Νέα

Ιαπωνία: όποιος πάει γαμάει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lampis12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
327
Πόντοι
36
μπορω να πω οτι η ψωλη μου ειναι κατω των 45 ποντων που αποτι καταλαβα ειναι ο μεσος ορος των ελληνικων ψωλων οποτε μια χαρα θα με παρει η ταυλανδογιαπονεζοκινεζα
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Καλά. Εδώ γαμιούνται με μαύρους με τους Έλληνες θα είχαν θέμα.
Κινέζες, Κορεάτισσες, Γιαπωνέζες, Βιετναμέζες, Φιλιπιννίζες μια χαρά μπορούν να πάρουν το Ελληνικό καβλί. Μπορεί ΚΑΠΟΙΕΣ απ αυτές στην αρχή να δυσκολευτούν αλλά μετά μια χαρά  :fuck1:.


o κουβας χαλαει... οχι το πηγαδι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ασπαζομαι  την  εμπειρια σου..............και σε ζηλευω...............

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι............... :2funny: :2funny:
Για μένα προσωπικά Κινέζες μακριά. Άκολες, άβυζες. (μια στα 100μύρια θα βρεις με βυζί και κώλο και θα το παίζει ντίβα).
Οι Κορεάτισσες απ ότι βλέπεις είναι το 80% πλαστικό. Το 90% των γυναικών φτιάχνουν πρόσωπο, βυζί και κώλο.
Οι Γιαπωνέζες αξίζουν. Είναι λίγο πιο μπαστι από τις Κινέζες (κοινώς στήθος νο 2  :grin: ). Δύσκολα θα γαμηθούν μαζί σου αν δεν είσαι κάποιος, αλλά ΑΝ και ΟΤΑΝ τον κάνουν νομίζεις ότι γυρίζεις τσόντα.
Βιετναμέζες είναι για ν ανοίξεις σπίτι. Αφού πλέον οι πλούσιοι κινέζοι που δε θέλουν κινέζα γκολντ ντιγκερ πάνε στο Βιετναμ για να βρουν γυναίκα. Εμπειρία δεν έχω, αλλά απ ότι μου έχουν πει, είναι δεκτικες σ όλα (αρκει να μπορέσουν να φύγουν από τη χώρα τους)
Οι Φιλιπιννέζες είναι αρκετα κουλ. Δεν έχουν θέμα να γαμηθουν μαζί σου. Αν θέλουν μόνο γαμήσι θα σου το πουν ορθα κοφτά (μιλάω από εμπειρία) και αν σε πάρουν χαμπάρι ότι το παίζεις αγαπούλας για να γαμήσεις θα φας τ αρχίδια σου
Α! Κινεζοκορεάτισσοιαπωνέζες έχουν το "ιιιι, ιιι, ιιιι" στο κρεββάτι στη μονιμη πλει λιστ και με ρεπλει.
Φιλιπιννέζες έχουν πιο πλουσιο ρεπερτόριο
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Αν πάτε πάντως στην Ιαπωνία και καταφέρετε να πηδήξετε, μια καλή ιδέα είναι να πάτε μετά και να βγάλετε και να πάρετε σαν σουβενίρ, εκμαγείο από το μουνάκι της για να στολίσετε στην επιστροφή σας την βιβλιοθήκη σας.
Η φωτό είναι αυθεντική τραβηγμένη στο Τόκυο, από ασιατόφιλο σύντροφο που πήγε πρόπερσι Ιαπωνία και τη δημοσιεύω μετά από άδειά του.
 

Συνημμένα

  • IMG_0168mini.jpg
    IMG_0168mini.jpg
    358,4 KB · Εμφανίσεις: 181

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Αν πάτε πάντως στην Ιαπωνία και καταφέρετε να πηδήξετε, μια καλή ιδέα είναι να πάτε μετά και να βγάλετε και να πάρετε σαν σουβενίρ, εκμαγείο από το μουνάκι της για να στολίσετε στην επιστροφή σας την βιβλιοθήκη σας.
Η φωτό είναι αυθεντική τραβηγμένη στο Τόκυο, από ασιατόφιλο σύντροφο που πήγε πρόπερσι Ιαπωνία και τη δημοσιεύω μετά από άδειά του.

:2funny: :2funny: :rockon:
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αν πάτε πάντως στην Ιαπωνία και καταφέρετε να πηδήξετε, μια καλή ιδέα είναι να πάτε μετά και να βγάλετε και να πάρετε σαν σουβενίρ, εκμαγείο από το μουνάκι της για να στολίσετε στην επιστροφή σας την βιβλιοθήκη σας.
Η φωτό είναι αυθεντική τραβηγμένη στο Τόκυο, από ασιατόφιλο σύντροφο που πήγε πρόπερσι Ιαπωνία και τη δημοσιεύω μετά από άδειά του.
φιλε αν μπορεις δωσε καμια πληροφορια περισοτερη για τη φωτο τι παιζει ακριβως????? :think: :think: :think:
και οτι πληροφορια μπορει να δωσετε οσοι εχετε παει φυσικαειναι καλοδεχουμενη!!!!
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιος @moderator αν μπορεί να μου πει γιατί δε μπορώ να γράψω ένα νέο θέμα και γιατί δεν έχει εγκριθεί η απάντηση μου στο παρόν θέμα
 

hlmer32

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αν πάτε πάντως στην Ιαπωνία και καταφέρετε να πηδήξετε, μια καλή ιδέα είναι να πάτε μετά και να βγάλετε και να πάρετε σαν σουβενίρ, εκμαγείο από το μουνάκι της για να στολίσετε στην επιστροφή σας την βιβλιοθήκη σας.
Η φωτό είναι αυθεντική τραβηγμένη στο Τόκυο, από ασιατόφιλο σύντροφο που πήγε πρόπερσι Ιαπωνία και τη δημοσιεύω μετά από άδειά του.
φιλε @vonmakoulis αν μπορεις δωσε καμια πληροφορια περισοτερη για τη φωτο τι παιζει ακριβως????? :think: :think: :think:
και οτι πληροφορια μπορει να δωσετε οσοι εχετε παει φυσικαειναι καλοδεχουμενη!!!!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Συναγωνιστες σε κανα μηνα περιπου θα παω Ιαπωνια για 1-2 βδομαδες. Τοκιο συγκεκριμενα. Υπαρχει κανεις που να εχει εμπειρια απο Τοκιο ειδικοτερα και Ιαπωνια γενικοτερα;

1. Τι παιζει με τις γυναικες εκει; Παιζει να μπορεσω να φαω καμια τσαμπα; Υπαρχουν sites, οπως πχ το thaifriendly για Ταιλανδη, να ξεκινησω καποια προεργασια; Tinder δουλευει εκει; Επιτοπιο καμακι;

2. Με πουτανες τι παιζει; Σε προηγουμενα ποστς ειδα κατι να λεγεται για γκεισες, τι παιζει; Γενικοτερα, τι παιζει με πληρωμενο γαμησι;

3. Που μου προτεινετε να μεινω Τοκιο και που να κυκλοφορω το βραδυ;

4. Καμια προταση για κοντινο ταξιδακι μιας και θα παω προς τα εκει; Απο Ασια εχω παει μονο Ταιλανδη.

5. Οποιεσδηποτε επιπροσθετες πληροφοριες ευπροσδεκτες.

Ευχαριστω!
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Συναγωνιστες σε κανα μηνα περιπου θα παω Ιαπωνια για 1-2 βδομαδες. Τοκιο συγκεκριμενα. Υπαρχει κανεις που να εχει εμπειρια απο Τοκιο ειδικοτερα και Ιαπωνια γενικοτερα;

1. Τι παιζει με τις γυναικες εκει; Παιζει να μπορεσω να φαω καμια τσαμπα; Υπαρχουν sites, οπως πχ το thaifriendly για Ταιλανδη, να ξεκινησω καποια προεργασια; Tinder δουλευει εκει; Επιτοπιο καμακι;

2. Με πουτανες τι παιζει; Σε προηγουμενα ποστς ειδα κατι να λεγεται για γκεισες, τι παιζει; Γενικοτερα, τι παιζει με πληρωμενο γαμησι;

3. Που μου προτεινετε να μεινω Τοκιο και που να κυκλοφορω το βραδυ;

4. Καμια προταση για κοντινο ταξιδακι μιας και θα παω προς τα εκει; Απο Ασια εχω παει μονο Ταιλανδη.

5. Οποιεσδηποτε επιπροσθετες πληροφοριες ευπροσδεκτες.

Ευχαριστω!
Εχει να κανεις παιχνιδι αλλα ακριβα,γενικα η ιαπωνια ειναι ακριβη χωρα και ειδικα το τοκυο,για να κυκλοφορεις το βραδυ πολλες επιλογες ταξιδακι το καλυτερο (για μενα) ειναι να πας σε γραφειο ταξιδιωτικο γιαπωνεζικο συνηθως στα ξενοδοχεια εχει μεσα η  ρωτας στην ρεσεψιον ειναι καλυτερα ετσι γιατι ειναι χαωδες το τοκυο δηλ. ενα παραδειγμα πηγα απο τοκυο με σινκανσεν (γρηγορο τραινο) κυοτο,οσακα 4ημερο ταξιδακι απο τοκυο πηγαινε ελα 250 ευρω με ξενοδοχεια και εισιτηρια (μονο το σινκανσεν ειναι πανακριβο),τα πρακτορεια πετυχαινουν αλλες τιμες οποτε συμφαιρουν ασε που σου δινουν και πληροφοριες
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Συναγωνιστες σε κανα μηνα περιπου θα παω Ιαπωνια για 1-2 βδομαδες. Τοκιο συγκεκριμενα. Υπαρχει κανεις που να εχει εμπειρια απο Τοκιο ειδικοτερα και Ιαπωνια γενικοτερα;

1. Τι παιζει με τις γυναικες εκει; Παιζει να μπορεσω να φαω καμια τσαμπα; Υπαρχουν sites, οπως πχ το thaifriendly για Ταιλανδη, να ξεκινησω καποια προεργασια; Tinder δουλευει εκει; Επιτοπιο καμακι;

2. Με πουτανες τι παιζει; Σε προηγουμενα ποστς ειδα κατι να λεγεται για γκεισες, τι παιζει; Γενικοτερα, τι παιζει με πληρωμενο γαμησι;

3. Που μου προτεινετε να μεινω Τοκιο και που να κυκλοφορω το βραδυ;

4. Καμια προταση για κοντινο ταξιδακι μιας και θα παω προς τα εκει; Απο Ασια εχω παει μονο Ταιλανδη.

5. Οποιεσδηποτε επιπροσθετες πληροφοριες ευπροσδεκτες.

Ευχαριστω!

Για ποιο λογο θα πας;
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Πως γνωριζουμε ιαπωνεζες...??

κατι ειπε καποιος εδω μεσω skype?? πως γινεται αυτο??
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
お早うございます Καλημέρα στά Γιαπωνέζικα. Μετανάστευσα στό Sapporo τής νήσου Hokkaido πρίν ένα χρόνο περίπου. Ήμουν τυχερός καί βρήκα καλή δουλειά. Τά τελευταία 8 χρόννια πρίν πάω έκεί, τά είχα μέ μιά Έλλεϊνιδα ή όποία ξεκίνησε μέ τό νά τό παίζει παρθένα καί στό τέλος τά κατάπινε ΟΛΑ, τά έγλυφε ΟΛΑ κλπ κλπ. Βέβαια περάσανε 8 χρόννια. Έδώ πού είμαι έχω πάει μέ 3 γυναίκες. Καί μέ τίς 3, φθάσαμε στα 8 χρόννια στό 2ο ραντεβού. Καταλάβατε? Μέ τήν τρίτη γυναίκα είμαστε μαζί 9 μήνες τώρα. Είναι ή τέλεια γυναίκα-σκλάβα. Δέν λέει τίποτα πού δέν χρειάζεται νά πεί. Γυρνάω άπ'τήν δουλειά καί κάθομαι στήν καρέκλα καί έρχεται καί μού βγάζει τά παπούτσια, μού φέρνει μιά κρύα μπύρα. Τό σπίτι πάντα 5κάθαρο, τέλειο. Τό φαΐ πάντα έτοιμο, τά ρούχα μου πάντα πλυμμένα καί σιδερωμένα, τά παπούτσια μου πάντα γυαλισμένα, τό σέξ έξωπραγματικό, τό κάτι άλλο. Είναι μία πολύ άπαιτητική χώρα, ύπάρχει σύστημα, εύγένεια, τά πάντα δουλεύουν στήν έντέλεια. ΠΟΤΕ πιά Έλλεΐνιδες. Βρήκα τήν ήσυχια μου.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οποιος πάει Ιαπωνία ΔΕΝ γαμάει. Οποιος λέει ότι γαμάει ... απλα ΔΕΝ γαμάει. Τελεία και παύλα. Τωρα αν κάτσεις μονιμα εκεί φυσικό είναι να μπλέξεις με καποια, πραγμα που μπορει να συμβει ακομα και στο Πακιστάν, η στο Αυγανιστάν. Οχι μόνο δεν θα γαμά, αλλα θα αντιμετωπίσει και τον ρατσισμό των Ιαπώνων. Τα καλα στέκια ειναι "only for Japanish". Αυτο ισως το έχει προσεξει καποιος στην Ταυλάνδη και οχι μόνο. Εχει μπαρ που είναι μονο για Ιάπωνες και δεν μπαινει μέσα καμια αλλη λατσιόνα.....
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Παίδες καλησπέρα/καλημέρα άπό τήν χώρα τού Άνατέλλοντος Ήλίου.
Μιά πού είδα ένδιαφέρον άπό σάς, θά γράφω συχνά τίς έντυπώσεις μου, καί θά προσπαθώ νά άπαντώ τίς έρωτήσεις σας, όσο πιό σωστά μπορώ. Μερικές φορές, ίσως περνάνε 3-4 μέρες νά άπαντήσω, κι'αύτο λόγω φόρτου έργασίας καί ύποχρεώσεων.
Έχασα τήν δουλειά μου στήν Άθήνα τό 2011.
Γιά 1 χρόνο τεμπέλιασα (πολύ μεγάλο λάθος), καί έτρωγα άπό τά έτοιμα (πολύ μεγάλο λάθος), καί όταν άρχισα νά ψάχνω πάλι έτρωγα κατραπακιές, τήν μία μετά τήν άλλη.
Μήν τά πολυλογώ κατέληξα στήν Άφρική, σέ ΠΟΛΥ άσχημες συνθήκες έργασίαςδιαμονής, άλλά συνέχιζα νά ψάχνω γιά κάτι άλλο, κάτι καλύτερο.
Πρίν 1 1/2 χρόνο πήρα έπαφή μέ ένα γνωστό μου, άπ'τά παλιά τά χρόννια, πού ζεί στό Tokyo, καί πήγα καί τόν έπισκέφτηκα.
Ήμουν πολυταξειδεμένος μέχρι τότε, άλλά στήν Ίαπωνία μού γύρισε τό κεφάλι άνάποδα μαύτά πού είδα καί βίωσα.
Σεβασμός στόν διπλανό σου, σεβασμός στόν άγνωστο, ΣΕΒΑΣΜΟΣ στούς ήλικιωμένους, καθαριότητα σε στύλ χειρουργείου ΠΑΝΤΟΥ!
Δέν βλέπεις ένα σκουπιδάκι ΠΟΥΘΕΝΑ. Εύγένεια, πειθαρχία,πειθαρχία,πειθαρχία,πειθαρχία,...
Έκανα κάτι αίτήσεις καί έτυχε νά ψάχνουν άτομα στόν κλάδο μου μέ τήν έμπειρία μου.
Ή Ύπηρεσία Μεταναστεύσεως μέ ΠΗΔΗΞΕ (δακτυλικά άποτυπώματα, 24 φωτογραφίες, τέστ DNA, έξοντωτικές ίατρικές έξετάσεις, μέχρι καί τούς γείτονες μου στόν Χολαργό ρωτήσανε κλπ κλπ). Δέν γουστάρουν ξένους, κιαυτούς πού άφήνουν μέσα τούς περνάνε άπό τήν Ίερά Έξέταση καί καλά κάνουνε.
Συνεχίζουμε τήν κουβέντα σύντομα...
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Παίδες καλησπέρα/καλημέρα άπό τήν χώρα τού Άνατέλλοντος Ήλίου.
Μιά πού είδα ένδιαφέρον άπό σάς, θά γράφω συχνά τίς έντυπώσεις μου, καί θά προσπαθώ νά άπαντώ τίς έρωτήσεις σας, όσο πιό σωστά μπορώ. Μερικές φορές, ίσως περνάνε 3-4 μέρες νά άπαντήσω, κι'αύτο λόγω φόρτου έργασίας καί ύποχρεώσεων.
Έχασα τήν δουλειά μου στήν Άθήνα τό 2011.
Γιά 1 χρόνο τεμπέλιασα (πολύ μεγάλο λάθος), καί έτρωγα άπό τά έτοιμα (πολύ μεγάλο λάθος), καί όταν άρχισα νά ψάχνω πάλι έτρωγα κατραπακιές, τήν μία μετά τήν άλλη.
Μήν τά πολυλογώ κατέληξα στήν Άφρική, σέ ΠΟΛΥ άσχημες συνθήκες έργασίαςδιαμονής, άλλά συνέχιζα νά ψάχνω γιά κάτι άλλο, κάτι καλύτερο.
Πρίν 1 1/2 χρόνο πήρα έπαφή μέ ένα γνωστό μου, άπ'τά παλιά τά χρόννια, πού ζεί στό Tokyo, καί πήγα καί τόν έπισκέφτηκα.
Ήμουν πολυταξειδεμένος μέχρι τότε, άλλά στήν Ίαπωνία μού γύρισε τό κεφάλι άνάποδα μαύτά πού είδα καί βίωσα.
Σεβασμός στόν διπλανό σου, σεβασμός στόν άγνωστο, ΣΕΒΑΣΜΟΣ στούς ήλικιωμένους, καθαριότητα σε στύλ χειρουργείου ΠΑΝΤΟΥ!
Δέν βλέπεις ένα σκουπιδάκι ΠΟΥΘΕΝΑ. Εύγένεια, πειθαρχία,πειθαρχία,πειθαρχία,πειθαρχία,...
Έκανα κάτι αίτήσεις καί έτυχε νά ψάχνουν άτομα στόν κλάδο μου μέ τήν έμπειρία μου.
Ή Ύπηρεσία Μεταναστεύσεως μέ ΠΗΔΗΞΕ (δακτυλικά άποτυπώματα, 24 φωτογραφίες, τέστ DNA, έξοντωτικές ίατρικές έξετάσεις, μέχρι καί τούς γείτονες μου στόν Χολαργό ρωτήσανε κλπ κλπ). Δέν γουστάρουν ξένους, κιαυτούς πού άφήνουν μέσα τούς περνάνε άπό τήν Ίερά Έξέταση καί καλά κάνουνε.
Συνεχίζουμε τήν κουβέντα σύντομα...

γαμας η no gaijin ?
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε nomercy, γαμάω κανονικά. Έχω σπιτώσει καλό Γιαπωνεζάκι (30 χρονών, έγώ 56), καί περνάω μιά χαρά. Έργάζομαι έδώ άπό 5 Άπριλίου 2016.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom