Νέα

Η «Λορένα» που εξέδιδε ανήλικες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα redtattoo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.626
Πόντοι
3.246
Κάποια στιγμή πριν κανα χρόνο, μπορεί και να κάνω λάθος την χρονική περιοδο, κάποιοι μαλακες είχαν πιασει κουβέντα που είχε παρεκτραπει για κάτι 15χρονα και 16χρονα. Προς τιμήν του ο Αντισθενης είχε παρει θέση και τους πεταξε έξω λέγοντας το προφανες. Δηλαδή συζητήσεις και θέματα που αφορουν κορίτσια κάτω των 18 δεν έχουν θέση στο site αυτό! Θεωρώ πως το 99,9% του site είναι προς αυτή την φυσιολογικη κατεύθυνση, την αντίληψη της διαχείρισης. Παρακαλώ ΑΝ αντιληφθούμε κάποιο αρχιδι να λέει σπόντες για ραντεβού με 16χρονα να τον αναφέρουμε άμεσα στη διαχείριση για να τελειώνουμε με αυτους τους καριοληδες. Το ίδιο ισχύει βέβαια αν αντιληφθούμε καποια ενηλίκη ιερόδουλη που φαίνεται ότι κάνει ραντεβού παρα τη θέλησή της και μας δείχνει σημάδια trafficking. Κατευθείαν αστυνομία κυριοι! Υπάρχουν πολλες 20αρες ομως στην πιατσα που κάνουν σοβαρά και υπεύθυνα τη δουλειά της πορνειας. Μην μπλεκετε και μη βάζετε καν τον εαυτο σας να κάνει τέτοιες σκεψεις συνουσιασμου με ανήλικα. Ντροπή, ξεφτυλα και αποκεφαλισμος! Η Ελλάδα δε θα γίνει η χώρα της ανωμαλίας όπως η Ολλανδία και άλλες τέτοιες χώρες που προωθουν τέτοιες αντιλήψεις!
Μύστη, ήμουν ο πρώτος που 30/10/22 αποκάλυψε τα πρώτα στοιχεία για το τάχα ''θύμα'', τη 17χρονη Δήμητρα! :woldman:
Αν και η ίδια δήλωνε 18 τότε, αυτό ήταν και το μικρότερο κακό! Ήταν 101% συνειδητοποιημένη στο κλαρί
και μάλιστα έκλεβε με περίσσιο θράσος! :headbang: Έχω αναφέρει τα γεγονότα που συνέβησαν σε φίλο που τη
συνάντησε και μακάρι τότε να την είχαν συλλάβει οι ένστολοι, ώστε να είχε εξαρθρωθεί ήδη από τότε η σπείρα! :rockon:
Ορίστε και το ποστ:

Παίδες, πολύ προσοχή με τη συγκεκριμένη! Για την ακρίβεια μακριά κι αλάργα! Κάνει ΑΚΑΠΟΤΑ και βουτάει λεφτά από πελάτες όταν είναι στο μπάνιο και φεύγει! Την έπαθε κάπως έτσι πολύ κοντινός φίλος και δυστυχώς για λίγο δεν την πρόλαβαν οι ένστολοι :police:! Μην σας ξεγελά το παρουσιαστικό της! Είναι κλέφτρα!
Login • Instagram

Επιπλέον, είχαμε αναφέρει σε κοντινό μας αστυνομικό την υπόθεση και η ασφάλεια γνώριζε ήδη από τότε την κατάσταση.
Φαντάζομαι ότι ήταν υπό παρακολούθηση και μόλις ''έδεσε'' η υπόθεση τους μπαγλάρωσαν τους πούστηδες! :rockon::birdman:

Έχεις τα δίκια σου, αλλά τέτοιες περιπτώσεις δεν πρέπει απλά να αποφεύγονται αλλά και να τιμωρούνται με νόμιμο τρόπο φυσικά! Ευτυχώς που εγώ κι ο φίλος που την έπαθε είμαστε ελεύθεροι και μπορούμε να απευθυνόμαστε στην αστυνομία χωρίς ντροπή!:rockon: Αν ξαναενοχλήσει αυτή η θρασυτατη με οποιονδήποτε τρόπο θα υποστεί την τιμωρία που θα της επιβάλλει το δικαστήριο!:rockon: Οι δικοί μας :police: έχουν ενημερωθεί ήδη! Αν σταμάτησε οριστικά όπως ειπώθηκε τότε έληξε εδώ το θέμα...:hi:
 

giorgoskap

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
42
Πόντοι
0
Οι συγκεκριμένες καημένε ήταν Αλβανικής και Πολωνικής καταγωγής (αν σου λέει κάτι αυτό)...
Δεν είναι όλες σαν την 12χρονη του Κολωνού (στην ηλικία και στις κοινωνικοοικονομικές συνθήκες)...
Πολλές ελληνικές ταινίες είδες...
Δεν ζούμε σε προηγούμενες δεκαετίες λέμε...
Πάντα χωρίς να δικαιολογώ την πορνεία ανηλίκων...
Ναι τι καταλαβαίνεις από την καταγωγή..; ότι μήπως οι γονείς που είχαν τους προώθησαν, που γνωρίζεις εσυ τις κοινωνικοοικονομικές τους συνθηκες.. βγαλτες μας και ενοχές που το καταταλα το ηθελαν κιολας τώρα…Αν δεν προσπαθείς να τους δικαιολογήσεις τι προσπαθείς να κανεις; Να μας πεις ότι τι; Ότι φταίνε εκείνες που πήγαν; Μου θυμίζει αυτό με τους βιασμούς που λένε : «τι φόραγε όμως;», ενω βιάζονται και έχουν βιαστεί μωρά με παιδικές φόρμες, αν θέλει κάποιος να βιάσει, βιάζει. Το πρόβλημα είναι η αρρωστια του παιδερα, αν όπως λες γνώριζαν τα ανήλικα, δε θα είχαν μπλέξει προφανώς.. Κλείνεις με ένα «χωρίς να δικαιολογώ την πορνεια ανηλίκων» για ξεκάρφωμα ενώ προσπαθείς εδώ μέσα να αποδείξεις ότι οι ευθύνες ανάλογουν στα ανήλικα και μας λες ξεκάθαρα ότι δεν είναι θύματα σωματοεμποριας και ότι «ξέρουν που μπλέκουν κατά επιλογή τους»… Λίγο άτοπο να εστιάζεις σε γενικά και αόριστα πράγματα αντί του βασικού προβλήματος και πιο πολύ μοιαζει με το να δικαιολογείς το βασικο ζήτημα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.070
Πόντοι
6.056

giorgoskap

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
42
Πόντοι
0
Παιδιά ομωσ τι συνειδητοποιημένα τι αντιληψη και κρίση ώριμου ανθρώπου να έχει ένα έφηβο κοριτσι ή ένα παιδί; Είδαμε και εμείς τα μυαλά που κουβαλανε οι έφηβοι, ποσο μάλλον άτομα που δεν έχουν γονείς ή που ζουν σε χαμηλες κοινωνικοοικονομικές συνθηκες. Είναι γενικά όλα αυτά και ότι και να φταίει, ο θύτης δεν αθωώνεται όταν παει με ένα ανηλικο θεωρώ…
ήταν Αλβανικής και Πολωνικής καταγωγής (αν σου λέει κάτι αυτό)...
Δεν είναι όλες σαν την 12χρονη του Κολωνού
Ορίστε το λες και μονος σου δεν ήταν όλες.. Μιλάς γενικά, δε νομίζω ότι γνωρίζουμε ούτε στα σίγουρα προκειται να αποδειχθεί κιολας το πραγματικό αίτιο που μπήκαν στην παιδική πορνεια. Καλό είναι να μην βγάζουμε συμπεράσματα και να κατηγορούμε θύματα
 
Τελευταία τροποποίηση:

giorgoskap

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
42
Πόντοι
0
Η άποψη μου είναι ότι δε πρέπει να δινουμε την ίδια βαρύτητα του παιδεραστή με το ότι ένα παιδί είχε συναινέσει για κάθε λόγο.. Αλλο 50 χρονων μαντραχαλοσ και αλλο 14 χρονων να παρει μια απόφαση συνειδητά, ο εγκέφαλος καταρχάς αντικειμενικά δεν έχει αναπτυχθεί πλήρως αλλά μη πάμε σε βιολογικα, νομίζω είναι αυτονόητο. Τελος πάντων.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Πιστεύω συνειδητοποιημένες ήταν, αλλά δεν παύει να είναι ανήλικες. Σημασία έχει και ο πελάτης αν ξέρει ότι είναι ανήλικες, αν υποψιάζεται ότι είναι, αν αγνοεί ή πιστεύει ότι είναι ενήλικες γιατί μερικές δεν φαίνονται κιόλας.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Οι συγκεκριμένες καημένε ήταν Αλβανικής και Πολωνικής καταγωγής (αν σου λέει κάτι αυτό)...
Δεν είναι όλες σαν την 12χρονη του Κολωνού (στην ηλικία και στις κοινωνικοοικονομικές συνθήκες)...
Πολλές ελληνικές ταινίες είδες...
Δεν ζούμε σε προηγούμενες δεκαετίες λέμε...
Πάντα χωρίς να δικαιολογώ την πορνεία ανηλίκων...
Δηλαδή τι σημαίνει η καταγωγή εδώ;
Όποια κοπέλα είναι από Πολωνία πχ τα θέλει ο κώλος της και αξίζει να την εμπορεύονται, ενώ η Ελληνίδα κοπέλα όχι;
Αυτό λες;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662
Πορνεία ανηλίκων. Επιτρέψτε μου να παραθέσω μία αληθινή ιστορία. Το 2010 εργαζόμουνα σε περιοχή της Ευβοίας. Μία κοπέλα δευτέρας λυκείου γύρισε το βράδυ στο σπίτι της ξυλοκοπημένη . Ο πατέρας της ρωτούσε τι συνέβει και αυτή δεν έλεγε τίποτα απλά ότι τσακώθηκε με συμμαθήτριες . Ο πατέρας πήγε και έκανε καταγγελία στην αστυνομία . Η αστυνομία ξεκίνησε έρευνα . Το αποτέλεσμα σε εκείνο το σχολείο πήρχε στην πρώτη λυκείου μία κοπέλα μεγαλύτερης ηλικίας που εκδιδόταν. Εχοντας οικονομική άνεση πηγαινε κάθε μέρα στο σχολείο με ακριβά ρούχα .Οι συμμαθήτριες ρωτούσανε που βρίσκει τα λεφτά . Δεν είναι τίποτα έλεγε αυτή θα σου κανονίσω ραντεβού με ένα μεγαλύτερο θα καθίσεις εκεί 5-10 λεπτά να σου κάνει τι κάνει και θα σου δώσει 20 ευρώ . Κανόνισε ραντεβού και για τήν κοπέλλα του θέματος αλλα για κακή της τύχη ο πελάτης ήταν ο θείος της δηλαδή ο αδερφός του πατέρα της . Οταν είδε ποια ήταν η κοπέλα την ξυλοκόπησε και φυσικά δεν μπορούσε να το αποκαλύψει στόν πατέρα της. Εγινε η έρευνα στο σχολικό περιβάλλον που αποκάλυψε ότι πολλές μαθήτριες έκαναν αυτή τη δουλειά ζηλεύοντας τη μαθήτρια που είχε οικονομική άνεση η οποία τους κανόνιζε ραντεβού . Τό σχολείο διαλύθηκε και οι μαθητές πήγαν σε άλλα σχολεία. Η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή και δημοσιεύθηκε σε τοπικό τύπο. Σε κάποια τμήματά της ήμουν αυτόπτης μάρτυρας τα δε υπόλοιπα μου τα οδηγήθηκε ο στενός μου συνεργάτης που κατά σύμπτωση ήταν ο δημοτικός σύμβουλος συντεταγμένος για τη δημόσια εκπαίδευση ο ποίος συμμετείχε στην έρευνα.
Και γαμω σεναρια για τσοντα !! Με ενηλικη παντα !
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.564
Κριτικές
10
Like
2.891
Πόντοι
746
Δηλαδή τι σημαίνει η καταγωγή εδώ;
Όποια κοπέλα είναι από Πολωνία πχ τα θέλει ο κώλος της και αξίζει να την εμπορεύονται, ενώ η Ελληνίδα κοπέλα όχι;
Αυτό λες;
Λάθος κατάλαβες...
Δεν είπα κάτι τέτοιο...
Είπα ότι αυτές από το Ανατολικό Μπλοκ είναι πιο επιρρεπείς στις καταστάσεις αυτές (ακόμα και της δεύτερης γενιάς)...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.150
Κριτικές
496
Like
61.964
Πόντοι
39.662
Η άποψη μου είναι ότι δε πρέπει να δινουμε την ίδια βαρύτητα του παιδεραστή με το ότι ένα παιδί είχε συναινέσει για κάθε λόγο.. Αλλο 50 χρονων μαντραχαλοσ και αλλο 14 χρονων να παρει μια απόφαση συνειδητά, ο εγκέφαλος καταρχάς αντικειμενικά δεν έχει αναπτυχθεί πλήρως αλλά μη πάμε σε βιολογικα, νομίζω είναι αυτονόητο. Τελος πάντων.
Παντως ο εγκεφαλος των 14χρονων για να κανει συμμοριες να κλεβει και να ξυλοκοπα με απειλη μαχαιριων δουλευει μια χαρα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.543
Like
7.181
Πόντοι
1.056
Πορνεία ανηλίκων. Επιτρέψτε μου να παραθέσω μία αληθινή ιστορία. Το 2010 εργαζόμουνα σε περιοχή της Ευβοίας. Μία κοπέλα δευτέρας λυκείου γύρισε το βράδυ στο σπίτι της ξυλοκοπημένη . Ο πατέρας της ρωτούσε τι συνέβει και αυτή δεν έλεγε τίποτα απλά ότι τσακώθηκε με συμμαθήτριες . Ο πατέρας πήγε και έκανε καταγγελία στην αστυνομία . Η αστυνομία ξεκίνησε έρευνα . Το αποτέλεσμα σε εκείνο το σχολείο πήρχε στην πρώτη λυκείου μία κοπέλα μεγαλύτερης ηλικίας που εκδιδόταν. Εχοντας οικονομική άνεση πηγαινε κάθε μέρα στο σχολείο με ακριβά ρούχα .Οι συμμαθήτριες ρωτούσανε που βρίσκει τα λεφτά . Δεν είναι τίποτα έλεγε αυτή θα σου κανονίσω ραντεβού με ένα μεγαλύτερο θα καθίσεις εκεί 5-10 λεπτά να σου κάνει τι κάνει και θα σου δώσει 20 ευρώ . Κανόνισε ραντεβού και για τήν κοπέλλα του θέματος αλλα για κακή της τύχη ο πελάτης ήταν ο θείος της δηλαδή ο αδερφός του πατέρα της . Οταν είδε ποια ήταν η κοπέλα την ξυλοκόπησε και φυσικά δεν μπορούσε να το αποκαλύψει στόν πατέρα της. Εγινε η έρευνα στο σχολικό περιβάλλον που αποκάλυψε ότι πολλές μαθήτριες έκαναν αυτή τη δουλειά ζηλεύοντας τη μαθήτρια που είχε οικονομική άνεση η οποία τους κανόνιζε ραντεβού . Τό σχολείο διαλύθηκε και οι μαθητές πήγαν σε άλλα σχολεία. Η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή και δημοσιεύθηκε σε τοπικό τύπο. Σε κάποια τμήματά της ήμουν αυτόπτης μάρτυρας τα δε υπόλοιπα μου τα οδηγήθηκε ο στενός μου συνεργάτης που κατά σύμπτωση ήταν ο δημοτικός σύμβουλος συντεταγμένος για τη δημόσια εκπαίδευση ο ποίος συμμετείχε στην έρευνα.

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.757
Πόντοι
7.046
Ρε φίλε και που ξέρει ο Αντισθένης ποιος είναι πίσω από ένα προφίλ.... επίσης πιστεύω σίγουρα υπάρχουν και μυστικοί εδώ μέσα στο φόρουμ!
Δε χρειάζεται να ξέρει ποιος είναι πισω απο καθε προφιλ. Όταν γράφει κάποιος τέτοια μαλακια τον διώχνει χωρίς πολλα πολλα κΙ τέλος.
Επίσης είναι σίγουρο ότι υπάρχουν μυστικοι εδω μεσα και ενημερώνονται. Και καλά κάνουν!
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
368
Like
854
Πόντοι
81
Κανονική προώθηση της παιδοφιλίας δηλαδη
age-of-consent-europe.jpg

Όλη η Ευρώπη παίζει μεταξύ 14-16.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.543
Like
12.581
Πόντοι
2.256
Έχετε το νου σας πού τον χώνετε γενικά!!!
Και μπάτσοι υπάρχουν εδώ και τσιράκια της Σκατιάνας υπάρχουν και νταβάδες υπάρχουν και δημοσιογράφοι κλπ και ίσως να μην είναι απαραίτητα ρουφιάνοι!!! Ίσως είναι σκληροί χύστες και έχουν και τα μάτια ανοιχτά!!
Προσωπικά γνωρίζω πολύ αξιότιμο και ευγενές μέλος, ο οποίος φοράει τα μπλε!!!
Ο καθένας ας ανοίξει τα μάτια του από μόνος του και να αναλογιστεί σε ποιες παρυφές της κοινωνίας κινούμαστε και ας πράξει αναλόγως. Διαφορετικά θα κάνει πρόβα τα βραχιόλια!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
  1. Η ηλικία συναίνεσης για σεξ είναι άσχετη με την πορνεία.Μπορεί μια κοπέλα 15 ετών να κάνει σεξ με έναν συμμαθητή της 15 ετών,με έναν 16χονο κλπ,εφόσον συναινεί γι΄αυτό και δεν είναι αποτέλεσμα εκβιασμού,απειλής κλπ.
  2. Η πορνεία στην Ελλάδα απαγορεύεται εκτός των περιπτώσεων των οίκων ανοχής που υπό προϋποθέσεις μπορεί να είναι νόμιμοι και οι κοπέλες που εργάζονται εκεί έχουν άδεια για τη δουλειά αυτή.Συνεπώς ακόμα και τα CG που διαφημίζονται εδώ,τα γραφεία κλπ είναι παράνομα.Άλλο αν δεν ασχολείται κανείς.
  3. Επειδή έγραψε κάποιος για Αλβανία,Πολωνία και μετά έγραψε το Είπα ότι αυτές από το Ανατολικό Μπλοκ είναι πιο επιρρεπείς στις καταστάσεις αυτές (ακόμα και της δεύτερης γενιάς)... Αυτό που γράφεις είναι βλακεία.Και οι Αλβανοί και οι Πολωνοί που εργάζονται στην Ελλάδα είναι αξιοπρεπείς σε μεγάλο βαθμό.Επειδή υπάρχουν εγκληματίες Αλβανοί,πολλοί λιγότεροι Πολωνοί,δε σημαίνει ότι έχοντας και μόνο το διαβατήριο από τις χώρες αυτές και την καταγωγή είναι εγκληματίες.Το Ανατολικό Μπλοκ "έβγαλε" πόρνες τη δεκαετία του 90 στη μεγάλη τους πλειοψηφία θύματα σωματεμπορίας,στην προσπάθεια τους να ξεφύγουν από τη φτώχια που βίωναν στις χώρες τους.Τώρα οι περισσότεροι/ες έχουν επιστρέψει στις χώρες τους γι΄αυτό π.χ δε βρίσκεις αλλοδαπούς εργάτες στα χωράφια από τις χώρες αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom