Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
Ναι, δεν αμφιβαλω οτι θα υπαρχουν και καλυτερα, αλλα λογω υποχρεωσεων και περιορισμενου χρονου ειμαι μονο για στοχευμενες αποπειρες ...

Το βουνο ειναι σχετικα βολικο για μενα, αλλα εδω και ~3-4 χρονια, μετα το κλεισιμο του "παλιου" 42 (εποχη γλυκουλας), και το αντιο της Kim η μονη ενδιαφερουσα παρουσια που βρισκω ειναι η Σαμπρινα απο το 60-κατω που δονει κωλαρακι, κατα τα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο ...

Αλλα ψαχνω για ... πλουραλισμο :-)

Η Νικολ λοιπον, αν ειναι καλοστεκουμενο και περιποιημενο ΜΙΛΦ, με το καρε μαλλι και το στρογγυλο κωλαρακι στις φωτο με φτιαχνει, και λεω οταν μπορεσω μα κατηφορησω να τη δω και απο κοντα ... εξου και η ερωτηση ...

ευχαριστω για την απαντηση φιλε ramada
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Η Τανια στην Ιασωνος ειναι η γνωστη Τανια της Φυλης 65 πριν απο 2 χρονια περιπου?
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Λίνα Γιασμίν είσαι καυλα μωρό μου  :erection:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Πηρεβκανεις Καρολίνα μάγκες?στις φωτός φαίνεται milfοκαυλαρα για πολύ ανωμαλία.λέω να πάω απο την Κυριακή που θα είμαι αθηνα
 

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Κορινα πηρα εγω παιδια..

Ειναι για λάτρεις των bbw. Μεγαλος κωλος μεγαλα μπούτια. Ψηλή, καρανταρντανα. Δεν ειναι τελεια αλλα αν εισαι λάτρης των bbw φευγεις happy!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Κορινα πηρα εγω παιδια..

Ειναι για λάτρεις των bbw. Μεγαλος κωλος μεγαλα μπούτια. Ψηλή, καρανταρντανα. Δεν ειναι τελεια αλλα αν εισαι λάτρης των bbw φευγεις happy!

Αυτα ειναι
Στα υποψιν
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Κορινα πηρα εγω παιδια..

Ειναι για λάτρεις των bbw. Μεγαλος κωλος μεγαλα μπούτια. Ψηλή, καρανταρντανα. Δεν ειναι τελεια αλλα αν εισαι λάτρης των bbw φευγεις happy!

Κορινα η καρολινα?? ?
 

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται και θέλει να γλιτώσει κάποια φράγκα η Ιρα Ταταρα μελαχρινή μιλφ νταρντανα με βυζάρες που δούλευε στο μαγαζί αυτό δουλεύει στο Κωνσταντινουπόλεως128 συνήθως είναι 17:00-23:00 και το πρόγραμμα αρχίζει απο30€
50€ για το Ηλία Ηλιού που σαν χώρος είναι κατώτερο από δεκάδες μπουρδέλα και με τις κοπέλες που έχει είναι πάρα πάρα πολλά φράγκα.Μπορω να σας δώσω εναλλακτικές προτάσεις με πολύ πιο αξιόλογες κοπέλες αν θέλετε.
Το εντελώς εξωφρενικό λοιπόν είναι υπάρχει στούντιο 20€ και πολύ καλύτερες κοπέλες και από την άλλη να υπάρχει η απόλυτη κοροϊδία σε κάποια στούντιο να θέλουν 50€.
Για παράδειγμα περάστε από Λιοσιων 73 πολυ καλύτερος χώρος με20€ισόγειο και όροφος και τότε θα με θυμηθείτε πηγαίνετε δείτε συγκρίνετε αξιολογειστε

Θα συμφωνήσω φιλε μου οτι οι τιμες για το στούντιο ειναι υψηλές. Ομως να λεμε του στραβού το δικιο παρα πολλα στούντιο ειναι στην ιδια κατηγορία. 50 με υπηρεσίες μπουρδελου του 20αρικου
 

sorokolevantes

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Κορινα η καρολινα?? ?

Λοιπον φιλε τις ειδα... Η Κορινα ειναι 1.5 φορα η Καρολίνα. Η Καρολίνα ειναι πιο κοντή, πιο μεγαλη ηλικιακά και φυσικα εχει μπουτακια και κωλαρακια αλλα οχι σαν τη Κορινα.. η Κορινα guys ειναι χοντρή στα μπούτια και στον κωλο ( αρκετα). Οποτε ολα ειναι θεμα γούστου. Αν θες μπαμπατσικη απλα Καρολίνα ή και Πωλίνα ( θα προτεινα περισσοτερο.. πιο νεα με τον ιδιο σωματότυπο), αν θες χοντρή με μπουταρες και κωλαρες δαγκωτό Κορινα.. it’s up to u
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Λοιπον φιλε τις ειδα... Η Κορινα ειναι 1.5 φορα η Καρολίνα. Πιο ψηλη, πιο νεα και φυσικα εχει μπουτακια και κωλαρακια αλλα οχι σαν τη Κορινα.. η Κορινα guys ειναι χοντρή στα μπούτια και στον κωλο ( αρκετα). Οποτε ολα ειναι θεμα γούστου. Αν θες μπαμπατσικη απλα Καρολίνα ή και Πωλίνα ( θα προτεινα περισσοτερο.. πιο νεα με τον ιδιο σωματότυπο), αν θες χοντρή με μπουταρες και κωλαρες δαγκωτό Κορινα.. it’s up to u

Βτε τα χω στο στοχο κ τα 2 κ κ καρολινσ κ κορινα
 

geozin

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2012
Μηνύματα
92
Like
42
Πόντοι
0
Για την Τίνα την γαζέλα γνωρίζει κανείς κάτι?
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Προσφατα δοκιμασα την Αντζελα και οι εντυπωσεις ηταν πολυ θετικες,ξερει να παιρνει πιπα εχει ωραιες βυζαρες για Ισπανικο και στο γαμησι αντεχει. Μετα πηγα για σουβλακια στην Βονιτσα το μαγαζι με το πιο φτηνο τυλιχτο σε ολη την Αθηνα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Προσφατα δοκιμασα την Αντζελα και οι εντυπωσεις ηταν πολυ θετικες,ξερει να παιρνει πιπα εχει ωραιες βυζαρες για Ισπανικο και στο γαμησι αντεχει. Μετα πηγα για σουβλακια στην Βονιτσα το μαγαζι με το πιο φτηνο τυλιχτο σε ολη την Αθηνα

:heavymetalbig:
 

bourdgeorge

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
343
Πόντοι
21
ειδα προσφατα τον 2ο ερασιτεχνικο της Σιρινα, παιζει μια ρωσιδα μιλφ με ξανθο καρε, ξερει κανεις αν ειναι η Νικολ?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Εχει δοκιμάσει κανένας τη Φριντα;
 

geozin

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2012
Μηνύματα
92
Like
42
Πόντοι
0
Με την Κατερίνα έχει πάει κανένας? Φαίνεται πολύ ωραία.
 

_thodoris

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
13
Like
1
Πόντοι
0
Εχει δοκιμάσει κανένας τη Φριντα;

Την έχω περάσει ένα χεράκι τύπε, Σάββατο μετά τη δουλειά, καλή και τίμια. Ξανθό ψιλο-μιλφάκι με σώμα που αρχίζει να σπάει όμως. Όχι πολύ συνεννοήσιμη αλλά καλή στην ...υπηρεσία. Είναι κατάλληλη για ισπανικό, όχι για όσους θέλουν φρέσκο κρέας και πιπίνια.

Γενικά στο συγκεκριμένο μαγαζί από όσα έχω δει έχει λίγο υψηλότερο μέσο όρο σε ηλικίες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom