Νέα

Η πρώτη σας φορά σε οίκο ανοχής «σπιτάκι»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
351
Κριτικές
43
Like
1.745
Πόντοι
1.011
2011 νομίζω στο φυλής 54 ισόγειο με την Πατρίτσια! ένα ξανθό πιπινάκι κλασική ρωσιδόφατσα με ξανθό μαλλί και μια σέξυ ελίτσα πάνω απ τα χείλη.. φανταστείτε κάπως σαν την Έμμυ από Λιοσίων 73 στο στυλ... δεν καταλαβα και πολλά εκείνη τη μέρα αφού απ την καύλα στη θέα του γυμνού σώματός της έχυσα πολύ γρήγορα! αν θυμάμαι καλά ξαναπήγα στην ίδια μετά από μερικές ώρες πάλι
Την ειχα παρει κι εγω..ωραια γκομενουλα!
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Κριτικές
8
Like
583
Πόντοι
300
2023.

Μολις πεθανε η μανα μου επαθα πατατρακ.Ηταν κλινηρης χρονια οποτε πουθενα χρονος για σχεση.Οχι οτι ημουν και ο σουπερ σουξεδιαρης αλλα ειδικα απο την στιγμη που την επιασε ο καρκινος,δεν ειχα χρονο για τιποτα.Δουλεια και μετα σπιτι να την φροντιζω.

Ειχα ορκιστει σε μπουρδελο ποτέ.Μα ημουν μελος του site καιρο οποτε η ιδεα ειχε μπει μεσα μου.

Λιοσιων 73α.Δεν θα πω κοπελα διοτι η εμπειρια δεν ηταν καλη.Ξυνη φατσα,κορμαρα ομως,με μικρο βυζι και ωραιο πατο.
Παρολα αυτα,δεν σηκωνοταν με την καμια.Να πω την αληθεια τωρα που εχω παρει 30+ επαγγελματιες καταλλαβαινω οτι δεν κατεβαλε και καμια τρελλη προσπαθεια να με καβλωσει.
Το μονο που αξιζε ηταν η ατακα της "μα τι του εχεις κανει και συμπεριφερεται ετσι"
Δεν προσβληθηκα(ισως θα επρεπε) μα εσκασα στα γελια.Ισως να την τσακωσαν στο τελευταιο ντου γιατι δεν την ειδα στο ροστερ του 73α.

(η δευτερη ηταν η Εμμυ και μου πεταξε το αγχος απο το παραθυρο,τα αρχιδια απο το κομοδινο και το σπερμα στο ταβανι.Της χρωσταω ευνοϊκη κριτικη)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
2023.

Μολις πεθανε η μανα μου επαθα πατατρακ.Ηταν κλινηρης χρονια οποτε πουθενα χρονος για σχεση.Οχι οτι ημουν και ο σουπερ σουξεδιαρης αλλα ειδικα απο την στιγμη που την επιασε ο καρκινος,δεν ειχα χρονο για τιποτα.Δουλεια και μετα σπιτι να την φροντιζω.

Ειχα ορκιστει σε μπουρδελο ποτέ.Μα ημουν μελος του site καιρο οποτε η ιδεα ειχε μπει μεσα μου.

Λιοσιων 73α.Δεν θα πω κοπελα διοτι η εμπειρια δεν ηταν καλη.Ξυνη φατσα,κορμαρα ομως,με μικρο βυζι και ωραιο πατο.
Παρολα αυτα,δεν σηκωνοταν με την καμια.Να πω την αληθεια τωρα που εχω παρει 30+ επαγγελματιες καταλλαβαινω οτι δεν κατεβαλε και καμια τρελλη προσπαθεια να με καβλωσει.
Το μονο που αξιζε ηταν η ατακα της "μα τι του εχεις κανει και συμπεριφερεται ετσι"
Δεν προσβληθηκα(ισως θα επρεπε) μα εσκασα στα γελια.Ισως να την τσακωσαν στο τελευταιο ντου γιατι δεν την ειδα στο ροστερ του 73α.

(η δευτερη ηταν η Εμμυ και μου πεταξε το αγχος απο το παραθυρο,τα αρχιδια απο το κομοδινο και το σπερμα στο ταβανι.Της χρωσταω ευνοϊκη κριτικη)
'ντάξει, το να μην κάνει κούκου την πρώτη φορά συμβαίνει σε πολύ κόσμο νομίζω. Κι εγώ παθών.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
13
Like
9.968
Πόντοι
2.046
2023.

Μολις πεθανε η μανα μου επαθα πατατρακ.Ηταν κλινηρης χρονια οποτε πουθενα χρονος για σχεση.Οχι οτι ημουν και ο σουπερ σουξεδιαρης αλλα ειδικα απο την στιγμη που την επιασε ο καρκινος,δεν ειχα χρονο για τιποτα.Δουλεια και μετα σπιτι να την φροντιζω.

Ειχα ορκιστει σε μπουρδελο ποτέ.Μα ημουν μελος του site καιρο οποτε η ιδεα ειχε μπει μεσα μου.

Λιοσιων 73α.Δεν θα πω κοπελα διοτι η εμπειρια δεν ηταν καλη.Ξυνη φατσα,κορμαρα ομως,με μικρο βυζι και ωραιο πατο.
Παρολα αυτα,δεν σηκωνοταν με την καμια.Να πω την αληθεια τωρα που εχω παρει 30+ επαγγελματιες καταλλαβαινω οτι δεν κατεβαλε και καμια τρελλη προσπαθεια να με καβλωσει.
Το μονο που αξιζε ηταν η ατακα της "μα τι του εχεις κανει και συμπεριφερεται ετσι"
Δεν προσβληθηκα(ισως θα επρεπε) μα εσκασα στα γελια.Ισως να την τσακωσαν στο τελευταιο ντου γιατι δεν την ειδα στο ροστερ του 73α.

(η δευτερη ηταν η Εμμυ και μου πεταξε το αγχος απο το παραθυρο,τα αρχιδια απο το κομοδινο και το σπερμα στο ταβανι.Της χρωσταω ευνοϊκη κριτικη)
εγώ
πάλι νόμιζα οτι έλεγες την πρώτη
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
94
Κριτικές
8
Like
583
Πόντοι
300
'ντάξει, το να μην κάνει κούκου την πρώτη φορά συμβαίνει σε πολύ κόσμο νομίζω. Κι εγώ παθών.
Ηταν το αγχος και η κουραση στο ταβανι.Ειχα τουλαχιστον 3 χρονια να κοιμηθω πανω απο 4ωρο την νυχτα και η δουλεια μου ειναι και ψιλοχειρωνακτικη.Αλλα με το που πηρα μπροστα,θερισα :buck2::buck2::buck2:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Τέλη της δεκαετίας του 70 είμαι ανήλικος ακόμα και δουλεύω σε οικοδομή στην Καλαμαριά. Σάββατο πληρώνομαι κάνω μπάνιο μέσα στο βαρέλι που είχαμε το νερό για να ρίχνουμε τα μπετά και με κοντό παντελονάκι πάω στην Εγνατία ένα κατάστημα ρούχων dior από πάνω ήταν ένα μπουρδέλο και δούλευε μία Ελενίτσα ξανθιά. Εκείνη την εποχή στα μπουρδέλα πηγαίνανε βοηθοί από τα εστιατόρια για να ρωτήσουν τι θέλει να φάει η κοπέλα εγώ είμαι με κοντό παντελονάκι και μου λέει η τσατσά η κοπέλα έφαγε αγόρι μου δεν θέλει. Με περίσσιο θάρρος βγάζω 350 δραχμές που είχα πάρει εβδομαδιατικο και λέω ήρθα να γαμησω. Ξεράθηκαν στα γέλια και η τσατσά και η κοπέλα με ρώτησε αν είναι η πρώτη μου φορά πλήρωσα 30 δραχμές και μπήκα μέσα. Περιττό να σας πω ότι από κει και μετά τρεις φορές την εβδομάδα πήγαινα στην ίδια κοπέλα μέχρι που κάποια στιγμή ξεκολλήσα. Αξέχαστα χρόνια....
Λες γι' αυτό που είχε την είσοδο στο πλάι με σιδερένια πόρτα και ανέβαινες σκαλοπάτια στον πρώτο όροφο, κοντά στην Αριστοτέλους;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Λες γι' αυτό που είχε την είσοδο στο πλάι με σιδερένια πόρτα και ανέβαινες σκαλοπάτια στον πρώτο όροφο, κοντά στην Αριστοτέλους;
Όχι στο ύψος της κολόμβου δίπλα στο δημητριάδη ήταν ένα μαγαζί με ρούχα λεγότανε dior από πάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom