δεν ξαναπήγα κυρίως γιατί δεν είναι και ότι πιο σοφό να εμπιστεύεσαι κάποιον που χωρίς να σε ξέρει τα πίνει όλα. Καμία όρεξη να μπλέξουμε με ηπατίτιδες και τα σχετικά. Τυχερός ήμουν που δεν άρπαξα κάτι. Πριν λίγες βδομάδες την πέτυχε φίλος στο app, του ζήτησε 50αρικο και ακάποτο γαμήσι. Ο φίλος δεν πήγε φυσικά, δεν ξέρω αν κι αυτή το είπε έτσι πάνω στη μαλάκια της ή το εννοούσε πραγματικά. Γενικά στην επικοινωνία της είναι νευρική και εριστική. Οπότε όταν υπάρχει δωράκι, καλό είναι να το δίνουμε σε καλά παιδιά και όχι ότι να 'ναι.
blast from the past, Νινα είναι μια πανύψηλη trans στο Γκάζι; - εγώ πρέπει να την γνώρισα σαν Cross στου Γκύζη πριν 10+ χρόνια (εποχές adult.gr)
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
blast from the past, Νινα είναι μια πανύψηλη trans στο Γκάζι; - εγώ πρέπει να την γνώρισα σαν Cross στου Γκύζη πριν 10+ χρόνια (εποχές adult.gr)
Σωστά Τζίνα. Κι εγώ σαν cross την γνώριζα, τώρα πρέπει να έχει γίνει τρανς. Είχα δει πριν ένα μήνα την αγγελία μιας Νίνας που της έμοιαζε, αν ήταν όντως αυτή έχει αλλάξει το πρόσωπο της πλέον προς το καλύτερο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dcfuck

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
blast from the past, Νινα είναι μια πανύψηλη trans στο Γκάζι; - εγώ πρέπει να την γνώρισα σαν Cross στου Γκύζη πριν 10+ χρόνια (εποχές adult.gr)
τρανς Νινα γκαζι και δεν την ξερω εχεις ινφο πλσ??
 

Tzina Cross

Cross
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
286
Πόντοι
20
τρανς Νινα γκαζι και δεν την ξερω εχεις ινφο πλσ??
όχι σόρρυ δεν έχω καμιά επαφή πλέον, ξέρω ότι τρανσαρε και μετακόμισε Γκαζι, αλλά μετά χαθήκαμε, ελπίζω να είναι καλά

Σωστά Τζίνα. Κι εγώ σαν cross την γνώριζα, τώρα πρέπει να έχει γίνει τρανς. Είχα δει πριν ένα μήνα την αγγελία μιας Νίνας που της έμοιαζε, αν ήταν όντως αυτή έχει αλλάξει το πρόσωπο της πλέον προς το καλύτερο.
είχαμε πάει βγει εκείνη την εποχή με τη Νινα και άλλες 2 cross στις κουκλες και μας κοιταγαν οι μονιμες με μισο ματι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom