Νέα

Η κρίση μαστίζει και τις στριπτιζέζ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ναι ....αλλα  να μην ειναι η δοση ισοδυναμη με το...στεγαστικο
Η τραπεζα εριξε το επιτοκιο
Αs ριξουν κι αυτοι το φραπεδοτοκιον :2funny: :2funny: :2funny:
Η να βαλουν και.....λαικη απογευματινη για μισθωτουs και συνταξιουχουs
Στα θεατρα ηδη εχουνε τετοια :headbang: :headbang: :headbang:
Καλυτερα μαθητικα στην μιση τιμη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Τελευταία φορά που πήγα σε στριπτιζάδικο ήταν το καλοκαίρι μου φαίνεται, προ της κρίσης, και ήταν τέτοιο το ''γδύσιμο'' που σου κάνουν, που είπα ότι δεν θα ξαναπατήσω σε τέτοιο μαγαζί, και ακόμη το τηρώ. Προσωπικά πιστεύω ότι όντως ειδικά σε αυτά τα μαγαζιά χρειάζεται ένα ομαδικό μποϊκοτάζ. Για να βάλουν μυαλό και οι καταστηματάρχες αλλά και οι τύπισσες που δουλεύουν εκεί μέσα να μην κοιτάζουν μόνον το πώς θα σε εξοντώσουν, αλλά να δημιουργούν προϋποθέσεις να μπορείς και κυρίως να θες να ξαναπάς εκεί μέσα. Αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα όλα λειτουργούν αντίθετα, και εν μέσω κρίσης δεν αποκλείεται να κοιτάμε πώς θα γδύσουμε πιο πολύ σήμερα και ό,τι αρπάξουμε παρά να μεριμνήσουμε για το πώς θα κρατήσουμε την πελατεία μας σε μονιμότερη βάση......


Παροτι  ειναι η δουλεια τουs αυτη δεν ξερω πωs την εχουν δει ετσι και φροντιζουν να τα κλεινουν τα μαγαζια απο μονοι τουs....'
αραγε δεν το σκεφτονται αυτο??? Θα προστεθουν στην ανεργια
Σε  αλλη χωρα θα ηταν η οχι πιο προσεκτικοι σ αυτο το θεμα???
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
10
Like
2.832
Πόντοι
3.385
Παροτι  ειναι η δουλεια τουs αυτη δεν ξερω πωs την εχουν δει ετσι και φροντιζουν να τα κλεινουν τα μαγαζια απο μονοι τουs....'
αραγε δεν το σκεφτονται αυτο??? Θα προστεθουν στην ανεργια
Σε  αλλη χωρα θα ηταν η οχι πιο προσεκτικοι σ αυτο το θεμα???
Σε οποιαδήποτε φυσιολογική χώρα στον κόσμο, η έλλειψη ζήτησης επιφέρει μείωση τιμών, συν μερικές τεμενάδες όταν πας να ''ψωνίσεις''.Στην Ελλάδα, που δεν είναι μία ''φυσιολογική'' χώρα, όλα λειτουργούν αντίθετα. Από εκεί και έπειτα, όταν υπάρχουν άνθρωποι που ακόμη πηγαίνουν και κάνουν τρελούς λογαριασμούς, έστω και εάν τους κυνηγάει ο μπακάλης της γειτονιάς τους.  και τα ψιλοφέρνουν έτσι ακόμη βόλτα στα στριπτιζάδικα, δεν βλέπουν και κανένα λόγο να ρίξουν τις τιμές ή να βελτιώσουν τις παρεχόμενες υπηρεσίες......
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Τελευταία φορά που πήγα σε στριπτιζάδικο ήταν το καλοκαίρι μου φαίνεται, προ της κρίσης, και ήταν τέτοιο το ''γδύσιμο'' που σου κάνουν, που είπα ότι δεν θα ξαναπατήσω σε τέτοιο μαγαζί, και ακόμη το τηρώ. Προσωπικά πιστεύω ότι όντως ειδικά σε αυτά τα μαγαζιά χρειάζεται ένα ομαδικό μποϊκοτάζ. Για να βάλουν μυαλό και οι καταστηματάρχες αλλά και οι τύπισσες που δουλεύουν εκεί μέσα να μην κοιτάζουν μόνον το πώς θα σε εξοντώσουν, αλλά να δημιουργούν προϋποθέσεις να μπορείς και κυρίως να θες να ξαναπάς εκεί μέσα. Αλλά δυστυχώς στην Ελλάδα όλα λειτουργούν αντίθετα, και εν μέσω κρίσης δεν αποκλείεται να κοιτάμε πώς θα γδύσουμε πιο πολύ σήμερα και ό,τι αρπάξουμε παρά να μεριμνήσουμε για το πώς θα κρατήσουμε την πελατεία μας σε μονιμότερη βάση......
RESPECT !!!!  :rockon: :rockon:  :rockon:
Ακριβώς αυτό χρειάζεται! Μποϊκοτάζ! Κι εγώ έχω καιρό να πάω σε στριπτιζάδικο και το τηρώ όχι επειδή δεν θέλω να ξαναπάω, σαν τρελός θέλω, απλά δε μου αρέσει να μου τα παίρνουν με αυτόν τον τρόπο. Δεν υπάρχει σε καμια περίπτωση το value for money στα στριπτιζάδικα. Παντελής απουσία δηλαδή. Συν το ότι μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι κοπέλες πίσω από την πλάτη μας, είναιι γνωστό αυτό. Ήδη μαθαίνω ότι περνούν κρίση και στη χώρα μας. Τι κάνουν γι'αυτό τα μαγαζιά και οι κοπέλες; Προς το παρόν τίποτα.  :think:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
10
Like
2.832
Πόντοι
3.385
RESPECT !!!!  :rockon: :rockon:  :rockon:
Ακριβώς αυτό χρειάζεται! Μποϊκοτάζ! Κι εγώ έχω καιρό να πάω σε στριπτιζάδικο και το τηρώ όχι επειδή δεν θέλω να ξαναπάω, σαν τρελός θέλω, απλά δε μου αρέσει να μου τα παίρνουν με αυτόν τον τρόπο. Δεν υπάρχει σε καμια περίπτωση το value for money στα στριπτιζάδικα. Παντελής απουσία δηλαδή. Συν το ότι μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι κοπέλες πίσω από την πλάτη μας, είναιι γνωστό αυτό. Ήδη μαθαίνω ότι περνούν κρίση και στη χώρα μας. Τι κάνουν γι'αυτό τα μαγαζιά και οι κοπέλες; Προς το παρόν τίποτα.  :think:
Το θέμα είναι η όλη συμπεριφορά στην πλειοψηφία αυτών των μαγαζιών, που κοιτάζουν κυριολεκτικά να σε γδύσουν και να στο παίζουν και ιστορία οι γυναίκες εκεί μέσα. Αν μη τι άλλο, όταν τα σκάω ΑΠΑΙΤΩ σεβασμό σε όλα. Και στην τελική, εάν δεν τους αρέσει το επάγγελμά τους,ας το αλλάξουν. Κανένας δεν τις υποχρεώνει να είναι εκεί μέσα. Και εμένα φυσικά κανένας δε με υποχρεώνει να πάω σε στριπτιζάδικο. Και εάν πολλοί αρχίσουν κάποια στιγμή να νιώθουν μη υποχρεωμένοι να πάνε σε τέτοια μαγαζιά, να δω πώς θα τα βγάλουν πέρα.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το χουφτωμα πηγαινη διπλο,και αποδειξη χωρις φπα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πλακα πλακα  θελω να παω.....αλλα ολο το σκεφτομαι και το αναβαλλω
Θελω να διωξω και την ΕΣΑ  απ το σπιτι...
Μια νυχτα χρειαζεται προσκυνημα σε καποιο...ναο!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Πλακα πλακα  θελω να παω.....αλλα ολο το σκεφτομαι και το αναβαλλω
Θελω να διωξω και την ΕΣΑ  απ το σπιτι...
Μια νυχτα χρειαζεται προσκυνημα σε καποιο...ναο!!!!
Μη μου βάζεις ιδέες, είδα κι έπαθα να με βάλω σε τάξη...  ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πλακα πλακα  θελω να παω.....αλλα ολο το σκεφτομαι και το αναβαλλω
Θελω να διωξω και την ΕΣΑ  απ το σπιτι...
Μια νυχτα χρειαζεται προσκυνημα σε καποιο...ναο!!!!
Την εσα διωξιμο αυτο την λεω και εγω δεν πας κανα 2-3 ημερες εκδρομη να κανω και εγω το κεφι μου οπως θελω
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το θέμα είναι η όλη συμπεριφορά στην πλειοψηφία αυτών των μαγαζιών, που κοιτάζουν κυριολεκτικά να σε γδύσουν και να στο παίζουν και ιστορία οι γυναίκες εκεί μέσα. Αν μη τι άλλο, όταν τα σκάω ΑΠΑΙΤΩ σεβασμό σε όλα. Και στην τελική, εάν δεν τους αρέσει το επάγγελμά τους,ας το αλλάξουν. Κανένας δεν τις υποχρεώνει να είναι εκεί μέσα. Και εμένα φυσικά κανένας δε με υποχρεώνει να πάω σε στριπτιζάδικο. Και εάν πολλοί αρχίσουν κάποια στιγμή να νιώθουν μη υποχρεωμένοι να πάνε σε τέτοια μαγαζιά, να δω πώς θα τα βγάλουν πέρα.....

Αυτεs τοχουν σιγουρεψει απο την αποψη οτι υπαρχουν πολλοι που ειναι καθημερινοι ...συνδρομητεs.......Δεν εχουν τον φοβο(ακομη) οτι μπορει να πεσει πεινα ακομη και σ αυτεs...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Την εσα διωξιμο αυτο την λεω και εγω δεν πας κανα 2-3 ημερες εκδρομη να κανω και εγω το κεφι μου οπως θελω

Tιποτα......Εχει μπαστακωθει μεσα.....Βιδωμενη με την πολυθρονα
Ουτε με αλυσοπριονο δεν την ξεκολαω :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
10
Like
2.832
Πόντοι
3.385
Αυτεs τοχουν σιγουρεψει απο την αποψη οτι υπαρχουν πολλοι που ειναι καθημερινοι ...συνδρομητεs.......Δεν εχουν τον φοβο(ακομη) οτι μπορει να πεσει πεινα ακομη και σ αυτεs...
Αυτοί είναι που χαλάνε την πιάτσα, οι καθημερινοί συνδρομητές...... Και εξαιτίας τους την πληρώνουν και οι υπόλοιποι.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αυτοί είναι που χαλάνε την πιάτσα, οι καθημερινοί συνδρομητές...... Και εξαιτίας τους την πληρώνουν και οι υπόλοιποι.....
Δυστυχωs...δυστυχωs......Καποιοι θελω να πιστευω λιγοι ισωs και να προσπαθουν να κανουν σχεση με καποιο αξιοπιτσιλιστο τεμαχιο οποτε καταθετουν συχνα πυκνα τον οβολο τουs...Κι ετσι δημιουργειται η εντυπωση τηs σιγουριαs....Τωρα το κατα ποσο τρωνε.....αυτο ειναι αλλο θεμα παλι....και αραγε αξιζει τα σιγουρα πολλα λεφτα???
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αυτοί είναι που χαλάνε την πιάτσα, οι καθημερινοί συνδρομητές...... Και εξαιτίας τους την πληρώνουν και οι υπόλοιποι.....
Αυτοι νομιζουν οτι θα την κανουν γκομενα τους, και μερικοι τρελενονται εαν δεν πανε απο το μαγαζι να την δουνε ΚΑΨΟΥΡΑ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αυτοι νομιζουν οτι θα την κανουν γκομενα τους, και μερικοι τρελενονται εαν δεν πανε απο το μαγαζι να την δουνε ΚΑΨΟΥΡΑ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

αυτο ακριβωs ειναι το θεμα.....η ΚΑΨΟΥΡΑ
μα πωs ειναι ναχειs καψουρα με καποια που
χαιδολογιεται με μια στρατια καθημερινα???το δεχονται???
Εκει παs για ενα ευχαριστο βραδυ και thats all
Να πειs οτι το ειδεs κι αυτο...τοζησεs σαν εμπειρια
η σαν διασκεδαση....ε οχι και να το βαλειs στα παγια εξοδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom