Νέα

Ιαπωνία ( big in Japan)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.334
Πόντοι
21.896
Bάζω αυτό το κομμάτι το οποίο ΔΕΝ πρόκειται να φάμε! Το άθλημα μας στην Ιαπωνία είναι πανάκριβο . Για τα μαγαζιά του Τόκυο που γίνεται παιχνίδι πρέπει να έχεις γνωστό και κατά προτίμηση από την τοπική μαφία ( Γιακούζα) για να μπεις. Οπότε αρκεστείτε στις τσόντες με γκέισες κ.α. Εγώ μπόρεσα και γάμησα τέτοιες όπως αυτή της φωτογραφίας που έρχονταν εδώ για τις ανάγκες της Ιαπωνικής πρεσβείας μέσω γνωστού μου κονέ που δυστυχώς δεν έχω πια. Ότι έφαγα, έφαγα ! :cry:
Γενικά 90% δεν δέχονται ξένους
 

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
11
Like
1.017
Πόντοι
371
12143750_027_1eed.jpg
γαμω τη τρελα μου απιστευτο βυζακι..................
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Bάζω αυτό το κομμάτι το οποίο ΔΕΝ πρόκειται να φάμε! Το άθλημα μας στην Ιαπωνία είναι πανάκριβο . Για τα μαγαζιά του Τόκυο που γίνεται παιχνίδι πρέπει να έχεις γνωστό και κατά προτίμηση από την τοπική μαφία ( Γιακούζα) για να μπεις. Οπότε αρκεστείτε στις τσόντες με γκέισες κ.α. Εγώ μπόρεσα και γάμησα τέτοιες όπως αυτή της φωτογραφίας που έρχονταν εδώ για τις ανάγκες της Ιαπωνικής πρεσβείας μέσω γνωστού μου κονέ που δυστυχώς δεν έχω πια. Ότι έφαγα, έφαγα ! :cry:
πες κανα σκηνικό ρε τυπε :coffee:
να τσουλησει και το νημα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Γενικά 90% δεν δέχονται ξένους
Εσένα ρε μλκα που είσαι σαν παοκτζης της 4,που να σε δεχτούνε



Αν πήγαινε πχ ο πορνομετανστης θα του στρωναν το χαλι
Μην παραπληροφορειτε
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.334
Πόντοι
21.896
Εσένα ρε μλκα που είσαι σαν παοκτζης της 4,που να σε δεχτούνε



Αν πήγαινε πχ ο πορνομετανστης θα του στρωναν το χαλι
Μην παραπληροφορειτε
Noμιζω είδα κατά εκεί το δημητραρο
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.334
Πόντοι
21.896
Μπα άκουσε ότι έχει 5000 πρόστιμο το χέσιμο στον δρόμο και δεν πλησιάζει
Ο μπαγασας έχω την εντύπωση ότι κ Ιαπωνία κ Αφγανιστάν κ κεντρική Ασία έχει πάει ,,,,σσ δεν τρολαρω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ο μπαγασας έχω την εντύπωση ότι κ Ιαπωνία κ Αφγανιστάν κ κεντρική Ασία έχει πάει ,,,,σσ δεν τρολαρω
Αφγανιστάν το πιστεύω
Θα ψάχνει να βρει τις ρίζες του ως απόγονος του μέγα Αλεξάνδρου
Ιαπωνία μόνο αν τον πήρε μαζί της η εισαγγελέας για προσωπικό της σύνοδο - wc
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Ναι ρε φιλε......ναι.....
Τη μου θυμησες γαμω τα νιατα μου γαμω και τους κορονοιους μεσα....
Ετσι και τα κινεζακια .......
Ολα τα λεφτα ρε φιλε.....
Σαν γατες γλυφουν και νιαουριζουν...
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Στα πρωτα ταξιδια μου πριν μπω στα κολπα ειχα γνωρισει ενα μουτρο στη σαγκαη και με γυροφερνε στα κολπα......απιστευτα χρονια....
Απιστευτα γαμησια....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.076
Πόντοι
18.565
Ένα τέτοιο πορσελάνινο κομοδίνο είχα πάρει στην Γκουανγκζου την πρώτη χρονιά που πήγα πριν 10 χρόνια. Είχα πληρώσει τότε 150 ευρώ, 1000 Μάο. Απλώς για να λέω και εγώ ότι κάτι έκανα.
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Ένα τέτοιο πορσελάνινο κομοδίνο είχα πάρει στην Γκουανγκζου την πρώτη χρονιά που πήγα πριν 10 χρόνια. Είχα πληρώσει τότε 150 ευρώ, 1000 Μάο. Απλώς για να λέω και εγώ ότι κάτι έκανα.
150 ευρω ????
Παρα πολλα για πριν 10 χρονια κωλογερε...!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.076
Πόντοι
18.565
150 ευρω ????
Παρα πολλα για πριν 10 χρονια κωλογερε...!!!!
Ήταν Α-Α διαλογή, εμφανισιακά, αλλά κομοδίνο. Μετά βέβαια κατάλαβα ότι όσον αφορά την Ν/Α Ασία, η γριά η κότα έχει το ζουμί.
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Να πω εγω κατι.....
Πρωτη μου φορα στη σαγκαη....γνωριζω ενα μουτρο και το βραδυ με γυρναει στα δικα τους κομωτηρια μπουρδελα.....
Μου βγαινουν στη σειρα τα πιπινια να διαλεξω και τρομαξα.....
Του λεω του φιλου....ρε συ θα παμε φυλακη αυτα ειναι πολυ μικρα....
Μου λεει οχιιιιι....καλες ειναι...
Αυτη ειναι 20 ....αυτη 22 κ.τ.λ.....
Εγω αγριεμενος του λεω αυτη θελω και του δειχνω μια που μου φσινοταν καπως μεγαλυτερη.....
Και μου λεει......οχιιιιι
Αυτη ειναι η τσατσα....!!!!!!
Χα χα χα.....
Δεν θα το ξεχασω ποτε.....
Αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει γυρω στο 70 αρι απο τθς 10 το βραδυ μεχρι το πρωι....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήταν Α-Α διαλογή, εμφανισιακά, αλλά κομοδίνο. Μετά βέβαια κατάλαβα ότι όσον αφορά την Ν/Α Ασία, η γριά η κότα έχει το ζουμί.
Ωραιος.....ναι παιζει αυτο που λες ...
Αν ειναι κλασατη ναι οκ τοτε....
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Τι να θυμόμαστε τώρα ! Θυμάμαι μια φάση όπου η γκέισα είχε ανοίξει τα πόδια και μπήκα με την μια χωρίς να κοιτάξω (σημαδέψω). Οπότε μου έλεγε ταιριάζουμε αφού δεν κοίταξες και δεν αστόχησες !:rolleyes: Γενικά πάντως δεν ήταν κομοδίνα . Το μειονέκτημα ήταν ότι δεν μέναν πολύ καιρό στην Αθήνα και δεν μπορούσα να τις έχω στανταράκια . Ήταν καλές στο κρεβάτι και δείχναν ζεστασιά και συμπάθεια .Ένιωθες άνετος και δεν ήθελες να τελειώσεις γρήγορα αλλά να παρατείνεις την εμπειρία παίζοντας όσο πάει. Αλλά και τεχνική να μην είχαν (που είχαν) αν έχεις π.χ. το σώμα σαν αυτό της φωτογραφίας θέλεις να ρουφάς και να γλύφεις αυτό το στήθος , αυτό τον αφαλό , αυτή την κοιλιά χωρίς να θέλεις να σταματήσεις ! Αλλά πάντως δεν ήταν φθηνό άθλημα .Τότε έσκαζα πολύ χρήμα.:buck2:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.789
Κριτικές
178
Like
39.334
Πόντοι
21.896
Όλοι ακόμα κ εγώ τους θεωρούμε όπως γράψαμε καταπιεσμένους που ακολουθούν πιστά τους νόμους κ την πειθαρχία αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτοί καταπιεσμένοι σε ένα οργανωμένο κοινωνικό κράτος με νοσοκομείο σχολεία ή εμείς ζώντας σε μια χώρα δίχως παιδεία υγεία υποδομές κ με εφτακόσια ευρώ:confused:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
3
Like
4.162
Πόντοι
456
Όλοι ακόμα κ εγώ τους θεωρούμε όπως γράψαμε καταπιεσμένους που ακολουθούν πιστά τους νόμους κ την πειθαρχία αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτοί καταπιεσμένοι σε ένα οργανωμένο κοινωνικό κράτος με νοσοκομείο σχολεία ή εμείς ζώντας σε μια χώρα δίχως παιδεία υγεία υποδομές κ με εφτακόσια ευρώ:confused:
Τι σχεση έχει η καταπίεση με την οργάνωση;δεν έχουν απλά πειθαρχία θα σου έλεγα οκ.Τους βλέπεις είναι κάπως φοβικοι κάτι μεταξύ ταπεινότητας και κόμπλεξ.Ειναιν πιο συνεσταλμένοι από τους Κινέζους.Θα μου πεις ότι είναι πιο εκλεπτυσμένοι;ίσως.
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.583
Πόντοι
1.196
Θα συμφωνησω με τον sex volcano.
Εμεις τους θεωρουμε καταπιεσμενους επειδη βλεπουμε τον τροπο ζωης τους και το θεωρουμε τρελο....και λογικα αφου ετσι εχουμε μεγαλωση και αυτη ειναι η κουλτουρα τους.
Αυτοι οι ανθρωποι ετσι εχουν μεγαλωση αυτη την κουλτουρα εχουν και το θεωρουν σωστο τροπο ζωης και επεισης θεωρουν παραλογο τον δικο μας.
Ο καθε ενας απο την πλευρα του το βλεπει.Οι ανθρωποι αυτοι πριν χρονια δουλευαν 2 με 3 ωρες δωρεαν για την αναπτηξη του κρατους τους.Ποιος ελληνας θα προσφεροταν? Νομιζω κανεις...
Ετσι ειναι η ζωη τους η κουλτουρα τους ετσι εχουν γαλουχιθει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom