Νέα

Η πορτουγκεζα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706


Ολα εγιναν πολυ γρηγορα.
Παρασκευη γνωριστηκαμε διαδικτυακα ,Σαββατο κανονισαμε,Κυριακη βρεθηκαμε.

Μιλφ η κυρια,καλοδιατηρημενη που βαζει κατω 8 στις 10 νεωτερες. 1,72-1,73 με καμμια 65κιλα κατα προαεγγιση γιατι δεν ρωταω ποτέ. Παντα με μεικαπ κ ψηλοτακουνο.
Ααα και με γυαλια που με καβλωνει. Λεπτη μεση,κωλαρα, βυζι 2,5αρι
Με καταγωγη απο Algavre ,μια τουριστικη περιοχη στον νοτο της πορτογαλιας.
Αφου περασε η shit (test) εβδομαδα ,αλλα με γλωσσοφιλα κ χουφτωματα απο την πρωτη μερα μπηκε το νερο στο αυλακι ευκολα κ γρηγορα.

Τηρωντας κατα γραμμα τις αρχικες γραμμες της mgtow medality ,τεθηκαν τα ορια κ το υψος του καθενος στην γνωριμια.

Ενδεικτικη τριωρη συναντηση χθες το απογευμα. Καλεσμενος για φαγητο στο σπιτι της με ψιλογκουρμε κουζινα,μπυρα, καπακι τσιμπουκι στα ορθια στο δωματιο. Καταποση ολα κ μετα για καφε στο εμπορικο κεντρο οπου κερασε και τους καφεδες (7€) γιατι εκεινη με καλεσε οπως ειπε. Την λυπηθηκα γιατι ειναι προσωρινα ανεργη κ της πηρα δωρο καβλοζαρτιερες. Αργοτερα το βραδυ μου εστειλε φωτο (ακολουθει φωτο).

Γλυκητατη,ευγενικη θετικη.
Στο σεξ τα παντα ολα.

Λογια δικα της:
-Οπου,οπως και οταν εγω θελω.
-ειμαι φιλη σου οταν θελεις να συζητηαεις, γκομενα σου οταν θελεις να βγεις εξω για ποτο η φαγητο η βολτες και το πουτανακι σου (ετσι ακριβως το ειπε) οταν θελεις να γαμας.

Επιπεδο στην συζητηση με γενικες κ ειδικες γνωσεις πχ καλες τεχνες αφου ασχολειτε με ζωγραφικη κτλ.
Γνωσεις σε αγοραπωλησιες εργων τεχνης που εγω ειμαι νυχτα στασου.

Ξερει να εξυψωνει τον αντρα , και να παιρνει την θεση της απο κατω ,και κυριολεκτικα και μεταφορικα.

" εμεις οι πορτογαλιδες φροντιζουμε τον αντρα " μου ειπε ενω μου εκανε μασαζ το οποιο συνεχιστηκε σε αισθησιακο μασαζ κ μετα σε doggy.

Η αποσβεση θα συνεχιστει με την συμμετοχη σε swingers προσεχως...

Σεξουαλικα με εχει παροτρυνει να κανω οτι θελω κ οπως ΕΓΩ θελω.
Οταν ειπα πως γουσταρω να την χυσω στην μαπα φορωντας αυτη τα γυαλια της τοτε αμεσως πηγε τα φορεσε και με χαρα και πολυ χαμογελο με παροτρυνε να το κανω.
Τα φλοκια παντα ατο στομα η στο προσωπο.
Μηνυματα κτλ ΔΕΝ στελνει αναιτια για να μην ενοχλει

Θυμηθηκα τον τυπο τον παραλιμνιο που ειχε γραψει παλιοτερα πως ηταν ικανοποιημενος απο την πορτογαλιδα του.

 

Συνημμένα

  • IMG-20181027-WA0016.jpg
    IMG-20181027-WA0016.jpg
    99,6 KB · Εμφανίσεις: 117

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Ποιο εύκολα πιάνεις το Τζόκερ φίλε παρά τέτοιο λαχείο.. Μπράβο σου!!! :kneel: :kneel: :worship: Και καλά μαμησια. :thumbsup:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ολα εγιναν πολυ γρηγορα.
Παρασκευη γνωριστηκαμε διαδικτυακα ,Σαββατο κανονισαμε,Κυριακη βρεθηκαμε.

Μιλφ η κυρια,καλοδιατηρημενη που βαζει κατω 8 στις 10 νεωτερες. 1,72-1,73 με καμμια 65κιλα κατα προαεγγιση γιατι δεν ρωταω ποτέ. Παντα με μεικαπ κ ψηλοτακουνο.
Ααα και με γυαλια που με καβλωνει. Λεπτη μεση,κωλαρα, βυζι 2,5αρι
Με καταγωγη απο Algavre ,μια τουριστικη περιοχη στον νοτο της πορτογαλιας.
Αφου περασε η shit (test) εβδομαδα ,αλλα με γλωσσοφιλα κ χουφτωματα απο την πρωτη μερα μπηκε το νερο στο αυλακι ευκολα κ γρηγορα.

Τηρωντας κατα γραμμα τις αρχικες γραμμες της mgtow medality ,τεθηκαν τα ορια κ το υψος του καθενος στην γνωριμια.

Ενδεικτικη τριωρη συναντηση χθες το απογευμα. Καλεσμενος για φαγητο στο σπιτι της με ψιλογκουρμε κουζινα,μπυρα, καπακι τσιμπουκι στα ορθια στο δωματιο. Καταποση ολα κ μετα για καφε στο εμπορικο κεντρο οπου κερασε και τους καφεδες (7€) γιατι εκεινη με καλεσε οπως ειπε. Την λυπηθηκα γιατι ειναι προσωρινα ανεργη κ της πηρα δωρο καβλοζαρτιερες. Αργοτερα το βραδυ μου εστειλε φωτο (ακολουθει φωτο).

Γλυκητατη,ευγενικη θετικη.
Στο σεξ τα παντα ολα.

Λογια δικα της:
-Οπου,οπως και οταν εγω θελω.
-ειμαι φιλη σου οταν θελεις να συζητηαεις, γκομενα σου οταν θελεις να βγεις εξω για ποτο η φαγητο η βολτες και το πουτανακι σου (ετσι ακριβως το ειπε) οταν θελεις να γαμας.

Επιπεδο στην συζητηση με γενικες κ ειδικες γνωσεις πχ καλες τεχνες αφου ασχολειτε με ζωγραφικη κτλ.
Γνωσεις σε αγοραπωλησιες εργων τεχνης που εγω ειμαι νυχτα στασου.

Ξερει να εξυψωνει τον αντρα , και να παιρνει την θεση της απο κατω ,και κυριολεκτικα και μεταφορικα.

" εμεις οι πορτογαλιδες φροντιζουμε τον αντρα " μου ειπε ενω μου εκανε μασαζ το οποιο συνεχιστηκε σε αισθησιακο μασαζ κ μετα σε doggy.

Η αποσβεση θα συνεχιστει με την συμμετοχη σε swingers προσεχως...

Σεξουαλικα με εχει παροτρυνει να κανω οτι θελω κ οπως ΕΓΩ θελω.
Οταν ειπα πως γουσταρω να

Δεν έγραψες ποσων χρονών είναι.Κάτω  απο 48?
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Αυτα ειναι αδερφέ ωραίος!! Αναμενουμε περιγραφη απ το swingerαδικο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Ολα εγιναν πολυ γρηγορα.
Παρασκευη γνωριστηκαμε διαδικτυακα ,Σαββατο κανονισαμε,Κυριακη βρεθηκαμε.

Μιλφ η κυρια,καλοδιατηρημενη που βαζει κατω 8 στις 10 νεωτερες. 1,72-1,73 με καμμια 65κιλα κατα προαεγγιση γιατι δεν ρωταω ποτέ. Παντα με μεικαπ κ ψηλοτακουνο.
Ααα και με γυαλια που με καβλωνει. Λεπτη μεση,κωλαρα, βυζι 2,5αρι
Με καταγωγη απο Algavre ,μια τουριστικη περιοχη στον νοτο της πορτογαλιας.
Αφου περασε η shit (test) εβδομαδα ,αλλα με γλωσσοφιλα κ χουφτωματα απο την πρωτη μερα μπηκε το νερο στο αυλακι ευκολα κ γρηγορα.

Τηρωντας κατα γραμμα τις αρχικες γραμμες της mgtow medality ,τεθηκαν τα ορια κ το υψος του καθενος στην γνωριμια.

Ενδεικτικη τριωρη συναντηση χθες το απογευμα. Καλεσμενος για φαγητο στο σπιτι της με ψιλογκουρμε κουζινα,μπυρα, καπακι τσιμπουκι στα ορθια στο δωματιο. Καταποση ολα κ μετα για καφε στο εμπορικο κεντρο οπου κερασε και τους καφεδες (7€) γιατι εκεινη με καλεσε οπως ειπε. Την λυπηθηκα γιατι ειναι προσωρινα ανεργη κ της πηρα δωρο καβλοζαρτιερες. Αργοτερα το βραδυ μου εστειλε φωτο (ακολουθει φωτο).

Γλυκητατη,ευγενικη θετικη.
Στο σεξ τα παντα ολα.

Λογια δικα της:
-Οπου,οπως και οταν εγω θελω.
-ειμαι φιλη σου οταν θελεις να συζητηαεις, γκομενα σου οταν θελεις να βγεις εξω για ποτο η φαγητο η βολτες και το πουτανακι σου (ετσι ακριβως το ειπε) οταν θελεις να γαμας.

Επιπεδο στην συζητηση με γενικες κ ειδικες γνωσεις πχ καλες τεχνες αφου ασχολειτε με ζωγραφικη κτλ.
Γνωσεις σε αγοραπωλησιες εργων τεχνης που εγω ειμαι νυχτα στασου.

Ξερει να εξυψωνει τον αντρα , και να παιρνει την θεση της απο κατω ,και κυριολεκτικα και μεταφορικα.

" εμεις οι πορτογαλιδες φροντιζουμε τον αντρα " μου ειπε ενω μου εκανε μασαζ το οποιο συνεχιστηκε σε αισθησιακο μασαζ κ μετα σε doggy.

Η αποσβεση θα συνεχιστει με την συμμετοχη σε swingers προσεχως...

Σεξουαλικα με εχει παροτρυνει να κανω οτι θελω κ οπως ΕΓΩ θελω.
Οταν ειπα πως γουσταρω να την χυσω στην μαπα φορωντας αυτη τα γυαλια της τοτε αμεσως πηγε τα φορεσε και με χαρα και πολυ χαμογελο με παροτρυνε να το κανω.
Τα φλοκια παντα ατο στομα η στο προσωπο.
Μηνυματα κτλ ΔΕΝ στελνει αναιτια για να μην ενοχλει

Θυμηθηκα τον τυπο τον παραλιμνιο που ειχε γραψει παλιοτερα πως ηταν ικανοποιημενος απο την πορτογαλιδα του.
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    8,9 KB · Εμφανίσεις: 73
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Την παρατησε ο πρωην της για μια ελληνιδα μου ειπε.
Με εχει καψουρευτει λεει.
Δεν θελει να με χασει.
Με ειδε στον υπνο της σε 2 ονειρα την ιδια νυχτα λεει χαχαχαχα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Την παρατησε ο πρωην της για μια ελληνιδα μου ειπε.
Με εχει καψουρευτει λεει.
Δεν θελει να με χασει.
Με ειδε στον υπνο της σε 2 ονειρα την ιδια νυχτα λεει χαχαχαχα
Πες για τα ονειρα τυπε...βαλε και καμια φωτο με κωλο, μπας και τον παιξουμε μεσηριατικα... :S
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Σημερα το προγραμμα εχει μπαλα. αεκ αρης ,
Μετα παω εκει πηρα κ ενα μπουκαλι βοτκα.
Δειπνο ,πορτογαλεζικες συνταγες με μπακαλιαρο κ γαλοπουλα.
Σημερα θελω να δωσω πιπα γρηγορη στο αμαξι. Να θυμηθω λιγακι τις πιατσες
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Πες για τα ονειρα τυπε...βαλε και καμια φωτο με κωλο, μπας και τον παιξουμε μεσηριατικα... :S
Ουτε που θυμαμαι το θεμα. Φωτος δεν εχω αλλες. Αλλα θα βγαλω σιγουρα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
urlauber, εισαι Ελλαδα, ή αλλη ευρωπαϊκη χωρα;
Νομιζω εισαι εκτος Ελλαδας.
Κι αυτο σου δινει επιλογες.
Ελλαδα αν ζουσε αυτη, θα ειχε χαλασει απο τις υπολοιπες ελλεεινιδες!
Ειναι μεταδοτικη ασθενεια, και δεν γλυτωνει σχεδον καμια, απο την ελλεεινιδιαση!

Εχει παιδι η κυρία;

Εχω μια αμφιβολια βεβαια, αν τα νεα πορτογαλακια, ειναι οντως κι αυτα 'να φροντιζουν τον αντρα, και οτι θελει ο αντρας'.
Νομιζω οτι η παγκοσμιοποιηση τα εχει ισοπεδωσει ολα, αν και ισως κατα τοπους η τοπικη κουλτουρα να κρατα ακομη καποια αντισταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom