Νέα

Η τιμή να είναι ανάλογη των επιδόσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 205621
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 205621

Επισκέπτης
Πρός όλες τις τρανς και τους Τρανλοβερς.
Ερώτηση
Γιατί πρεπει να πληρωνει ίδια τιμή ένας που γαμάει 5λεπτα και ένας που γαμάει 40 λεπτά. Αφού θα το ευχαριστηθεί και αυτή. Μήπως τα κορίτσια να πληρωνονται συμφωνα και με τις επιδόσεις του παρτενερ;
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Μας μπερδεψες, ποιον θεωρεις κοριτσινεσυ απο τους 2;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
949
Μας μπερδεψες, ποιον θεωρεις κοριτσινεσυ απο τους 2;
Πρός όλες τις τρανς και τους Τρανλοβερς.
Ερώτηση
Γιατί πρεπει να πληρωνει ίδια τιμή ένας που γαμάει 5λεπτα και ένας που γαμάει 40 λεπτά. Αφού θα το ευχαριστηθεί και αυτή. Μήπως τα κορίτσια να πληρωνονται συμφωνα και με τις επιδόσεις του παρτενερ;
εσυ θα πληρωσης 100 τα 40 sec
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Πρός όλες τις τρανς και τους Τρανλοβερς.
Ερώτηση
Γιατί πρεπει να πληρωνει ίδια τιμή ένας που γαμάει 5λεπτα και ένας που γαμάει 40 λεπτά. Αφού θα το ευχαριστηθεί και αυτή. Μήπως τα κορίτσια να πληρωνονται συμφωνα και με τις επιδόσεις του παρτενερ;
για τον ίδιο λόγο που πληρώνεις 1, 40 (1,20 λόγω covid) στο μετρό για να πας από Σύνταγμα - Αμπελόκηπους και το ίδιο για να πας από Ελληνικό - Δουκίσσης Πλακεντίας

Xρονοχρεωση σε αυτά δεν γίνεται, δεν πληρώνεις την ώρα που θα πηδάς, αλλά την ώρα που κλείνεις (συνήθως μια ώρα) το άτομο.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
949

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
Και ο άλλος δηλαδή που γαμαει 5 λεπτά πρεπει να πληρωνει το ίδιο με εμένα που θα το ευχαριστηθείς; δεν είναι άδικο;
Ρε συ φίλε, που ήσουν τόσο καιρό...πως δεν το σκέφτηκα εγώ αυτό! Την επόμενη φορά που θα πάρω ταξί θα του πω ότι
σε παρακαλώ αν μπορεισ αποχωρησε απο το φορουμ.
Καλά ρε Andrianna, πως το λες αυτό χωρίς να έχεις δοκιμάσει τις "υπηρεσίες" του κυρίου??

Μα μόνο και μόνο από την επιλογή της μάρκας εσωρούχων του θα έπρεπε να είχες καταλάβει ότι θα το "ευχαριστηθείς":grin::grin:. Με ένα άντρα με τόσο εκλεκτικό στυλ δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις καλά...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Εγώ πάντως λέω να είναι με κουπόνια του ΟΑΕΔ.
Με ένα κουπόνι της τον φερμάρεις, με δύο στον φερμάρει κι αυτή.
Με τρία κουπόνια την πας και διακοπές στη Λούτσα για τρέλες πολλές.
Δίκαιο μου ακούγεται. Πρέπει να γίνει και πράξη.
 
Εγγρ.
21 Απρ 2019
Μηνύματα
438
Like
949
Ρε συ φίλε, που ήσουν τόσο καιρό...πως δεν το σκέφτηκα εγώ αυτό! Την επόμενη φορά που θα πάρω ταξί θα του πω ότι

Καλά ρε Andrianna, πως το λες αυτό χωρίς να έχεις δοκιμάσει τις "υπηρεσίες" του κυρίου??

Μα μόνο και μόνο από την επιλογή της μάρκας εσωρούχων του θα έπρεπε να είχες καταλάβει ότι θα το "ευχαριστηθείς":grin::grin:. Με ένα άντρα με τόσο εκλεκτικό στυλ δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις καλά...
δεν με χαλαει το εσωρουχο εξαλλου θα το βγάλει... σε περιπτωση που θα ερχοταν. αυτα που γραφει με εκνευρίζουν. ο νεοσυλλεκτος
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
171
Πόντοι
0
δεν με χαλαει το εσωρουχο εξαλλου θα το βγάλει... σε περιπτωση που θα ερχοταν. αυτα που γραφει με εκνευρίζουν. ο νεοσυλλεκτοςΓ
Να γνωρίζεις ότι για να το βγάλει θα πληρώσεις 20 ΕΥΡΩ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom