Νέα

Η μαλακία σώζει την τσέπη μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Σιγά αυτό μην το είπε αυτός ο μαλακας ....εγώ το ξέρω τουλάχιστον αυτήν την ατάκα 40χρονια ...και τότε δεν υπήρχε ίντερνετ
Πάντως αυτός το έκανε ευρύτερα γνωστό το ρητό αυτό...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Πάντως αυτός το έκανε ευρύτερα γνωστό το ρητό αυτό...
Μπορεί αλλά από αυτόν δεν το έχω ακούσει ποτέ ...για πουτσες να λέει μπορεί ...Κραουνάκης ο δήθεν που όλοι αυτοι έχουν φτιάξει μια κάστα που νομίζουν ότι ότι λένε είναι και σωστά....μπες στο μπου να δουν απόψεις από έμπειρους μύστες χαχαχα
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Θα ηθελα την αποψη σας. Όταν σκεφτομαι με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω εχω χαλάσει άπειρα λεφτά σε μπουρδέλα, στούντιο, call girls. Όταν το κάτω κεφάλι είναι έτοιμο να εκραγεί από την καύλα θες να δώσεις όσο και όσο για να εκτονώσεις αυτή την καύλα. Αν είσαι άτυχος και τυχερός παράλληλα και δεν βρίσκεις διαθέσιμη την επιθυμητή γκόμενα μπορείς να σκεφτείς δε γαμιέται θα τραβήξω μια μαλακία. Και έτσι ξεκαυλώνεις και γλιτώνεις τα λεφτά που θα χάλαγες. Θα ήθελα να τοποθετηθεί το κοινό του μπου σε αυτό το θέμα.
Mπορεί να σώζει την τσεπη σου αλλά βλάπτει το μυαλό σου. Το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί μακακα. κλπ κλπ. να μη τα ξαναλέμε.
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
54
Like
43
Πόντοι
0
το ρητο που το εχεις κανει μοτο σου, αρκει, για το τι εχεις γαμησει παντως... σε ολη σου τη ζωη :jerking2:
να σου πω... πιο πολυ δεξια η' αριστερη χρησιμοποιεις ? :think:
Είμαι σίγουρος ότι έχεις κλείσει 2 χρόνια χωρίς γυναίκα να χει έρθει στο κρεβάτι σου ️️️️
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.073
Πόντοι
18.565
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Είμαι σίγουρος ότι έχεις κλείσει 2 χρόνια χωρίς γυναίκα να χει έρθει στο κρεβάτι σου ️️️️
Εγω εχω κανα 6μηνο που εθεαθησα σε hotel ημιδιαμονης με εκδιδομενη γυναικα,εκτοτε τα ιχνη μου αγνοουνται....
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
54
Like
43
Πόντοι
0
Εγω εχω κανα 6μηνο που εθεαθησα σε hotel ημιδιαμονης με εκδιδομενη γυναικα,εκτοτε τα ιχνη μου αγνοουνται....
Και ? Θέλεις να σε πω μπράβο τώρα?για την αγαμία που μαζεύτηκε στη Κεφαλά σου? Πάρε τον τύπο πάνω κ κάντε αλληλοπαιξιες μπας κ έρθετε λίγο στα λογικά σας
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Και ? Θέλεις να σε πω μπράβο τώρα?για την αγαμία που μαζεύτηκε στη Κεφαλά σου? Πάρε τον τύπο πάνω κ κάντε αλληλοπαιξιες μπας κ έρθετε λίγο στα λογικά σας
Οι περισσοτεροι για οικονομικους πλεον λογους παιζουν μαλακία...
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.185
Πόντοι
441
Και ? Θέλεις να σε πω μπράβο τώρα?για την αγαμία που μαζεύτηκε στη Κεφαλά σου? Πάρε τον τύπο πάνω κ κάντε αλληλοπαιξιες μπας κ έρθετε λίγο στα λογικά σας
μιλάς σοφά και εμπεριστατομενα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
54
Like
43
Πόντοι
0
Οι περισσοτεροι για οικονομικους πλεον λογους παιζουν μαλακία...
Συμφωνώ αλλά καλό είναι που κ που να γίνεται κάνα παιχνίδι με γυναίκα,όχι με πληρωμή φυσικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μιλάς σοφά και εμπεριστατομενα
Εμ τι νόμιζες
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Είμαι σίγουρος ότι έχεις κλείσει 2 χρόνια χωρίς γυναίκα να χει έρθει στο κρεβάτι σου ️️️️
τωρα που μιλαμε ειμαι ηδη με γυναικα τραβελοπουστα.
εγω απο την αλλη δε μπορω να ειμαι σιγουρος με ποια παλαμη γαμας περισσοτερο, με την αριστερη η' τη δεξια, μιας και δε μου απαντησες στην προηγουμενη ερωτηση μου.
γι'αυτο που ειμαι σιγουρος ομως ειναι οτι, οι τραβελοπαρεες σου εκει πανω στο σαλονικα, δεν εχουν αφησει καμια τρυπα σου παραπονεμενη και συγκεκριμενα την κωλοτρουπιδα σου, που την εχουν κανει σαν πωμα μιλκομπουκαλου :effemine:
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
54
Like
43
Πόντοι
0
τωρα που μιλαμε ειμαι ηδη με γυναικα τραβελοπουστα.
εγω απο την αλλη δε μπορω να ειμαι σιγουρος με ποια παλαμη γαμας περισσοτερο, με την αριστερη η' τη δεξια, μιας και δε μου απαντησες στην προηγουμενη ερωτηση μου.
γι'αυτο που ειμαι σιγουρος ομως ειναι οτι, οι τραβελοπαρεες σου εκει πανω στο σαλονικα, δεν εχουν αφησει καμια τρυπα σου παραπονεμενη και συγκεκριμενα την κωλοτρουπιδα σου, που την εχουν κανει σαν πωμα μιλκομπουκαλου :effemine:
Μαλακά αυτά τα έλεγα στο γυμνάσιο...τώρα τι ας πούμε ότι μου την ειπες?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Μαλακά αυτά τα έλεγα στο γυμνάσιο...τώρα τι ας πούμε ότι μου την ειπες?
ρε μαλακοκαβλη τραβελοπουστα, δε χρειαζεται να μας πεις οτι τονε τρως απο το γυμνασιο.
στα @@ μας.
πανε αρμεξε καμια μαλαπερδα ναουμε :alivedick:
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
54
Like
43
Πόντοι
0
ρε μαλακοκαβλη τραβελοπουστα, δε χρειαζεται να μας πεις οτι τονε τρως απο το γυμνασιο.
στα @@ μας.
πανε αρμεξε καμια μαλαπερδα ναουμε :alivedick:
Ότι ναναι τρελέ μου...η πάνε σπρώξε κάνα μουνακι που σε είπα κ πιο πάνω η τραβά στο ψυχιατρείο της Σταυρούπολης...εκεί θα πάρεις ξανα τη ζωουλα σου πίσω
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.016
Κριτικές
94
Like
46.320
Πόντοι
17.311
Ότι ναναι τρελέ μου...η πάνε σπρώξε κάνα μουνακι που σε είπα κ πιο πάνω η τραβά στο ψυχιατρείο της Σταυρούπολης...εκεί θα πάρεις ξανα τη ζωουλα σου πίσω
και εγω λεω να πας στο αγαπημενο σου θρεντακι και να κανονισεις τα επομενα αρμεγματα :alivedick::pipa1:

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Η άποψη της Ελληνικής Ορθοδόξου Χριστιανικής Εκκλησίας...
 

SATANick

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
"Η μαλακία είναι υγεία" που έλεγε και ένας καθηγητής μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom